13 Temmuz C grubu hesapların kapatılması

• C

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• 13 Temmuz C grubu hesapların kapatılması

13 Temmuz itibariyle çok büyük bir kilitlenme/acp yaşandı. Sağ kalanlar el kaldırsın :D

Göz gezdirebildiğim kadarıyla -/- de 80 civarı hesap
      Türklerde toplam 300 civarı hesap kilitlenmiş durumda :D
      zekiyim ama aptal değil.
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    • "kural ihlali yok bulamadık ama kilitleyelim nasıl olsa kimse hesap soramıyorlar ahahaha " şeklinde artık nasıl aşağılayacağımı bilemediğim şekilde insanların emeklerini, sabahlara kadar uyumayışını kendi şeylerinin keyfine göre hiç etmelerine karşın ya küfür edip kendimizide rahatlatcaz yada bırakacağız oyunu...

Finaller başladığında aynı şekilde kural ihlali bulamayışına rağmen böyle kitleyip mesajlara
      15-16 saat vermezsiniz inşallah...
      Hani olur ya uçlarda bir yerde bi karakter kırıntısı kalmıştır hakkaniyetli davranır.

Halk Dilinde ;
      lan benim oynadığım hesap bile kitlenmiş bilet alayım dedim şikayet yerim belli olur dedim b grubunda 27 tane hesabım var c de sadece 1 tane ben nasıl multi hesap oluyorum süper zeka kardeşim.. bana birisi açıklasın lütfen

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı
    • Arkadaşlar bakın dirayetli olalım
      Önce altın fiyatlarıyla bizi düşürmeye çalıştılar
      Direndik
      Cezaları artırdılar
      Direndik
      Şimdi toplu acp kilit falan deniyorlar.
      Direniyoruz

13 temmuzda bu millet mancınıkların altına yattı!
      zekiyim ama aptal değil.
    • zekiLiseli_TR wrote:

Arkadaşlar bakın dirayetli olalım
      Direndik
      Cezaları artırdılar
      Direndik
      Direniyoruz

benim hesabıma 2 kere acp attılar mail attım özür dileyip açtılar 2 sindede şimdide multiden kitlediler :D

tamam ben oynamıyorum bilet için açtım takılıyorumda oynayan adama yazık

• Cicek wrote:

zekiLiseli_TR wrote:

Arkadaşlar bakın dirayetli olalım
      Direndik
      Cezaları artırdılar
      Direndik
      Direniyoruz

benim hesabıma 2 kere acp attılar mail attım özür dileyip açtılar 2 sindede şimdide multiden kitlediler :D
      tamam ben oynamıyorum bilet için açtım takılıyorumda oynayan adama yazık

Ömer ada, humanı mh yapmış ondan hep
      zekiyim ama aptal değil.
    • Cicek wrote:

"kural ihlali yok bulamadık ama kilitleyelim nasıl olsa kimse hesap soramıyorlar ahahaha " şeklinde artık nasıl aşağılayacağımı bilemediğim şekilde insanların emeklerini, sabahlara kadar uyumayışını kendi şeylerinin keyfine göre hiç etmelerine karşın ya küfür edip kendimizide rahatlatcaz yada bırakacağız oyunu...

Finaller başladığında aynı şekilde kural ihlali bulamayışına rağmen böyle kitleyip mesajlara
      Hani olur ya uçlarda bir yerde bi karakter kırıntısı kalmıştır hakkaniyetli davranır.

Halk Dilinde ;
      lan benim oynadığım hesap bile kitlenmiş bilet alayım dedim şikayet yerim belli olur dedim b grubunda 27 tane hesabım var c de sadece 1 tane ben nasıl multi hesap oluyorum süper zeka kardeşim.. bana birisi açıklasın lütfen

B grubu yöneticilerine buradan duyurulur :D
      Tırsın Ulan-AT ın İntikamı
      Royal Flush-Tesla-Crixalis
      Gnc-Game of Teuton-AGA
      KB-Animals
    • Turkish Power wrote:

Cicek wrote:

"kural ihlali yok bulamadık ama kilitleyelim nasıl olsa kimse hesap soramıyorlar ahahaha " şeklinde artık nasıl aşağılayacağımı bilemediğim şekilde insanların emeklerini, sabahlara kadar uyumayışını kendi şeylerinin keyfine göre hiç etmelerine karşın ya küfür edip kendimizide rahatlatcaz yada bırakacağız oyunu...

Halk Dilinde ;
      B grubu yöneticilerine buradan duyurulur :D
      valla 3 ana ip den 27 de proxy den mss gibi 30 bilet b den 3 bilet a dan 1 bilette c den gelecek :)

• O kadar eleme servarı sunucusu içinden en az kayıtlı olan oyuncu sayısı bizde.Ama en aktif olan servarda bizde.
      Yağma olsun,nufus olsun en istikrarlı olan C grubu yine.Bu farkı yaratanda biz Türkler olduğu açık ve net.

Buna rağmen Yağma top10daki 8 Türk oyuncunun 6sının kitlenmesi gerçektende rezillik olmuş.Türk bayrağını koyan hesap direk mimleniyor bu travian yönetimi tarafından anlaşılan.
      ♕ WAİT ME!!! / Blackenemy
    • Hafta bası 10 saatte 10m yagma yapılırsa olacagı bu.

Fazla sızlanmaya gerek yok Dönüş msjı belli

§ 1.1 Her oyuncu, herhangi bir oyun dünyasında sadece bir hesaba sahip olabilir ve sadece bir hesap yönetebilir. Bir hesap, sadece kendi çıkarı için oynanmalıdır. Diğer hesapların faydası için kullanılan hesaplar kalıcı olarak kilitlenebilir. :))
    • WAiT ME!!! wrote:

O kadar eleme servarı sunucusu içinden en az kayıtlı olan oyuncu sayısı bizde.Ama en aktif olan servarda bizde.
      Yağma olsun,nufus olsun en istikrarlı olan C grubu yine.Bu farkı yaratanda biz Türkler olduğu açık ve net.

Buna rağmen Yağma top10daki 8 Türk oyuncunun 6sının kitlenmesi gerçektende rezillik olmuş.Türk bayrağını koyan hesap direk mimleniyor bu travian yönetimi tarafından anlaşılan.
      b grubu yerlerde sürünüyor kayıtta ve aktiflikte :) yanlışın var
      TSK | TheRovels

• x-ray_TR wrote:

WAiT ME!!! wrote:

O kadar eleme servarı sunucusu içinden en az kayıtlı olan oyuncu sayısı bizde.Ama en aktif olan servarda bizde.

b grubu yerlerde sürünüyor kayıtta ve aktiflikte :) yanlışın var
      bizde 5.5k hesap var
      b grubunda 7.5 k

aktif hesap bizim grupta daha fazla
      ♕ WAİT ME!!! / Blackenemy