septembır ve avcı

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• septembır ve avcı

septembır ve ekibinin taruzdan çaldığı eşssiz casusu avcı birliklerine sattığına dair destan birliklerinde derin bir dedikodu tüm oyuncuların dilinde dolaşmakta :))

arkadaş bende anlamadım bu septembır taruzun adamı mı avcının mı kaç yönlü çalışıyor bu adam bu arada herkese selam hesabım 12 gündür kapalıydı yeni açıldı bakıyorumda herkes meydanı boş bulmuş salluyor... bu septembır konusnda artık destan birliği yetkileri bir açıklama yapsın bu adam çok yönlü casusmu nedir bu adamın akıbeti????????????
    • KALP YARASI DESTAN wrote:

septembır ve ekibinin taruzdan çaldığı eşssiz casusu avcı birliklerine sattığına dair destan birliklerinde derin bir dedikodu tüm oyuncuların dilinde dolaşmakta :))

arkadaş bende anlamadım bu septembır taruzun adamı mı avcının mı kaç yönlü çalışıyor bu adam bu arada herkese selam hesabım 12 gündür kapalıydı yeni açıldı bakıyorumda herkes meydanı boş bulmuş salluyor... bu septembır konusnda artık destan birliği yetkileri bir açıklama yapsın bu adam çok yönlü casusmu nedir bu adamın akıbeti????????????
      seni bile pazarlar dikkat et
      T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

bunları ben değil destan oyuncuları konuşuyor taruzdan eşssiz casusu çalıpta 1 gün sonra avcıya savunmadan kaptırınca herkes sana bir sorar bu adam oyun bilmiyomu biliyosa ne iş diye canım bide bu açıdan düşün
      Güzel kardeşim seni çok iyi anlıyorum canın sıkılıyor insanlarla uğraşmayı çok seviyorsun ama iftira atmak hoş değildir bilgin olsun...
      Tılsımı kaptıran arkadaşa tılsım gitti dedikten sonraki ilk sözüm sağlık olsun olmuştur,savumadan diye bir şey yok mızrakla ara yapmış lakin defans yeterli olmamıştır.
      Bilmediğin,eline geçmeyen bir rapor hakkında bir daha insanlara iftira atma.
      Benim hakkımda iftira atıp,arkamdan konuşacak DESTAN oyuncusununda ciğeri beş para etmez zaten
      Git şimdi abilerine bu şekilde anlat :thumbup:
    • September wrote:

KALP YARASI DESTAN wrote:

bunları ben değil destan oyuncuları konuşuyor taruzdan eşssiz casusu çalıpta 1 gün sonra avcıya savunmadan kaptırınca herkes sana bir sorar bu adam oyun bilmiyomu biliyosa ne iş diye canım bide bu açıdan düşün
      Güzel kardeşim seni çok iyi anlıyorum canın sıkılıyor insanlarla uğraşmayı çok seviyorsun ama iftira atmak hoş değildir bilgin olsun...Tılsımı kaptıran arkadaşa tılsım gitti dedikten sonraki ilk sözüm sağlık olsun olmuştur,savumadan diye bir şey yok mızrakla ara yapmış lakin defans yeterli olmamıştır.
      Bilmediğin,eline geçmeyen bir rapor hakkında bir daha insanlara iftira atma.
      Benim hakkımda iftira atıp,arkamdan konuşacak DESTAN oyuncusununda ciğeri beş para etmez zaten
      zuhahahah o tılsımı taruzdan alıp avcıya bi günde satmak sana yakışır zaten daha öncede taruza saldırı bilgilerini sattığın yazmıştı burda herşey ortada destanda seni kale alan varmı bilmiyorum ama herkesin dilindesin

Spectre_TR wrote:

bu yetersiz reelde ne yaşadı da bu kafayı buldu merak ediyorum
      ooo kankanın kişiliği ortaya çıkınca üzüldün gülümmmm ah kıyamam sen kendi birliğini arkadan vurmuşssun ve bunun havasınbı atan zihniyettesin oda birliğini satıyor işte üzülün birbirinize bebelerim:)))
      senin eline örgü ve tığ ne güzel yakışırdı şimdi
      T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

September wrote:

Güzel kardeşim seni çok iyi anlıyorum canın sıkılıyor insanlarla uğraşmayı çok seviyorsun ama iftira atmak hoş değildir bilgin olsun...Tılsımı kaptıran arkadaşa tılsım gitti dedikten sonraki ilk sözüm sağlık olsun olmuştur,savumadan diye bir şey yok mızrakla ara yapmış lakin defans yeterli olmamıştır.Bilmediğin,eline geçmeyen bir rapor hakkında bir daha insanlara iftira atma.
      zuhahahah o tılsımı taruzdan alıp avcıya bi günde satmak sana yakışır zaten daha öncede taruza saldırı bilgilerini sattığın yazmıştı burda herşey ortada destanda seni kale alan varmı bilmiyorum ama herkesin dilindesin
      Ben istesem 20-30 kişi Ordu kaldırır sorgusuz kâle almamak buysa senin işlevsizliğini yorumlamama gerek yok...

The post was edited 1 time, last by September ().

• September wrote:

September wrote:

Güzel kardeşim seni çok iyi anlıyorum canın sıkılıyor insanlarla uğraşmayı çok seviyorsun ama iftira atmak hoş değildir bilgin olsun...Tılsımı kaptıran arkadaşa tılsım gitti dedikten sonraki ilk sözüm sağlık olsun olmuştur,savumadan diye bir şey yok mızrakla ara yapmış lakin defans yeterli olmamıştır.Bilmediğin,eline geçmeyen bir rapor hakkında bir daha insanlara iftira atma.Benim hakkımda iftira atıp,arkamdan konuşacak DESTAN oyuncusununda ciğeri beş para etmez zaten
      Ben istesem 20-30 kişi Ordu kaldırır sorgusuz kâle almamak buysa senin işlevsizliğini yorumlamama gerek yok...
      anlatamadım galiba seni destanda adam yerine koymuyolarmış adın çıkmış casus olarak görüyolar sana kim ordu verir

anlatamadım galiba seni destanda adam yerine koymuyolarmış adın çıkmış casus olarak görüyolar sana kim ordu verir
      yokla tam tersi genel başkan olacak zâtı birlikten atıyor wp gruplarında aşağılıyor başkanın gık bile diyemiyor :D

September wrote:

September wrote:

Güzel kardeşim seni çok iyi anlıyorum canın sıkılıyor insanlarla uğraşmayı çok seviyorsun ama iftira atmak hoş değildir bilgin olsun...Tılsımı kaptıran arkadaşa tılsım gitti dedikten sonraki ilk sözüm sağlık olsun olmuştur,savumadan diye bir şey yok mızrakla ara yapmış lakin defans yeterli olmamıştır.Bilmediğin,eline geçmeyen bir rapor hakkında bir daha insanlara iftira atma.Benim hakkımda iftira atıp,arkamdan konuşacak DESTAN oyuncusununda ciğeri beş para etmez zatenGit şimdi abilerine bu şekilde anlat :thumbup:

Kardeşim git işine ben tek sözümle bu birliği yerinden oynatırım bu insanlar bana güvenip itimat ediyorlar...
      Ortalık karıştırmayı bırak bu konuyu daha fazla kirletme :!:

The post was edited 1 time, last by Dental ().

• September wrote:

Kardeşim git işine ben tek sözümle bu birliği yerinden oynatırım bu insanlar bana güvenip itimat ediyorlar...
      Ortalık karıştırmayı bırak bu konuyu daha fazla kirletme :!:
      bu arkadaşlar genel başkan yardımcı ve diğer önemli görevlerde kendi adamları olunca tüm gücün kendi ellerinde olduğunu sanıyorlar sanki gerçek devlet kademesi var birliklerde :D

Boşuna haşhaşi demiyorum bunlara akıl kıt tapınma hat safhada

The post was edited 1 time, last by Dental ().