TT 2018

• A

• -arejas- wrote:

Deja dar pries serva siulem ir servo metu kartu i finalus ;) tai apie kokius susidorojimus sneki? :) jei ten kazkas ir sukavo apie susidorojimus tai netaikyk visiem. smurfai draugiski, mes mylim visus tik musu ne... o artus taip sunku islaikyt kaip istisai puolimai, musu tikrai ner daug kaip visu kitu... mes isvis nesitikejom taip ilgai atsilaikyt tai manau dar visai gerai issilaikem... visai saunu kolektyva surinkom is random ir lenkiu galva uz kaikuriu atsidavima, maziau vieni ant kitu stumkim. esam maza tauta kam dar pestis.
      PS. jei is jusu nebuvo masiniu tai nereiskia kad is kitur ner... galesit istraukt off kaip jau visiskai nukraujave busim ir parodyt savo jega :)
      Visi mes mylim tave Daivute :) sekmes ir daugiau sypsenos ;)
      Aš niekad nesipykau su pradiniais smurfais, bet kadangi jie surinko visus šūkautojus ir grasintojus , tai ir papuolat dabar po tuo VISI ...
      Jei mylėtum, žinotum, kad aš niekad negeriu tiek, kad reikėtų blaivytis, o mane pažįstantys labai gerai žino, kad nuo mano veido šypsena niekad nedingsta. Gyvenimas gražus ))
      Gabiems pavydima, talentingiems kenkiama, genialiems keršijama ))
      Способным завидуют, талантливым вредят, гениальным мстят ))