BINGO!

• D

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

Important reminder! On Tuesday, 28th August 2018 at 10:00 UTC we will ask you to accept the new Terms and Conditions while logging in your game account. Only the owner of the account will be able to accept them. The sitters won't be able to enter the account until the owner accept them.

More information here.

• Uwaga, rozpoczynamy zabawę w Bingo!

Zasady:

Poniżej widzicie planszę z wydarzeniami, które mogą się zadziać na forum. Waszym zadaniem jest wykazać się czujnym okiem i szybką klawiaturą.

Gdy któreś z tych wydarzeń faktycznie będzie miało miejsce, musicie zakomunikować o tym fakcie w tym wątku i zamieścić link jako dowód. Następnie prowadzący grę (czyli ja) zaznacza kratkę na planszy dla tego uczestnika. W przypadku gdy kilka osób wskaże to samo wydarzenie wygrywa ten, który był najszybszy.

Uczestnik gry nie może zgłaszać własnych postów.

Za każdą kratkę uczestnik dostaje 1 punkt. Za każde 3 w linii poziomej lub pionowej dostaje dodatkowe 3 punkty, a za każde 5 w linii dostaje dodatkowo 5 punktów.

W zabawie udział biorą wyłącznie wątki z działu Tournament 2018 (z wyłączeniem tego) i tylko posty opublikowane już po rozpoczęciu zabawy.

Jeszcze taka uwaga odnośnie kratek typu "Ktoś dostał co najmniej 5 polubień": gdy ktoś dostanie np. 15 polubień, to nie można odznaczyć 5, 10 i 15 na raz. Jak ilość polubień posta przekroczy 9, to odznaczamy kratkę "...10 polubień", jak przekroczy 14, to "...15 polubień" itd.

Gra kończy się gdy wszystkie pola zostaną odznaczone (wtedy wygrywa osoba z największa ilością punktów), lub gdy jakiś uczestnik zaznaczy aż 6 pól w linii (wtedy wygrywa on, pozostałe miejsca liczone wg. punktów).

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne :)

Nagrody

1. miejsce - bon na 100 zm do wykorzystania na domenie PL i specjalna sygnaturka wykonana przeze mnie.

2. miejsce - bon na 50 zm do wykorzystania na domenie PL.

3. miejsce - bon na 30 zm do wykorzystania na domenie PL.

P.S.

Na chwilę obecną wyczerpały mi się sensowne pomysły na inne wydarzenia, więc z chęcią przyjmę Wasze pomysły na PW aby zabawa (jeśli w ogóle Wam się spodoba) nie skończyła się na jednej planszy. W takim przypadku mogą one też oczywiście dotyczyć mnie.

Plansza:

The post was edited 4 times, last by Pan Grzybek ().

• BINGO!
    5 dislajkow
    BINGO!

Wygrałem? Jako nagrodę wybieram nr telefonu do Luizy.

W zabawie udział biorą wyłącznie wątki z działu Tournament 2018 (z wyłączeniem tego) i tylko posty opublikowane już po rozpoczęciu zabawy.

Tego nie było kilka minut temu, szybko sie zasady zmieniają.

P.S.
    Fajnie Grzybku ze chciało ci się to zrobić.
    P.S.2 do usunięcia

The post was edited 2 times, last by Daniel (LoL) ().

• Szczerze - wymysliles bardzo fajną zabawę, ale są w niej wady - udostępniłeś te kwadraciki :p
    Poprzedni post przyjąłeś na wyrost bo forum ucichło.
    Ja np. nie dodam wiecej mema z papiezem zeby ktos nie dostal punktu. Będe liczył slowa w postach, oraz filmu w propagandzie tez nie dam.
    Tu nie chodzi o nagrody xD
    jesli kafelki bylyby ukryte, ale zapisany caly sens konkursu i ty bys je odkrywal - kto by dal posta z 500 slow, kto dostanie lajki, kto napisz 1000 post etc. choć to z drugiej strony cięzkie, bo te autorskie musialby zniknąc....

Legenda roku 2017
    plx rekord punktów off /największy off PL

Mów mi Spini(fex), to taka trawa o ostrych liściach, która rośnie w Australii.
    I love Captain Claw

The post was edited 1 time, last by Eragon104_PL ().

• Eragon104_PL wrote:

Szczerze - wymysliles bardzo fajną zabawę, ale są w niej wady - udostępniłeś te kwadraciki :p
    Ja np. nie dodam wiecej mema z papiezem zeby ktos nie dostal punktu. Będe liczył slowa w postach, oraz filmu w propagandzie tez nie dam.
    jesli kafelki bylyby ukryte, ale zapisany caly sens konkursu i ty bys je odkrywal - kto by dal posta z 500 slow, kto dostanie lajki, kto napisz 1000 post etc.
    Dziękuję i przyznaję, że gra rzeczywiście może mieć wady, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w przyszłości te wady wyeliminować.

Jednak jakbym zrobił jak piszesz, to musiałbym czytać i uważnie analizować każdy jeden post samemu i na dodatek reagować dosyć szybko. Może jakbym miał kilka osób do pomocy, to by to było do zrobienia, ale mi nikt nigdy nie chce w niczym pomagać...

Też jak jest to odkryte to gracze mogą oczekiwać np. na tysięczny post i się ścigać kto pierwszy o tym napisze. Jakbym ja to robił, to gracze też mogliby się w to w ogóle nie zaangażować, bo to by się działo poniekąd obok nich i bez ich udziału ;) Oczywiście konkurs ma wady o których piszesz, ale zobaczmy na razie jak wyjdzie :)

Jak zawsze jestem otwarty na uwagi.
  • BINGO

laleczka napisala post na ponad 300 słów

Pan Grzybek wrote:

Eragon104_PL wrote:

Szczerze - wymysliles bardzo fajną zabawę, ale są w niej wady - udostępniłeś te kwadraciki :p
    jesli kafelki bylyby ukryte, ale zapisany caly sens konkursu i ty bys je odkrywal - kto by dal posta z 500 slow, kto dostanie lajki, kto napisz 1000 post etc.
    Dziękuję i przyznaję, że gra rzeczywiście może mieć wady, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w przyszłości te wady wyeliminować.
    Jednak jakbym zrobił jak piszesz, to musiałbym czytać i uważnie analizować każdy jeden post samemu i na dodatek reagować dosyć szybko. Może jakbym miał kilka osób do pomocy, to by to było do zrobienia, ale mi nikt nigdy nie chce w niczym pomagać...

Też jak jest to odkryte to gracze mogą oczekiwać np. na tysięczny post i się ścigać kto pierwszy o tym napisze. Jakbym ja to robił, to gracze też mogliby się w to w ogóle nie zaangażować, bo to by się działo poniekąd obok nich i bez ich udziału ;) Oczywiście konkurs ma wady o których piszesz, ale zobaczmy na razie jak wyjdzie :)

Jak zawsze jestem otwarty na uwagi.
    Problemu są do rozwiązania, jeśli są ludzie którzy w sposób obiektywny są w stanie po debatować nad ich wadami, co na tym forum zdarza sie bardzo rzadko :) Coś o tym wiem, bo sam tworzylem konkurs i bardzo trudno było znaleźć chętnych to jego oceny a tym bardziej merytorycznych uwag.
    masz racje ze analiza wszystkich tematów przez ciebie, bądź kilka osób byłaby bardzo uciązliwa... moze rozwiązaniem byłoby kilka ukrytych pól, które zostaltyby odkrywane w ramach jakiś mini konkursów? ewentualnie wszytskich, którzy sa na polach - tj. np. mnie turka zborka, lalki burzy etc. wykluczyc z gry, ale kto by wtedy grał? :p

Legenda roku 2017

I love Captain Claw

The post was edited 1 time, last by Eragon104_PL ().

• Jakby kafelki byly zakryte, to Huragan moglby kantowac, dopasowujac tresc kafelkow do tego, co ktos napisze w poscie.

Moj post 300 + nie powinien sie liczyc, bo sie dogadaliscie z Turkiem, ze mnie sprowokujecie, on umiesci w naszym temacie ten manifest bufonady, Ty zgarniesz punkty, a nagroda sie podzielicie. ;]
    Poza tym 300 slow to zadne wyzwanie dla mnie, za nisko mnie Huragan oceniles. ;/
    DOM, FF, Wilki, WTT, PCNN, ZPL, Anarchy, PT

[SIGPIC][/SIGPIC]

Rekrutacja na eMS / MS 2018

The post was edited 1 time, last by LaleczkaVooDoo_PL ().

• LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Jakby kafelki byly zakryte, to Huragan moglby kantowac, dopasowujac tresc kafelkow do tego, co ktos napisze w poscie.

Moj post 300 + nie powinien sie liczyc, bo sie dogadaliscie z Turkiem, ze mnie sprowokujecie, on umiesci w naszym temacie ten manifest bufonady, Ty zgarniesz punkty, a nagroda sie podzielicie. ;]
    Poza tym 300 slow to zadne wyzwanie dla mnie, za nisko mnie Huragan oceniles. ;/
    Coś ty ewka, konkurs to konkurs - bylby obiektywny - a jeśli nie - wierzysz że żodyn z trolli by tego nie wylapal?

Nawet jesli to prawda i cię ktokolwiek sprowokowal to tylko i ylacznie dlatego bo jestesmy wspaniali. Weź mnie sprowokuj zebym odpowiedzial ci memem z pamieżem :P
    A po za tym (tak jak piszesz)... nagrody są tutaj symboliczne i raczej nikt dla nich nie bedzie zabijał, ja nepewno chciałbym fajną zabawę doświadczyć - tak samo jak w propagandzie :)

Legenda roku 2017

I love Captain Claw
  • LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Spinifeksik, przegapiles, ze w manifescie bufonady Waszego wodza znalazla sie rowniez:

"dyskusja czym jest centrum mapy na MS"

BINGO!

Anarchy - zaproszenie na eMS i MS

Wygodniej ss zrobic, niz cytowac na tym nowym, niefunkcjonalnym forum:
    Krucyfiks :/

ej, ale nie obrazaj, dobra?

Legenda roku 2017

I love Captain Claw