סיכום שרת- Lionel Messi

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• סיכום שרת- Lionel Messi

קצת באיחור אבל עדיף מאוחר מאשר אפעם
      אני יודע שבתכלס אני היחיד שרשם סיכום ואפחד לא מתעניין יותר מדי בשרת אבל זה לא משנה לי, סיכום סוגר לי את השרת כמו שצריך פשוט... חוץ מזה השקעתי 226 יום בשרת הזה מזה להשקיע עוד שעה ;)
      השרת היה קצר ולעניין אז גם הסיכום יהיה קצר ולעניין ;)

נכנסתי לשרת לבד כדי לבחון את השבטים החדשים ולא השקעתי הרבה רק עבודה מינימלית שצריך, כשגיליתי שהחבר'ה מסוב שאיתם אני רץ כבר כמה שנים נמצאים בשרת התחלתי באמת להתעניין בשרת ולהתחיל להשקיע (מה לעשות טרויאן זה 90 אחוז חברים 10 אחוז משחק)
      לצערי גיליתי את זה רק אחרי שהתבססתי כבר במיקום מסוים ולכן הייתי קצת רחוק מהם אבל הסתדרנו עם המצב (התיישבתי במקום מפוצץ בנאות מדבר כדי לנצל ככל האפשר את המשאבה המצרית)
      לא נחפור יותר מדי רק נזרוק את הדברים החשובים
      השרת היה די בהליכה... היו כמה ספרינטים פה ושם אבל לא משהו רציני באמת, הצד השני ניסה ולא ויתר למרות שהיה ברור שזה לא הולך לטובתם ומגיע להם כל הכבוד על זה הרבה במצב היו פורשים מראש
      השרת כבר די נגמר אחרי כיבוש הפלא שלהם והאיפוס המלא שלו
      והנה אנחנו כאן היום עם פלא 100 של סוב 4/4 :thumbsup:
      99e66101c0ebd532396e1e5b76f1ded5

לפני כמה שנים ניצחנו את השרת עם 3 מליון הגנות בפלא... השרת הגענו ל-2.75 אבל אין ספק שבכוח הגנה עברנו בהרבה
      ארכיון דוחות תקיפה עבור משחק רשת טרביאן
      בערך 99% מהכוחות בפלא הם אשכרה הגנות אין מצור כלל וכמעט ואין חיילי התקפה!

כנראה בגלל הוספת השבטים החדשים הכוחות האחרונים בדוח (ההונים) לא נכללים בחישוב האכילה והכוח (כי בלי השבטים החדשים המקסימום האפשרי זה 3 שבטים וחיות שזה יוצא 4 שורות של כוחות/תגבורים ופה יש 5 ואז החמישי לא נכנס) ערכתי את הדוח ככה שהכוחות המצרים יכנסו כבר בשורה האחרונה במקום שתיהיה שורה מאופסת כדי להראות את הכמות והכוח האמיתיים שהיו בפלא בשיא
      ארכיון דוחות תקיפה עבור משחק רשת טרביאן
      לצערי היו עוד כמה מאות הגנות מכמה שחקנים שלא נשלחו מסיבות שונות (רק אצלי לבד ישבו עוד 165 אלף לא בפלא)

מליון הגנות בתוכניות
      3a4d8038b4ccb97a5bc87a7e984b9bde
      8e4c46e473995835c633956d0fc2426f

1.2 מליון הגנות בשיא
      c4da354e14b72b346166d90d71042d10
      c7055857fa0e8a6e67df39fc35ec37b2

נקודות הגנה
      d4ba28b7a426f065a148c6d70055e020

חשוב לציין שזה שרת רגיל במהירות רגילה פשוט עם תוספת של השבטים החדשים (אין שינוי בתכונות השרת)
      בגלל תקלה השרת הלך יום אחד אחורה אבל תאריך כניסת האוצרות נשאר ככה שהפסדנו יום בשרת

וסתם להראות כמה המצרים יכולים להיות מפחידים
      d4d90963ca1f052d0a06016edc113e62
      ייצור של כמעט 300 אלף בשעה בשרת איטי!
      7b83fe37f33b382977dd9696d0457d99
      32 אלף חיילים במכה.... 60 אלף חיילים תוך 42 יום!

תודות-

אני רושם את התודות לפי הסדר שהם נמצאים בברית כדי שאפחד לא ירגיש מקופח :)

Nefertiti- נורית יתותחית תמיד היית שם בשביל הברית ונתת כל מה שהיה צריך בלי להתווכח ובלי לחשוב על עצמך, תודה על הכל!

Exodus- רז ונתנאל... טוב וגם ג'וני יצאתם ענקים השרת, וואלה אם להוציא את הפלא הייתם ללא ספק ההגנתיים הכי משמעותיים לברית ביחד עם נורית ואיבגני תגברתם בלי הפסקה והפקרתם את עצמכם כל הזמן פשוט אין מה להגיד עליכם נכס לכל ברית ומקווה מאוד להמשיך איתכם גם לשרתים הבאים :)

ImGroot- אחחח איבגני מה נגיד עליך... האיש וההיגיון חחח, כמו שרשמתי כבר אתה ביחד עם אקסודוס ונורית הייתם החשבונות הכי משמעותיים שלנו מבחינה הגנתית בתקופת האוצרות ומעלה... עזבת אותנו אומנם ממש לקראת הסוף אבל אין ספק שהניצחון הזה גם בזכותך

בונה המקדש- עידניאל!! נכנסת בכוח והתייאשת מהשעמום באמצע חח עכשיו אתה נודד לך במשחק אחר משוכנע שזה "הדבר" עכשיו אבל זה לא יעזור לך כולנו יודעים שאתה תחזור לשחק... המשחק הזה גדול על כולנו
      כבר שנים שאני רץ איתך במשחק הארור הזה כבר כל מה שיכולתי לכתוב עליך כבר כתבתי אז פשוט נגיד לך תודה שוב על מה שנתת השרת הזה ובכלל בכל השרתים ובהצלחה במשחק החדש (כן בטח)

yossi- תותח אמיתי, ניצלת מצוין את ההאמר ההוני שיכול לשמש גם כסדן ואת העובדה שאתה שחקן יחסית קטן שלא מושך הרבה אש ועשית דברים גדולים (כמו לנקות להם את הפלא לפני הכיבוש) ולא פחות חשוב אתה אחד מהבודדים שנשארו פעילים אשכרה עד השלב האחרון של הפלא! תודה על כל התרומה אחי!

Kazablan- מתי אם להגיד את האמת אני ואתה לא הכי הסתדרנו בברית בגלל דעות מאוד שונות שיש לנו במיוחד על איך צריכה להתנהל הברית, יותר מזה אני לא רוצה להרחיב רק להגיד לך תודה רבה על כל מה שנתת לברית כל הכבוד על הרמה שהצגת בשרת הראשון שלך במשחק ובהצלחה בשרתים הבאים שלך ובכלל

BlackBox- רן ימלך, בהתחלה קצת התעצבנתי על עידן שנתן לשחקן עם כמות נמוכה של סיירים בדולח ייחודי שהוא אוצר סופר חשוב אבל נתת לי שמירה קבועה אצלך והבטחת לשפר באופן ניכר את הכמות וככה היה
      היית שחקן משמעותי ביותר לברית אם זה בהגנות שנתת כשצריך ושמת בפלא ואם זה בכמות גישושים פסיכית לאורך כל השרת, אצלך הבדולח היה הכי שימושי שאפשר!

Tom and Jerry- תוםםםם יכוכב על חח, שמע להתחיל לברבר פה עליך מיותר כולם מכירים אותך ויודעים מה אתה נותן וגם פה היית ההתקפי הכי גדול בברית עם התקיפות הכי גדולות בברית אבל עזוב משחק אתה בנאדם ענק וחבר יקר
      הכרתי אותך רק בשרת הזה ואחרי זה שיחקנו קצת במהיר אבל התחברנו מהר מאוד, אם זה בווצאפ או בקוליות או במפגשים שיושבים וצוחקים קצת על ביטון ;)
      מקווה שעוד יצא לנו לשחק בהמשך אתה ללא ספק הופך את המשחק למהנה יותר
      את אלירן ששיחק בחשבון יצא לי פחות להכיר נפגשנו רק פעם אחת אבל כמובן שהתודה מופנת גם אליו בלי קשר להיכרות שלנו

מכופף הבננות- ברק מכופף הבננות! חחחח כמו כל שרת תרמת בדרך שלך 8) מה שבטוח זה שתמיד אתה נותן 100 לברית... אבל לפעמים הסדרי עדיפיות לא נכונים חח
      כמו רוב או אפילו כל סוב אני מכיר אותך כבר שנים אחי ואין ספק שאתה אחד האהובים עליי פה, שלא תחשוב שאתה באמת הולך לפרוש אתה נכנס איתי לפנדורה הזאת ;) אוהב אותך יאח!
      ותודה גדולה גם לבת שלך שבמקום להכין שיעורים או ללכת לחברות ישבה ועזרה לנו כשהיינו צריכים :)

ספיידרמן- טוב ג'וני הבטחתי סיכום קצר אז אני לא ירחיב יותר מדי ובמקרה שלך אני יכול לרשום מגילות! אחד האנשים הכי משמעותיים פה בברית ולקראת הסוף אתה היחיד שהיה איתי פעיל בברית וניסה להוזיז דברים ולדאוג לפלא חח
      אחד האנשים האהובים עליי פה אם לא ה! כמו רוב האנשים בברית אתה אשכרה נותן 100% אחוז לברית ואך ורק לטובת הברית לא חושב על הטובה שלך בכלל וכמה פעמים נכנסו בך כי ההגנות שלך היו במקום אחר!
      עליך נלחמתי הכי הרבה להצטרף אליי לפנדורה הזה כי אי אפשר כבר לשחק בלעדיך אתה אהבל כזה שכולם אוהבים קצת סוטה אבל מעביר תזמן בצחוקים, אוהב תך יאח יקר!

OLD- נועם יתותח עללל קשה למדוד עד כמה שהתרומה שלך לברית גדולה, היו אצלנו המון שחקנים שהורידו זמינות לגמרי בגלל מצב השרת ואתה באת והחזקת להם את החשבון ונתת את הנשמה שלך לכל כך הרבה חשבונות
      בהגנה נתת לא פחות כל פעם שיצאו התקפות אתה היית הראשון לשלוח לי הודעה את מי לתגבר מי צריך חיילים וכו' גם במשאבים ותמיכה בפלא נתת מעל ומעבר ולא רק מהחשבון שלך נכנסת גם לשמירה בחשבונות אחרים רק כדי לדאוג שהם יעמדו לרשות הפלא ואפעם לא התלוננת או חשבת שזה לא פייר המצב פשוט עשית את זה כי זה מה שהברית צריכה, שחקן כמוך זה נכס מטורף לברית ואני יותר מאשמח להמשיך ולשחק עם בנאדם נפלא כמוך, תודה מכל הלב

T.M- תודה רבה טל על כל העזרה החשבון שלך היה תומך נפלא לפלא בזכות המיקום שלו ובכלל במהלך השרת ובקבוצה בוואצאפ עזרת בכל מה שהיה צריך!

Robin hood- אוהד יאח הייתי חייב להכניס אותך לסיכום אפילו שלא באמת היית בשרת חח תודה על הכל ובהצלחה בגיוס אחי!!!!

שימי- שימי וירדן לצערי פתחתם תשחקן באזור של הצד היריב אז לקח יותר זמן עד שהבנתם עם מי אתם צריכים להיות אבל אני שמח שלפחות הצטרפתם בסוף (עדיף מאוחר מאשר אפעם) אני שמח שקיבלתי אתכם לברית, אמרתי לכם בשרת אחר עם תחרות קשה הייתי שוקל מליון פעם לצרף שחקנים באזור של הצד השני אבל בשרת כזה ידעתי שאתם לא מרגלים ועשיתי בשכל שסמכתי עליכם הכרתי חבר'ה נהדרים שכל מה שרצו זה להינות מהמשחק! וכשהיה צריך גם תרמתם לברית ומרחנו אצלכם הרבה כוחות מהצד היריב
      עשיתם עבודה יפה ונתתם המון השקעה עכשיו תאגרו כוחות עוד שבוע אתם איתי בשרת החדש ;)

שחקנים נוספים שמגיעה להם תודה מיוחדת
      Spartak, Bonanza, Crusader, Engine, gizi, The_Butcher, EeTee, idanc5, big dog, MoldyLunchBoxx, אלזה הנסיכה, ספירוש, אליהו, ValuX, Revenge, עולם האגדות, crazy pig, Mr_C1, אבי, Napo, davidnu
      על כל התרומה שלכם, במבצעים בתגבורים בתמיכה מסיבית לפלא ובכלל בכל מה שנתת לברית שלנו אתם חלק גדול מהניצחון הזה ואני מודה לכל אחד ממכם באופן אישי
      מצטער אם מישהו נפגע שלא קיבל הקדשה לבד ניסיתי לקצר את הסיכום וכתבתי בקצרה רק לאלה שיצא לי לדבר איתם אישית באופן קבוע
      אם שכחתי מישהו תרשמו לי אוסיף

תודה אחרונה לברית WW ששיחקה נגדנו
      היה לכם השרת כוח סבל מטורף רק חבל שלא הי לכם מנהל שיגבה את זה, כמעט לאורך כל השרת המשכתם לנסות המשכתם לבנות המשכתם להילחם אפילו בשלבים שכבר היה די ברור לאן זה הולך לא התייאשתם והמשכתם
      כיבוש הפלא שלכם כבר קצת שבר אתכם למרות שכבשתם חזרה וניסיתם זה כבר לא באמת היה זה
      השרת היה בהליכה שחקנים אצלנו חוץ מהפלאים לא באמת ניסו להוזיז משהו ואם אתם באמת הייתם מנסים אולי הייתם מוציאים קצת יותר מהשרת, עשיתם כמה טעויות קריטיות אבל זה נטו בגלל חוסר ניהול וסדר היה לכם הרבה פוטנציאל ובעיקר כוח רצון והתמדה
      תודה בכל זאת על השרת ובהצלחה בהמשך

טוב פה נגמר הסיכום תודה למעטים שאשכרה ישבו וקראו אותו עד הסוף או אפילו את חלקו, כמו שאמרתי זה בעיקר בשביל לסגור את השרת כמו שצריך :)

The post was edited 3 times, last by Lionel messi 10 ().

• כרגיל מוכיח שבכל שרת שתהיה תמיד תנצח ותהיה בולט.
      כל הכבוד אחי, מתי מארגנים עוד מפגש בעזריאלי?
      IL4#5 - SafeOnly / niko9 + Real
      מתושלח + למך - ILX15
      Sflokos + עמוד ענן - IL5#3
      ILX19 - Partner + Venom
      ILX20 - Ragnar + Valak
      IL4#5 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=93864
      ILX15 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=94712
      IL5#3
      ( הפסד ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=96160
      ILX19 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=96929
      ILX20 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=97203
    • galux wrote:

אתה חווה

אבל היה פינוק למצוא אותך בשרת הזה ;)
      ויהיה לך פינוק איתי גם בפנדורה ;)

OmerV_IL wrote:

כרגיל מוכיח שבכל שרת שתהיה תמיד תנצח ותהיה בולט.
      כל הכבוד אחי, מתי מארגנים עוד מפגש בעזריאלי?
      עומר וי הספר והמחברת.... וואלה התגעגעתי יאח
      איזה עזריאלי כבר מזמן לא נפגשים שם עכשיו נפגשים רק במסעדות וסרטים ;)
      בקרוב נארגן משהו אתה מוזמן גם