Yılların KÇ'si PP oldu !

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• hipeROCKtif wrote:

italyan21 wrote:

hipeROCKtif wrote:

Moğollar_TR wrote:

daha çok sıfırlanma korkusu sarıyor sanki s3 ü ne güzel bir kelime ya sıfırlandı sıfırlanıyorlar sıfırlandılar sıfırladık aklıma gelen tek şey
    bu ders ney ?
    sıfırcı hafize nin dersi :D
    İşte bu yüzden köy reislemeyi sevmiyorum. Direk sıfırlamayı seviyorum :D
    de hiperaktif sende hfzdin hesabını parayla aldın emeksizce multilerinle hava mı atıyorsun
    HfzD!N dediğin adam ortağım. Ayrıca canın bi hesap almak isterse bayramda gel yanıma öp elimi vereceğim bayram harçlığıyla sende bi hesap al :D
    yav he he gelirim bayramda sana hem öptürürüm hemde senin kıytırık hesabınıda 50 kuruş bahşiş koyar çıkarım
  • Ne şimdi yılların kç si yaşlı başlı adamlar bölge içi savaş mi yapsınlar
    Ağzınla diyosun yılların kç si ki kç zaten hep yaşlı bir kadro idi
    En iyi şekilde bölgelerinde farm yapacaklar ki gerçekten farm konusunda iyiler , zamanı geldiğinde tecrübelerini gösterecekler
    Ayrıca her birlik her oluşum bir gün biter
    Ilk travian s3 serverında 4 bölgede pozitron, siyah, 300 ve anarchy birlikleri vardı şimdi hiç biri yok s3 de
    Ayrıca kişisel olarak söylüyorum recepumut un olmadığı bir kç asla eski gücunde olamaz
    Use your mind Show your respect
  • lycan_TR wrote:

Ne şimdi yılların kç si yaşlı başlı adamlar bölge içi savaş mi yapsınlar
    En iyi şekilde bölgelerinde farm yapacaklar ki gerçekten farm konusunda iyiler , zamanı geldiğinde tecrübelerini gösterecekler
    Ilk travian s3 serverında 4 bölgede pozitron, siyah, 300 ve anarchy birlikleri vardı şimdi hiç biri yok s3 de
    Ayrıca kişisel olarak söylüyorum recepumut un olmadığı bir kç asla eski gücunde olamaz
    Biz 2015 S3 de Kç nin farkını gördük usta oyun sonu orduları çok efsaneydi wowu tamı tamına 2 gün geriye attılar
    2014-2015 S8 Phantom-C&R , 2015 S3 Phantom-POYRAZ , 2016 S6 Indestructible-POYRAZ
    2016-2017 S7 Phantom-POYRAZ
  • lycan_TR wrote:

HABERLER...

Edinilen bilğiye göre , 300 Birlikleri Agoge birliklerine yeteri kadar önem vermediği için Batle Star gibi yok olmaya mahkum olmuşlar.

Anarchy birlikleri var olan oyuncuları ordan oraya sürükledikleri için mevcut oyuncularını kaçırmış kaptırmış ve yok olmuş.

Siyah Birlikleri Sinan Hoca ma emanet edildikten sonra Sinan Hocam Bıranşı Çografya oldugu için yöneyimsel ve taktiksel hatalar sonucu son S7 de var olan oyuncu potansiyelinide travian tarihinin tozlu sayfalarına gömdük.

K.Ç sergüzeşt başkanlugında Süvari Birliğinin Çoşkun paşqanımın ben bayanım şeklinde beyanatlarına kanması sonuçu oluşan vahim durumdan sonra kendini bir daha toplayamamış ..
    • tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..
    nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki
  • Phantom111_TR wrote:

lycan_TR wrote:

Biz 2015 S3 de Kç nin farkını gördük usta oyun sonu orduları çok efsaneydi wowu tamı tamına 2 gün geriye attılar
    Oooo hatırladım :D

Ne günlerdi :D
  • BiLGiLi AdaM_TR wrote:

lycan_TR wrote:

HABERLER...
    Edinilen bilğiye göre , 300 Birlikleri Agoge birliklerine yeteri kadar önem vermediği için Batle Star gibi yok olmaya mahkum olmuşlar.

Anarchy birlikleri var olan oyuncuları ordan oraya sürükledikleri için mevcut oyuncularını kaçırmış kaptırmış ve yok olmuş.

Siyah Birlikleri Sinan Hoca ma emanet edildikten sonra Sinan Hocam Bıranşı Çografya oldugu için yöneyimsel ve taktiksel hatalar sonucu son S7 de var olan oyuncu potansiyelinide travian tarihinin tozlu sayfalarına gömdük.

K.Ç sergüzeşt başkanlugında Süvari Birliğinin Çoşkun paşqanımın ben bayanım şeklinde beyanatlarına kanması sonuçu oluşan vahim durumdan sonra kendini bir daha toplayamamış ..
    300 ler agoge ye çok önem veriyordu kendi alt birliklerini umarsizca yagmalıyorlardi bu yüzden siyahlarla savasta sayısal olarak çok geri düştüler

Anarchy evet ordan oraya savrulan bir oyuncu grubu onlarda kendi alt birlikleri tarafından yıkılmıştı,

Siyahlar ise anarchy ve 300 un tersine en mevlevi şekilde ne olursan ol gel mantığı ile kazanmıştı serveri

Serguzest in durum çok acikliymis ama
    Bani genç olduğum için zamanında çok eleştirmis kç nin, başkanın böyle saçmalık lar ergenlikler peşinde koşmasi çok ironik olmuş

Recepumut ne oldu bilgili hocam?
  • paylithlkp_TR wrote:

Bu serveri açınca herkesin acaba varlar mi diye baktığı K.Ç. yılların eskitemediği ve bitiremediği. Varlığı ile bile sadece bölgesine değil tüm servera korku veren... ++ da PP birlikleri recepumutun olmadığını kim söyledi:)
    recepumut var ve pp oldunuz iyi hayırlı olsun 8)
    • tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..
    nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki
  • paylithlkp_TR wrote:

yaşlı bir ekip.oldugumuzu söylemiş arkadaşımız k.ç 12 yıldır bu serverda 12 yılda yaşlanmış olmamız normal..
    beter olun :)
    12 yıl öncede yaşlı idiniz :) sizi moruklar sizi
    Ama ruhunuz genç maşallah hatta ergen (bkz: ex başkan )
    Sizi biliyorum ve yargılamiyorum hatta dediginiz gibi son derece normal şeyler pp olmak falan , bu yaştan sonra bölge içinde iç Savaşla pp nin ego tatmini olucak haliniz yok sonuçta , emekli mod olması gereken şekil zaten , evet kç bitmedi büyük kç güçlü kç korku salan kç , önce serveri kaybetti sonra bölgesini sonra adını , kurt kocayinca itin maskarasi olurmuş e sizde maskara olmamak için yol verdiniz , anlıyorum ve saygı duyuyorum
  • lycan_TR wrote:

paylithlkp_TR wrote:

yaşlı bir ekip.oldugumuzu söylemiş arkadaşımız k.ç 12 yıldır bu serverda 12 yılda yaşlanmış olmamız normal..
    beter olun :) 12 yıl öncede yaşlı idiniz :) sizi moruklar sizi
    Ama ruhunuz genç maşallah hatta ergen (bkz: ex başkan )
    Sizi biliyorum ve yargılamiyorum hatta dediginiz gibi son derece normal şeyler pp olmak falan , bu yaştan sonra bölge içinde iç Savaşla pp nin ego tatmini olucak haliniz yok sonuçta , emekli mod olması gereken şekil zaten , evet kç bitmedi büyük kç güçlü kç korku salan kç , önce serveri kaybetti sonra bölgesini sonra adını , kurt kocayinca itin maskarasi olurmuş e sizde maskara olmamak için yol verdiniz , anlıyorum ve saygı duyuyorum

Ata sözlerini seviyorsunuz belli.

1-2 tane de ben yazıyım beğendiklerinizi seçip kullanın.

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.
    Köpeklerin bedduası tutarsa gökten kemik yağarmış.
    Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
    Son olarak,
    Havlamayı bilmeyen köpek kurdu kapıya getirir.

Seç beğen istersen koluna döğme yaptır.

KÇ has kadrosun13 wowun 13ünü aldığı sene jübile yaptı.Daha sonra bizim gibi kurulduktan sonra ki sene gelmiş oyuncular vakit buldukça geldik.Geldiğimiz her sezonda öttürdük.

Arada oyunda kaybettik yıkıldıkta ama daha farklısı zevk vermiyor.

Bu sene de ++nın tam ortasındayız.

Az laf çok iş
  • Mundar demedim asla ,
    13 wow un 13 unu de almak mide bulandirici bişe
    Seni hatırlıyorum bu arada
    13 wow un hepsini almak düşüncesi bana ters
    4 bölgenin 3 ünün kç olduğu bir serverde ne kadar zevk aldın kardeşim sorum bu ,
    Ben zevk almadım ,
    -,+ ile +,- nin kç alt birliği olduğu sadece -,- rakip olduğu 3 bölgeye 1 bölge olarak kazanılan server çok anlamsız