Turek czy wypniesię na Polskę grając w koalce z ruskimi

• D

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Zagrasz to zdanie sobie sam wyrobisz.

Ewa - dziwne że te zadymy to tylko podczas gry z Tobą się zdażają.
    Rozegrałem kilka ładnych serwerów.
    Z większością tych ludzi zagrałbym raz jeszcze w ciemno.
    Nie zapraszasz mnie do gry bo wiesz doskonale że zdania nie zmienię. Solidnie na to zapracowałaś.
    Pozdrawiam

przystojniaczek wrote:

macs_PL wrote:

przystojniaczek wrote:

a jak justyna będzie ogolona?
    twojej idolce i tak nic nie pomoze, odpada w przedbiegach :D
    :?: jeśli tak nazwałeś Ewę to ona na to nie zasłużyłanigdy z nią nie grałem i nawet nie wiem czy ona by chciała takiego krytyka u siebie
    A z Justyną, Macsem, Turkiem grałeś skoro tyle złego o nich piszesz?
    Zastanów się nad sobą;)
  • To widzisz, troche dziwne, bo nigdy nie bylo zadnych klotni w Anarchy, poza Twoim wyzywaniem ludzi od debili i ignorowaniem moich prosb, bys chociaz nie nazywal ich tak przy nich, 3 lata moj sposob zarzadzania Ci sie jakos podobal, z tym wyjatkiem, ze nie podobalo Ci sie, ze nie wyrzucam ludzi wskazywanych przez Ciebie jako debile, ktorzy moze Einsteinami nie byli, ale grali z pelnym zaangazowaniem dla sojuszu od 1wszej edycji Anarchy. Edycja, gdzie przyjelam burze do Anarchy wylacznie ze wzgledu na Kolcza, bo ona sama juz miala ugruntowana pozycje pieniaczki i rozlamowca - wrzaski i rezyserowane napinki na czatach non stop 24 / dobe , buntowanie ludzi, wkrecanie im, ze zostala przeze mnie skrzywdzona, ponizanie, wyszydzanie. W koncu namowila pare osob i poszla na s7 do Kurczaka robic rozlamy, ufff, ale tam sie nie cackali z nia jak ja, tylko od razu wywalili. Potem sobie poszliscie na jakis inny serwer, co za ulga, przyjazna atmosfera wrocila do nas i poza wyskokiem Krzaczka, ze "nie bedzie mu baba mowic, gdzie wojsko ma slac, bo jego konto, jego monetki, jego offy" doslownie zadnego klotliwego incydentu nie bylo u nas do dzisiaj. Przez cale 8 edycji gry sojuszu.

Jakby Ci sie cokolwiek nie podobalo w moim "stylu zarzadzania" to zanim poznales burze i zanim zaczeliscie jazdy po czatach urzadzac, rozmawialismy normalnie i przecie bys powiedzial - chyba ? Tym bardziej, ze wszystkie rzeczowe uwagi graczy / funkcyjnych zawsze byly brane u nas pod uwage. Po 3 latach Cie olsnilo, ze Ci sie moj styl zarzadzania nie podoba, a przez 3 lata byl cacy? I jakos pozwolil wygrac wszystkie serwery? I nagle dorosly facet, co wiecej, przed akcjami z burza uznawany przeze mnie za kumpla, przestaje w ogole ze mna rozmawiac, jak mala dziewczynka, zamiast tego wyskakuje na forach roznych swiatow z gownoburzami wokol jakichs kont, ze niby tam gram, chociaz nie gram.
    Jakbys Ty chlopie normalnie rozmawial, to co innego, ale przeczytaj sobie swoje posty na forum np, kazdy jeden, przypomnij co pisales na czatach. Nie powiem, jak mi bylo przykro, ze tak sie zmieniles, bo wczesniej poza tym wyzywaniem od debili w pieniaczenie sie nie bawiles, no ale sie z tym pogodzilam, ze normalny kontakt z Toba nie jest mozliwy, tylko naprawde nie rozumiem, czemu sobie nie mozesz grac z ta swoja burza i macsem po prostu, a masz przymus zamieszczania postow, w ktorych mnie opluwasz. Ja jakos za toba nie biegam po forum i nie wypisuje Irshash to tamto i siamto, bo jest mi to dokladnie obojetne, co robisz i z kim.
    DOM, FF, Wilki, WTT, PCNN, ZPL, Anarchy, PT

[SIGPIC][/SIGPIC]

Rekrutacja na eMS / MS 2018

The post was edited 1 time, last by LaleczkaVooDoo_PL ().

• irslash wrote:

Zagrałbyś raz z Justyną i nigdy byś głupot nie pisał. To jedna z bardziej kulturalnych osób jaką spotkałem w grze i nie daje się łatwo wyprowadzić z równowagi.

Pozdrawiam byłych graczy PS.
    Ewa już pisze o swoim odłamie i ewentualnej współpracy. Ale jak ją znam to będzie jak zawsze. Osobny odłam "współpracujący" z niektórymi (z byłymi graczami ET na pewno współpracować nie będzie). Gra ponad podziałami to nie jej bajka.
    Grałem z Justyną (Burzą), super babka, polecam każdemu (oczywiście grę), rzeczowo, konkretnie, analiza sytuacji i odpowiednie działania, Ewa, wiele razy pisałaś, że odejście Irslasha bardzo Cię zabolało, uważałaś go za przyjaciela, nie pogłębiaj przepaści, która między Wami wyrosła
  • weles_PL wrote:

irslash wrote:

Zagrałbyś raz z Justyną i nigdy byś głupot nie pisał. To jedna z bardziej kulturalnych osób jaką spotkałem w grze i nie daje się łatwo wyprowadzić z równowagi.

Pozdrawiam byłych graczy PS.
    Ewa już pisze o swoim odłamie i ewentualnej współpracy. Ale jak ją znam to będzie jak zawsze. Osobny odłam "współpracujący" z niektórymi (z byłymi graczami ET na pewno współpracować nie będzie). Gra ponad podziałami to nie jej bajka.
    Grałem z Justyną (Burzą), super babka, polecam każdemu (oczywiście grę), rzeczowo, konkretnie, analiza sytuacji i odpowiednie działania, Ewa, wiele razy pisałaś, że odejście Irslasha bardzo Cię zabolało, uważałaś go za przyjaciela, nie pogłębiaj przepaści, która między Wami wyrosła
    A grales z kims kto nie jest super i kogo nie polecasz kazdemu? Btw jak sie chce zrobic rozlam, to sie nie uderza w graczy, tylko dowodcow i zwiazanych z nimi funkcyjnych to raz, a dwa, trudno, by ktos nie byl mily dla topowego defowca, na jakims serwerze z FF tez mialam topowe konto def i wszyscy sie do mnie kleili slodzac, a ja naiwna myslalam, ze mam tylu przyjaciol.
    Co do Irslasha sprawa zamknieta, bo uwazalam go za kumpla, mialam zaufanie, a zachowal sie jak nie powiem kto, co sie stalo sie nie odstanie i tyle i w posrednika godzacego zwasnionych nie masz sie co tutaj bawic, takich rzeczy jak zniszczone zaufanie sie nie odbuduje.

[SIGPIC][/SIGPIC]

• Ewa jak zwykle mijasz się z prawdą.
    Nigdy nie było czatów rozłamowych - to zawsze był twój wymysł. Nigdy nie opuszczałem soja, nigdy nie przechodziłęm do przeciwnika nawet jak byłem solidnie obijany. I zawsze starałem się grać do końca nawet jak się nie zgadzałem z dowództwem (np. z Tobą - zawsze robiłęm to co należało do samego końca).
    Jak masz jakies dowody na obrazanie graczy przeze mnie to wklej tu cokolwiek.
    Ja wtedy kulturalnie posypie głowę popiołem i przeprosze.

Czekam na wklejki.
  • Irku, czy naprawdę uważasz, że FG jest dobrym miejscem do wyjaśniania nieporozumień? Jako starszy człowiek, radzę, napisz na skype i wyjaśnijcie sobie sprawę, naprawdę Ewa pisała, że nieporozumienie z Tobą, to jej wielki ból
  • przystojniaczek wrote:

Założyłem ten wątek by Polakom otworzyć oczy
    Mając jakieś info potrafię przewidzieć nie jedno co się zdarzy

Grając z Turkiem w eMŚ wpadniecie w jego niecny plan,pokaże wam jaki jest wspaniałomyślny by zwabić was do siebie na MŚ
    i o to mu chodzi by wyszarpnąć jak najwięcej polskich graczy by nie grali w polskich sojach

Pomyślcie co zrobicie jak Turek każe wam grać def pod ruskich a ruskie będą wojować z polskimi sojuszami
    no gratuluję takiego wyboru
    Turek okazał się na tyle szczery i już teraz daje info że u niego w soju będzie tak biegły w rosyjskim że zdecydowanie załatwi koalkę z RUSKIMI
    Polacy nigdy nie wychodzili na swoje mając z ruskimi po drodze,zawsze tak było od zarania dziejów
    od Katynia poprzez masakrę WP nad Oką kończąc na katastrofie tupolewa
    więc apeluję byście byli patriotami i grali w sojach polskich a nie z turkiem
    I to jest cała prawda, tylko prawda, to jak prawda objawiona.
    Szczerze, czytałem, kto kto firmuje poczynania Turka - nie znam goscia, a troszke travy w travce zjadlem
    tym bardziej nie znam jego dowodców, o zadnym nie slyszlaem, z zadnym nie gralem.
    Wiem stary jestem, skleroza dopada, kilka lat mialem przerwy, wiec to moze nowa wilcza wataha.
    Alibo moze wedkarze gawedziarze.

Gram ponad rok w Total war, i dopiero po przejsciu do niepolskiego clanu (sojuszu) mam radosc z gry.
    Liczylem ze podczas eMS choc raz zagramy my Polacy wspolnie, traktujac gre, jak na to zasluguje, czyli jak gre, a nie wyzwanie na miare wybudowanie w Wawce w miejsce PKiN pomnika mATKI bOISKIEJ hETMANKI pOLSKI :)

pozdr. dla wszystki myslacych normalnie.
  • weles_PL wrote:

Przykre, coś razem zrobiliście, był moment, że mnie zwyzywałaś na FG, ale ja każdemu daję prawo do błądzenia :D kocham ludzi takich jakimi są
    Taa. Napisalam Ci, ze "masz z glowa", jak sie poklociles ze swoim ziomkiem z BC u nas na czacie, po czym sie obraziles na nasz sojusz i na mnie i z tego tylko powodu, ze on byl u nas na czacie, dales wszystkim ignora, wyszedles z czata i cos tam zaczales o nas wypisywac. Straszne 'wyzwiska'.

irslash wrote:

Ewa jak zwykle mijasz się z prawdą.
    Nigdy nie było czatów rozłamowych - to zawsze był twój wymysł. Nigdy nie opuszczałem soja, nigdy nie przechodziłęm do przeciwnika nawet jak byłem solidnie obijany. I zawsze starałem się grać do końca nawet jak się nie zgadzałem z dowództwem (np. z Tobą - zawsze robiłęm to co należało do samego końca).
    Jak masz jakies dowody na obrazanie graczy przeze mnie to wklej tu cokolwiek.
    Ja wtedy kulturalnie posypie głowę popiołem i przeprosze.

Czekam na wklejki.
    A gdzies pisalam, ze uczestniczyles w czatach rozlamowych, opuszczales sojusz i przechodziles do przeciwnika? Skoro nie pisalam, to pewnie twoj wymysl mijajacy sie z prawda. Zadymy urzadzaliscie na naszych czatach, a nie jakichs "rozlamowych".
    Wklejac niczego sprzad x lat, bo bardzo dlugo ze soba nie gramy, na pewno nie bede, ale wszyscy, ktorzy z nami wtedy grali doskonale pamietaja, ze co 2gi dzien zaczynales temat 'Damkos to debil, wywal Damkosa, albo sie kasujemy", podobnie z tym Szymonem bylo co teraz z Dastanem gra i innymi. Damkos nawet z nami gral na ostatnich MS, jakby mial konto na forum i byl zainteresowany gownoburzami, to by potwierdzil.

Ogolnie to nie mamy o czym rozmawiac, bo nie potrafisz sie rozstac w sposob kulturalny, od kiedy ze soba nie gramy, 90 % twoich postow od tylu juz lat ma na celu szkalowanie mnie lub naszego sojuszu, chociaz sam juz nawet nie wiesz o co ci na poczatku chodzilo, a nie chodzilo ci o nic.

[SIGPIC][/SIGPIC]

• Dla zasady nigdy nie uczestniczyłem w spam czatach.
    Więc jakie zadymy mogłem robić?
    Byłem tylko na czacie rady który był co tydzień nowy - bo ciągle był tam "kret".

Możesz sobie to posprawdzać.

Jedyne czaty w jakie daje się wkręcać to czat GB lub rady (jesli zostałem do tego zmuszony).

I tyle w temacie twojego prawdomównego pisania.

weles_PL wrote:

Irku, czy naprawdę uważasz, że FG jest dobrym miejscem do wyjaśniania nieporozumień? Jako starszy człowiek, radzę, napisz na skype i wyjaśnijcie sobie sprawę, naprawdę Ewa pisała, że nieporozumienie z Tobą, to jej wielki ból
    U mnie też już 4ka z przodu.
    Więc taki młody nie jestem.
    A z Ewą na SKYPE nie bardzo mamy o czym pisać.
    Pozdrawiam
  • To Ci sie zdecydowanie musialo pomylic z jakimis innymi serwerami i sojuszami, bo nie przypominam sobie czata rady z kretem, a juz na pewno co tydzien nowych - jakis to nawet przez kilka edycji mielismy.
    W czacie ogolnym wtedy uczestniczyles, dodatkowo Damkosa nazywales debilem rzeczywiscie na czacie funkcyjnych, a ja kasowalam Twoje wyzwiska, zeby tylko nie zobaczyl, mnie wyzywales bodaj od lamusow i kogos tam jeszcze na czacie, gdzie wrzucalismy rapki.
    Troche tego jest, nie zebym byla pamietliwa, ale wiesz. Mnie by do glowy nie przyszlo wyzywac ludzi, z ktorymi gram, a co dopiero dowodcow, czy funkcyjnych, ktorzy mase pracy wkladaja w sojusz. No ale co sojusz to obyczaj, w niektorych jest to norma.

[SIGPIC][/SIGPIC]

The post was edited 3 times, last by LaleczkaVooDoo_PL ().

• Kurde co jak co ale wyzywanie ludzi od "idiotów" czy "lamusów" do Irka mi nie pasuje,jak nie zobacze to nigdy nie uwierze:D To jeden z najsympatyczniejszych graczy jakich poznalem :D

Ewa nie ma co sie kłocic o stare dzieje zbieraj ekipe i do przodu ;)