bütün bölgeler vs TAARRUZ

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• bütün bölgeler vs TAARRUZ

öncelikle sa herkese iyi oyunlar dilerim benim anlamadığım olay şu bütün bölgeler birleşti oyunda ne güzel sulh içinde oynuyorsunuz oyunu da oyunun amacı her bölgede birleşim yapıp farmville oynamaksa onun yeri burası değil biz bundan şikayetçi de değiliz şimdi beni yanlış anlayıp ağlıyor diyeler olacak da ben oyundan şahsen zevk alamıyorum nerde elek altı oyuncu var toplanmış bir olmuşlar herkes yıkılmama derdinde oyun bu yıkarsın da yıkılırsın da bu kadar büyütülecek bişey yok düne kadar arkasından atıp tutan saydıran söcen kavga eden adamlar şimdi el ele vermişler oyun oynar olmuşlar tükürdüğünüzü yalamak nasıl bi duygu dicem de alışkınsınızdır garipsememişsinizdir o kadar bize atıp tutanlar var yahu bizim gücümüz bu kadar buralara kadar gelmişiz bunu tebrik etmek yerine aksine dalga geçip alay ediyorsunuz buna da anlam veremiyorum insan bükemediği eli öpmelidir oyun sonu kim kazanırsa tebrik edeceğim ama aynısını sizler de gösterebilecek misiniz şahsi düşüncemi söyleyeyim zannetmiyorum neyse ben buraya bunu yazarak içimden geçenleri dile getirmek istedim kimse bunu bana yaz demedi sadece merak ediyorum tepkilerinizi
      Ç&T yada semih4444 de tanırlar duvarda resmim alemde ismim :D
    • As üşenmedim şifre aldım tekrar mesaj atabilmek için konu başlığına istinaden.serverin ne kadar kalitesiz olduğu ortada hem oyun anlamında hem insan kaynağı anlamında hatta genel olarak Türk travian platformu bu durumdayken beklenti içinde olmana şaşırdım.2.husus bütün server vs taarruz yazmışsın bu mağdur edebiyatlarını bırakalım aynı tür bir mesaj daha önce yine taarruzdan bir arkadas daha atmıştı forum hesabımın ilk mesajını ona 2.sini sana atıyorum.Serverda ilk bölgesel anlaşmayı yanlış hatırlamıyorsam taarruzla gf yaptı.-/- birbirini yedi bitirdi +/+ şu an birbirini yemekle meşgul yani bu konu başlığını nasıl neden attın onu anlayamadım yani 2 bölge zaten kendini imha etti etmek üzere yine kendi bölgenizde de rakibiniz olan ekip oluşumuna gittiginiz wowu almış.Bunun dışında insanların konuştukları ile yaptıkları arasındaki tezatlığa katılıyorum.Bunları da tarafsız olarak yazıyorum serverda kimseyi tanımıyorum 3 yıl sonra bireysel olarak yeniden oyun oynayayım dedim pişman oldum zaten
    • SpyStyle wrote:

As üşenmedim şifre aldım tekrar mesaj atabilmek için konu başlığına istinaden.serverin ne kadar kalitesiz olduğu ortada hem oyun anlamında hem insan kaynağı anlamında hatta genel olarak Türk travian platformu bu durumdayken beklenti içinde olmana şaşırdım.2.husus bütün server vs taarruz yazmışsın bu mağdur edebiyatlarını bırakalım aynı tür bir mesaj daha önce yine taarruzdan bir arkadas daha atmıştı forum hesabımın ilk mesajını ona 2.sini sana atıyorum.Serverda ilk bölgesel anlaşmayı yanlış hatırlamıyorsam taarruzla gf yaptı.-/- birbirini yedi bitirdi +/+ şu an birbirini yemekle meşgul yani bu konu başlığını nasıl neden attın onu anlayamadım yani 2 bölge zaten kendini imha etti etmek üzere yine kendi bölgenizde de rakibiniz olan ekip oluşumuna gittiginiz wowu almış.Bunun dışında insanların konuştukları ile yaptıkları arasındaki tezatlığa katılıyorum.Bunları da tarafsız olarak yazıyorum serverda kimseyi tanımıyorum 3 yıl sonra bireysel olarak yeniden oyun oynayayım dedim pişman oldum zaten
      benim oynadığım ekipler birlikler kaliteli ve iyi birliklerdi her zaman şuanda da oynadığım ekibe kötü yada kalitesiz asla diyemem fakat eski oyuncuların tadı profesyönelliği bu serverda hiç göremedim şu gf ile olan anlaşma ise herkesin ilk zamanlar yaptığı klasik anlaşmalardan biriydi bu uzun ömürlü yada sağlıklı olmadı edebiyat yapmıyorum sadece insanların karaktersizliğini anlatmaya çalışıyordum burada bu oyundaki entrikaları ömrümce hiç yaşamadım bunaydı aslında isyanım
    • Geçen seneki server 1 de norht ve ct olarak birleşip hile hurda ile bin atlılara önce hesap sildirildi. Ardından bölge değil tüm server olarak north ct diye birlik oluşumuna gidildi. 12 dünya harikasının yanlış hatırlamıyorsam 9 tanesini norht ct aldı. Tabi bu Toplama birliklerin hiç birinde bir muhabbet yoktu . Kalan 3 farklı birlik vardı biri nogaylar biri göktürk biri de nar birliğiydi. Göktürkleri el altından north birliği destekledi. Tek bir birlik olarak nar birliği oyunda 45 üye ile alnının akı ile 48 seviye de olsa wow bastı. Göktürke de bi 40 seviye bastırdı :) nogayda sanırım 45 seviyeye kadar bastı . 165 e yakın north birliği içinden hatırladığım panthera ve bi kaç kişi sadece diğer wowlara girebildi. kalan tüm ekip yüzlerce hesap askerine kıyıpta saldırı dahi atamadı. Oyunun sonunda north birlikleri birbirine girip birbirinin wowuna saldırdı. Server basından wowun 90. seviyesine kadar o kadar güzel çiftcilik yapıp farm oynandi ki server sonunda saldıracak yer bulamayıp kendi kendilerine girdi. işin en ilgi çekici yanı ise Semih4444 isimli bir çiftci arkadaş taarruz vs kalan tüm birlikler diyor :) kendisi geçen dönem server1 de ne yaptıklarını dile getiremiyor.

Not:Forumda gevezelik yerine oyunuyla ilgilenen bir üye :)
    • Şuraya gelip oyuncu kalitesinden server kalitasinden vs bahsedenler hep bir bölgeyi kapatan bir ekipte rahat rahat oyun oynayan insanlar.Boş yapmayalım arkadaşlar o yüzden. Özellikle serverda bulunmayan arkadaşlar gereksiz yorum yapmasın. Daha kaliteli server,oyuncu ya da ekip isteyen arkadaşlar da hesbını silip yeni serverlara gidebilir. Sürekli sağda solda ya bu server şöyle kötü böyle kötü cart curt yazanlar var. Sanırsın kendileri Turnuvada tek başına wow kurdu anasını satim. Neyin tribindesiniz. Bu laf herkese bu arada. Taarruz oyuncusu olup da bu şekilde laf edenler varsa onlara da söylüyorum. Herkes bi tribe girmiş ben oyuncuyum diye.Ne zannediyosunuz bu oyunu?

Mantıklı bir insan 15 günde öğrenir bu oyunu.Kp doldukça köy at-Üretim bas-Rota kur-Asker bas. Al sana ortalama bir oyuncu. Hatta ortalamanın üstünde. Neyin tribindesiniz yani anlamıyorum cidden. Ben zamanında şu birlikte oynadım yok hzz yok cof yok barikat. Yav arkadaş naptın genel başkan mıydın? Wowu sen mi kurdun? Opları sen mi yaptın? Güçlü birliklerde 1 ay oynayan herkes birliklerin bütün başarılarını üstleniyor hemen. Aynen beyler siz o birliklerden ayrılınca dağıldılar hatta artık eskisi gibi oynayamıyolar :D.

Dediğim gibi bölgeyi kapatan serverı domine etmiş bir birlikte ,def diyince def gelen ,yata yata 60-70-80k asker basan kişiler oyuncu oldu başımıza bir de serverı oyuncuları beğenmiyor.

BOŞ YAPMAYALIM!!!! Plis :)

#KARINDEŞEN JACK#
      Hak edene hakkını veririz!
    • Saldır savun oyunun amacı bu :) Belki hayatımda ilk defa forum a girdim ama yani gördüğüm kadarı ile herkesteki bu birbirine çamur atma küfür hakaret arkadan iş cevirme dedikodular falan filan gereksiz. Beğenmeyene silmesi kolay. Kalanlarda keyif almaya baksın :) herkese keyifli oyunlar
      S4 Mühendis42 :)
    • Muhendis42 wrote:

Geçen seneki server 1 de norht ve ct olarak birleşip hile hurda ile bin atlılara önce hesap sildirildi. Ardından bölge değil tüm server olarak north ct diye birlik oluşumuna gidildi. 12 dünya harikasının yanlış hatırlamıyorsam 9 tanesini norht ct aldı. Tabi bu Toplama birliklerin hiç birinde bir muhabbet yoktu . Kalan 3 farklı birlik vardı biri nogaylar biri göktürk biri de nar birliğiydi. Göktürkleri el altından north birliği destekledi. Tek bir birlik olarak nar birliği oyunda 45 üye ile alnının akı ile 48 seviye de olsa wow bastı. Göktürke de bi 40 seviye bastırdı :) nogayda sanırım 45 seviyeye kadar bastı . 165 e yakın north birliği içinden hatırladığım panthera ve bi kaç kişi sadece diğer wowlara girebildi. kalan tüm ekip yüzlerce hesap askerine kıyıpta saldırı dahi atamadı. Oyunun sonunda north birlikleri birbirine girip birbirinin wowuna saldırdı. Server basından wowun 90. seviyesine kadar o kadar güzel çiftcilik yapıp farm oynandi ki server sonunda saldıracak yer bulamayıp kendi kendilerine girdi. işin en ilgi çekici yanı ise Semih4444 isimli bir çiftci arkadaş taarruz vs kalan tüm birlikler diyor :) kendisi geçen dönem server1 de ne yaptıklarını dile getiremiyor.

Not:Forumda gevezelik yerine oyunuyla ilgilenen bir üye :)
      kafası kendinden güzel arkadaşım çiftçi diyorsun bana da s1 de gride 3 kişiden biri bendim ordaki bütün savaşlarda ben vardım sen ne hadle konuşuyorsun onu anlayamadım hani neye dayanarak s1 de oyun başlamadan forumlarda bangır bangır bağırıldı yazıldı north ve çt beraber olacak diye sonradan gelişen birşey olmadı oyunda ha 1000 atlılara gelecek olursak onlar silip gittiler oyunun ortalarına geldiğimizde hani kalkıp da ahkam kesmek boş yapman nedendir anlamış değilim
    • Cidden saçmalık.

North ve çt yöneticileri çok yakınlardır birbirlerine ayrıca yine bu iki ekiple entegre olan binatlı oyuncuları da vardır.
      Yarım bilginizle mazlum edebiyatı yapmayın siz binatlıya hesap sildirdiler derken binatlı ile north yöneticileri Alsancak da rakı balık yapıyordu :)
    • Muhendis42 wrote:

Saldır savun oyunun amacı bu :) Belki hayatımda ilk defa forum a girdim ama yani gördüğüm kadarı ile herkesteki bu birbirine çamur atma küfür hakaret arkadan iş cevirme dedikodular falan filan gereksiz. Beğenmeyene silmesi kolay. Kalanlarda keyif almaya baksın :) herkese keyifli oyunlar
      senin mesajını küfürbazın önde gideninin beğenmesi gibi ironiler yaşandıkca daha çok tezatlık yaşanır :D Bunların şuan ki sızlanışı "davşan dağa küsmüş dağın habarı" yok :)
    • gannicusss wrote:

Muhendis42 wrote:

Saldır savun oyunun amacı bu :) Belki hayatımda ilk defa forum a girdim ama yani gördüğüm kadarı ile herkesteki bu birbirine çamur atma küfür hakaret arkadan iş cevirme dedikodular falan filan gereksiz. Beğenmeyene silmesi kolay. Kalanlarda keyif almaya baksın :) herkese keyifli oyunlar
      senin mesajını küfürbazın önde gideninin beğenmesi gibi ironiler yaşandıkca daha çok tezatlık yaşanır :D Bunların şuan ki sızlanışı "davşan dağa küsmüş dağın habarı" yok :)
      sızlanış derken karakterlerinize ise evet haklı bir isyanda bulundum haricinde bir sızlanış yok canım benim
    • Ahkam kesmiş gibi göründüysem affola :) bir oyun için kimsenin üzülmesi taraftarı değilim zira bu oyunu herkes sosyal hayatındaki stresini can sıkıntısını gidermek amaçlı oynuyor :) Ama boş yaptığımı da düşünmüyorum . Gride kimle rakip oldun kime saldırdın inanki hiç bilmiyorum dostum. Ben ct north sonradan birleşti de demedim sonuç olarak tüm serverda belki 15 civarı birliktiniz. 1000 atlılar multihunterin 1 2 orduyu silmesi sonucu hesap sildi sizde rahat rahat ordu basarak ciftcilik yaptınız onun dışında sana bir kusur içeren lafım yok Bu server daki yaptığın ya da yapmadığın bir işe yorumum olmadı :) Yaptıysan da yapmadıysan da eline sağlık :) Sen sadece o onunla bu bununla birleşti dedin bende sana siz serverın neredeyse tek birliğiyken saldıracak adam bulamayıp wowun son dönemi birbirinize girdiniz dedim :) madem böyle birleşmeler server ı tatsız hale getiriyordu o serverda neden bulundun demek istedim :) bişey demedim yani canını sıkma olur öyle :)
    • Muhendis42 wrote:

Ahkam kesmiş gibi göründüysem affola :) bir oyun için kimsenin üzülmesi taraftarı değilim zira bu oyunu herkes sosyal hayatındaki stresini can sıkıntısını gidermek amaçlı oynuyor :) Ama boş yaptığımı da düşünmüyorum . Gride kimle rakip oldun kime saldırdın inanki hiç bilmiyorum dostum. Ben ct north sonradan birleşti de demedim sonuç olarak tüm serverda belki 15 civarı birliktiniz. 1000 atlılar multihunterin 1 2 orduyu silmesi sonucu hesap sildi sizde rahat rahat ordu basarak ciftcilik yaptınız onun dışında sana bir kusur içeren lafım yok Bu server daki yaptığın ya da yapmadığın bir işe yorumum olmadı :) Yaptıysan da yapmadıysan da eline sağlık :) Sen sadece o onunla bu bununla birleşti dedin bende sana siz serverın neredeyse tek birliğiyken saldıracak adam bulamayıp wowun son dönemi birbirinize girdiniz dedim :) madem böyle birleşmeler server ı tatsız hale getiriyordu o serverda neden bulundun demek istedim :) bişey demedim yani canını sıkma olur öyle :)
      eksik yada yanlış yerler vardı bir de o olayların içindeydim dışardan nasıl lanse edildi nasıl algılandı bilmiyorum ama düşündüğünüz gibi olmadı dediğimi anladınız şimdiki konuşmanızda da ben sizi anladım sorun yok demektir
    • Söylediklerim anlaşıldıysa bir problem yok :) iyi oyunlar :) bu arada zekiliseli kardeşim sen sorunu tamamen yanlış kavramışın :) o bu veya öteki sebepler ben 100 atlının hesap silmesinin detayına şimdi inmek istemem adamlar oyuncu profiline geçtim birlik profillerine dahi yazdı benim dediğimi. ama konu o da değil.

Demek istediğim Sadece şu. Oyunda birleşmeler saldırmazlık anlaşmaları tabiki olacak. Semih4444 e şunu sordum madem şuanki durumdan şikayet var o zaman server 1 de neden buna bir sitem etmedin kelimesiydi o da zaten beni anlamış sorun yok :)

Onun dışında o gelmiş o gitmiş server a onlar basit detaylar onları boşver :)