Polish National Team - eliminacje ćwiartka +/+

• D

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Stawianie amby na 3 lvl na początku gry to generalnie strata surki, więc lepiej, żeby tylko 1 konto było do tyłu.

Rozumiem, że nie ogarniasz gry na jakimś dobrym poziomie, ale jeśli masz więcej pytań odnośnie mechaniki tej gry albo jak stać się lepszym graczem to kolejne pytania zadawaj w tym dziale Pytania i odpowiedzi, bo tamten dział służy do zadawania pytań przez słabych graczy, aby Ci lepsi mogli czegoś nauczyć np. Ciebie.
      Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
    • Dobrze, już dobrze, nie napinajcie się aż tak.. Serwer się zaczął, życzę powodzenia!

P.S.
      Mam nadzieję, że Wam trochę pomogłem w procesie rekrutacji ;) 30 stron przyciąga uwagę. Z natury jestem skromny, ale i tak czuję się ojcem Waszego sukcesu! :D
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
      Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.
    • Normalnie " Ojciec chrzestny" . Dobre uśmiałem się niczym na komedii z Pierre Richardem :thumbsup:
      Ciekawi mnie tylko czy jak Turkowi się niepowiedzie to też klęskę weźmiesz na klatę??? :whistling:
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
    • Zwłaszcza jak mu się nie powiedzie, to z całą odpowiedzialnością, powagą i pokorą wezmę to na klatę!! :D
      Za karę zmienię podpis na FG i wpiszę, że jestem ojcem tej sieroty Turka :D
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
      Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.
    • Skoro uważasz że Turek jest sierotą to kim Ty jesteś jak tu na forum tak w grze ?? Podrzutkiem czy też może z nieprawego łoża??? :whistling:
      W sumie nie oczekuje odpowiedzi bo będzie tyle warta co i poprzednie posty pełne tylko ukrytego jadu :thumbsup:
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
    • Widzę, że nie znasz powiedzenia "Sukces ma wielu ojców, tylko klęska jest sierotą." :)
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • ZDDB wrote:

Freund123_PL wrote:

Widzę, że nie znasz powiedzenia "Sukces ma wielu ojców, tylko klęska jest sierotą." :)
      Jeśli chcesz być ojcem klęski, to powinieneś się zarejestrować i jakoś do niej przyczynić. 8)
      Znajomi mówią, że nie mają już miejsca w ambie :)

Zapytałbym w dziale "Pytania i odpowiedzi", aby ci "lepsi ode mnie mogli czegoś nauczyć np. mnie", ale pewnie i tak odesłaliby mnie do tego działu, żebym zapytał u źródła, więc pytam - co ma na celu wpis na stronie sojuszu nr 1 na serwie i z pełną ambą "We are playing just for a tickets. See you on finals :)"? To coś jak wpis na koncie w stylu "Konto obserwacyjne, nie atakuj" albo "Znam Lorda Turka, buka tej gry, lepiej ze mną nie zadzieraj?". Różne wpisy widziałem, ale coś takiego pierwszy raz.
      Przypomnę tylko, że to jest serwer eliminacyjny, na który wszyscy poszli właście po wejściówki i takich słabiaków trzeba eliminować, żeby nie zaniżać poziomu MŚ.. Jak chcecie przetrwać na plusach, to napiszcie to lepiej cyrylicą :D
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • Freund123_PL wrote:

Widzę, że nie znasz powiedzenia "Sukces ma wielu ojców, tylko klęska jest sierotą." :)
      Znam to powiedzenie doskonale z racji wieku być może dużo wcześniej niż Ty 8)

Freund123_PL wrote:

ZDDB wrote:

Freund123_PL wrote:

Jeśli chcesz być ojcem klęski, to powinieneś się zarejestrować i jakoś do niej przyczynić. 8)
      Znajomi mówią, że nie mają już miejsca w ambie :)
      Zapytałbym w dziale "Pytania i odpowiedzi", aby ci "lepsi ode mnie mogli czegoś nauczyć np. mnie", ale pewnie i tak odesłaliby mnie do tego działu, żebym zapytał u źródła, więc pytam - co ma na celu wpis na stronie sojuszu nr 1 na serwie i z pełną ambą "We are playing just for a tickets. See you on finals :)"? To coś jak wpis na koncie w stylu "Konto obserwacyjne, nie atakuj" albo "Znam Lorda Turka, buka tej gry, lepiej ze mną nie zadzieraj?". Różne wpisy widziałem, ale coś takiego pierwszy raz.
      Przypomnę tylko, że to jest serwer eliminacyjny, na który wszyscy poszli właście po wejściówki i takich słabiaków trzeba eliminować, żeby nie zaniżać poziomu MŚ.. Jak chcecie przetrwać na plusach, to napiszcie to lepiej cyrylicą :D
      I jak zwykle nie piszesz nic ciekawego a próbujesz tylko kogoś poniżyć lub ośmieszyć
      Naprawdę to tylko jesteś żałosny ,mi osobiście przypominasz nieudolnego clowna z którego gagów nikt się nie śmieje
    • Czy to znaczy, że zagracie jako sojusz prywatnych farm dla Rosjan? :)
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • Nie.
      Z tego co mi wiadomo Rosjan nawet nie ma u nas na serwerze. Lepiej byś się zainteresował, dlaczego w pierwszych dniach gry nie robi się ambasady na taki wysoki lvl jak to można zaobserwować u Was w koalicji.

Legenda roku 2017 PL

The post was edited 1 time, last by LordTurek_PL ().

• Rozumiem, że masz już całą osadę w kryjówkach, jesteś w top3 grabki i zaraz wyruszasz po zajęcie 15c+150%? :)
      Naprawdę nie widzisz jaki brak konsekwencji bije z tego co piszesz? Dwa posty wyżej nas przekonujesz, że gracie na luzie, a teraz wytykasz innym budowę ambasady? :) I to robi to gracz, który zawsze grał pod siebie i nigdy nie zajmował się organizacją sojuszu? :)
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • Freund123_PL wrote:

Rozumiem, że masz już całą osadę w kryjówkach, jesteś w top3 grabki i zaraz wyruszasz po zajęcie 15c+150%? :)
      Nie, bo mi się nie chce.

Freund123_PL wrote:

Dwa posty wyżej nas przekonujesz, że gracie na luzie, a teraz wytykasz innym budowę ambasady? :) I to robi to gracz, który zawsze grał pod siebie i nigdy nie zajmował się organizacją sojuszu? :)
      Ja to wytykam Wam, a nie sobie, bo z tego co czytałem post Lalki to Wy macie inne plany.

Legenda roku 2017 PL
    • LordTurek_PL wrote:

Freund123_PL wrote:

Rozumiem, że masz już całą osadę w kryjówkach, jesteś w top3 grabki i zaraz wyruszasz po zajęcie 15c+150%? :)
      Nie, bo mi się nie chce.
      To jedno zdanie idealnie podsumowuje Twoją grę. Po co więc bicie piany przez 31 stron na FG, skoro Tobie się nie chce? Poczekaj na to, jak Twoi gracze Ci tak odpowiedzą, gdy poprosisz ich o surkę, czy defa. Funkcyjnym nie może się nie chcieć, zapamiętaj to sobie chłopcze. Taki tekst dyskwalifikuje Cię nie tylko jako funkcyjnego, ale również jako "eksperta", który na każdym kroku na siłę poucza innych..
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • LordTurek_PL wrote:

Eliminacje

Serwer zamierzamy potraktować jako rekreacyjny tylko po to, żeby zdobyć wejściówki. Na pewno przed 13 czerwca podamy więcej szczegółów jak już będzie wiadomo kto, gdzie i z kim gra, żeby trafić na jakiś prosty serwer i w spokoju sobie wyklikać bilety na MŚ. Wiadomo, że lepiej by było przetestować wszystkie taktyki i cały sojusz, ale granie w środku lata, poświęcanie mnóstwa czasu i pieniędzy tylko po to, żeby sobie coś potestować raczej nie może wyjść dobrze, dlatego to odpuścimy. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę zagrać na 100% z inną ekipą to oczywiście nie przeszkadza, żeby dołączył do nas na mś.
      Masz frojd, bo chyba nie rozumiesz, dlaczego Turek pisze, że mu się nie chce, że gramy sobie na luzie i tylko po wejściówki itd. Natomiast Polskie Anarchy deklarowało aktywną grę i Turek dobrze prawi wypominając błąd związany ze zbyt wusokim poziomem amb.
    • Wróć do pierwszego postu w tym temacie, przeczytaj go znowu i to najlepiej ze 3 razy, bo chyba nadal nie zrozumiałeś, że naszym jedynym celem na eliminacje jest zdobycie wejściówek.

Edit:
      @Zborekk mnie wyprzedził i dał Ci gotowy fragment, więc masz łatwiej.

Legenda roku 2017 PL