Ts2 [14.08.18 - ...]. O wszystkim i o niczym

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• radocha wrote:

Jak zwykle żenada, ta gra już od dawna schodzi na psy. Ilość ludzi potrafiąca grać bez oszustw i mataczenia graniczy już pomału blisko błędu statystycznego (i nie ma znaczenia, po której stronie barykady gracie).Jałowa gadka i udowadnianie, że krety, szantażowanie takich kont j/w, podszywanie się pod kogoś innego nie jest zabronione, więc jest dozwolone świadczy tylko i wyłącznie o Waszym mizernym zrozumieniu honoru i niskim poziomie moralnym i nic więcej.
      Ale wcale mnie to nie dziwi, bo jak w realu tak i tutaj, przebija wyłącznie egocentryzm, walka wyłącznie o własny interes, no i prawie totalny upadek moralny.
      Żenada przez duże "Ż"

PS nie łączyć mnie przypadkiem z żadnym z widniejących na rapkach graczy czy sojuszy...
      Panie,weź Pan idź do apteki i kup maść...dobrze wiesz na co.
      Egocentryzm?Upadek moralny?Mataczenia? Facet,czy Ty nie pojmujesz,iż cały świat działa tak od zarania dziejów?
      Rozumiem,że Hitler w 39' winien wysłać powiadomienie do Polaków,iż 1 września rozpocznie kampanię zbrojną,oraz prosi o wyrażenie na nią zgody?
      No to by miało sens! Oczywiście,po uprzednim przeprowadzeniu referendum!
      Ba!Zapewne nasz wspaniały naród by na to przystał i witał okupantów z kwiatami!
      Dzięki Tobie,od dziś każda chęć ataku na danego gracza będzie z nim uprzednio dyskutowana! Tak!
      Już czuję,jak morEle graczy rosną!!!
      MorEle z dużym "E"
      PS Bóg Cię Pokara
    • BogWasPokara wrote:

radocha wrote:

Jak zwykle żenada, ta gra już od dawna schodzi na psy. Ilość ludzi potrafiąca grać bez oszustw i mataczenia graniczy już pomału blisko błędu statystycznego (i nie ma znaczenia, po której stronie barykady gracie).Jałowa gadka i udowadnianie, że krety, szantażowanie takich kont j/w, podszywanie się pod kogoś innego nie jest zabronione, więc jest dozwolone świadczy tylko i wyłącznie o Waszym mizernym zrozumieniu honoru i niskim poziomie moralnym i nic więcej.
      Ale wcale mnie to nie dziwi, bo jak w realu tak i tutaj, przebija wyłącznie egocentryzm, walka wyłącznie o własny interes, no i prawie totalny upadek moralny.
      Żenada przez duże "Ż"

PS nie łączyć mnie przypadkiem z żadnym z widniejących na rapkach graczy czy sojuszy...
      Panie,weź Pan idź do apteki i kup maść...dobrze wiesz na co.Egocentryzm?Upadek moralny?Mataczenia? Facet,czy Ty nie pojmujesz,iż cały świat działa tak od zarania dziejów?
      Rozumiem,że Hitler w 39' winien wysłać powiadomienie do Polaków,iż 1 września rozpocznie kampanię zbrojną,oraz prosi o wyrażenie na nią zgody?
      Dzięki Tobie,od dziś każda chęć ataku na danego gracza będzie z nim uprzednio dyskutowana! Tak!
      MorEle z dużym "E"
      PS Bóg Cię Pokara
      dobrze gada polać mu :D
    • BogWasPokara wrote:

radocha wrote:

Żenada przez duże "Ż"

Panie,weź Pan idź do apteki i kup maść...dobrze wiesz na co.Egocentryzm?Upadek moralny?Mataczenia? Facet,czy Ty nie pojmujesz,iż cały świat działa tak od zarania dziejów?
      MorEle z dużym "E"
      PS Bóg Cię Pokara
      W innym temacie ktoś napisał:
      "Każdy każdego w tym wątku oskarża o brak umiejętności czytania ze zrozumieniem
      Co to jakaś nowa tradycja tego forum?"
      Widzę, że chyba ma rację.
      1. Nie napisałem, że trzeba atak na inne konto z nim przy kawie przedyskutować...
      2. Udowadnianie swoich racji na przykładzie Hitlera jest przeudany, nic tylko przyklasnąć :whistling:
      3. To, że świat jest chory i zepsuty jest faktem, co nie znaczy, że mamy temu przyklaskiwać i chełpić się tym, że sami się do tego dopasowujemy.
      PS Nie mieszaj Boga do tego. Ludzie mający Boga na ustach, zazwyczaj mają to co On mówi na drugim końcu układu pokarmowego - bądź ostrożny w tym co piszesz i mówisz, bo to nie pozostanie zapomniane.

Johny noża może nie przystawiali, ale kaśka u bram dla niektórych od noża straszniejsza ;(
      Kolejne pokolenia są coraz słabsze psychicznie... :/
    • radocha wrote:

Johny noża może nie przystawiali, ale kaśka u bram dla niektórych od noża straszniejsza ;(
      Kolejne pokolenia są coraz słabsze psychicznie... :/
      No więc dlatego dostała propozycje być po jedynej słusznej stronie, nie skorzystała, jej sprawa. Nie dopisuj do tego jakiś teorii o strasznych ludziach psujących świat bo nijak się to ma do rzeczywistość, jakbyśmy zapytali jej czy chce do nas dołączyć to też byłoby to gorszące bo podbieramy graczy? Oni i tak już sami zaczeli pisać o współpracę i przyjęcie do nas bo ich sojusz niewiele ogarnia i co mam na forum kopiować wiadki i ich piętnować? Każdy(prawie każdy?) jak zakłada konto mysli o byciu w dobrym sojuszu, ktory powalczy o wygraną, jak mu rada obiecuje zlote góry a potem okazuje się że pushowany off ze startówki staje w deffie to można mieć wątpliwości.

Gumi wrote:

Johny to przecież Robin Hood naszych czasów :)
    • "Propozycja nie do odrzucenia" typu bądź naszym kretem, albo konto Ci wyzerujemy, nie jest dla mnie żadną propozycją, ale szantażem, możemy spierać się tu o dokładną definicje, ale od tego są encyklopedie, a nie FG.
      Nie napisaliście do niego "dołącz do najlepszych, będziemy grać razem o wygraną", ale "będziesz naszym cichym wejściem do wrogiego nam sojuszu, to damy ci spokój, a jak nie to zerujemy..." - Johny z całym szacunkiem nie pisz mi, że nie ma różnicy...
      Co do reszty Twojej wypowiedzi, nie mi oceniać sytuacji na waszym terenie, bo nie znam sytuacji z bliska, a i nie to było przedmiotem mojego posta.
    • Met wrote:

Wystarczy uważnie posiedzieć na lekcjach języka polskiego albo historii w podstawówce, aby dowiedzieć się, że Bogów jest wielu.
      Nie wiem, gdzie chodziłaś do szkoły, mnie takich bredni nie wciskali do głowy.
      Nie będziemy się w takim razie spierać o sprawy wiary i sumienia (nie równa się to oczywiście z przyznaniem Ci racji).
      Dalej jestem zdania, że Bóg jest jeden, a bożków było, jest i będzie tyle co gwiazd na niebie...
    • radocha wrote:

"Propozycja nie do odrzucenia" typu bądź naszym kretem, albo konto Ci wyzerujemy, nie jest dla mnie żadną propozycją, ale szantażem, możemy spierać się tu o dokładną definicje, ale od tego są encyklopedie, a nie FG.
      Nie napisaliście do niego "dołącz do najlepszych, będziemy grać razem o wygraną", ale "będziesz naszym cichym wejściem do wrogiego nam sojuszu, to damy ci spokój, a jak nie to zerujemy..." - Johny z całym szacunkiem nie pisz mi, że nie ma różnicy...
      Co do reszty Twojej wypowiedzi, nie mi oceniać sytuacji na waszym terenie, bo nie znam sytuacji z bliska, a i nie to było przedmiotem mojego posta.
      Grasz w gre wojenną, tak tylko Ci przypominam, jeśli szukasz życiowej sprawiedliwości, to zmień gre, polecam SimCity tylko wyłącz sobie te wszystkie klęski żywiołowe i inne ataki kosmitów bo okaże się że komputer zachował się w stosunku do ciebie nie honorowo i postanowił Ci utrudnić gre.

Gumi wrote:

Johny to przecież Robin Hood naszych czasów :)
    • Johny z arizony wrote:

radocha wrote:

"Propozycja nie do odrzucenia" typu bądź naszym kretem, albo konto Ci wyzerujemy, nie jest dla mnie żadną propozycją, ale szantażem, możemy spierać się tu o dokładną definicje, ale od tego są encyklopedie, a nie FG.
      Grasz w gre wojenną, tak tylko Ci przypominam, jeśli szukasz życiowej sprawiedliwości, to zmień gre, polecam SimCity tylko wyłącz sobie te wszystkie klęski żywiołowe i inne ataki kosmitów bo okaże się że komputer zachował się w stosunku do ciebie nie honorowo i postanowił Ci utrudnić gre.
      Lepiej zerować niż być zerowanym. :)
    • Johny z arizony wrote:

radocha wrote:

Ten fakt jak dla mnie nie ma wiele do rzeczy, może niewielu, ale jednak są tacy, co cenią sobie właśnie "sprawiedliwość" (jakby jej nie rozumieć) ponad wszechobecny egocentryzm, pożądanie własnego sukcesu i związanego z nim poklasku gawiedzi itp... (sukces swojej ekipy wchodzi w ten scenariusz jak nóż w masło - w związku z Twoim niedawnym postem nóż jest politycznie niepoprawny :huh: ).