Badanie popularnosci zapowiedzianych frakcji do gry na eMS

• D

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Badanie popularnosci zapowiedzianych frakcji do gry na eMS

Na dzień dzisiejszy z którą ekipą chciałbyś zagrać? ? 64
      1.  
        Lord Turek (15) 23%
      2.  
        LaleczkaVooDoo (11) 17%
      3.  
        Frog (16) 25%
      4.  
        jeszcze nie wiem (10) 16%
      5.  
        czekam na inne propozycje (12) 19%
      Być może za wcześnie na takie badanie,bo żadna z ekip nie podała jeszcze programów gry.
      Ale w całym tym zamieszaniu,potraktujmy to jako zabawę dla rozluźnienia.
    • Bardzo bym chcial zagrac z Lordem. Czuje ze od niego i ekipy moglbym sie bardzo duzo nauczyc. Ale latwo moglbym sie sparzyc i wyladowac z reka w nocniku. Jak jego ekipa dotrwa do finalow i cos pokaza to z checia zagram z nimi. Turek do dziela trzymam kciuki.

LaleczkaVoodoo i jej ekipa. Nie gralem i z checia bym zagral zobaczyc jej druzyne i co prezentuja. Powodzenia

Frog. Nie krzyczy na forum ale jakos jego imie czesto sie tu pojawia. I dalej ps jest okreslane jako sokusz froga. Sporo graczy ktorzy chca grac jako reptezentacja polski. Grali na ems i na finalach i moze im nie wychodzilo to jednak wciaz wytrwale dazo do celu i chca budowac cudaka jako sojusz. Nie wczesniej, nie teraz? nie jutro? ale kiedys im sie uda. I dlatego z checia na ems zagram z nimi aby ich wspomoc. Brawa za wytrwalosc i dazenie do celu.

The post was edited 2 times, last by Ghost_PL: osunięto fragment nie dotyczący wątku ().

• nietakisobie wrote:

Bardzo bym chcial zagrac z Lordem. Czuje ze od niego i ekipy moglbym sie bardzo duzo nauczyc. Ale latwo moglbym sie sparzyc i wyladowac z reka w nocniku. Jak jego ekipa dotrwa do finalow i cos pokaza to z checia zagram z nimi. Turek do dziela trzymam kciuki.

LaleczkaVoodoo i jej ekipa. Nie gralem i z checia bym zagral zobaczyc jej druzyne i co prezentuja. Powodzenia

Frog. Nie krzyczy na forum ale jakos jego imie czesto sie tu pojawia. I dalej ps jest okreslane jako sokusz froga. Sporo graczy ktorzy chca grac jako reptezentacja polski. Grali na ems i na finalach i moze im nie wychodzilo to jednak wciaz wytrwale dazo do celu i chca budowac cudaka jako sojusz. Nie wczesniej, nie teraz? nie jutro? ale kiedys im sie uda. I dlatego z checia na ems zagram z nimi aby ich wspomoc. Brawa za wytrwalosc i dazenie do celu.
      i takich komentarzy chciało by się więcej
    • Doceniam klasę Lalki, jej wiedzę o travianie i zaanagżowanie w grę - żałuję że na MS nie udało się nawiązać udanej współpracy. Mam nadzieje, ze uda się to na tych ems i ms.
      Turka znam słabo - nie podoba mi się, że z góry zakłada niewspółpracowanie z ekipami pl.
      Z Frogiem grałem na jesiennym serwerze w BC i ostatnie ems i ms. Nie wszystko funkcjonuje jak należy ale to powód żeby starać się mu pomóc podnosić poziom a nie przechodzić do innych - więc ponownie idę z Frpogiem.
    • jank2 wrote:

Turka znam słabo - nie podoba mi się, że z góry zakłada niewspółpracowanie z ekipami pl.
      Chciałem tylko uściślić, że napisałem o tych, które się ogłosiły. Przed tym jak napisałem post to rozmawiałem zarówno z Lalką jak i Frogiem. Lalka chce iść na serwer dla zabawy (swoją drogą ja też i chyba każdy po to gra), ze znajomymi i nie chce wstępować do żadnych koalicji, więc jak mamy współpracować z kimś kto nie chce wstąpić do żadnej koalicji? Frog stwierdził, że do wygrania MŚ potrzebne jest 700 kont - tak samo jak do każdego serwera PL potrzebna jest massówka, a 700 polskich kont to nie uzbiera nawet jakby wszyscy poszli grać razem, więc i tak będzie szukał koalicjanta za granicą, więc jaki jest sens, żebym się zmuszał do grania w massówce skoro i tak nie będzie ona w 100% polska?
      Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
    • LordTurek_PL wrote:

jank2 wrote:

Chciałem tylko uściślić, że napisałem o tych, które się ogłosiły. Przed tym jak napisałem post to rozmawiałem zarówno z Lalką jak i Frogiem. Lalka chce iść na serwer dla zabawy (swoją drogą ja też i chyba każdy po to gra), ze znajomymi i nie chce wstępować do żadnych koalicji, więc jak mamy współpracować z kimś kto nie chce wstąpić do żadnej koalicji? Frog stwierdził, że do wygrania MŚ potrzebne jest 700 kont - tak samo jak do każdego serwera PL potrzebna jest massówka, a 700 polskich kont to nie uzbiera nawet jakby wszyscy poszli grać razem, więc i tak będzie szukał koalicjanta za granicą, więc jaki jest sens, żebym się zmuszał do grania w massówce skoro i tak nie będzie ona w 100% polska?
      Turek. Pomieszaly Ci sie serwery, przed ostatnimi MS deklarowalismy, ze idziemy grac dla funu, byle jak najblizej przeciwnika i jak najdalej od potencjalnych zrodel konfliktu, czyli sojuszu PS z generujaca swoje jazdy i na chama sie ryjaca do rzadzenia burza. Odnosnie planow na te MS jeszcze nic nie pisalismy, o ile pamietam, Ty rowniez deklarowales gre na MS dopiero, "bo w wakacje Ci sie nie chce grac", wiec czas, aby wrocic do rozmowy jeszcze byl.
      Bez koalicji gramy na PL, gdyby sie udalo zebrac odpowiednia ilosc graczy, oczywiscie rowniez na MS gralibysmy bez koalicji, ale w cuda nie wierze.
      Nie wspominajac o tym, ilu przeciwnikow wyeliminowalismy nasza gra dla funu. Na smiertelnie powaznie wygralismy juz 7 serwerow, 1 calkowicie dla funu tez wygralismy ze smiertelnie powaznymi przeciwnikami, ale sama deklaracja smiertelnej powagi nie wystarcza do wygrania. Na to trzeba miec odpowienia ilosc zaangazowanych graczy i zapierdzielac.
      DOM, FF, Wilki, WTT, PCNN, ZPL, Anarchy, PT

[SIGPIC][/SIGPIC]

Rekrutacja na eMS / MS 2018
    • LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Turek. Pomieszaly Ci sie serwery, przed ostatnimi MS deklarowalismy, ze idziemy grac dla funu, byle jak najblizej przeciwnika i jak najdalej od potencjalnych zrodel konfliktu, czyli sojuszu PS z generujaca swoje jazdy i na chama sie ryjaca do rzadzenia burza. Odnosnie planow na te MS jeszcze nic nie pisalismy
      Rozumiem, że nie będziesz miała nic przeciwko jak tu wrzucę naszą rozmowę sprzed paru dni na Skypie? Bo jak napisze, że kłamiesz to mi ktoś może nie uwierzyć.
      Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
    • Nie zagłosuję na żadną z ekip i nie dlatego że mam jakieś obiekcje do Lorda,Froga czy do Lalki
      Tylko dlatego że nie można grać w trzech ekipach naraz a chciałbym zobaczyć wszystkie trzy ekipy od wewnątrz
      No i akurat dokucza mi brak czasu a wolne chwile poświęcam na całkiem inną grę
      Ale życzę tu wszystkim wymienionym w ankiecie powodzenia :thumbsup:
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę