Poyraz Birlikleri ve Divan Birlikleri Savaşı Başlamıştır

Important reminder! On Tuesday, 28th August 2018 at 10:00 UTC we will ask you to accept the new Terms and Conditions while logging in your game account. Only the owner of the account will be able to accept them. The sitters won't be able to enter the account until the owner accept them.

More information here.

• bu kadar boş konuşmayin rapor atin bizde ordu var çakıyoruz sizde oda yok zorla 3 5 asker basmışsınız onuda dışarı cikartmaya korkuyonuz cok konuşan mrozubek kac kişiyi yiktin rapor paylaş görelim bak ben paylaşıyorum hepsini atmiyorum utanma diye
      Images
      • IMG-20180814-WA0074.jpg

98.42 kB, 757×1,600, viewed 41 times
      delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

26&53
    • @Keyfi ala 1 kaç sene önce Saliha savunma yetiştirdin demek yavuz başkan sen kurul gürültüden başka hiç birşey değilsin birde @hikmetbaba23_TR var ikinizin hiç bir vasıfı yok bu oyunda siz anca ahkâm kesip ya bırakıp kaçmayı yada yalamayı yalakalanmayi bilirsiniz bana burada geçmiş konuları açtırıpta kendinizi rezil etmeyin bana bunları anlattirarak benim seviyemide düşürmeyin biz geçmişte hepinizle oynadık sizde yürek yok kaç kere yıkılmışmış sen anlamazsın neden yıkıldığını biz oyuncularımızı sizin gibi kendi hesaplarımızı öne çıkartmak için oynamıyoruz bunu halen anlayamadiniz
    • 26&53_TR wrote:

bu kadar boş konuşmayin rapor atin bizde ordu var çakıyoruz sizde oda yok zorla 3 5 asker basmışsınız onuda dışarı cikartmaya korkuyonuz cok konuşan mrozubek kac kişiyi yiktin rapor paylaş görelim bak ben paylaşıyorum hepsini atmiyorum utanma diye

Şimdi burada Salih her ne kadar saygısız bir şekilde konuşsa da, haklı olduğu konular var.
      sulodayı dan başka kim adam gibi köy yıktı poyrazdan ?
      Adamlar organize gelip yıktı gittiler DİVAN'ı, fragmanını bile hazırlamışlar. Aynı dilde karşılık vermediğiniz sürece fazla konuşmanın anlamı yok bence...
      Unutmayın ki, bu oyunu her zaman saldırıp yıkan taraf kazanır...
    • 26&53_TR wrote:

bu kadar boş konuşmayin rapor atin bizde ordu var çakıyoruz sizde oda yok zorla 3 5 asker basmışsınız onuda dışarı cikartmaya korkuyonuz cok konuşan mrozubek kac kişiyi yiktin rapor paylaş görelim bak ben paylaşıyorum hepsini atmiyorum utanma diye
      Bu forumda boş konuşan tek kişi sensin birader , On numara giden saygılı savaş ortamının içine edende sadece sensin . Sen yıkım yapacaksın ve rapor paylaşmayacaksın öylemi duyda inanma hayatımda senin kadar gereksiz bir insan daha tanımadım yemeden içmeden yetiştirirsin . Sayfayı incelersen bir 8 sıram olması lazım zaten ondan sonrada atmadım saldırı , ara ara fakeleyip tılsım kacırtıyorum. Benim Tarzım 4-5 köylü def hesabı yıkmak değil dostum , kafaya oynarım ben. Senin gibi boş yapanların azraili olurum. İşine gelmeyen şeyleri söyleyince boş konuşma olur .Testere71 e sor bakalım kimi deflemiş 2 gün önce . Amed ' li hesabı hangi birlikte idi senin hakkında neler söyledi o yönetime ve suan kiminle oynuyor, ve senin neyin oluyor ? Classic hesabının askerini nasıl kestiğinizi anlat burada ? Çok savaş gördüm bu travian da ama senin gibi omurgasız savaş yöneten bir oyuncu daha tanımadım. Şu dakikadan sonra muhattabım değilsin , attıgın hiçbir mesaja yanıt vermeyeceğim çünkü seviyemi düşürüyorsun. ;)
    • arkadaslar sakihi yeni taniyorsunuz ben oyun basi anlattim gecen sene bunun birligi avengersla savasa girince tutusup benden yarfim istedi bende kabul ettim ve wow koyunu kendi bolgemden degil onlatin bolgesinden aldim sonra nemi oldu benim yiktigim birini hesabina ortak almis ve bana hergun seni yikicagiz diye mesaj atiyor ve wowda onlarin bolgesinde oldugu icin wowun dibindeki hesaplarin sifresini almis kendi yagmaliyor wowa yagma yok banane sizin wowunuzdan diyor yani dusun bende wowun cani cehenneme diyip saldirdim onlarda kendi bolgelerinde olan wowuma saldirdilar sandiki bende ne derse yapicam wow.ugtuna ben wow cok.kurdum salih hic kuramamis kendi ile.katistirdi karakteri sifir bu sene bi ucraati yok bakiyorum divana laf sokuyorda kendinin raporu yok attigi hep baskalarinin raporu yani sifir oyincu amedli kendi oz kardesiymis gelmis bizim aramiza bu salihe sovuyor olum casusluk yapacam diye bir oyunda insan abisine sovermi hesabimi silmeden once salihe cakmaya yolladim bizim vhatsaap guruplarinda casusu var bu salihin ordan bana def basan bir kiz var gitmis kizin numarasini almis kizi aramis adem banami saldiriyor diye sormus birincisi ara beni sor yakisiyormu kizlarin numarasini alip aramak ve ondan medet ummak cunku herhangi bir adamla telde konusacak kapastede bir adam deilsin burdada dikkat edin simdi salihten once salihi destekliycek adamlar var onlarin cogu yine salihin forma actigi hesaplar kendi kendini savunuyor oyuzden kale alacaginiz bir adam ve rakip degil he poyrazda iyi oyuncular var onlarla kiyasiya savasin hepinize basarilar
    • mrozubek wrote:

26&53_TR wrote:

Bu forumda boş konuşan tek kişi sensin birader , On numara giden saygılı savaş ortamının içine edende sadece sensin . Sen yıkım yapacaksın ve rapor paylaşmayacaksın öylemi duyda inanma hayatımda senin kadar gereksiz bir insan daha tanımadım yemeden içmeden yetiştirirsin . Sayfayı incelersen bir 8 sıram olması lazım zaten ondan sonrada atmadım saldırı , ara ara fakeleyip tılsım kacırtıyorum. Benim Tarzım 4-5 köylü def hesabı yıkmak değil dostum , kafaya oynarım ben. Senin gibi boş yapanların azraili olurum. İşine gelmeyen şeyleri söyleyince boş konuşma olur .Testere71 e sor bakalım kimi deflemiş 2 gün önce . Amed ' li hesabı hangi birlikte idi senin hakkında neler söyledi o yönetime ve suan kiminle oynuyor, ve senin neyin oluyor ? Classic hesabının askerini nasıl kestiğinizi anlat burada ? Çok savaş gördüm bu travian da ama senin gibi omurgasız savaş yöneten bir oyuncu daha tanımadım. Şu dakikadan sonra muhattabım değilsin , attıgın hiçbir mesaja yanıt vermeyeceğim çünkü seviyemi düşürüyorsun. ;)
      öncelikle su sokak ağzı konusmadan çıkmanı öneririm babama sordum valla baska kardeşin yok dedi nerden bilader oluyoruz seninle.1 önceki mesajinda tılsım çaldık demişsin mert06 hesabindan tılsımı çalan hilal buda demek oluyor ki anlaştınız yani benim dedigime geldin clasik hesabini ben yiktim malum satilik cok etrafda bende satın aldım dikkat et senin ordan da 1 ordu atarım aklın ucuklar başkanların benimle görüşürken el altindan herkezle anlaştığını duymustum bunun kesin olduğu cevabını sen verdin suan.2.ben insanın sana henüz tanim konulmamış 1 daha fake atincada poyrazdan birilerini arama korkma gülüm o kadar sindire sindire yikicam seni

26&53
    • 26&53_TR wrote:

ulan hep güldürüyorsun kendine ait bir raporu yok saldırdığı hesaplar 3 köylü 5 köylü kafa hesaplara saldırı yapamıyorsunuz İşte küçük hesaplarda ancak saldırılar düzenleyip yıkarsınız bir defa Sülodayı ya geldiniz nasıl geldiniz şaşırdık tabi ki dayının suruna gömdük sizi , gelip kafanıza kafanıza 8 sıralı atıyoruz daha küçük hesaba hiç dalmadık biz böyle küçük işlerle uğraşmıyoruz ama artık yan köye saldırı ise yan köye küçük hesaplara ise küçük hesaplara . Korkak savaşınıza yiğitçe cevap verdiğimiz için özür dileriz. Bundan sonra sizin anladığınız dilde saldırılar gerçekleşecektir .
    • TAKLA MAKAN.. wrote:

arkadaslar sakihi yeni taniyorsunuz ben oyun basi anlattim gecen sene bunun birligi avengersla savasa girince tutusup benden yarfim istedi bende kabul ettim ve wow koyunu kendi bolgemden degil onlatin bolgesinden aldim sonra nemi oldu benim yiktigim birini hesabina ortak almis ve bana hergun seni yikicagiz diye mesaj atiyor ve wowda onlarin bolgesinde oldugu icin wowun dibindeki hesaplarin sifresini almis kendi yagmaliyor wowa yagma yok banane sizin wowunuzdan diyor yani dusun bende wowun cani cehenneme diyip saldirdim onlarda kendi bolgelerinde olan wowuma saldirdilar sandiki bende ne derse yapicam wow.ugtuna ben wow cok.kurdum salih hic kuramamis kendi ile.katistirdi karakteri sifir bu sene bi ucraati yok bakiyorum divana laf sokuyorda kendinin raporu yok attigi hep baskalarinin raporu yani sifir oyincu amedli kendi oz kardesiymis gelmis bizim aramiza bu salihe sovuyor olum casusluk yapacam diye bir oyunda insan abisine sovermi hesabimi silmeden once salihe cakmaya yolladim bizim vhatsaap guruplarinda casusu var bu salihin ordan bana def basan bir kiz var gitmis kizin numarasini almis kizi aramis adem banami saldiriyor diye sormus birincisi ara beni sor yakisiyormu kizlarin numarasini alip aramak ve ondan medet ummak cunku herhangi bir adamla telde konusacak kapastede bir adam deilsin burdada dikkat edin simdi salihten once salihi destekliycek adamlar var onlarin cogu yine salihin forma actigi hesaplar kendi kendini savunuyor oyuzden kale alacaginiz bir adam ve rakip degil he poyrazda iyi oyuncular var onlarla kiyasiya savasin hepinize basarilar
      evet geldi 1 cisim daha beni herkez tanıyor rahat ol taklacim seni tanıyan senden ayrıldı bile bak ya varya bence siz oyunu bırakın(bıraktı zaten :) )dansozluk yapın valla iyi salliyonuz 100 lük takarim bak bu arada onlar benim arkadaşım sizin gibi 7 kuzen bir araya geldik diye kimseye atip tutmadik seni savunan kimse yok diye mi bu aglamalarin.la sen degilmiydin wowa altın almaya parası olmayan bana npc yap tahıl at abi diyen biraz para kazandin sanırım dilin düşmüş.

26&53
    • No Name wrote:

26&53_TR wrote:

Şimdi burada Salih her ne kadar saygısız bir şekilde konuşsa da, haklı olduğu konular var.
      sulodayı dan başka kim adam gibi köy yıktı poyrazdan ?
      Adamlar organize gelip yıktı gittiler DİVAN'ı, fragmanını bile hazırlamışlar. Aynı dilde karşılık vermediğiniz sürece fazla konuşmanın anlamı yok bence...
      Unutmayın ki, bu oyunu her zaman saldırıp yıkan taraf kazanır...
      saygısızlığı baslatan ben değilim sulodayi da çakıldıktan sonra savunmasi ile hava yapan keyfi ala şimdi nerde defanslar deyince saygısızlık mi oluyor ? ki tebrik mesajınımizida attik sadece kendilerini düşündükleri icin yıkılan hesaplara cevap veremeyip terbiyesizlik le kendi hatasini kapatmaya çalışıyor.

26&53
    • Celal63 wrote:

26&53_TR wrote:

ulan hep güldürüyorsun kendine ait bir raporu yok saldırdığı hesaplar 3 köylü 5 köylü kafa hesaplara saldırı yapamıyorsunuz İşte küçük hesaplarda ancak saldırılar düzenleyip yıkarsınız bir defa Sülodayı ya geldiniz nasıl geldiniz şaşırdık tabi ki dayının suruna gömdük sizi , gelip kafanıza kafanıza 8 sıralı atıyoruz daha küçük hesaba hiç dalmadık biz böyle küçük işlerle uğraşmıyoruz ama artık yan köye saldırı ise yan köye küçük hesaplara ise küçük hesaplara . Korkak savaşınıza yiğitçe cevap verdiğimiz için özür dileriz. Bundan sonra sizin anladığınız dilde saldırılar gerçekleşecektir .
      hahahahahhaha gözler görmüyor heralde yukarda raporlar var küçük hesaptan kastin ne once onu belirt birde konuşmadan once saldırı puanina bak birde benim puanima bak 1 fake yiyince 10 kere ally geçiyonuz yönetim kendini savunsun diğerlerini salla siz busunuz ışte aramızdaki fark biz ego yapmayız yıkılırız ama oyuncuyu savunuruz yazik o emek verenlere sizin egonuzu tatmin ediyorlar.Durumu anlayan zaten ayrılıyor sizden

26&53
    • 26&53_TR wrote:

mrozubek wrote:

26&53_TR wrote:

öncelikle su sokak ağzı konusmadan çıkmanı öneririm babama sordum valla baska kardeşin yok dedi nerden bilader oluyoruz seninle.1 önceki mesajinda tılsım çaldık demişsin mert06 hesabindan tılsımı çalan hilal buda demek oluyor ki anlaştınız yani benim dedigime geldin clasik hesabini ben yiktim malum satilik cok etrafda bende satın aldım dikkat et senin ordan da 1 ordu atarım aklın ucuklar başkanların benimle görüşürken el altindan herkezle anlaştığını duymustum bunun kesin olduğu cevabını sen verdin suan.2.ben insanın sana henüz tanim konulmamış 1 daha fake atincada poyrazdan birilerini arama korkma gülüm o kadar sindire sindire yikicam seni
      Önceki senelerden beraber oynamışlığımız var. Aynı sizdeki kamil abi ile oynadıgımız gibi. Doğal olarak muhabbetimiz,dostluğumuz devam ediyor. Fake atmayı bilmiyorsun daha gelmiş burada ahkam kesiyorsun. Bari sıralı çıkta birilerini aramaya değsin :) kamil abi büyüğüm yazdıklarını gönderdim , kendi yazdıklarımı gönderdim abi dedim nasıl biri bu benmi haksızlık ediyorum vs hasbihal ettik aramadım yani watsap dan yazıştık. Bu bir oyun yıkılmakta var yıkmakta oyunun amacı bu , ben yıkılmam diyen oyuncu varsa buyursun gelsin ondan başlayalım , Senin öyle birşey demene gerek kalmadı 4-5 gün önce yıkılmıştın sanırım bir posta :)

26&53_TR wrote:

Celal63 wrote:

26&53_TR wrote:

hahahahahhaha gözler görmüyor heralde yukarda raporlar var küçük hesaptan kastin ne once onu belirt birde konuşmadan once saldırı puanina bak birde benim puanima bak 1 fake yiyince 10 kere ally geçiyonuz yönetim kendini savunsun diğerlerini salla siz busunuz ışte aramızdaki fark biz ego yapmayız yıkılırız ama oyuncuyu savunuruz yazik o emek verenlere sizin egonuzu tatmin ediyorlar.Durumu anlayan zaten ayrılıyor sizden
      Akşam 12 de girecek olan saçma sapan sıralı organizasyonunuzdan sonra görüşelim bu yazdıklarını :) 23 sıra birine 19 sıra birine saldırı var 15 tane ara var. ama merak etme aralara girmiyeceğiz :)

The post was edited 1 time, last by Tony Stark ().

• 26&53_TR wrote:

Celal63 wrote:

26&53_TR wrote:

Ahahaha :D dün raporlarda gördük zaten hesaplarınızdaki çakılı defi burda da gelip biz oyuncumuzu savunuruz ayaklarını biz hiç sizin def hesaplarınıza gitmedik multi hesaplarınıza gitmedik diye sen burda atıp tutuyorsun bekle Aslan parçası bekle .
    • Celal63 wrote:

26&53_TR wrote:

Celal63 wrote:

26&53_TR wrote:

Ahahaha :D dün raporlarda gördük zaten hesaplarınızdaki çakılı defi burda da gelip biz oyuncumuzu savunuruz ayaklarını biz hiç sizin def hesaplarınıza gitmedik multi hesaplarınıza gitmedik diye sen burda atıp tutuyorsun bekle Aslan parçası bekle .

bende multi yok demek ki sende cok multi var her zaman beklerim koordinat atayim mi burdan yoksa bulurmusun oynamayı bilmeyen oynamasin cok delikanlisin gelecektin sınıra 200 lerde oynanmıyor sınırı yikalim sonra sizede sıra gelecek

26&53
    • Ah ah salih yuregime benim oturmaz ben gelip vurup cikiyom sana sen sade izliyon sen hic kuramadigin gibi yine kuramiycan ben yeni birlik olusturdugum icin bazi sikintilar.oldu kendi aramizda bu seni ilgilendiren bir konu degil izlemedeyim bakalim divan mi kc mi wow kutacak merakla bekliyom yoksa senin oldugun yerde duzen olmaz zaten oyuzden sen once o genel baskaninla iyi gecin biraz yaninda staj gör oyunu biraz ögren sonra bize rakip cik he birde farkettiysen burda senin gibi kimse konusmuyor bak ben keyfi ala ile savastim olabilir bunlar normal telde arayip konusuruz surekli mogolla bu sene yolumuz ayrildi ama yine arayip konusuruz ama seni zerre aramam konusmam neden cunku onlarin yarisi karaktere sahip deilsin once bi kisiligini duzelt erdemli ol yasinin adami ol bunun oyun oldugunu milletin para emek zaman harcadigini bil biri sana 500 k defansim var sana verem sen birligini sat diyince satmamayi okadar insanin emegini heba etmemeyi. Ogren yani kisacasi adam ol ole konus burda
    • sulodayı 09_TR wrote:

26&53_TR wrote:

tebrik ederim saldırani ve uyumayıp bu saatte defans atan birlik arkadaşlarımı
      (demiri yıkma demiştim fevzi ) :)
      tebrik ederim salih, 5 saatten bu orduyu caktınız:), 6 feyk 1 gerçek saldırıdan gerçeği buldunuz , valla bravo:)
      Merhaba,

Öncelikle bastığınız güzel ordu için tebrik ederim. Gerçek saldırıyı tahmin etmemiz daha önceki saldırılarınız da kullandığınız teknik ile alakalı. Umarım daha sonraki saldırınızda aynı yanlışlığı yapmazsın. Sakın sormayın söylemem :))).

Savunan arkadaşlarımıda ayrıca tebrik ederim.
    • jasue wrote:

sulodayı 09_TR wrote:

26&53_TR wrote:

tebrik ederim saldırani ve uyumayıp bu saatte defans atan birlik arkadaşlarımı
      (demiri yıkma demiştim fevzi ) :)
      tebrik ederim salih, 5 saatten bu orduyu caktınız:), 6 feyk 1 gerçek saldırıdan gerçeği buldunuz , valla bravo:)
      Merhaba,
      Öncelikle bastığınız güzel ordu için tebrik ederim. Gerçek saldırıyı tahmin etmemiz daha önceki saldırılarınız da kullandığınız teknik ile alakalı. Umarım daha sonraki saldırınızda aynı yanlışlığı yapmazsın. Sakın sormayın söylemem :))).

Savunan arkadaşlarımıda ayrıca tebrik ederim.
      jasue usta inan bi plan çercevesinde gitmiyorum. 100 sektore kadar bı lıste yapıp kafaa gore 4.5 feyk bı gercek gıdıyorum. hepsi rastlantıdır, eger sız bi açığımı buldusanız. ahada bu sekıl :)

ATEŞİ HARLAYIN TEAM
    • 26&53_TR wrote:

bende multi yok demek ki sende cok multi var her zaman beklerim koordinat atayim mi burdan yoksa bulurmusun oynamayı bilmeyen oynamasin cok delikanlisin gelecektin sınıra 200 lerde oynanmıyor sınırı yikalim sonra sizede sıra gelecek
      10 yıl aradan sonra ilk defa oynuyorum ve ilk defa s3 maceram . Oyuna 3 gün geç girip arkadaşın verdiği koordinata attım köyü eger böyle senin gibi bir karaktersizle laf dalaşına gireceğime gelirdim yanına zaten burda konuşmak yerine kozlarımızı oyunda paylaşırdık ama ben yine de 150 birimden gelip kafa hesaplarınızı vurdum biriniz tek geldiniz bana onu da Çaktım . Çakılana kadar o orduyu durdurmayacam bu bir oyundur cakılmak da var keske oyunu oynayıp senin gibi saygısız birinin seviyesine düşmeseydim. Daha bundan sonra sana cevap yok ne kadar ileri gitsen de cevap Yk
    • Celal63 wrote:

26&53_TR wrote:

10 yıl aradan sonra ilk defa oynuyorum ve ilk defa s3 maceram . Oyuna 3 gün geç girip arkadaşın verdiği koordinata attım köyü eger böyle senin gibi bir karaktersizle laf dalaşına gireceğime gelirdim yanına zaten burda konuşmak yerine kozlarımızı oyunda paylaşırdık ama ben yine de 150 birimden gelip kafa hesaplarınızı vurdum biriniz tek geldiniz bana onu da Çaktım . Çakılana kadar o orduyu durdurmayacam bu bir oyundur cakılmak da var keske oyunu oynayıp senin gibi saygısız birinin seviyesine düşmeseydim. Daha bundan sonra sana cevap yok ne kadar ileri gitsen de cevap Yk
      ordu ??? Ne kadar askerin vardi senin

26&53
    • New

Celal63 wrote:

26&53_TR wrote:

Celal niye laf anlatacam diye uğraşıyorsun bizim multilerin 15lerine gidiyorlar buraya 10 15 tane rapor koyarım 3-4 köylü hesaplarımızdan ham çekmeye çalışıyolar onların merkezini yanlarına sıralı çıkıp yıkıyolar,
      Yok zaten bunu inkar ederlerse kendi oyuncularından haberi yok demektir o zaman da rahat olun kendi oyuncusundan haberi olmayandan da bir cacık olmaz..
      Kaç defa saygı saygı diye yazdık her oyuncumuz raporu atıyor sevincini paylaşıyor hoop araya zıplıyor çekirge...
      TSK | TheRovels