פריטים קוסמטיים לגיבור

The Tournament 2018 Qualification has started!
    Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
    Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
    Comments or questions? Discuss it here!

• פריטים קוסמטיים לגיבור

פריטים קוסמטיים לגיבור! כל מיני פריטים בעלי נדירות כזאת או אחרת שישנו את המראה של הגיבור שלך. זה יכול להיות דברים כמו עוד סוגי שיער וכו, זה לא ממש רלוונטי מה הם יהיו לעצם הרעיון. פריטים שכל מיני שחקנים ישרפו עליהם כסף.
      עכשיו, אתם בטח שואלים את עצמכם - מה השחקן מרוויח מזה?
      ובכן, אפשר שהפריטים האלו ימכרו במכירות פומביות, כמו שאר הפריטים של הגיבור. יהיה אפשר להשיג אותם בהרפתקאות (לא בהכרח על חשבון פרסים אחרים, אפשר שזה יבוא במקביל אליהם) ואז למכור אותם - זה מצד אחד עלול להכניס כסף לטרויאן ומצד שני עלול לעזור לחוות שמוציאות פחות כסף על המשחק לקבל קצת.. בדיוק כמו פריטים רגילים כרגע, רק שהפריטים הקוסמטיים לא עושים באמת משהו במשחק :whistling:

יש כאן פונטנציאל לא מנוצל. הגיבור כרגע נמצא בפרופיל, והוא יכול להיות הפנים של השחקן.
      אשכולות מתים?
      אין דבר כזה!
      משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
      ~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~
    • רעיון בהחלט מעניין ומבורך.

אעביר אותו הלאה, תודה על היוזמה!

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
      מחכים לכם!
    • New

לפי דעתי בנוסף לקנות לו איפור , אודם , לעשות לו גבות ממש מכון יופי

נ.ב
      אתה באמת חושב שמישהו יבזבז כסף על מראה של הגיבור? אולי רק עמית כי הוא זכה בלוטו
      TakatiNod - il20

עבר:
      Ilx25-Flashpoint -6717806.png
      Ilx23-Admiral
      Ilx22-Cipher- Screenshot by Lightshot
      Ilx21-Indomitable
      Ilx20-Jack Russell-סיירים בע"מ
      Il19-Ritalin

The post was edited 1 time, last by Ilan.A ().

• New

Amit1091 wrote:

צריך לשנות לך את השם מבלוב ל עלוב
      אתה רציני? גם ככה יש לי מינוס
      נחשוב עליך.

Ilan.A wrote:

לפי דעתי בנוסף לקנות לו איפור , אודם , לעשות לו גבות ממש מכון יופי

נ.ב
      אתה באמת חושב שמישהו יבזבז כסף על מראה של הגיבור? אולי רק עמית כי הוא זכה בלוטו
      אנחנו רואים שזה עובד במשחקים אחרים.
      חוץ מזה, אני לא אמור לחשוב על אם זה יעבוד, על זה צריכים לחשוב הגרמנים שהם שוקלים (במידה וישקלו) את הרעיון.
      אשכולות מתים?
      אין דבר כזה!
      משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
      ~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~
    • New

אני חושב שצריך להדיח את אילן אשרוף מהפורום מהסיבות הבאות:
      1. השם משפחה של אילן זה חניתות, שם בלתי הולם לשחקן טרויאן. כבר התעלמנו בעבר משמות משפחה מבזים כמו עומר ברווז, מאור בזוקה ועוד שלל כינויים של ילדים בעלי פיגור קל עד קשה , אך חניתות הוא ללא ספק השם שחצה את הגבול.

2. אילן מקלל בלי סוף, מעליב ומקלל ילדים תמימים שסך הכל מציעים רעיונות בפורום טרויאן תחת מדור רעיונות, דבר לגיטימי לכל הדעות
      אך אני לא מרגיש בנוח להגיב ולהציע רעיונות לחידוש ולשיפור בגלל אנשים כמו אילן אשרוף.

תודה על ההקשבה