Polish National Team - eliminacje ćwiartka +/+

• D

The Tournament 2018 Qualification has started!
    Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
    Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
    Comments or questions? Discuss it here!

• A tak mi sie na wspomnienia wzięło -
      pierwsze amby na 3 lvl stosować zaczęliśmy na starcie serwera w FF na pierwszym ts1 - czyli pierwszym serwerze w wersji t4. Później zgapiłam to do Marginesu i TP i myślę, że to najrozsądniejsze zakładanie amb w sojuszu - nawet do 2 tygodni takie małe sojuszyki moga sobie funkcjonować - prawo mm jest info jest człek jest w stanie policzyc konta w sojuszu.
      Polish Hussars
    • New

Zanim znowu wrócę do lochu, to chciałbym pogratulować błyskawicznej dyplomacji Turkowi, już mają NAPa z Dacia :)
      Jeszcze się o/o na dobrę u nich nie skończył, ale NAP już jest!! :) To chyba jedyny sposób, żeby przetrwać do końca, NAP ze wszystkimi na ćwiartce :)))
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
      Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.
    • New

I kto to pisze?? Największy Narcyz tej gry?? :D
      Co do kłamstwa to kłamiesz odnośnie ME i na dodatek powołujesz się na osoby które już nie grają
      Raz powołałeś się na Krecię a potem na Morrighan doskonale wiedząc że te osoby są nieaktywne jak w grze tak na forum
      Dlaczego nie poprosisz Rudą np. czy też innych osób które były w radzie PE??
      Dlatego że nikt Cię nie zna
      W jednym poście pisałeś że byłeś w radzie w następnym temu zaprzeczasz
      Gdyby tak było napewno miałbym kontakt na skype bo zakładałem czat organizacyjny PE który potem przekształcił się w czat Rady
      Nawet nie "pamiętasz" w którym odłamie grałeś a może poprostu nie chcesz pamiętać??
      W sumie to Twoje posty mało mnie obchodzą tylko nie znoszę hejterów
      A odnośnie opinii o mnie napiszę tak
      Każdy może mieć o mnie jakąś opinię opinię a ja mam prawo mieć tę opinię w d.... :thumbsup:
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
    • New

.

Zborekk wrote:

Freund123_PL wrote:

NAP ze wszystkimi na ćwiartce :)))
      Jakbyś otworzył oczy, a nie ślepo pisał kolejne brednie i teorie na fg, to zauważyłbyś, że Dacia jest na innej ćwiartce niż my.
      To po co Wam NAP w okresie o/o z massówką, która jest w innej ćwiartce? :))))))))))))
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
      Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.

The post was edited 1 time, last by Sakura: spam ().

• New

Freund123_PL wrote:

Zanim znowu wrócę do lochu, to chciałbym pogratulować błyskawicznej dyplomacji Turkowi, już mają NAPa z Dacia :)
      Jeszcze się o/o na dobrę u nich nie skończył, ale NAP już jest!! :) To chyba jedyny sposób, żeby przetrwać do końca, NAP ze wszystkimi na ćwiartce :)))
      Akurat tutaj masz zupełna racje , chyba pierwszy raz sie zgodze :D ,tak to najlepszy sposob na taki wakacyjny serwer :D
      Ze wszystkimi to nie bedzie ,bo to juz nuda totalna by byla :p

Freund123_PL wrote:

To po co Wam NAP w okresie o/o z massówką, która jest w innej ćwiartce? :))))))))))))
      Dla zaspokojenia twej ciekawosci , kwestia napa to dwa tyg wstecz . to sie dyplomacja /prowadzenie polityki nazywa , czy cos w tym stylu :P
    • New

To jeszcze NAPa z Włochami sobie załatwcie. Polacy Was nie ruszą, więc będziecie mogli simować do końca serwera, a później się chwalić, że przetrwaliście jako jedyny polski odłam na plusach, gdzie krew się lała strumieniami :))
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • New

ziutka_PL wrote:

nie zapomnij o Turkach, sa w koncu liczni i o Rosjanach
      Ustalcie jedną wersję dla swoich kłamstw.. Kilka postów wyżej Turek pisał, że Rosjanie nie grają na tym serwerze :)

P.S.
      Zadzwoniłaś już do Chloe, że Freund znowu na FG? :D
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • New

Zborekk wrote:

Freund123_PL wrote:

Ustalcie jedną wersję dla swoich kłamstw
      Po prostu takich jak ty trzeba poić tym co sam tworzysz.
      Czyli przyznajesz, że kłamiecie? :)
      Przy okazji, pokaż mi jedno moje kłamstwo :) Możesz mi zarzucić dosłownie wszystko, ale na pewno nie to, że kłamię. Kłamstwo to zbrodnia na samym sobie..
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • New

Freund123_PL wrote:

Zborekk wrote:

Freund123_PL wrote:

Ustalcie jedną wersję dla swoich kłamstw
      Po prostu takich jak ty trzeba poić tym co sam tworzysz.
      Czyli przyznajesz, że kłamiecie? :) Przy okazji, pokaż mi jedno moje kłamstwo :) Możesz mi zarzucić dosłownie wszystko, ale na pewno nie to, że kłamię. Kłamstwo to zbrodnia na samym sobie..
      Klamiesz freund w wielu rzeczach , ja ci to zarzucam i jeszcze pare innych rzeczy jak trollowanie np .Pokazałem ci juz kilkakrotnie , nie raczyłes sie ustosunkowac... szkoda czasu na takie cos jak ty
    • New

ziutka_PL wrote:

Rosjanie graja na tym serwerze tak samo jak Wlosi. Proponuje najpierw ogarnac serwer a potem glupoty pisac.

LordTurek_PL wrote:

Z tego co mi wiadomo Rosjan nawet nie ma u nas na serwerze.
      Ustalcie proszę wewnętrznie jedną spójną wersję, a dopiero wychodźcie z tym na FG. Błagam Was.
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
    • New

Freund123_PL wrote:

Przy okazji, pokaż mi jedno moje kłamstwo

Freund123_PL wrote:

Jedyny błąd, który Tomek popełnił na poprzednich MŚ był taki, że zgodził się zagrać z takimi miernotami organizacyjnymi jak Burza, Macs, czy Budek, ale widać, że wyciągnął wnioski i uczy się na błędach.
      Frog dalej się nie nauczył.

Freund123_PL wrote:

Czyli przyznajesz, że kłamiecie?
      Nie. To trolling w czystej postaci, który tworzysz od początku swojego istnienia na fg.
    • New

Freund123_PL wrote:

Dostałem bana za spamowanie.. Coś niesamowitego..
      Jakaś Ziuta wyzywa mnie na FG od głupich, a następnie wykonuje telefon do Chloe, minutę później ta się zjawia i wtrąca mnie do lochu na trzy dni..
      Towarzystwo wzajemnej adoracji to zbyt łagodne określenie na takie zachowanie, tutaj bardziej pasuje "Grupa trzymająca władzę", bo przecież Kółko różańcowe to to nie jest?
      Wcześniej dostałem bana, bo napisałem, że "temat rekrutacji zamknięty" w sensie, że się wyczerpał, a tu ban za wprowadzanie użytkowników FG w błąd, bo temat otwarty :)))
      Niezły beton w tej naszej travianowej moderacji..
      Nie byłam świadoma, że ktoś ma dostęp do mojego bilingu/rozmów telefonicznych. Od dzisiaj będziemy komunikować się listownie.

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Spoko, ja dostalam bana za "bezwolne narzedzie swojej coplayerki" w odniesieniu do macsa , a innym razem pod pretekstem, ze zostaly uzyte slowa "msciwa baba" zostal skasowany niewygodny post , w ktorym bylo o kasowaniu przez burze fundamentow PL. Jak ktos nei wierzy, moge dac korespondencje o tych banach
      Tłumaczenia co do łamania zasad gry są przeróżne, takiego jeszcze nie czytałam, dopiszę do listy.
      Korespondencję ze mną możesz przekazać za moją zgodą i tylko wtedy, ale nie mam nic do ukrycia. Nie było tam niczego, co sugerujesz, próbujesz jedynie w tej chwili nastawić negatywnie społeczność Traviana do administracji niedomówieniami i pomówieniami, nieładnie.

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

A administracja , jak kiedys zajmowala sie pomaganiem graczom, tak teraz zajmuje sie zwalczaniem ich.
      Powiedz proszę kiedy nie pomogliśmy. Kolejne pomówienia.