Pinned Server 3 Rapor & Diplomasi

• Battle Report

Important reminder! On Tuesday, 28th August 2018 at 10:00 UTC we will ask you to accept the new Terms and Conditions while logging in your game account. Only the owner of the account will be able to accept them. The sitters won't be able to enter the account until the owner accept them.

More information here.

• Moğollar_TR wrote:

YÖNİS İN KENDI EMEGI OLMAYIP KASAP TAN SATIN ALDIKLARI HESAP :)))

adamlar önden kucuk orduları atmıslar uyanıklar arkadan kendı ordularını atmış kaçe ler bazı kekoları maşa gıbı kullanmasını ıyı bılır bu kaçeler
      tebrikler saldıran ve savunan a yakışmamış tılsım kaptırmak ahmet saglık olsun

Moğollar_TR wrote:

buda 8 sıralı sabah kahvaltısı
      buda güzel tebrikler

TorQuay__TR wrote:

ahmet ne ağladın be koçum

Paramız var satan hesabı alıyoruz kardeşim sanane ?

Haticete değil neticeye bak

Seneye de bekliyoruz ama Moğollar ismiyle gelme tılsımı göstermiyorlar sana :)

Hadi oğlum hadi s5e hadi

Hikmetide al yanına
      oktay ben gelirsen server in tozunu attırırım bunuda en iyi sen bilirsin çok fazla gaz verme alırım bikaç hesap seneye kalmam gelirim bak demedi deme
    • s5 değil ki gelesin hikmet :)

Gidin ahmetle s5e orada tanıtın kendinizi ahmet farklı nickle açsın

İsmini de başka birşey söylesin

Oradan ekiple gelin seneye

Duyduğuma göre senin ekip seni azletmiş.Senle oynayacak bi ahmet var

Bireysel olarak taktir ettiğim kaliteli oyunculardan birisin seninle çokta op yaptık.Ama karakter olarak sınıfta kaldım hikmet.

Benden 30 yaş büyüksün en az bak sana hikmet diyorum.Sen kimsenin sana yapamayacağı şeyi yaptın kendine saygınlığını kaybettim.

Sende game over oldun hikmet.

The post was edited 1 time, last by Tony Stark ().

• TorQuay__TR wrote:

s5 değil ki gelesin hikmet :)

Gidin ahmetle s5e orada tanıtın kendinizi ahmet farklı nickle açsın

İsmini de başka birşey söylesin

Oradan ekiple gelin seneye

Duyduğuma göre senin ekip seni azletmiş.Senle oynayacak bi ahmet var

Bireysel olarak taktir ettiğim kaliteli oyunculardan birisin seninle çokta op yaptık.Ama karakter olarak sınıfta kaldım hikmet.

Benden 30 yaş büyüksün en az bak sana hikmet diyorum.Sen kimsenin sana yapamayacağı şeyi yaptın kendine saygınlığını kaybettim.

Sende game over oldun hikmet.
      ben kiminle oynarım o benim bilecegim iş hazır ol ozaman seneye bakalım benim ekip beni azletmişmi görelim hikmet desen nolur demesen nolur ha bu arada seninle de op yaptığımı hatırlamıyorum acaba ruyanda mı yaptın