Polish National Team - eliminacje ćwiartka +/+

• D

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• LordTurek_PL wrote:

@Arek_PL aka Berlin - obecnie emerytowany gracz, niegdyś znakomity offowiec doskonale znany każdemu polskiemu graczowi, budzący postrach na naszych serwerach. Grać na 100% swoich możliwości nie zamierza, jednak na pewno wspomoże nas radą i dobrym słowem w razie jakichś pytań czy wątpliwości. Popiera to co robimy.
      To Berlin jeszcze żyje ??? Zdecydowanie za długo pobiera emeryturę
    • macs_PL wrote:

A tak jakos dziwnym trafem rozni ludzie z "waszego obozu" mimo to chca laczyc swoje "nazwiska" z nami. Tylko własnie nie wiem po co. Na waszych warunkach grac na pewno nie bedziemy .
      Jasne że nie ma co grać na cudzych warunkach jak się ich nie akceptuje. Tyle że aby odegrać jakąś rolę i tak jakieś warunki będziecie musieli zaakceptować, i śmiem twierdzić że będziecie "dostawką" do jakiejść koalicji albo samurajami. I albo wam ktoś podziękuje na koniec w stylu " I dziękujemy PNT, bez was było by trudniej i fajnie się gadało na skypie" albo Turek podziękuje sojowi za kolejny rekord off.

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

startujemy jako koalicja i bedziemy prowadzic wspolna dyplomacje, a dyplomacja to miedzy innymi okreslenie, z kim wspolpracujemy, a z kim nie.
      40stka ci stuknęła i kryzys wieku średniego? Anarchistka co gra 4Fun "w centrum" i ewentualnie luźno może z Rudą powspołpracować taki zwrot o 180 stopni? Normalnie w cuda zacznę wierzyć :thumbsup: Ale w pozytywnym sensie, aż toast wypiję za owocną współpracę :thumbsup:

tymonlolek wrote:

Puk puk... Czy jest tu coś nowego do poczytania niż wojenki dzieci??
      Nie ma i nie będzie :D

macs_PL wrote:

znowu kłamiesz , knulas z turkami za plecami , wypielas sie na cud PS PRIME , gracze PT atakowali polskie konta w trakcie trwania serwera ,nie zmienia tego fakt ze paru graczy poslalo def i siano (bo to ich prywatna inicjatywa była ) z nPl owszem wspolpracowaliscie i tyle
      No jak Turek ma prawo się nawrócić na grę zespołową i założyć sojusz co niby nie będzie na niego robił to i Lalka może Froga i Janka polubić i nagle zacząć grać pod koalicję. Każdy dojrzewa, a jako że Justyna z tobą u Turka to największe darcie kłaków w non PNT odpada. Jak ja nie zagram będzie Lalka miała już tylko kumpli :) A na poważnie to mam szczerą nadzieję że faktycznie będzie współpraca bo sporo ogarniętych graczy jej ufa. Mniej szumu, więcej gry i będzie git

ZDDB wrote:

Macie kiepskie podejście do kobiet, nie umiecie z nimi rozmawiać, a potem Wam się zdaje, że one syf robią, jestem stronniczy, bo tak mnie wychowano, żeby w stosunkach damsko-męskich być łagodnym, co nie wyklucza bycia stanowczym, już na pewno nie zacietrzewionym, bo może się skończyć wydrapanymi oczami. Grałem w 4 sojuszach zarządzanych przez „te wredne baby”, w jednym z nich współzarządzającą była Ewa, nigdy z żadną z nich nie miałem problemu. Czasem tylko trzeba uważać na period, ale to każdy facet powinien wiedzieć, że wtedy trzeba na wszystko uważać, bo inaczej mleko się zważy.;-)
      Chłopy też se oczy wydrapują, najważniejsze by nie kłamać i rozmawiać na argumenty i zawsze się człowiek dogada.

sandacz90_PL wrote:

ZDDB wrote:

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, ja Wam kibicuję i życzę powodzenia. Strasznie będę zawiedzony jeśli okaże się, że Turkowi jako dowódcy nie wyszło.
      przecież jak nie będzie sobie radził to mu pomogę, co mi tam niech się uczy chłopak..xD :thumbup: 8)
      No to chyba jednak idę do Turka :D
    • :saint: Normalnie, chyba incoguto podanie do Turka zgłoszę..;]
      s10 vol.2-> Peter->WNC
      s4 vol.3->Peter01->DK
      s3 vol.4->peter->NN
      s4 vol.4->peter->CK
      FINAŁ ME->(cop.)->PE 4 DigiBen->VIP E-S
      tc3->peter01->nuda...
      MŚ2012->Kamos->MSE->Margines
      ts.2->peter->MI G29->MI
      ts.1->ESSA->(skasowane wygrało:słońce i rower)
      ts.5->peter->#REKT %%
    • Może warto odnotować w tym wątku, że Turek udzielił wywiadu w Cornerze, czyli zagranicznych mediach, czyli obcym grupom interesów... czyli konfident :D
    • Wszystkich chętnych do gry z nami zapraszam do ćwiartki +/+, nawet jak ktoś nie wypełnił ankiety to jest jeszcze pare wolnych miejsc.
      Godzina rejestracji nie ma znaczenia, bo i tak mamy zamiar grać po wejściówki tylko. OO najlepiej przedłużyć dla świętego spokoju.

W środę po starcie serwera podam nicki kont, które zrobią amby aby szybko wejść do sojuszów i tam ewentualnie podawać kolejne informacje w massach.
    • Tak z ciekawości zapytam ile osób wypełniło waszą ankietę ?? Z 200 kont będziecie mieć ?? Nawet jeśli te 200 kont będziecie posiadać to jak macie zamiar utrzymać się w ćwiartce walcząc z kilkoma tysiącami np. Rumunów albo Francuzów ??? Turek pisze, że idziecie tylko po wejściówki ale tam czeka was istna rzeźnia. Na jedno wasze konto będzie przypadać kilkanaście wrogich. Dacie rade przeciwko takiej masie ??? Nawet dobrze zorganizowany sojusz prędzej czy później nie wytrzyma naporu tej masy. Czy nie uważacie, że już na wstępie Turas popełnił błąd wybierając inną ćwiartkę niż reszta Polskich graczy ???

Tak czy inaczej życzę powodzenia bo na pewno wam się przyda walcząc z dużo liczniejszym przeciwnikiem.
    • LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Reszta polskich sojuszy wybrala inna cwiartke niz Turek, aby uniknac wojny polsko - polskiej, bo na dogadanie sie nie ma szans - tak dla info.
      Im to nie przeszkadza, bo i tak beda zawiazywac tylko zagraniczne koalicje, ewentualnie z jakims polskim sojuszem "ktory jeszcze sie nie ujawnil".
      a teraz znowu wywrozone z fusow przepowiednie, czy ustawilas serwer Turkowi?
      Idź robić szambo u siebie.
    • To co napisalam, jest w 1wszym poscie Turka. Cwiartke wybralismy tak, by nikt z PL nie musial miec z wami zadnej stycznosci, bo wiadomo, jak sie skonczy.
      Przestan obrazac, piszac, ze ktos robi 'szambo', zamiast tego napisz kiedys jakakolwiek wypowiedz wolna od obrzucania blotem, placzow, ze jestes wiecznie "krzywdzona" i pokazywania paluszkiem, kogo tym razem maja hejtowac nakreceni przez ciebie szczekacze, ktorzy wierza w twoje licznie doznawane krzywdy.
      DOM, FF, Wilki, WTT, PCNN, ZPL, Anarchy, PT

[SIGPIC][/SIGPIC]

Rekrutacja na eMS / MS 2018
    • WitoldPilecki_PL wrote:

Tak z ciekawości zapytam ile osób wypełniło waszą ankietę ?? Z 200 kont będziecie mieć ?? Nawet jeśli te 200 kont będziecie posiadać to jak macie zamiar utrzymać się w ćwiartce walcząc z kilkoma tysiącami np. Rumunów albo Francuzów ??? Turek pisze, że idziecie tylko po wejściówki ale tam czeka was istna rzeźnia. Na jedno wasze konto będzie przypadać kilkanaście wrogich. Dacie rade przeciwko takiej masie ??? Nawet dobrze zorganizowany sojusz prędzej czy później nie wytrzyma naporu tej masy. Czy nie uważacie, że już na wstępie Turas popełnił błąd wybierając inną ćwiartkę niż reszta Polskich graczy ???

Tak czy inaczej życzę powodzenia bo na pewno wam się przyda walcząc z dużo liczniejszym przeciwnikiem.
      Mogę Cie zapewnić, że nawet jakbym grał sam i jednym kontem wbił na ćwiartkę jakiegoś sojuszu co ma np. 1000 kont to i tak bez najmniejszego problemu bym wejściówke wyklikał.