xMucopauL Vs Göktürk ve Roket

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Tarlalar 17 den 0 a düşürüldü rapor isteyenler toplansın ilk :D

he ayrıca sw başından beri atıp tutan helloworld ve halilow nerede ya kim yıktı onları ? :D

hepiniz burada sadece boş beleş konuştunuz

aynen dediğiniz gibi kanakan rap :D

icraatlarınızı görmek istiyoruz..
    • Biz lafa değil icraat e bakıyoruz :)

Lodos wowunu yikmakdan korkan adamlar , hile ile gelip KIZKAPANI Wow köyünün yan köylerini vurdular ( Hun Diriliş ve Bozkurt) daha doğrusu Bozkurt Birliklerini Kullandılar , daha sonra spectre denen arkadaş lodos wowunu yıkmaya yetişemediği için bastığı askerlerin reklamını yapmak adına kendi wowunu yıktı sonra geldi buralarda kral oldu :) tabi yersen :D

Sizin Geçmişiniz Kirli Bizim ki XKaNaKaN
    • Majeste wrote:

Biz lafa değil icraat e bakıyoruz :)

Lodos wowunu yikmakdan korkan adamlar , hile ile gelip KIZKAPANI Wow köyünün yan köylerini vurdular ( Hun Diriliş ve Bozkurt) daha doğrusu Bozkurt Birliklerini Kullandılar , daha sonra spectre denen arkadaş lodos wowunu yıkmaya yetişemediği için bastığı askerlerin reklamını yapmak adına kendi wowunu yıktı sonra geldi buralarda kral oldu :) tabi yersen :D

bak dostum senin gibiler icin video yaptim. Yaz youtubeya izle ugrastirma beni

Bu arada cihanbey hesabina tum ayyildiz lodoslarin cihanbeye saldiri cikarma allysi attigini ve cihanbeyi uyardigini biliyorum ve kopyaladigin allyi tamamen okudum. Bozkurttan casus muamelesi gorup ayyildiza gectin

Istersen surda prim yapmak icin bana sallamaya calisma

Ben kendi wowuma vuracak olsam orda 4 tane benim wowum var 4 unu birden yikarim. Ama bir dusun Spectre neden kayipi indirdi. He izlediginde videoyu orada net olarak anlayacaksin. Koskoca adamsin beynini kullan biraz

He bide bozkurttan tokmakci sukru abiye ben bizzat dedim. Yikmayin lodosun wow besleme koylerini elimizde bir suru ordu var istedikleri kadar yikariz. Ama dinlemedi iş artik farkli boyuta vardi diye. Yani biz ne dediysek te adam vazgecmedi. Cunku 5-6 aylik yan koy mevzusunda bizi dinlemezdi ve hak verdim.

Daha dun girmissin xkanakan diye her sv farkli birliktesin. Her sv farkli birlikte oynayip biz xkanakaniz demen ayrica guldurdu

Benim reklama ihtiyacim yok. Zira bu oyundan az bucuk anlayan insanlar bu ordunun muhtesem otesi basildigini bilir. Cokta zorlama yani o ufacik zekani ;)
      T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Majeste wrote:

Bu cahil kanakan geçmişini bilmiyor galiba :) Sen orda burda sürünüp birlik ararken muco kaç defa hesap sildi haberin yok galiba %100 istatislikli server ortasını göremeyen biriyle aynı birliktesin sonun onun ki gibi olacak :)
    • hello world_TR wrote:

Majeste wrote:

Bu cahil kanakan geçmişini bilmiyor galiba :) Sen orda burda sürünüp birlik ararken muco kaç defa hesap sildi haberin yok galiba %100 istatislikli server ortasını göremeyen biriyle aynı birliktesin sonun onun ki gibi olacak :)
      muco kankasi vermistir gazi burda rapor bile paylastirmis :D
      T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Arkadaşlar çok üzücü bir durum helloworld o orduyu ben bastım sana seninle küsme sebebimiz bakmadığın köye baktım wow yıktın demen

diğer çocukcağızı tanımıyorum bile neyse burada boş muhabbetinize doyum olmuyor :D

insanlar sayenizde zamanında bunlara sen naptında havlıyorlar diyor neyse canlarım kappanın köyü 0 a cekelim ben size döneceğim hadi öptüm :D
    • xMucopauLxKaN wrote:

Arkadaşlar çok üzücü bir durum helloworld o orduyu ben bastım sana seninle küsme sebebimiz bakmadığın köye baktım wow yıktın demen

diğer çocukcağızı tanımıyorum bile neyse burada boş muhabbetinize doyum olmuyor :D

insanlar sayenizde zamanında bunlara sen naptında havlıyorlar diyor neyse canlarım kappanın köyü 0 a cekelim ben size döneceğim hadi öptüm :D
      çocukcağız ajdkskkdks. Ergenligimi senin gibi kekolukla gecirmedim. Yukarida videon var guluyoruz hep beraber :D

• @Majeste bu arada kizkapani wow degil kurtkale wowun besleme koylerine bozkurtlar saldirdi. Misilleme olarakta lodoslar cihanbey wowunun besleme koylerine saldirdi hepsini caktik. + olarak cihanbey npc koylerinden birinde 53k tokmak kestiler lodoslar. Bunlari da soyleyeyim de son hafta gectigin casus suclamasiyla gectigin lodos birliginde tas catlasin 2m def vardi. Bizdeyse sadece -/+ da 40 ı gecik ordu vardi. Kendiminki tum svye bedeldi onu saymiyorum daha ;)

Tıpası yemeyip kizkapani sifirlaninca svden hesap silerek kacan lodoslari da gorduk ardindan bize hainlik edip lodos ve saygiyla isbirligi yapan -/- hunu kayip suvarinin bolgesini de gorduk. Sonuc olarak şanlı ordumun gazabına uğradı.

Ordan burdan yarim yamalak duymalarla prim kasmaya calisma. Daha dun agliyordun beni casus ilan ettiler bende lodosa gectim sana bu ally mesajini atiyorum dedigin adamlara bugun laf etmeye calisma azicik adam ol