Radnice a palác

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Radnice a palác

New

Když mám palác nebo rezidenci na úrovni 15, vycvičím v něm 3 osadníky a nechám v hlavní bodově snížit palác nebo rezidenci zpět na úroveň 14 a následně palác nebo rezidenci dám stavět na úroveň 15, půjde mi cvičit znovu osadníky při úrovni 15 nebo je to nějak ošetřeno? Je to blbost, ale jen tak mě to napadlo a zajímalo by mě jak to je..
    • New

Buď
      1) máš ve vesnici Rezidenci a tam jdou postavit 2x 3 osadníci (nebo 2x 1 vůdce) na úrovních Rezidence 10 a 20;
      2) máš ve vesnici Palác a tam jdou postavit 3x 3 osadníci (nebo 3x 1 vůdce) na úrovních Paláce 10, 15 a 20.

Odpověď na tvou otázku, vesnice má "vlastní paměť", tj. expanzní sloty a KB sloty, takže můžeš ubourávat jak chceš, ale nepomůžeš si, trénovat osadníky nebo vůdce můžeš pouze na těch úrovních, co jsem psal výše.

/edit pro šachistu a místní legendu

The post was edited 1 time, last by Cisa ().

• New

Sloty nesouvisí s KB a jsou na nich zcela nezávislé.

Cisa wrote:

KB sloty
      Edit:

Osobní invektivy od noname moderátora s registrací před méně než půl rokem vždy potěší. Mimochodem stále to máš blbě. KB se vážou na účet, ne na vesnici. Doporučuji si to nejdřív nastudovat předtím než budeš radit ostatním.

The post was edited 1 time, last by lopik ().