Kto jest najgorszym graczem eMŚ 2018 i dlaczego akurat Neon

• D

• Chyba kogoś kto ten temat założył mocno boli głowa i nie ma co zrobić z czasem w realu. Podejrzewam, że z tego powodu wymyśla takie bzdurne ankiety i wielu za jego przykładem idzie się taplać w błocie pogardy, zawiści itd.
    MILKA
  • pit1_PL wrote:

Chyba kogoś kto ten temat założył mocno boli głowa i nie ma co zrobić z czasem w realu. Podejrzewam, że z tego powodu wymyśla takie bzdurne ankiety i wielu za jego przykładem idzie się taplać w błocie pogardy, zawiści itd.
    Ja osobiście bym to nazwał coś w rodzaju "tylko gra", "tylko zabawa" i jak widać ludzie się bawią - nic osobistego bo przecież nikt tu się o nic nie spina, ale jak uważasz :)
    Często najlepsze chwile w życiu to te kiedy nic nie robisz, tylko zastanawiasz się nad swoim istnieniem,kontemplujesz różne sprawy. I tak kiedy na przykład mówisz, że wszystko nie ma sensu, to nie może do końca nie mieć sensu, bo przecież jesteś świadom, że nie ma sensu,a Twoja świadomość braku sensu nadaje temu jakiś sens. Rozumiecie o co mi chodzi? Optymistyczny pesymizm.
  • neon jest niegodny by oddawać na niego głos. Głosujcie na Turka lorda

pit1_PL wrote:

Chyba kogoś kto ten temat założył mocno boli głowa i nie ma co zrobić z czasem w realu. Podejrzewam, że z tego powodu wymyśla takie bzdurne ankiety i wielu za jego przykładem idzie się taplać w błocie pogardy, zawiści itd.
    Pit1 ja dawno nie widziałem wątku tak pełnego miłości. Wątek istnieje już kilkanaście godzin a nadal nikt nikogo nie zaatakował
    :D :D :D :D
  • neon wrote:

A bo to ja ukazalem ostatnio prawdziwa twarz anarchy ;) Turek od powrotu z Niemiec jest jak ministrant na FG
    Gdzie ta prawdziwa twarz Anarchy, chodzi o te SS ze Skype'a ? :D
    Swoją drogą to myślałem, że Turek będzie miał nieco więcej fejmu.
    Często najlepsze chwile w życiu to te kiedy nic nie robisz, tylko zastanawiasz się nad swoim istnieniem,kontemplujesz różne sprawy. I tak kiedy na przykład mówisz, że wszystko nie ma sensu, to nie może do końca nie mieć sensu, bo przecież jesteś świadom, że nie ma sensu,a Twoja świadomość braku sensu nadaje temu jakiś sens. Rozumiecie o co mi chodzi? Optymistyczny pesymizm.
  • Witam,

Spam usunięty.

Głosowanie zakończone, wyłoniono "najgorszego gracza" tylko nie wiadomo czy gratulować zwycięstwa :whistling: zważywszy na to iż wyłoniono "zwycięzcę" wątek zamykam. Do luźnych rozmów zapraszam do wątku "o wszystkim i o niczym".

Pozdrawiam
    Sakura