הצעה למבנה חדש

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• הצעה למבנה חדש

היי,
      אני יש לי הצעה למבנים חדשים למשחק.
      אני מציע לעשות מבנים אשר מטרתם תהיה להוריד את עלות החיילים והכוחות בכל עיר.
      הדרישות יהיו מבנה מרכזי רמה 15 והמשאב שהם מוריד רמה 10. המבנה יכול לעזור כי לאחר שרוב השחקנים בשרת מפותחים אז הם עושים כמות גדולה של חיילים שעולה הרבה משאבים ובמקרים כאלה המבנה יכול להיות טוב

:D אני אשמח לתגובות :D
    • "רוב השחקנים המפותחים" מאמנים הרבה חיילים אבל המחיר שלהם מבחינת משאבים בכלל לא רלוונטי. הבעיה באימון מאסיבי זה זמן אימון ולא משאבים, ועל כן הרעיון לא רלוונטי.
    • מדובר ברעיון מעניין אך ישנה בצורה משמעותית את המכניקה של המשחק.
      בניית מבנה הינה פעולה די פשוטה, כך שבעצם מחיר החיילים ישתנה באופן מוחלט עבור השחקנים.

אעביר את ההצעה כמובן, אך איני חושב שתוכל להתאים למשחק (לפחות לא בגרסא הרגילה, אולי בשרתי הספיישל).

בכל אופן, תודה על היוזמה וההצעה!

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
      מחכים לכם!
    • עזבו שטויות צריך לעשות בית מלאכה גדולה
      או אוצר חדש שמקנה לך אפשרות לבנות בית מלאכה גדולה
      ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
      אל תבכה על :teu01: שנהרג, אפשר לאמן שוב
      ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C