Pinned Server 3 Rapor & Diplomasi

• Battle Report

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Dental wrote:

Her olayda ayrı konu açılmasının önüne geçmek için bu konuyu açmak zorunda kaldık.
      Tüm oyunculara başarılar dilerim.
      bu şekilde değilde her birliğin kendi konusu olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum
      Bullets Do Not Show Respect After Guns Are Pulled
    • yıllardır kullandığımız forum düzenini dental bey istiyor diye değiştiriyor muyuz ?

serverda 1 birlik yok 10larca birlik var herkes kendi birliğiyle alakalı raporu okumak istiyor

günde 5-10 mesaj yazılıyor forumda zaten onuda tek konuda toplamanın mantığı ney ?

mesela ben bi konu açtım o konuya çok cevap geliyor benim sicilimi mi etkiliyor bu forumda ? bence öyle birşey var yoksa dental ' in böyle bir uygulamayı hayata geçirmesi normal değil.

Birlik adı yazan konuları sabitleyip bireysel açılan konuları kitleyin(hatta silin).zira ben hiç alakam olmayan bir savaşın raporlarını görmesemde olur.Ben beni ilgilendiren rapor ve konulara bakıyorum sadece.

moğollar harici her konuya cevap verin herkesle kavga eden kimsede yok s3te.Onun dışında herkes bu uygulamayı beğenmemiştir tahminim.
    • Bu nedir ya zaten foruma giren kaç adam var birde kafanıza göre iş yapıyorsunuz tamamen soğutuyorsunuz oyundanda forumdanda bizim sevtiğimiz şey zaten o atışmalar rekabet ortamı kurallara uymayan olursa kişiyi banla tüm konuları kapatmak nedir
    • Eskiye dönme diye bir şey yok sadece sürekli konu açılıp karmaşa olmasının önüne geçiyoruz.S3 kısmına girip başlıkları okumanı tavsiye ederim ne dediğimi daha iyi anlayacaksın.

----------------------------------------------------------------------

§3. Forum amacı dışında kullanılmamalıdır;post kasmak, piramit yapmak ve benzeri faaliyetler yasaktır, belirlenmiş özel alanlar dışında sadece travian.com.tr ile ilgili konular yazılabilir.

-Aynı konu hakkında birden fazla başlık açılamaz. Bir konu hakkında aynı bölüme birden fazla başlık açıldıysa sonradan açılanlar kilitlenir. Aynı başlığın birden fazla bölüme açılması (crossposting) kesinlikle yasaktır ve aynı başlığı birden fazla bölüme açanlar ilk etapta ikaz edilir, devamı halinde forumdan uzaklaştırılır.

-Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan mesajlar silinir ya da taşınır. En son mesajın 24 saati geçmeden bir başlığı yukarı taşımak amaçlı mesaj yazılamaz. Bütün harfleri büyük yazmak, bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar silinir.

§7. Foruma kayıtlı olan her kullanıcı, yeni bir konu açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını, arama özelliğini kullanıp kontrol etmelidir. Aynı başlığı taşıyan, aynı içeriği paylaşan konular açılamaz. Bu tarz paylaşımların varlığı durumunda yöneticiler kurallar gereğince konuları birleştirebilir, kapatabilir ya da silebilirler. Aynı hataları tekrarlayan üyeler hakkında çeşitli yaptırımlar uygulanır.

----------------------------------------------------------------------
    • TorQuay__TR wrote:

yıllardır kullandığımız forum düzenini dental bey istiyor diye değiştiriyor muyuz ?

serverda 1 birlik yok 10larca birlik var herkes kendi birliğiyle alakalı raporu okumak istiyor

günde 5-10 mesaj yazılıyor forumda zaten onuda tek konuda toplamanın mantığı ney ?

mesela ben bi konu açtım o konuya çok cevap geliyor benim sicilimi mi etkiliyor bu forumda ? bence öyle birşey var yoksa dental ' in böyle bir uygulamayı hayata geçirmesi normal değil.

Birlik adı yazan konuları sabitleyip bireysel açılan konuları kitleyin(hatta silin).zira ben hiç alakam olmayan bir savaşın raporlarını görmesemde olur.Ben beni ilgilendiren rapor ve konulara bakıyorum sadece.

moğollar harici her konuya cevap verin herkesle kavga eden kimsede yok s3te.Onun dışında herkes bu uygulamayı beğenmemiştir tahminim.
      Cahilce dilini bilen şu yazıyı çevirsin, çok merak ediyorum bu ne diyor ?
    • Sayın TorQuay__TR

Kimse şahsi bişey istemiyor ve ya yapmıyor forumda rapor paylaşımının daha çok olması ve gereksiz konu kirliliğini azaltmak için tüm raporların tek sayfada paylaşılması daha uygun olduğunu düşündük
    • Bende diyorumki yönetici sayısı zaten oyuncu sayısıyla eşit nerdeyse neden oyuncuların rahatsız olabileceği şeyler yapiyorsunuz zaten her geçen gün kan kaybediyor oyun, nasıl canlandırabiliriz diye düşünüp proje üretmeniz gereken yere gereksiz şeylerle uğraşıyorsunuz kusura bakmayın bu sitemimde oyunu sevdiğimden dolayı çünkü oyunun bu ruhsuz cansız hali benş bir hayli üzüyor
    • Dental wrote:

Sayın TorQuay__TR

Kimse şahsi bişey istemiyor ve ya yapmıyor forumda rapor paylaşımının daha çok olması ve gereksiz konu kirliliğini azaltmak için tüm raporların tek sayfada paylaşılması daha uygun olduğunu düşündük

Bunu kaç kişi düşündünüz ?

Yanlış düşünmüşsünüz.

Biz kullanıcıları olarak böyle düşünmüyoruz sizde yöneticileri olarak kullanıcıların fikirlerini değenlendirin.

Düşünme heyetiniz kaç kişiden oluşuyor bilmiyorum ama bi fırsat bulursanız genel kurulda değerlendirin.

Olmadı olağanüstü bi toplantı tertip edin.

Bu Konu bizim için önemli
    • haruunakn wrote:

Bende diyorumki yönetici sayısı zaten oyuncu sayısıyla eşit nerdeyse neden oyuncuların rahatsız olabileceği şeyler yapiyorsunuz zaten her geçen gün kan kaybediyor oyun, nasıl canlandırabiliriz diye düşünüp proje üretmeniz gereken yere gereksiz şeylerle uğraşıyorsunuz kusura bakmayın bu sitemimde oyunu sevdiğimden dolayı çünkü oyunun bu ruhsuz cansız hali benş bir hayli üzüyor
      Şöyle bir şey var biz gereksiz konuları kapatmaya başlasak bazı konular bize göre gereksiz olacak size göre gerekli olacak sonra yönetim taraflı diye isyan edeceksiniz.Bu konuda sorun çıkmadığını varsayalım konu dışı mesajlara uyarı vermeye başlasak yine onun mesajını ellemediniz benimkini neden sildiniz diyeceksiniz.

Bizde en iyisi hiç ellemeyelim dedik bu seferde

Kanakan Müco Hakkında xd

KANAKAN MUCO :D
      TAKLA POWER
      HİLAL ve KÇ Ağlama Duvarı

gibi başlıklar açılmaya konu ile alakasız mesajlar atılmaya başlandı.

Raporların tek sayfada toplanması ile ilgili de çalışmalar yapıyoruz belki yakında hayata geçiririz.En azından rapor görmek için foruma giren kullanıcılarımız sadece raporların olduğu konu ile gereksiz mesajlara takılmadan rahatça forumu kullanabilir
    • Ben derdimi anlatamiyorum galiba adamlar konu açıyor işte yazı yazıyorlar oyunu forumu canlandırmaya çalışıorlar ufak ufak atışmalar sataşmalar olması gayet normal bu güzel bir şey,siz de sanki çoook büyük bir kitleye hitap ediyormuşcasına kafanıza göre konu kapatiyorsunuz diyorum zaten buraya yazan adam sayısı eskilere göre çook azaldı birde o yazanlarin konularını kapatıp oyuncuları foruma ve oyuna küstürünce elinize ne geçiçek lütfen şu oyunun eskiye göre olan vahim durumunu görün oyuncuları küstürmeyin aksine kazanmaya çalışın
    • haruunakn wrote:

Ben derdimi anlatamiyorum galiba adamlar konu açıyor işte yazı yazıyorlar oyunu forumu canlandırmaya çalışıorlar ufak ufak atışmalar sataşmalar olması gayet normal bu güzel bir şey,siz de sanki çoook büyük bir kitleye hitap ediyormuşcasına kafanıza göre konu kapatiyorsunuz diyorum zaten buraya yazan adam sayısı eskilere göre çook azaldı birde o yazanlarin konularını kapatıp oyuncuları foruma ve oyuna küstürünce elinize ne geçiçek lütfen şu oyunun eskiye göre olan vahim durumunu görün oyuncuları küstürmeyin aksine kazanmaya çalışın
      Derdinizi anlatıyorsunuz ama konu başlığı ile alakasız veya birbirinin tekrarı olan konular foruma zarar veriyor.Eğlenmek isteyen arkadaşlar için bu tarz başlıklarımız mevcut.Ayrıca forumu aktif kullanmak demek başlık açmak demek değildir.Bu arkadaşlar var olan başlıklarda görüşlerini bildirsinler rapor atsınlar neden sürekli yeni başlık açma gereği duyuyorlar.
    • Yaw boyle bir mantik mi var? Ben raporlarimi kendi birligimin sayfasinda toplamak istiyorum bu sizi niye ilgilendiriyor ki? Hatta Poyraz birlikleri olarak savastigimiz her ekip icin ayri bir sayfa acmak istiyoruz ki raporlari daha duzenli bulabilelim diye. Siz buna hangi mantikla ve hakla karisiyorsunuz anlayamiyorum. Bir konu olsun oda cope donsun mu istiyorsunuz hangi birligin ne attigi belli olmayan bir yer mi istiyorsun? Bir sayfa isledigi zaman rahatsiz ediyor modlari herhalde.. Herseyi cozmusler sorunlari bu kalmis bir rapor sayfasi olusturalim bu duzenli kullanicilarimiz icin asdasd:D Yakinda butun konulari kapatalim tek sayfada konusalim dersiniz siz nede olsa kolayi o...

Tony Stark wrote:

haruunakn wrote:

Ben derdimi anlatamiyorum galiba adamlar konu açıyor işte yazı yazıyorlar oyunu forumu canlandırmaya çalışıorlar ufak ufak atışmalar sataşmalar olması gayet normal bu güzel bir şey,siz de sanki çoook büyük bir kitleye hitap ediyormuşcasına kafanıza göre konu kapatiyorsunuz diyorum zaten buraya yazan adam sayısı eskilere göre çook azaldı birde o yazanlarin konularını kapatıp oyuncuları foruma ve oyuna küstürünce elinize ne geçiçek lütfen şu oyunun eskiye göre olan vahim durumunu görün oyuncuları küstürmeyin aksine kazanmaya çalışın
      Derdinizi anlatıyorsunuz ama konu başlığı ile alakasız veya birbirinin tekrarı olan konular foruma zarar veriyor.Eğlenmek isteyen arkadaşlar için bu tarz başlıklarımız mevcut.Ayrıca forumu aktif kullanmak demek başlık açmak demek değildir.Bu arkadaşlar var olan başlıklarda görüşlerini bildirsinler rapor atsınlar neden sürekli yeni başlık açma gereği duyuyorlar.
      Bu yuzden alakali alakasiz herseyi kaldiralim... guzel cozum
      Not: ohaa simdi baktim da butun konulari kapatmis sadece raporlarda degil :D Herkes ayni delige sicacak beyler bundan sonra cok fazla dagitmayin is cikarmayin modlara tek yerde temizlesinler. Hatta butun serverlari birlestirek acik mert korkusuz bir sekilde...

The post was edited 2 times, last by Nozzle ().