Pinned TR Turnuva 2018 Grup C Rapor & Diplomasi

• C

• Hello World wrote:

Mesela şu nicolai hiç sevmem tam bir ölücü forum trolü tdnin yönetiminde gençlere yol açsa iyi olur mesela :D
      ben onu 20li yaşlarda delikanlı diye biliyordum demek 40ını geçmiş bir dayımıydı ?

Adam her yerden her şekil trollüyor ya :D
      T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Nicholai Hel wrote:

Hello World wrote:

Mesela şu nicolai hiç sevmem tam bir ölücü forum trolü tdnin yönetiminde gençlere yol açsa iyi olur mesela :D
      Bazı isimleri gördükten sonra, trollük ile alakam yok dedim :D
      Sayın helloworld bier tuğra olur mu ?
      Olursa söz ben cof destekleyeceğim :D
      @Spectre_TR yaşım hakkındaki spekülasyonlara yanıt vermiyorum..
      @COF Kemal Başer_TR cok cesur bir söz bu bence değerlendirmelisiniz :)

Biz sizi delikanlı olarak sevdik troll bey isster moruk olun ister liseli bir ergen farketmez :D
      T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Hello World wrote:

Bier kankalarımız bırak tuğra olmayı herhangibi türklükle alakalı bir birliğin altına girmez adamların ittifak anlayışı sömürğemiz olup bize madde atacaksınız biz gerisini halledicez :)
      aynen. Tüm türkler günlük üretimin 1/4 ünü atsa yeterli demişti.

Sonra altı hesap saydı, buralara mal yığın biz etrafı temizleriz falan.

Ulen o kadar malı kanakana atsak onlar bile iş yapar.
    • New

TUGRA wrote:

ahh nerede o eski Travian turnuva serveri maraz tr rest türkey Everest ayyıldız cahra tuğra ekipleri....

Kedi köpek gibi yerdik birbirimizi hep birlikte aynı RC de akşamları toplanır orda tartışır barışır dik..

Ama aramıza yabancı sokmazdik finallerde hep bir olurduk bahsettiğim 2010-2015 arası

O zamanları şimdiki yeni nesiller coflar bilmezler..
      ilk elemede maraz rest falan hatırlayamadım. tr vardı. o da çatı birlikti sanırım. cof da dahildi elemeye. maraz everest sonra kurulmuş birlikler diye hatırlıyorum
    • New

TUGRA wrote:

Canım istedi verdim oldumu..

Başka verecek kimse yoktu..herkes menfaatine düşmüş..

"Bir Türk kardeşimiz düşse de bir tekmede ben atayim"derdine düşmüş millet..

En yakın örneği fatu hesabiydi..

Bu elemede Türkler kazanamazsa inşallah birseylerin farkına varirizda birlik beraberlik sağlanır..

Allah aşkına cof my ne ya cofun yarisi yabancı olmuş..ben eşsiz i ha hollandalilara vermişim ha cof a..

1. Sıradaki adam (yabancı) cof beslediği için onu 2. Sıradaki Türk kardeşimiz 1. Olamıyor..

TD EKİBİNE benden habersiz birleşmedeki oyuncular alınıp tılsım habersiz verildiği için ve bunu yapan kişi KETO hesabı cana yakın bir abim gördüğüm için TD yede tılsım yok..çünkü coflardaki tosbaaa hesabida bunun TD lerin wp gruplarında da var bizim birliklerde daha işi olamaz..bugün bize yaptı yarın TD ye niye yapmasın??

3x mimari kafasına göre TD ye verirse ben eşsiz i niye vereyim??

Geçen finallerde coflarla olacağımızı belirtmiştim yabancılarla ittifak yaptıkları için bizde vazgeçtik..oradan gelen bir husumet var..ben bu elemede Kemal başere mesaj attım telefonda görüşelim diye..senle görüşmek istemiyorum dedi...

Hani bana seçenek sunun diyoruz biz bize yeteriz Türkler olarak elin gavuruyla birleşme ne ya madem çözüm gavurlar da bende böyle yaptım verdim..alabilen buyursun...

Adamlarla mertçe savaştık ve çok güzel muhabbetler kurduk adamlar herşeyin oyuna bağlı olmadığını ve oyunda hırs gurur bencilliğin zarar verdiğini bizlere gösterdi.

bugün CS harici çek gordunuzmu?
      Bugün bier harici Hollandalı gordunuzmu?

Birde Türkleri sayayim..
      Tuğra
      Türkey
      Testere
      Adamus
      Animals
      Cof (%40 ı)
      Everest
      Rh
      TD
      Dev a
      Pars
      Fetih

Ve sayamadiklarim..

Yani şu tabloda birde biri çıksın açıklama yapsın diyorlar ya.. açıklama bu kardeşim finallerde tüm Türkler bir bölgede olacak isim önemli değil 2015 de herkesin eror wowun u desteklediği gibi bir wow desteklenecek.. her ekip aynı bölge farklı isimler aynı amaçlar için mücadele edecek..

Eğer bunu coflar ve TD kabul ediyorsa bugün eşsiz sizdedir..buyrun.....
      İrlanda'da havalar nasıl ?
      ÇEKO
    • New

@HUAYIN
      yahu adam hırvatlarla bulgarların, sürekli türklerin defans istemesinden ötürü diplomasi attığını bilmez. Aramıza yabancı sokmuyorduk der.sen de bu adamın hayal dünyasında yazdıklarını teyit etmeye çalışıyorsun :D

Öldür hakkını yeme demişler, coftan önce iki haneli koordinat görmüyordu Türkler. Ciddi bir rakamları da yoktu.

Bu sene ruslar polonyalıları kafaladı. Baltığı aldı.
      Dacia zaten malum.
      Her ne kadar son olayda cof my zarar verse de diğer Türk ekiplerine, bir koalisyon için oynuyor adamlar sonuçta.

Salt milliyetçi/salt Türk kadrosu isteyen-özleyen adam “istesem bieri tuğra yaparım” da demez, “o mimarı ben verdim “ de demez.
    • New

Nicholai Hel wrote:

wanlı_TR wrote:

siz veriyonuz mu kendi tılsımınızı başka türk birliğine atıp tutuyorsunuz.
      yahu o çok ayrı tartışma konusu.
      Tuğradan 5x i istedik, td fikri öne atılırken davet ettik, td kuruldu yine davet ettik vs.

Geri çevirdiler, ama değişik bir düşünce yapıları var.

Sen uyma kemale, natar köyleri bile cof başarısını gölgelemek için defans basıyor ona göre.
      Boş boş konuşma zeki

Kaç yıldır cofla rakip oldunuz diye cofa yüklendiniz şimdi elemede en tırt birliklerden birinde tırt bir şekilde oynuyorsun en ufak olayları büyütüyordun şimdi neden düzeni sağlayamıyorsun

Rakiplere sallamadan önce kendini ve ekibini düzelt sonra buralara gir
    • New

BlackMamba wrote:

Boş boş konuşma zeki
      Kaç yıldır cofla rakip oldunuz diye cofa yüklendiniz şimdi elemede en tırt birliklerden birinde tırt bir şekilde oynuyorsun en ufak olayları büyütüyordun şimdi neden düzeni sağlayamıyorsun

kaç yıldır?
      Geçen sene turkey ve polonyadaydım
      Ondan önce cofta.
      Bu sene de cofla rakip değiliz.

Bence sen biraz dürüst argümanlarla gel.seni şişirmişler de ellerinde patlamışsın :D
      Düzenimiz belli. Bilet alıyor muyuz alıyoruz. Yahu, ciddiye alsak niye iki wowumuz olsun. Kaldı ki iki wowda çeklerin ve cofların zaten gerisinde.

Ben her yere herkese girerim. Sen kafanı takma kurabiye canavarı :D
    • New

Nicholai Hel wrote:

BlackMamba wrote:

Boş boş konuşma zeki

kaç yıldır?Geçen sene turkey ve polonyadaydım
      Ondan önce cofta.
      Bu sene de cofla rakip değiliz.

Bence sen biraz dürüst argümanlarla gel.seni şişirmişler de ellerinde patlamışsın :D
      Düzenimiz belli. Bilet alıyor muyuz alıyoruz. Yahu, ciddiye alsak niye iki wowumuz olsun. Kaldı ki iki wowda çeklerin ve cofların zaten gerisinde.

Ben her yere herkese girerim. Sen kafanı takma kurabiye canavarı :D
      kardeşim sen 2 finaldir cofa düşman değil misin?
      ciddiye alsak demişsin de siz ciddiye alsanız da sizden bir şey olmaz herkes biliyor bunu
      madalyacı tırsın turnuvanın en dandik ekiplerinden turkey deva birleşimi saçma toplama birlik forum trollü zeki kadroya bak bee
      o cok övdügünüz north da rezil olurum diye gelemiyor zaten
    • New

BlackMamba wrote:

kardeşim sen 2 finaldir cofa düşman değil misin?ciddiye alsak demişsin de siz ciddiye alsanız da sizden bir şey olmaz herkes biliyor bunu
      madalyacı tırsın turnuvanın en dandik ekiplerinden turkey deva birleşimi saçma toplama birlik forum trollü zeki kadroya bak bee
      ciddiye almakla dalgaya vurmak arasında kaldım. Zekana ihanet etmek istemem.
      Geçen finalde düşmandım. Önceki sene tüm türkler +- deydi. Bu finalde henüz öyle bir şey yok.
      “İki” olmuyor yani.

Şimdi gelelim ikinci kısıma, ciddiye alsak bile evet kazanmanın garantisi yok. Ama altyapı/hazırlık farkı var. En basiti, wow hesabının nüfusu/ırkı açısından zaten bir “fail” ortada iken ciddiyetle sınamak; sabah kahvaltısında çamaşır suyunu konsantre içmenin bir göstergesi.

Üçüncü kısıma gelelim, orada biraz işler karışık doğru. Global armynin Ömer ortada yokken “Ömer benimle arkadaşlar -+ya açın” demesi ile başlayan serüven, orada bir kısım oyuncunun ortada kalmasıyla devam etti. Biz de konuştuk anlaştık, bir parçamız oldular. Ama dandik olduğumuzu düşünmüyorum. Öyle olsak sen yönetim kadrosunda olurdun.

Dördüncü ve son olarak north adına benim bir şey söylemem pek doğru olmaz. Şu arkadaş söyleyebilir ama, çok merak ettiysen @MeRt__
      Ama north içerisinden bir grup oyuncu vietnam senesinde cof içerisinde hesap açıp mağdur duruma düştüler. Onu da @Night Elf anlatsın.

Ben anlatınca kalın geliyor malum.

Evet, sıradaki gelsin.
    • New

Nicholai Hel wrote:

BlackMamba wrote:

kardeşim sen 2 finaldir cofa düşman değil misin?ciddiye alsak demişsin de siz ciddiye alsanız da sizden bir şey olmaz herkes biliyor bunu
      ciddiye almakla dalgaya vurmak arasında kaldım. Zekana ihanet etmek istemem.Geçen finalde düşmandım. Önceki sene tüm türkler +- deydi. Bu finalde henüz öyle bir şey yok.
      “İki” olmuyor yani.

Üçüncü kısıma gelelim, orada biraz işler karışık doğru. Global armynin Ömer ortada yokken “Ömer benimle arkadaşlar -+ya açın” demesi ile başlayan serüven, orada bir kısım oyuncunun ortada kalmasıyla devam etti. Biz de konuştuk anlaştık, bir parçamız oldular. Ama dandik olduğumuzu düşünmüyorum. Öyle olsak sen yönetim kadrosunda olurdun.
      en kötü ihtimal 2017-2018 yıllarında trollüyorsun iki sene sayılır
      tdler dandik değilse cof adamus nirvanadır