Polish National Team - eliminacje ćwiartka +/+

• D

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Naprawdę nie widzicie jakie to jest żałosne? :)
      My, zawodowi eksperci zagramy na luzie, tylko żeby o włos prześlizgnąć się do MŚ, ale dzięki temu będziemy mieli dużo czasu, żeby na FG wyśmiewać się z błędów Laleczki, Froga, janka i innych funkcyjnych..
      Nie jesteście w stanie pokazać na co Was stać na serwerze eliminacyjnym i myślicie, że taką postawą przyciągniecie do siebie kogokolwiek na MŚ? :D
      Napiszę więcej, z taką grą nie macie szans na wejściówkę, bo rozjadą Was walcem silniejsze, liczniejsze i bardziej zgrane ekipy.
      Co do amby na wysokim levelu, to są tego również zalety i czasami lepiej poświęcić rozwój jakiejś PF właśnie po to, żeby zgromadzić graczy w jednym sojuszu, żeby mieć z nimi lepszą komunikację za pomocą MM oraz żeby mogli ładować w bonusy dla zdobycia dziennych nagród, zwłaszcza gdy grają bez monet. Poza tym, amba to najtańszy budynek do zdobywania PK i nie widzę w tym niczego złego, żeby w każdej osadzie mieć go na poziomie 20.
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
      Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.
    • ziutka_PL wrote:

Freund123_PL wrote:

Poza tym, amba to najtańszy budynek do zdobywania PK
      ha ha ha, masakra
      Droga Justynko, ja Ciebie błagam, pod żadnym pozorem nie rób nikomu kontroli konta, bo Ty grać nie potrafisz.. Na ostatnich MŚ podpięłaś oazy tylko i wyłącznie do stolicy, a Twoje ekówki nie przekraczały 500 popa.. i taki noobek porwał się na budowę cudaka.. zacznij od podstaw, dobrze Ci to zrobi..

Turek, co do Twojej wypowiedzi.. DACIA, która wygrała ostatnie MŚ ma obecnie 4 sojusze w top10, ale to przecież o niczym nie świadczy.. Same noobki tam grają i nie potrafią się zorganizować tak jak Wy, zawodowcy z Koziej Wólki :D
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
      Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.
    • I dla Ciebie to ma być argument? :))) A to, że nie ma Rosjan, a to że ktoś tam z Dacii nie gra.. Na pewno, gdyby grali liderzy, to żaden odłam Dacii nie miałby amby powyżej 3 levelu, bo to jest mało opłacalne w o/o :D
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • LordTurek_PL wrote:

Freund123_PL wrote:

I dla Ciebie to ma być argument?
      Dla mnie to jest argument, że piszesz głupoty i nawet nie wiesz co się na serwerze dzieje.
      Mogę zadać niedyskretne pytanie - kto albo co za Ciebie klika teraz na koncie, gdy non stop spamujesz FG?
      Za dużo czasu tracisz na głupoty, w tym doszukiwanie się plotek na obcych forach, zamiast skupić się na grze i organizacji sojuszu.. Nic dziwnego, że nie pasuje Ci amba na wyższym poziomie :)) Trzeba by stracić czas na wysłanie zaproszeń :))
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • Czy to moja wina, że nie potrafią czytać ze zrozumieniem?! :) Może dodam ostrzeżenie jak na paczce papierosów, że czytanie moich postów grozi wylewem, zawałem lub udarem mózgu?! :D Muszę przez nich na dietę przejść..
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • Freund123_PL wrote:

ziutka_PL wrote:

Freund123_PL wrote:

ha ha ha, masakra
      Droga Justynko, ja Ciebie błagam, pod żadnym pozorem nie rób nikomu kontroli konta, bo Ty grać nie potrafisz.. Na ostatnich MŚ podpięłaś oazy tylko i wyłącznie do stolicy, a Twoje ekówki nie przekraczały 500 popa.. i taki noobek porwał się na budowę cudaka.. zacznij od podstaw, dobrze Ci to zrobi..
      freund odpitol sie , naprawde chcesz analizowac konta , pod katem umiejetnosci gry i optymalnego rozwoju ,ty ze swoimi miernymi kontami od kilku lat ,
      daj sobie na luz bo nie mam aktualnie czasu i mi sie naprawde nie chce , a zmuszasz mnie :D

co do konta na MS , w zalozeniu bylo offowe wiec ekowki nie przekraczajace 500 pop to optymalne rozwiazanie (chyba ze twierdzisz ze jest inaczej :D ), stolica poczatkowo byla na 6c ,po przenieseniu na 15c nie byla podpieta zadna oaza do niej (wiec zadnych oaz nie mielismy tak btw)
      po przejeciu fundamentow wiekszosc osad poszla dla defowcow .
      Akurat Justynce to ty mozesz buty czyscic jesli chodzi o wiedze i umiejetnosci wiec daruj sobie .

Jak poznasz podstawy to zglos sie do mnie albo turka to jak bedziesz grzeczny to moze jakis rabek wiedzy travianowej Ci przekazemy :D
    • Freund123_PL wrote:

ziutka_PL wrote:

Freund123_PL wrote:

ha ha ha, masakra
      Turek, co do Twojej wypowiedzi.. DACIA, która wygrała ostatnie MŚ ma obecnie 4 sojusze w top10, ale to przecież o niczym nie świadczy.. Same noobki tam grają i nie potrafią się zorganizować tak jak Wy, zawodowcy z Koziej Wólki :D
      no ale takich glupot juz dawno nie czytalam, kto jak kto ale ja wiem co bylo na moim koncie. Z pewnoscia nie bylo podpietych oazek nawet do stolicy, bo tylko idiota by to zrobil w tym wypadku...albo Ty, ekowki rozdalam, a na koncie pop byl zbijany. Chcesz blysnac wiedza napisz cos madrego z czego gracze mogli by skorzystac, nie glupoty. A podstawy znam doskonale, Tobie tez je przekazywalam i brakow w wiedzy mi nie zarzucisz.

link do TT:ZarazCigrzmotne - Gracz - finals.travian.com (2018) - Getter-Tools
    • Freund123_PL wrote:

Hahahaha.. większych bzdur dawno nie czytałem.. Ja nie mówię o Waszym koncie w styczniu, czy lutym, ale w listopadzie i w grudniu.. Gdzieś nawet wrzuciłem printscreen z Waszych osad, bo to było żałosne, że na czatach i spamach brylujecie 24/7, a nie macie czasu, żeby zadbać o własne konto. Na miejscu defowca nie wziąłbym takich osad w życiu, szkoda surki na wodza, żeby przejmować takie ochłapy. To osady natarów często są lepiej rozbudowane w środku. Policzcie sobie koszt budowy dworu bohatera na 10 poziom i wrzućcie to do arkusza kalkulacyjnego. Przy każdej Waszej osadzie były puste oazy, które aż się prosiły o podpięcie, ale nie, bo po co..
      Konto offowe? :))) Nie rozśmieszajcie mnie.. znam graczy, którzy mają offa w każdej osadzie i wtedy faktycznie nie powinni mieć podpiętych oaz, poza 15c, ale wybaczcie, Wy nigdy nawet nie staliście obok "offera".
      Ty mi jakąś wiedzę przekazywałaś???? :))))) No większej głupoty nie mogłaś napisać.. Jedyny tekst, który od Ciebie usłyszałem, to był taki "że zwiadu to można używać również inaczej niż ja to robię" i do tej pory się zastanawiam, co miałaś wtedy na myśli. Próbowałem Cię podpytywać, ale udawałaś, że nie słyszysz pytania :)) Nie dość, że nie potrafisz rozwijać konta - wiem, bo sittowałem Ci kilka razy, to nie masz najmniejszych podstaw w koordynacji defów. Polegasz na programach do defienia, których działania i istoty nie pojmujesz, a to o wiele za mało, żeby trafiać z defem.. Będę miał chwilę, to napiszę poradnik, może się czegoś nauczysz w końcu :D
      hmm to bardzo interesujace , w jaki sposob weszłes w posiadanie print screenow z osad :D bardzo ciekawe to jest
      uwazasz ze eko na 10 + rynek max + targ + magi i spichy to zła osadka do przejecia , no tak koles ktory twierdzi ze pt jest zbedny defowcom , moze miec wypaczone pojecie na temat dobrej wioski
      co do pustych oaz to klamiesz , nie było takich , pusta oaza w tej okolicy w ktorej bylismy to była rzecz niemozliwa

zreszta co twoje wypociny maja za zwiazek z tematem

i klamiesz perfidnie z brylowaniem na czatach 24/7- to akurat ostatnia rzecz jaka mozna powiedziec - to raczej ty niedowartosciowamy czlowieczku , mocny zza monitora , brylujesz w tym wirtualnym swiecie , bo w realnymm jestes pipka zwykła

The post was edited 1 time, last by macs_PL ().

• Freund123_PL wrote:

Amba daje Ci 153 PK/1 dzień, akademia tyle samo, ale jest droższa.
      Głupoty gadasz. Masz tutaj link do kalkulatora i naucz się z niego robić pożytek, bo póki co piszesz byle sobie popisać albo się głupotą popisać.
      travian.kirilloid.ru/build.php#

Poza tym, początkowo nie opłaca się budować amby, jeśli chcesz mieć pk, tylko kryjówki bo mają najlepszy przelicznik kosztów produkcji do generowanych pk.

• Panowie i Panie wyluzujcie albowiem dyskusja ta jest jałowa jak pustynia Gobi
      Przecież Freund jest idealnym powieleniem zdania prezesa " nikt nam nie wmówi że białe jest białe"
      A on tylko się nakręca jak ruski budzik Waszymi odpowiedziami
      Każda odpowiedź to dla niego woda na młyn
      A że upadek z ego na poziom IQ grozi mu co najmniej trwałym kalectwem to już inna bajka :thumbsup: