Pinned TR Serverları Analiz-Onur Listesi

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• TR Serverları Analiz-Onur Listesi

New

Merhaba arkadaşlar !

Öncelikle sizlere Hall Of Fame başlığından bahsetmek istiyoruz.Hall of Fame oyuncularımızın geçmiş dönemleri hakkında daha kolay bilgi edinmesi için düşünülmüş bir uygulama.Bu başlık altında çeşitli konulara değinip serverın önemli anlarını kayıt altına almayı planladık.

İlk olarak
    • Haftalık top10 durumları
    • Röportajlar
    • Server analizleri
    • Raporlar
    gibi temel konuları paylaşacağız.

An itibariyle S1,S3,S5 ve C grubu için bu konuyu takip edebilirsiniz :)

İyi oyunlar & İyi forumlar

The post was edited 2 times, last by Tony Stark ().

• New

Merhaba arkadaşlar !

Hall Of Fame kapsamında, ilk röportajımızı Eleme serveri içerisindeki Adamus birliklerinden @TırTıl_TRgerçekleştirdik !
    @Tony Stark ile beraber yaptığımız bu güzel röportajı sizlerle paylaşmak istiyoruz :)

S-1) İlk olarak kendinizi ve birliğiniz olan Adamus ekibini bize tanıtabilir misiniz ?

C-1)Adım Erdi yaşım 26 AdaMus birliklerinin kurucusuyum.Yılı tam olarak hatırlamıyorum ama 2011 yılında olması lazım s3 de kurulmuş bir ekibiz.2012 de tekrar girdiğimiz s3 de wowu kurduk ve bunun peşine girdiğimiz s4 ve s2 serverlarında yine wowu AdaMus olarak diktik.son 2 senedir de eleme ve finalde boy gösteriyoruz.

S-2)Traviana ne zaman ve nasıl başladınız?İlk başladığınız zaman ile bugün ki Travian arasında sizce en önemli farklar nelerdir?

C-2)Yaşım genç olduğundan tarihleri net olarak vermem gerçekten zor.Ama lise 1 de lise 2 de öğle aralarında eve gelip yemeğe oturmadan önce bilgisayar başında " saldırı olmuş mu ? durum ne?" diye merakla geldiğimi hatırlıyorum.O yıllarda o yaşlarda potansiyelim belliymiş ki fatunun hesabına temsilcilikten bakıyordum :) hatta 2011 de fatu kadir abi ile final serverında tartışıp orayı bırakıp öyle s3 e geldim.O olay da Adamusu kurmama vesile oldu.
    Oyuna da kuzenim sayesinde başladım.Bu oyunu oynuyorum fena değil dedi,bende bi hesap açtım sonra birisi saldırdı o sayede oyuna asılmaya başladık.Hırsımız bizi bu oyuna başlattı alıştırdı öğretti.

Oyunun genel olarak mantığı hep aynı,şuanla arasında ki fark o zamanlar parasız da bişeyler yapılabiliyordu ama şimdi para yani altın en önemli etken oldu.Şuanda parasız bir şeyler yapılabilecek tek server final serverı eşyalar güzel rakamlara satılıyor.

S-3)Hangi ırk favoriniz ve neden?

C-3)Genellikle cermen oynarım.Ama finalde savunma 3.lüğünü galya ile aldım.Roma hiç oynamadım:)

özet olarak saldırı oynarsam cermen defans oynayacaksam galya.

S-4)Sizce eleme serverinin son durumu nedir? Hedefleriniz nelerdir? Ve bu hedeflere ulaşma şansınızı nasıl görüyorsunuz? Kısaca diğer birlikleri ve ülkeleri değerlendirir misiniz?

C-4)Biz eleme serverına gelmeyi düşünmüyorduk. server açıldıktan 1 gün sonra girelim dedik bilet alalım en azından dedik kimseyi çağıramadan geç olarak girdik.Amacımız finale yönetebilceğimiz sözümüzü dinleyecek kişi sayısını artırmak.Ki elemede bulundugumuz bölgenin de buna ihtiyacı var ama elemeyede ciddi bir şekilde gelmediğimiz için insanları ikna etmek biraz zor oluyor.Şu anda kendi halimizde takılıyoruz.
    Elemede bulunan turkey ekibi tuğra ekibi ve dev ekibi birleşip td ismini almışlar.Ama her ekip birbirinden çok uzakta birbirine faydası olmayacak ekipler.Ayrıca yönetim zaafiyeti olan ekipler.Tuğra birliği 1 hafta öncesinde adamusu finalde destekleyelim diyordu.Wow alırlarken onların wowuna 2 3 ufak ordu yolladık.Ama gizli kapılar ardından başka birleşme yapmışlar:) dev dediğimiz ekibin forumda durumu zaten belli türkeyde keza öyle.Yani yeni İsimleriyle Türk Devleti ekibinden herhangi bir başarı beklemiyorum.
    Geçen elemede ki çekler sağlam ekipti dacia wowuna en fazla defansı koyan ekipmiş hatta ama burada ki çeklerin o çekler olmadığını söylüyorlar.
    Cof ekibi de ne olursa olsun bir şekilde belli bir kuvvette oluyor.Elemede wowu onlar kurar diye düşünüyorum.

S-5)Peki sizce, Türkiye için eleme/final organizasyonlarında neler yanlış yapılıyor, neler yapılması gerekir, eksiklerimiz nelerdir ?

C-5)Tüm ekipler aralarında konuşup aynı bölgeye gidip her ekibin farklı bir görevi olmalı. Bu şekilde wow dikilmese bile en azından bölgemize hakim wow yarışında her sene bulunan bir ekip oluruz.

S-6)Travianda yaşadığınız en ilginç olay nedir?

C-6)250 balta 100 toyton 100 manco ile s3 de wow yıkmıştım:) wowun seviyesi birdi ve yan wowdu ama rakam komik:) yine aynı rakamlarla tılsım çalmıştım.Birde fatu hesabına sıralı saldırı geliyordu kafesle vahadan hayvan aldı onun zamanını hesapladı hayvanlarla ara yaptı:) bunlar geldi aklıma

S-7)Travian size bu güne kadar neler kattı ? ve sizden neler götürdüğünü düşünüyorsunuz ?

C-7)Oyunu lise yıllarımda aktif oynadığım için daha güzel bir üniversitenin güzel bir bölümünde okuma şansımı düşürdü.O zamanlar çok hırslıydım ve oyuna baya zaman harcadım...Kattığı en önemli şeyse dostluklar...Biz yıllardır hemen hemen aynı ekiple oynuyoruz.Ve birbirimizle görüşüyoruz birimizin bir şeye ihtiyacı oldugunda normal hayatta ki arkadaşlarımızın yapmayacağı şeyleri travianda tanıştığımız insanlar yapabiliyor..Bundan 1 ay önce exnqast hesabı vardı bizim belki bilirsiniz düğünü vardı izmirde herkes bir yerlerden kalktı düğüne gitti...Oyunun en büyük artısı dostluklar oldu..Ha tabi insanları idare etme yeteneği de katmış olabilir biraz.

S-8)Travian ile ilgili pişmanlıklarınız neler?Neleri yapmayı isterdiniz veya neleri yapmamış olmayı dilerdiniz?

C-8)Geçen elemede turkey ekibi ile oynamamayı dilerdim.

S-9)Oyun forumunu nasıl buluyorsunuz? Ne sıklıkla takip edersiniz? (Bizi sormazsak olmazdı :D )

C-9)Oyundan çok forumda takılırım.Beni kamçılayan şey genelde forumda girilen tartışmalardır :)

S-10)Bir tecrübeniz var Erdi bey, Traviana yeni başlayanlara tavsiyeleriniz nelerdir ?

C-10)Yol yakınken bırakmaları :) Bu oyun belli bir zaman sonra oyundan çıkıyor hayattan bir çok şey götürüyor. En önemlisi de zaman :)

Bize vakit ayırdığı için @TırTıl_TR a ve Travian dünyasına renk katan Adamus ekibine çok teşekkür ederiz !

Yakında yeni röportajlarımızda eklenecektir, beklemede kalın :)