Demokratik Tavır

• Demokratik Tavır

Forum Yönetiminin Son Uygulamasını Onaylıyor musunuz? 29
      1.  
        Yönetimi Destekliyorum. (12) 41%
      2.  
        Kesinlikle Yanlış Yapıyorlar. (11) 38%
      3.  
        Foruma ayakkabıları çıkarıp girelim. (5) 17%
      4.  
        Canları sıkılıyor, çalışmak istiyorlar. (1) 3%
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      Merhaba Travian Forum yönetimi ve kullanıcıları ve oyun arkadaşlarım.

İnternet dünyasında forum sistemi tarihe karışmış olsa da bizler varlığını yadırgamadan güncellemeleri de kabullenip kullanmaya devam ediyoruz.

Fakat Forum yöneticilerinin mantalitesinin algılayamadığı temel bir olgu söz konusu. " Burası bir OYUNUN arka bahçesi " burası konuşmak, tartışmak, iletişim kurmak, paylaşmak ve en önemlisi eğlenmek için var. Kanaryaları yaşatma derneğinin web sitesi değil.

Dikkatinizi zincirle çekerim üyelerinizin yaş ortalaması 30 civarında. Yaptığınız hareketler çocukça görünüyor, ego gibi görünüyor. Biz sizden değil anlayışınızdan şikayetçiyiz.

Çalışmalarınız da başarılar dileriz...
      Geçme Nemert Köprüsünden,Ko Sular Aparsın
      Yatma Tilki Gölgesinde.Ko Arslan Parçalasın

EyneL Mefer & ŞŠto Te Nema
      Turkuaz
    • Eski yönetimden eser yok. Eskiden tek taraflı banlanmalar yaşanırdı şimdi ban nedir bilen yok :) Ortalık çok karışmadığı ve ailevi değerlere hakaretler başlamadığı taktirde müdahale etmemeye çalışıyorlar. Geceleri çıkan olaylardan dolayı uyumayıp sabahlayan cengaver ve fedakar forum yönetimine teşekkürü borç bilirim.

Kusura bakmayın ama her ne kadar kanaryaları yaşatma derneği olmasa da burası bir oyunun forumu. Zaten genelde oyundan alakasız olaylar hakkında konuşuluyor ve adminler buna karşı çıkmıyor. Turnuva elemesinde yaşanan multi kıyımlarına forumda itiraz edildi, işlerine gelmeyip kapatabilirler konuşanı da banlayabilirlerdi ama yapmadılar. Her geçen süreçte forum daha iyiye gidiyor.

1. dakika dan itibaren forum yönetimine gitsin :) Bu yönetim gibi yönetim bir daha gelmez foruma :)

Selam ve dua ile :)
      KUN FE YEKUN
    • dayıoğulları ben yönetimi destekliyorum,adamlar online oyun yapıyıor o kadar kişi oynuyor bu kadar hata olacak illaki
      giriyorsun oynuyorsun işte
      yönetim her zaman haklı onlar oyun dünyasında cermenler ırkını seçer ve toytiler gelir , toytiler yıkar cümlesi ile saldırır ..

bizim dayıoğlu tony stark kendine verse de oynunu adam yönetim kadrosuna girmek için neler yapmıştır çalışmış işte ..

yeni açılacak TR3x herkes cermen herkes toyti ..