----- MŚ ROSJA 2018---- bo nie samym travianem człowiek żyje

• International

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification starts on the 13th June 2018!
    Don't miss Safiren's Corner!

Dear community, We're happy to inform, that Tournament Qualification servers just started! More information about it you can find here!

• ----- MŚ ROSJA 2018---- bo nie samym travianem człowiek żyje

New

jak tam wasze typy przed mundialem ? Kto wygra ? Jak daleko Polska zajdzie ? Będą jakieś niespodzianki ?

Ja stawiam że wygrają Francuzi/Niemcy, Polska wyjdzie z grupy na 2gim miejscu i potknie sie na Belgii ;)

• New

Polacy nie wyjdą z grupy, bo choć na papierze są w tej grupi najlepsi, znowu powiąże im nogi i skończą najwyżej na 3 miejscu. Chętnie zobaczyłbym w finale Anglików, ale nie maja niczego co dawałoby im na to szanse. Wg mnie mistrzami zostaną Brazylijczycy.
    • New

ZDDB wrote:

Polacy nie wyjdą z grupy, bo choć na papierze są w tej grupi najlepsi, znowu powiąże im nogi i skończą najwyżej na 3 miejscu. Chętnie zobaczyłbym w finale Anglików, ale nie maja niczego co dawałoby im na to szanse. Wg mnie mistrzami zostaną Brazylijczycy.
      na papierze to raczej Kolumbia :P
      z grupy pewnie wyjda ,bo pozostala dwojka przecietna ale to max co ugraja
      a mistrzem niemcy
    • New

Stawiam na Brazylie, albo Francje jako zwyciezcow ;) Neymara typuje na króla strzelców.

Jesli chodzi o Polakow, to wydaje mi sie ze z grupy wyjdziemy, za Kolumbia. Pozniej to już decyduje czesto dyspozycja dnia, wydaje mi sie że zarowno Anglia jak i Belgia bedą do przejscia. Na papierze wygladamy slabiej, ale mamy lepszy kolektyw.

Jesli wygramy grupe, a Anglia bedzie druga to zagramy z nimi w Moskwie. Taki scenariusz kibicowsko to bylaby petarda ;)
      pzm / Czarne Owce / Black Sheep

• New

macs_PL wrote:

ZDDB wrote:

na papierze to raczej Kolumbia :p z grupy pewnie wyjda ,bo pozostala dwojka przecietna ale to max co ugraja
      a mistrzem niemcy
      Wg ostatniego rankingu fifa, czyli papieru, jesteśmy na 8 miejscu, Kolumbia na 16, Senegal na 27, a Japonia na 61. Wiec nie wiem o jakim papierze piszesz.
      A prawda jest taka, że i Kolumbia i Senegal to drużyny, które spokojnie mogą złoić nam tyłki i to dość ostro. Senegalczycy nas zabiegają, maja kim atakować i kim bronić, jedyny słaby punkt to bramkarz. Z meczu z Senegalem wyjdziemy zmęczeni, podłamani porażką i trafimy na mocnych, rozbujanych po zwycięstwie nad Japonią Kolumbijczyków. Będziemy zestresowani, zmęczeni, bez pomysłu i znowu będzie w plecy. No i na koniec może, ale też nie koniecznie, w meczu o honor pokonamy, choć bardziej skłonny jestem twierdzić, że zremisujemy z Japonią.
      Ja rozumiem postawę życzeniową, optymistyczne podejście, ale czy aby na pewno są ku temu podstawy?
      Chciałbym, żebyśmy wyszli z grupy, chciałbym żebyśmy dotarli jak najwyżej, nawet do finału, ale mierzmy siły na zamiary. Oczywiście to jest sport, może się okazać, że Senegalczycy będą mieli słaby dzień, a nam za to wszystko będzie szło jak z nut i wygramy, poczujemy wiatr w żagle i niesieni falą pierwszego sukcesu wygramy z Kolumbią.
      Wolę być jednak miłe zaskoczony, niż rwać włosy z głowy i czuć ogromne rozczarowanie. Dlatego spodziewam się naszej drużyny na lotnisku Chopina 29.06.
    • New

ten caly ranking fifa to mozna sobie wyrzucic na smietnik :D nie oddaje realnej wartosci zespolow

senegal ma moze i indywidualnie lepszych grajków ale jako zespól jest dosc przecietny , pod wzgledem organizacji gry i dyscypliny taktycznej to chyba najgorsza w teorii ekipa w naszej grupie
      smiem twierdzic ze bedzie to najłatwiejszy dla nas mecz w tej grupie , o ile nie spala sie mentalnie przed
    • New

macs_PL wrote:

ten caly ranking fifa to mozna sobie wyrzucic na smietnik :D nie oddaje realnej wartosci zespolow

senegal ma moze i indywidualnie lepszych grajków ale jako zespól jest dosc przecietny , pod wzgledem organizacji gry i dyscypliny taktycznej to chyba najgorsza w teorii ekipa w naszej grupie
      smiem twierdzic ze bedzie to najłatwiejszy dla nas mecz w tej grupie , o ile nie spala sie mentalnie przed
      Oczywiście, że można wyrzucić, choćby dlatego, że wyprzedzamy w nim Kolumbię.
      Sęk w tym, jeśli się nie spalą, a jak się spała, to po zawodach.