Pinned TR Turnuva 2018 Grup C Rapor & Diplomasi

• C

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• New

lo kadır cevapda vermıyon artık sabah erdı ıle konusduk bırakın fatuyu benle gelın yağmalayak onu başka işe yarmaz dedim aksama ortamı şenlendirmisin şşş hesabı silme len zaten defde girdin ilk 1000 sen bilerek yapmışssındır def puanı ıcın hemı lo :) seni gidi tatmin ettin miileti
    • New

Dün eşsiz mimarı rica etmemize rağmen etik olmaz diyerek geri çevirip bugün Hollandalılara adeta hediye eden oluşumu tebrik ediyorum.Şimdi daha etik olmuştur.
      Her zaman diyoruz bazen turnuvada olmayarak bile büyük katkıda bulunulabilir.
      Şimdi işimiz biraz daha zor :)
      EPSİLON
      TURNUVA*****THE COF

The post was edited 1 time, last by Epsilon ().

• New

Epsilon wrote:

Dün eşsiz mimarı rica etmemize rağmen etik olmaz diyerek geri çevirip bugün Hollandalılara adeta hediye eden oluşumu tebrik ediyorum.Şimdi daha etik olmuştur.
      Ben sana demiştim ferhat vermezler bunlar ego yaparlar sonra giderler tilsimi kaptırırlar çeklere veya Hollandalılara dayatmıcaktınız beni gidip alıp gelcektim en azından Hollandalılara geçmicekti tılsım.

Speed-ŞuBaT
      Tournament-ALFA_

AZ LAF ÇOK İŞ!!!
    • New

ALFA_ wrote:

Ben sana demiştim ferhat vermezler bunlar ego yaparlar sonra giderler tilsimi kaptırırlar çeklere veya Hollandalılara dayatmıcaktınız beni gidip alıp gelcektim en azından Hollandalılara geçmicekti tılsım.
      İşte sonucu bile bile hata yaptık.Hata bizde.Sonra COF Türklere saldırıyeeaahhh.

İşin özeti aşağıda başka söze gerek yok.Raporu da paylaşmıyorum.Şimdi etik metik olmaz diyen çıkar

''Siz saldırsanız emin olun daha hevesli savunurlardı''
      EPSİLON
      TURNUVA*****THE COF

• New

Bilseydik fake atardık, defans çeksinler diye. Gerçi defansı da bizim saldırı ile Hollandalının saldırısının arasına çekerlerdi.

"İçimizdeki İrlandalılar" Özeti :

• Her yıl yeni oyuncular toplayıp turnuvaya getirirler.
      • O oyuncular oyuna küser %90 ı gelmez. 60 kişilik ekipte maksimum 10 kişilerdir. Sonraki yıl gene toplarlar.

• Her sene isimleri farklıdır, hatta bir serverde defalarca isim değiştirirler.
      • Başkanları değişir, şekilleri değişir, birlik tanıtımları değişir; Değişmeyense "egolarıdır". Bir de başkalarına "ego mego" kelimesi kullanırlar.
      • Gram yarar sağlayacak icraat yapmazlar, yapamazlar. Sürekli birleşim yaparlar, o birleşim bir kaç güne parçalanır.
      • "Şu birliği sevmiyorum" , "neden sevmiyorsun" diye sorsanız "HTTP 404" . Aslında cevabı "bizden daha başarılılar"
      • Eleme başında kalabalık olurlar, oyun sonu çok az oyuncu ile kapanışı yaparlar.
      • Finale "biz zaten öylesine geldik" moduyla gelirler, gram defanslarını görmezsiniz, Türklere yararları dokunmaz.
      • Genellikle 300-400 lü koordinatlara yerleşirler. Yaşamlarını dayanışma-mücadele-birlik olma konularına uzak geçirdikleri gibi koordinatlarını da uzakta kurarlar.
      • Ve her final sonunda çıkıp, forumda yazmaya başlarlar. Onlar kendilerine bakacak olursanız "en iyisidir". Onlarla oynayan oyuncuları diğer birliklere karşı öyle doldurmuş, zihinlerini kirletmişlerdir ki "başka bir oluşuma geçip oynamazlar bile." Çok nadirdir. Ya oyunu bırakır ya da yeni servere giderler.
      • Bir oyuncuları da çıkıp sorsun istiyoruz "yahu siz 2011 den beridir turnuvada olduğunuzu söylüyorsunuz, peki ne yaptınız?" Ve "bir şeyler yapan, yapmaya çalışan ekiplere karşı neden böyle faydasızca ve zararlı bir oyun oynuyorsunuz"

Aslında yazacak anlatacak çok şey var. Ama ne desek boş...

• New

Epsilon wrote:

[b]Dün eşsiz mimarı rica etmemize rağmen etik olmaz diyerek geri çevirip bugün Hollandalılara adeta hediye eden oluşumu tebrik ediyorum.Şimdi daha etik olmuştur.[/b]
      Hangi ekip o

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.
    • New

Epsilon wrote:

Şu hareketi yapan ekip türkler arasında olan savaş hakkında yorum yapmasın. Bunlar hollandalılardan daha yabancı. İlk bunları yıkmak lazım.

#KARINDEŞEN JACK#
      Hak edene hakkını veririz!
    • New

Maranga28 wrote:

Epsilon wrote:

Dün eşsiz mimarı rica etmemize rağmen etik olmaz diyerek geri çevirip bugün Hollandalılara adeta hediye eden oluşumu tebrik ediyorum.Şimdi daha etik olmuştur.[/b]
      Hangi ekip o
      Tuğra birliği maranga
      GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ
    • New

wanlı_TR wrote:

siz veriyonuz mu kendi tılsımınızı başka türk birliğine atıp tutuyorsunuz.
      yahu o çok ayrı tartışma konusu.

Tuğradan 5x i istedik, td fikri öne atılırken davet ettik, td kuruldu yine davet ettik vs.

Geri çevirdiler, ama değişik bir düşünce yapıları var.

Sen uyma kemale, natar köyleri bile cof başarısını gölgelemek için defans basıyor ona göre.