מגיע לנו פיצוי הולם יותר! :/

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• מגיע לנו פיצוי הולם יותר! :/

לדעתי והרבה איתי מסכימים הפיצוי של ה-12 שעות ללא הרעבה לא מפצה על הזמן שהושקע ונזרק לפח
    הרבה מאיתנו קרעו את עצמנו אתמול על השחקן חלק גם יצאו למבצעים שלא נחשבים פתאום ובכלל לא צריך לפרט מזה לחזור יום אחורה במשחק
    לדעתי הזמן של האי הרעבה קצר מדי ולא מפצה מספיק, מה גם שהוא נופל על 5 או 6 בלילה (לא ברור באיזה שעה האי הרעבה נגמרת) וזאת שעה מאוד לא נוחה חלקנו נצטרך להחזיר כוחות הרבה לפני כי נישן בזמן הזה אז בכלל זה אפילו לא קרוב ל-12 שעות ותוסיפו לזה את הזמנים שלוקח לחיילים להגיע (במיוחד בשרת איטי)
    בקיצור אם מישהו שם חשב ש-12 שעות זה פיצוי הולם לדעתי הפיצוי חייב להיות לפחות 24 שעות בלי הרעבה כדי לרצות את כולם ולאפשר גם חזרת כוחות בשעה נורמלית ולא באמצע הלילה

בסופו של דבר זאת לא אשמת אפחד גם לא אשמת האדמין/מולטי/תומכים וכו' אבל בהחלט מגיע פה פיצוי הולם

מקווה שישנו את זה ל-24 שעות כמו שמגיע באמת
  • אני ממש לא חושב ש40 זהב זה ראוי באיזהשהיא צורה על כמעט 24 שעות של חזרה לאחור כשגם שהשרתים חזרו יש בעיה עם הכוחות אז אי אפשר בכלל לחדש התקפות.
    גם ה12 שעות של חוסר הרעבה זה בדיחה כי צריך יהיה להחזיר את הכוחות ב5 בבוקר ומי בכלל ער בשעות האלה... זה פשוט לצחוק לנו בפרצוף.
    אני משחק כבר כמה שנים ושמתי הרבה חבילות על המשחק הזה אבל כזאת יריקה בפרצוץ הרבה זמן לא ראיתי.
    הפיצוי שלכם רק מראה איזה זלזול אתם מזלזלים בשחקנים פה ולמה השרתים הישראלים גוססים.
    אני אסיים את השרתים הנוכחיים אבל אוציא מינימום של זהב ולא אשחק יותר במשחק הזה אם ההחלטה העלובה הזאת לא תשתנה.
    יש מספיק משחקים אחרים בימינו.
  • על 24 שעות אחורה מגיע לנו לפחות 24 שעות בלי הרעבה שיהיה חצי פייר לפחות
    בנוסף אני לא יודע אם יום השרת גם הולך אחורה כלומר שתוכניות, אוצרות, וכו' משתחררים יום מאוחר יותר או נשארים באותו יום
    הם חייבים להשתחרר יום מאוחר יותר אחרת הפסדנו יום (ולא משאבים ממש לא מפצים על זמן)
  • תפסיקו להתלונן! שחקני השרת החדש לא רק שלא קיבלו פיצוי גם ביטלו להם את השרת! כל העבודה (ה-24 שעות האלה) הלכו אני הלכתי לישון מאוחר וקמתי מוקדם כדי לא לבזבז הרבה זמן מהטרוויאן פלוס והבונוס משאבים ולנו לא היה ולא יהיה שום פיצוי! תפסיקו להתלונן אין לכם שום זכות!!
  • The Olympus wrote:

תפסיקו להתלונן! שחקני השרת החדש לא רק שלא קיבלו פיצוי גם ביטלו להם את השרת! כל העבודה (ה-24 שעות האלה) הלכו אני הלכתי לישון מאוחר וקמתי מוקדם כדי לא לבזבז הרבה זמן מהטרוויאן פלוס והבונוס משאבים ולנו לא היה ולא יהיה שום פיצוי! תפסיקו להתלונן אין לכם שום זכות!!
    תסתום תפה ילד אמרו כבר שידאגו לכם לפיצוי

אני ישבתי אתמול חמש שעות על תקיפות שהלכו לטימיון והפיצוי שקיבלנו 12 שעות בלי הרעבה... וואו ממש עוזר תודה רבה טרוואין על זה שאתם נותנים לנו עוד סיבות להפסיק לשחק את המשחק הזה ולפרוש
    שחקני עבר:
    Lmao
    Illuminati
    Fearless
    Recovery
    (legendary8/Inferno)
    FantasticBaby
    (Vashta Nerada,חניבעל)
    Jon snow/Dracarys
    Medoza
    Drogon
  • אולימפוס אין קשר, אתה משוכנע שנגרם לך נזק גדול יותר אבל גם אם זה נכון זה לא אומר שהשאר הרוויחו
    התמיכה ענתה לי עכשיו שתאריכי האוצרות/תוכניות נשארים זהים זה אומר שלא רק במציאות יום שלם נזרק לפח אלא גם במשחק
    ומה הפיצוי? 12 שעות בלי הרעבה ו-40 זהב <X <X <X

הפיצוי חייב להיות לפחות 24 שעות אי הרעבה ודחיית תאריכי התוכניות/אוצרות יום קדימה!

טרויאן חייב לפצות על זה לא הגיוני שכולנו נפסיד בגדול מזה
  • חשוב לי להבהיר שאני מבין מאוד לליבכם.
    לצערנו, היה מדובר בבעיות טכניות שלא איפשרו לנו טיפול אחר.

בנוגע לפיצוי, הדבר נקבע על ידי הצוות הבינלאומי, כל הפניות שלכם מועברות הלאה.

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!
  • Knuckles wrote:

חשוב לי להבהיר שאני מבין מאוד לליבכם.

אני בטוח שאם עשיתם מהלך כזה שהוא ממש לא שיגרתי כנראה שלא הייתה ברירה
    אם זאת שחקנים פה נפגעים מזה לגמרי והפיצוי שמגיע לנו צריך להיות הולם ומפצה!
    אתה רושם את זה כאילו אנחנו צריכים לקבל את זה כי ככה זה וזה מה יש וזה לא נכון בכלל!
    אנחנו דורשים פיצוי הולם יותר, הרבה מאיתנו מכניסים זהב וחלק גם בכמיות לא קטנות ובין אם זה 30 זהב או 30 אלף זהב זה הופך אותנו ללקוחות משלמים ועל בעיות של החברה עצמה לא הגיוני שהמפסיד העיקרי יהיה אנחנו!

אנחנו דורשים לפחות 24 שעות של אי הרעבה + הוזזת כל השרתים יום אחורה (דחיית ימי האוצרות/תוכניות)

לא אציין שמות אבל יש לי כמה חברים שקשורים או היו קשורים בתמיכה ואמרו שלרוב לא באמת מעבירים את הטענות שלנו לגורם המתבקש אלא רק אומרים שיעבירו
    מבקש שזה לא יקרה הפעם והנושא יעבור בדחיפות!

אין כעס אישי על צוות פורום ישראל אתם רק מוסרים לנו את ההודעות, הכעס מופנה למי שקבע את הפיצוי המגוחך ולא הגיוני למצב הזה

תודה.
  • Lionel messi 10 wrote:

Knuckles wrote:

חשוב לי להבהיר שאני מבין מאוד לליבכם.

אני בטוח שאם עשיתם מהלך כזה שהוא ממש לא שיגרתי כנראה שלא הייתה ברירהאם זאת שחקנים פה נפגעים מזה לגמרי והפיצוי שמגיע לנו צריך להיות הולם ומפצה!
    אתה רושם את זה כאילו אנחנו צריכים לקבל את זה כי ככה זה וזה מה יש וזה לא נכון בכלל!
    אנחנו דורשים פיצוי הולם יותר, הרבה מאיתנו מכניסים זהב וחלק גם בכמיות לא קטנות ובין אם זה 30 זהב או 30 אלף זהב זה הופך אותנו ללקוחות משלמים ועל בעיות של החברה עצמה לא הגיוני שהמפסיד העיקרי יהיה אנחנו!

אנחנו דורשים לפחות 24 שעות של אי הרעבה + הוזזת כל השרתים יום אחורה (דחיית ימי האוצרות/תוכניות)

לא אציין שמות אבל יש לי כמה חברים שקשורים או היו קשורים בתמיכה ואמרו שלרוב לא באמת מעבירים את הטענות שלנו לגורם המתבקש אלא רק אומרים שיעבירו
    מבקש שזה לא יקרה הפעם והנושא יעבור בדחיפות!

אין כעס אישי על צוות פורום ישראל אתם רק מוסרים לנו את ההודעות, הכעס מופנה למי שקבע את הפיצוי המגוחך ולא הגיוני למצב הזה

תודה.
    איני יודע כיצד הדברים היו מנוהלים בעבר אך אני יכול להבטיח לכם שכל פנייה שאתם מעלים מועברת הלאה לגורמים הרלוונטיים.

מחכים לכם!
  • Lionel messi 10 wrote:

אולימפוס אין קשר, אתה משוכנע שנגרם לך נזק גדול יותר אבל גם אם זה נכון זה לא אומר שהשאר הרוויחו
    התמיכה ענתה לי עכשיו שתאריכי האוצרות/תוכניות נשארים זהים זה אומר שלא רק במציאות יום שלם נזרק לפח אלא גם במשחק

הפיצוי חייב להיות לפחות 24 שעות אי הרעבה ודחיית תאריכי התוכניות/אוצרות יום קדימה!

אתה בטוח שהנזק שנגרם לכם יותר גדול אבל אתה יכול להחזיר את החיילים שמתו לך עם הזהב שנתנו לך את עושה 13 אן פי סי ומחזיר את החיילים ואין לך בעיה של יבול כי אין הרעבה ואבל כמה ימים אני אצטרך לחקות עד שהשרת יפתח מחדש?! לך אני דיי בטוח שהם נתנו או יתנו לך בימים הקרובים את הפיצוי אבל מה מבטיח לי שהם יתנו לי את הפיצוי (שעוד לא ידוע מה הוא)?! אתה יודע כמה קל זה לא לתת לנו את הפיצוי כי אין לנו חשבונות ואין להם לאן לשלוח את הפיצוי (חוץ מהמייל) והם יכולים בקלות "לחפף" ולא לתת לנו את הפיצוי אז בסדר תצטרך לחכות עוד יום כדי לקבל את האוצרות אז יש לך עוד יום לעשות חיילים זה כל כך נורא נכון?? יש לך עוד 24 שעות לעשות חיילים כדי להשיג את האוצר ועוד יום לבנות קופת אוצר איזה נורא.
  • The Olympus wrote:

Lionel messi 10 wrote:

אולימפוס אין קשר, אתה משוכנע שנגרם לך נזק גדול יותר אבל גם אם זה נכון זה לא אומר שהשאר הרוויחו

אתה בטוח שהנזק שנגרם לכם יותר גדול אבל אתה יכול להחזיר את החיילים שמתו לך עם הזהב שנתנו לך את עושה 13 אן פי סי ומחזיר את החיילים ואין לך בעיה של יבול כי אין הרעבה ואבל כמה ימים אני אצטרך לחקות עד שהשרת יפתח מחדש?! לך אני דיי בטוח שהם נתנו או יתנו לך בימים הקרובים את הפיצוי אבל מה מבטיח לי שהם יתנו לי את הפיצוי (שעוד לא ידוע מה הוא)?! אתה יודע כמה קל זה לא לתת לנו את הפיצוי כי אין לנו חשבונות ואין להם לאן לשלוח את הפיצוי (חוץ מהמייל) והם יכולים בקלות "לחפף" ולא לתת לנו את הפרס אז בסדר תצטרך לחכות עוד יום כדי לקבל את האוצרות אז יש לך עוד יום לעשות חיילים זה כל כך נורא נכון?? יש לך עוד 24 שעות לעשות חיילים כדי להשיג את האוצר ועוד יום לבנות קופת אוצר איזה נורא.
    יהיה פיצוי גם עבור השחקנים שנרשמו לשרת 3.

מחכים לכם!
  • The Olympus wrote:

Lionel messi 10 wrote:

אתה בטוח שהנזק שנגרם לכם יותר גדול אבל אתה יכול להחזיר את החיילים שמתו לך עם הזהב שנתנו לך את עושה 13 אן פי סי ומחזיר את החיילים ואין לך בעיה של יבול כי אין הרעבה ואבל כמה ימים אני אצטרך לחקות עד שהשרת יפתח מחדש?! לך אני דיי בטוח שהם נתנו או יתנו לך בימים הקרובים את הפיצוי אבל מה מבטיח לי שהם יתנו לי את הפיצוי (שעוד לא ידוע מה הוא)?! אתה יודע כמה קל זה לא לתת לנו את הפיצוי כי אין לנו חשבונות ואין להם לאן לשלוח את הפיצוי (חוץ מהמייל) והם יכולים בקלות "לחפף" ולא לתת לנו את הפיצוי אז בסדר תצטרך לחכות עוד יום כדי לקבל את האוצרות אז יש לך עוד יום לעשות חיילים זה כל כך נורא נכון?? יש לך עוד 24 שעות לעשות חיילים כדי להשיג את האוצר ועוד יום לבנות קופת אוצר איזה נורא.
    הנזק שנגרם לך בהחלט גדול, אני לא מתכוון לפתוח פה השוואות מי נפגע יותר לצערי כמו שכבר אמרתי זה מצב שכולם מפסידים בו
    ואנחנו ממש לא מקבלים תיום הזה חזרה התאריכים של כניסת האוצרות והתוכניות נשארים זהים ככה שהפסדנו יום שלם שמבחינתי זה משמעותי מאוד (במיוחד במהיר) בטרויאן המצרך הכי יקר ושאי אפשר כמעט לפצות עליו הוא זמן אז המשאבים שאני מקבל מה-12 שעות בלי אכילה האלה ממש לא מתחיל לדגדג לי את הנזק
  • שוב אני אומר אם אתה לא משקיע זהב יש לך זהב ל-13 אן פי סי שחוסך לך הרבה זמן אם יש לך 13 פייטרים אז יש לך מספיק זהב כדי למקסם את כל המשאבים שיש לך לעשות והרבה חיילים שאם אתה לא היית מקבל את זה אתה היית צריך לחכות הרבה זמן. אתה יכול לפחות לחפות על הנזק שנגרם לך ויודע מה? אתה אמרת שהמצרך הכי חשוב בטרוויאן הוא הזמן נכון? אז כמה ימים/שבועות אתה חושב שאני אצטרך לחכות כדי לנסות לחפות על הנזק שנגמר. לך יש שרת לשחק בו לי אין אין אפילו הכרזה מתי יפתחו שרת את שרת 3 כמה זמן אתה חושב שאני אצטרך לחכות וכמה "פיצוי" אתה חושב שהם יתנו לי? אני לא חושב שיתנו יותר מ-50 זהב וכמו שאתה יודע זה לא כל כך עוזר מה זה 50 זהב מול שבוע מינימום שאני חיכיתי כדי לשחק??
  • The Olympus wrote:

שוב אני אומר אם אתה לא משקיע זהב יש לך זהב ל-13 אן פי סי שחוסך לך הרבה זמן אם יש לך 13 פייטרים אז יש לך מספיק זהב כדי למקסם את כל המשאבים שיש לך לעשות והרבה חיילים שאם אתה לא היית מקבל את זה אתה היית צריך לחכות הרבה זמן. אתה יכול לפחות לחפות על הנזק שנגרם לך ויודע מה? אתה אמרת שהמצרך הכי חשוב בטרוויאן הוא הזמן נכון? אז כמה ימים/שבועות אתה חושב שאני אצטרך לחכות כדי לנסות לחפות על הנזק שנגמר. לך יש שרת לשחק בו לי אין אין אפילו הכרזה מתי יפתחו שרת את שרת 3 כמה זמן אתה חושב שאני אצטרך לחכות וכמה "פיצוי" אתה חושב שהם יתנו לי? אני לא חושב שיתנו יותר מ-50 זהב וכמו שאתה יודע זה לא כל כך עוזר מה זה 50 זהב מול שבוע מינימום שאני חיכיתי כדי לשחק??
    למי שלא מכניס זהב זה אולי באמת היה עוזר לפצות (עדיין לא כל כך) אבל רוב השחקנים פה מכניסים זהב אז ה-40 זהב האלה לא משנים כלום
    לגבי הזמן שהפסדת... אצלנו אם לא יתאפסו על עצמם האוצרות/תוכניות יכנסו יום מוקדם יותר (כי השרת הלך יום אחורה אבל תאריך הכניסה נשאר זהה) ובסופו של דבר אין שום דרך לפצות על זמן כזה שנזרק לפח
    במקרה שלך זה דחיית שרת שזה מעצבן ומתסכל לחכות שוב לפתיחת השרת אחרי שכבר חיכית פעם אחת אבל עדיין תקבל 100 יום עד האוצרות ו-200 עד לתוכניות
  • אני עדיין חושב ששלך יותר טוב אז אתה תהיה יותר בלחץ אבל אתה יכול עדיין לעשות משהו יש לך למי להתלונן במשחק אני יכול רק להתלונן בפורום כי זה לא מספיק חשוב כדי לכתוב למולטי הודעה
  • The Olympus wrote:

אני עדיין חושב ששלך יותר טוב אז אתה תהיה יותר בלחץ אבל אתה יכול עדיין לעשות משהו יש לך למי להתלונן במשחק אני יכול רק להתלונן בפורום כי זה לא מספיק חשוב כדי לכתוב למולטי הודעה
    השרת ייפתח מחדש בהקדם האפשרי.
    החלטנו לא לפתוח אותו ביום מחר (ביום שישי) על מנת לאפשר לשחקנים שומרי השבת הזדמנות שווה.

אתה כמובן יכול לפנות למולטי ולקבל מענה על כל אשר תרצה.

מחכים לכם!
  • The Olympus wrote:

אני עדיין חושב ששלך יותר טוב אז אתה תהיה יותר בלחץ אבל אתה יכול עדיין לעשות משהו יש לך למי להתלונן במשחק אני יכול רק להתלונן בפורום כי זה לא מספיק חשוב כדי לכתוב למולטי הודעה
    וואלה אתה אחד הבכיינים ולא מבין יותר מדי במשחק לפי מה שאתה רושם.

ולענייננו,
    קנוקלס תעשו מה שאתם רוצים עם התלונות,תעבירו,אל תעבירו,ולא באשמתכם,אבל שהחברה בחו"ל ידעו שפה לפחות הם איבדו כמה שחקנים רציניים שהכניסו להם הרבה כסף לאורך זמן בגלל קמצנות וחוסר הבנה של הקהילה.
    יש תקלות,השאלה מה עושים איתן,יכלו לקרב פה אנשים,במקום זה ירקו לנו בפנים.
    אני מניח שבחו"ל המצב דומה.
    לבריאות ובהצלחה.