Pinned Server 4 Rapor & Diplomasi

• Battle Report

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• §3. Forum amacı dışında kullanılmamalıdır;post kasmak, piramit yapmak ve benzeri faaliyetler yasaktır, belirlenmiş özel alanlar dışında sadece travian.com.tr ile ilgili konular yazılabilir.

-Aynı konu hakkında birden fazla başlık açılamaz. Bir konu hakkında aynı bölüme birden fazla başlık açıldıysa sonradan açılanlar kilitlenir. Aynı başlığın birden fazla bölüme açılması (crossposting) kesinlikle yasaktır ve aynı başlığı birden fazla bölüme açanlar ilk etapta ikaz edilir, devamı halinde forumdan uzaklaştırılır.

-Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan mesajlar silinir ya da taşınır. En son mesajın 24 saati geçmeden bir başlığı yukarı taşımak amaçlı mesaj yazılamaz. Bütün harfleri büyük yazmak, bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar silinir.

§7. Foruma kayıtlı olan her kullanıcı, yeni bir konu açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını, arama özelliğini kullanıp kontrol etmelidir. Aynı başlığı taşıyan, aynı içeriği paylaşan konular açılamaz. Bu tarz paylaşımların varlığı durumunda yöneticiler kurallar gereğince konuları birleştirebilir, kapatabilir ya da silebilirler. Aynı hataları tekrarlayan üyeler hakkında çeşitli yaptırımlar uygulanır.

The post was edited 1 time, last by Tony Stark ().

• Sayın modum bu şekilde daha fazla kargaşa olur.Şimdi bir yandan TAARRUZ birliğinin raporu konuşulurken bir başkası diğer rapora cevap yazıcak birisi başka bir konu koşacak. Ortalık elli altı olcak. WOW döneminden önce bütün konular ayrı kalsaydı daha iyi olurdu. Sadece tartışma konularını kitleseydiniz. Rapor sayfaları açık kalsaydı.

#KARINDEŞEN JACK#
    • Taarruzdan tahıl tılsımı alınmıştır.Özellikle KILIÇ.hesabındaki Fatihi ve ekibimizi tebrik ediyorum.
      Operasyonların devamı geleceği için raporlarda biraz karalama yaptım affola:)
      Images
      • IMG-20180809-WA0017.jpg

160.31 kB, 900×1,600, viewed 59 times
      • IMG_20180809_085106.jpg

324.01 kB, 900×1,600, viewed 42 times
      • IMG_20180809_085151.jpg

245.22 kB, 900×1,600, viewed 36 times
      • IMG_20180809_085221.jpg

215.4 kB, 900×1,600, viewed 33 times
      • IMG-20180809-WA0013.jpg

137.43 kB, 900×1,600, viewed 31 times
      Az laf,çok iş..
    • Kartacali wrote:

Taarruzdan tahıl tılsımı alınmıştır.Özellikle KILIÇ.hesabındaki Fatihi ve ekibimizi tebrik ediyorum.
      Operasyonların devamı geleceği için raporlarda biraz karalama yaptım affola:)
      ekibimi tebrik ederim devamı gelicek.
      Yangın görseler akılları gidicek ama sorsan hepsi ateş... :evil:
    • italyan21 wrote:

gelsin gelsin karnıbaharın bugün hiç sesi çıkmıyor acabaaa bir planlarımı var ya da bu iki saldırı daha yese hesap mı siler semih4443157683 numaralı savunmacıda yok
      ben yazdım her yere wow harici def atmayacağım herkes kendini savunsun wow ordusu bende rahat olun siz ;)
      Ç&T yada semih4444 de tanırlar duvarda resmim alemde ismim :D
    • tebrikler karnı bahar jekin morali bozuldu tatildeyim yalanlarına inanmayın. italyan21 in dediği doğru 1-2 hesap daha yıkın hesap siler kaçar bu jek. Ama her şeye rağmen karnı bahar jeki seviyorum. ganiciyus paşganımı a lav sutoriy filminin başrol oyuncusu Ali Macgragor gibi aşık paşgan dedimya paşganımı paket servis yapıp gönderdi