Anarchy - zaproszenie na eMS i MS

• D

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Anarchy - zaproszenie na eMS i MS

Czesc ;]

Troche sie zagubilam w realu, no ale zgodnie z planem startujemy na eMS i MS.

Chcialam zaprosic wszystkich chetnych do gry na eMS, potem na MS.
      Poniewaz wszyscy sa juz ze 100 razy zrekrurowani przez rozne sojusze i sojuszyki i zaraz kazdy bedzie do kazdego pisal, o ile juz sie to nie wydarzylo, pare konkretow o nas.

Jestesmy najdluzej grajacym sojuszem PL (8 lat). Wywodzimy sie z serwerow x1 (kiedys tylko takie byly, poza x3), z serwera s4.
      Rozegralismy 10 edycji - 7 z ekipa Anarchy i Kocham Kube, czyli Anarchy dla funu - wszystkie wygrane, wiekszosc przeciwko reszcie serwera bez zadnych paktow. Ostatni raz jako Anarchy gralismy na s3 x1, serwer sie skonczyl w 2016.
      Na ostatnich eMS gralismy jako czesc PS, potem na MS zdecydowalismy sie odejsc z PS i wspolpracowalismy z nTPl.
      Dopoki Turek nie zrobil swojej taranowki, do naszego sojuszu nalezaly wszystkie rekordy cud offow, defa na cudzie (chodziaz podobo gdzies u zarania Traviana jakis sojusz w 23 odlamy postawil o 1 kk wiecej niz my w 3 odlamy), rekordy defa na gracza na cudzie, ilosci wyzerowanych stolic w akcji, a na ostatnim s3 udalo nam sie pobic rekord oddanych przeciwnikom artow. ;p
      Jak oddadza stare forum, co dawno mieli zrobic, to moge wrzucic linki do tego wszystkiego. ;]

Na te eMS dogadalismy sie w temacie wspolpracy z innymi polskimi ekipami i podobnie jak inne polskie ekipy nie bedziemy wspolpracowac z zadnym sojuszem burzy & macsa, bo najzwyczajniej w swiecie nie chcemy wrzaskow, klotni i problemow, zreszta z tego co ktos na forum pisal w rownoleglym watku, oni i tak planuja grac z Rosjanami przeciwko Polakom, wiec nie ma tematu.

Jak juz wspominalam, zapraszamy wszystkich chetnych - kontakt na skype, nick laleczka.voodoo (z Krakowa), ewentualnie poprzez PW na forum.
      Z racji tego, ze w naszym sojuszu wszyscy sie powinni dobrze czuc i koncentrowac na grze, a nie napinkach, od razu uprzedzam, ze osoby obrazajace / wyszydzajace innych lub takie, ktore zawsze wynajduja milion problemow nie sa mile widziane.

Narazie tyle, bo juz i tak za dlugi esej mi wyszedl. ;]

==============

Formularz rekrutacyjny znajduje sie pod linkiem:

Formularz - Anarchy

.
      DOM, FF, Wilki, WTT, PCNN, ZPL, Anarchy, PT

[SIGPIC][/SIGPIC]

Rekrutacja na eMS / MS 2018

The post was edited 8 times, last by LaleczkaVooDoo_PL ().

• neon wrote:

ilu was było na ms ostatnich ? Ilu bedzie teraz (przynajmniej jakie macie plany)? Będzie współpracą z innymi polskimi sojuszami ? Jaki plan na grę? Wyjdziecie w koalicje z innymi narodowosciami ? Podpiszecie napa z turkiem?
      Na ostatnich MS gralismy polowa ambasady - 1 GB (tyle mielismy wejsciowek), wspolpracujac tylko z nTPl, chociaz zdarzalo nam sie wysylac rowniez def na prosbe do PRIME I PS, sami od nich jednak nie bralismy.
      Tyle wystarczylo, aby sie dobrze bawic na koordach, gdzie sasiadowalismy z przeciwnikami kratka w kratke.
      Tutaj statystyki, jak wypadlismy na tle innych polskich sojuszy (nasza GB nazywala sie PT):

Statystyki polskich sojuszy na MS

Na reszte pytan odpowiem pozniej, bo teraz zaraz musze isc w real.

[SIGPIC][/SIGPIC]

• LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Dopoki Turek nie zrobil swojej taranowki, do naszego sojuszu nalezaly wszystkie rekordy cud offow
      A co z taranówką Obo, Chilolo i Marcina1991? Z katasówką rzymską Owiec? Z moją taranówką galijską z pierwszych emś? Z galisjka katasówką, która nie pamiętam kto robił z eliminacji do ME? Czy też nawet z taranówką toporową (największa taranówka złożona z jednostek defensywnych) Laeghina i Twardego? Wydaję mi się, że poniosła Cie fantazja, no chyba że masz rapki i udowodnisz mi, że nie kłamałaś.

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

sojuszem burzy & macsa
      Który sojusz jest ich?
    • @ Turek, piszemy o serwerach PL, bo jakby brac pod uwage serwery eMS, to katasowka Owiec byla rekordowa (z polskich), no ale Owce swiatowa klasa. ;]
      Co do Obo i spolki to musialabym zobaczyc rapek, bo jesli mowa o tej z nieoficjalnych mistrzostw Polski, to jednak katasowka Matiego miala wieksza wage.
      A fakt, ze ktorys z nich mial kiedys w sygnaturce jakiegos potworka z kosmiczna liczba taranow, z jakiegos x3, ktory trwal i trwal i nie mogl sie skonczyc, nawet nie wiem, czy to byl polski x3.
      Rapkow nie ma nikt, bo zabrali stare forum, a bralam pod uwage raporty z akcji cudakowych PL umieszczane na forum, jesli jakichs raportow nie bylo na forum, to o nich nie wie nikt poza tymi, co grali i widzieli raporty.

[SIGPIC][/SIGPIC]

The post was edited 1 time, last by LaleczkaVooDoo_PL ().

• radziutrener_PL wrote:

LordTurek_PL wrote:

no chyba że masz rapki i udowodnisz mi, że nie kłamałaś.
      nie, to ty masz udwodnić że kłamie :D
      Jak mam udowodnić, że kłamie skoro nie wstawiła tych rekordowych rapków?
      Jak Ci napiszę, że mam jednorożca w domu to jak mi udowodnisz, że kłamię?

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

@ Turek, piszemy o serwerach PL, bo jakby brac pod uwage serwery eMS
      Brałem pod uwagę tylko serwery PL, ems czy eme kiedyś były tylko polskie, a nie jak teraz w grupach.
    • Rany Turas. Wyraznie Ci napisalam, ze serwerow eMS, MS, com itd nie bralam pod uwage, poniewaz dopoki gralam na PL, nie interesowalam sie tym, co sie na eMS dzieje, nie siedzialam w akcjach i raportach i znam jedynie katasowke Owiec stad, ze PZMik mial w sygnaturce.
      Serwery eMS to nie to samo, co serwery PL, nawet jesli sa na domienie PL - chyba zdajesz sobie z tego sprawe, a czepiasz sie slowek dla sportu. A rapki bardzo chetnie bym poogladala / porownala, byles w Monachium, bylo wplynac na Niemcow, aby stare forum bylo do wgladu, to by byly i raporty, bo teraz ani Ty ich nie masz skad wziac, ani ja.

A i ogladalam jeszcze cud offy z przedostatnich MS, gdzie startowali Polacy, nasze cud offy wypadly korzystniej, ale nie ma sensu porownywac, biorac pod uwage, ze specyfika MS sie rozni od PL, trudniej o artefakty i sw spokoj dla szkolacych offy.

[SIGPIC][/SIGPIC]

• LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Serwery eMS to nie to samo, co serwery PL, nawet jesli sa na domienie PL
      A czym się różnią? Skoro grają Polacy na Polaków to przecież nie ma znaczenia na jakim serwerze, a skoro grają tam lepsi gracze od Anarchy to przecież nie możesz tego usprawiedliwiać faktem, że tam jest wyższy poziom, bo skoro ktoś umie zrobić offa na serwerze, gdzie jest wyższy poziom to na zwykłym PLu tym bardziej.

Na drugi raz dopisz, że do Was należą wszystkie rekordy serwerów, na których nie grają Ci lepsi gracze co sobie umieją poradzić na emś czy mś.
    • Chloe wrote:

Może zamiast toczyć spory o to, kto miał większego, przemyślicie opcję grania wspólnie? Myślę, że warto spróbować powtórzyć akcję "Polska ponad podziałami".
      No może, niestety mamy tylko jedną osobę na tyle zdolną, mądrą, skromną i powabną żeby to dźwignąć, i o ile z tą osobą mielibyśmy pewne zwycięstwo, to ona nie jest tym zainteresowana... Mam oczywiście na myśli siebie :)