Pinned Server 4 Rapor & Diplomasi

• Battle Report

• Spectre_TR wrote:

WERDER WEREMEM wrote:

sipektire gomtanım neden bu kadar şey yapıyorsun
      seviyorum moruğu napayım
      sipektire gomtanım sana bu üslup yakışmıyo. bence bir kural çıkmalı travianı moruklar oynamasın diye. bütün olaylar bunların başının altından çıkıyo sipektire gomtanım. Keşke herkes ganiciyus paşganım gibi dürüst, ahlaklı, oyunu kurallarına göre oynasa. Üzülme ganiciyus paşganım sen değil sana entirika çeviren bu paragöz hileci karnı bahar jeek utansın.. Bu arada en son senin köyü düzlemişti jek ganiciyus paşganım toparladın köyü inşallah ? @gannicusss
    • WERDER WEREMEM wrote:

Spectre_TR wrote:

WERDER WEREMEM wrote:

seviyorum moruğu napayım
      sipektire gomtanım sana bu üslup yakışmıyo. bence bir kural çıkmalı travianı moruklar oynamasın diye. bütün olaylar bunların başının altından çıkıyo sipektire gomtanım. Keşke herkes ganiciyus paşganım gibi dürüst, ahlaklı, oyunu kurallarına göre oynasa. Üzülme ganiciyus paşganım sen değil sana entirika çeviren bu paragöz hileci karnı bahar jeek utansın.. Bu arada en son senin köyü düzlemişti jek ganiciyus paşganım toparladın köyü inşallah ? @gannicusss
      üslup kişiden kişiye değişiyor. Üslupta sıkıntı yok
      T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Spectre_TR wrote:

WERDER WEREMEM wrote:

Spectre_TR wrote:

WERDER WEREMEM wrote:

seviyorum moruğu napayım
      üslup kişiden kişiye değişiyor. Üslupta sıkıntı yok
      seni takdir ediyorum sipektire gomtanım. doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. sen dürüst, iyi niyetli, oyun bilgisi yüksek bir gomtanımızsın.. Tanrı seni korusun gomtanım
    • WERDER WEREMEM wrote:

Spectre_TR wrote:

WERDER WEREMEM wrote:

seviyorum moruğu napayım
      ayıpsın toparladım sonraki servera yetişir ordu :)
    • §4. Siyasi, dini konularla ilgili, ırkçı, yasadışı, hakaret, cinsellik ve iftira içeren, özel hayata müdahale eden mesajlar yazılamaz. Bunları içeren mesajlar silinir ya da sansürlenir. Bu mesajları yazanlar forumdan uzaklaştırılır.

-Bu madde sadece yazı metinlerini değil; resim, link, avatar ve benzeri içerikleri de kapsamaktadır.

-Özel hayatın ve haberleşmenin gizliliğini ihlal eden yazılar (chat kayıtları, özel mesajlar, v.b.) forumda yayınlanmamalıdır. Bunları içeren mesajlar silinir ya da sansürlenir. Bu mesajları yazanlar forumdan uzaklaştırılabilir.
    • gannicusss wrote:

WERDER WEREMEM wrote:

Spectre_TR wrote:

WERDER WEREMEM wrote:

seviyorum moruğu napayım
      ayıpsın toparladım sonraki servera yetişir ordu :)
      ganiciyus paşganım merak etme son aldığım duyumlara göre bu karnı bahar jeke suikast girişimi olacakmış taaruzlar içerisinden :( umut fakirin ekmeğidir paşganım belki wowu kurarsınız :)
    • Bu arkadaş genel başkan. üstüne wowcu buraya kadar sorun yok. bu wowcu arkadaşımızın bir asker köyü var ve ordu basıyor :D 11 gündür eşsiz yetiştirmeye el koymuş bu zeka abidesi arkadaşımız herhalde hüsnü zannımca sadece ordu basmıyor wowda paladin ve npclerinden tokmak basıyordur inşallah. Ama asker köyünde ordu bastığı bi gerçek.

Dayıcım wowcuysan ordu basmıcan, ordu bascaksan wowcu olmucan.Bastığın ordu da bir şeye benzemiyor zatende senin nasıl bi fantezin var anlamadım.Yav birde gitmişler 3 wow almışlar. Hadi parcello dayımın wowu dalgasına eyv da gride eşkiyanın wow zaten ayrı bi saçmalık.

Saçmalıklarla DESTAN yazıldığını hiç görmedim.

Talha korkusu adama neler yaptırıyor ya bir de dedim ki wowunda defi sağlam tut.Adamlar parça parça def kestirecekler. Kafa bu kadar basıyor garibimin

T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• New

Punisher01 wrote:

Raporlar nerde hani s4de herkes mi yatiyor :D
      100 gün seni adam yerine koyup ittifak olup muhattap aldık ya ona yanıyorum karnıyarık jek biliyo musun :) artistlik yapacağına rapor at. Madem herkes yatıyo sen yatmayan biri olarak rapor atmaya devam et
      GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

The post was edited 1 time, last by Justice4All ().

• New

xx_delis wrote:

Punisher01 wrote:

100 gün seni adam yerine koyup ittifak olup muhattap aldık ya ona yanıyorum karnıyarık jek biliyo musun :) artistlik yapacağına rapor at. Madem herkes yatıyo sen yatmayan biri olarak rapor atmaya devam et
      Sen s4de oynamayan biri olarak cok konusuyosun sanki :D . Sana hesap sildirmemisler miydi en son :D . Dedenle birlikte paketlediler seni :D

#KARINDEŞEN JACK#

The post was edited 1 time, last by Justice4All ().

• New

Punisher01 wrote:

xx_delis wrote:

Punisher01 wrote:

Sen s4de oynamayan biri olarak cok konusuyosun sanki :D . Sana hesap sildirmemisler miydi en son :D . Dedenle birlikte paketlediler seni :D
      Yanlışın var karnı yarık jek :D Ben kendim sildim hesabımı kimse sildirmedi. Kendi içimizde o kadar çok irlandalı vardı ki oynamamak en doğrusuydu inan. 0/100 e köy atıp yanlışlıkta attım diyene mi ararsın 60k lık orduları kocsuz mançosuz 2 saat arayla bodozlama çakanları mı ararsın. Ararsında arasın be jek :) Doğru karardı yani :D
      GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ