Zagraj na Mistrzostwach Świata !!!

• International

• Rudolfina wrote:

BOLEKe wrote:

A tak z ciekawości zapytam, bo nie wiem. Ostatnie MŚ wygrała podobno Dacia....
      Michał my poszlismy sobie w centrum między Turkow i z nimi się laliśmy cały serwer - jeden sojek pełen i drugi grupa bojowa w sumie a nie sojek.
      Abstrahując od rzeczy altruistycznych i od metafizycznego pietyzmu rzecz ma się w swej strukturze niezwykle prosto i obiektywnie, ponieważ ze względu na względy, które bezwzględnie uwzględnić należy dochodzimy do konkluzji, że jeżeli ktoś kiedyś komuś coś, ewentualnie nikt nikomu nigdy nic, to sprawa się gmatwa i taki osobnik zostaje wyindywidualizowany ze środowiska pozytywnego i wpada w deseń środowiska negatywnego.
      Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
    • LordTurek_PL wrote:

Rudolfina wrote:

BOLEKe wrote:

A tak z ciekawości zapytam, bo nie wiem. Ostatnie MŚ wygrała podobno Dacia....
      Michał my poszlismy sobie w centrum między Turkow i z nimi się laliśmy cały serwer - jeden sojek pełen i drugi grupa bojowa w sumie a nie sojek.
      Abstrahując od rzeczy altruistycznych i od metafizycznego pietyzmu rzecz ma się w swej strukturze niezwykle prosto i obiektywnie, ponieważ ze względu na względy, które bezwzględnie uwzględnić należy dochodzimy do konkluzji, że jeżeli ktoś kiedyś komuś coś, ewentualnie nikt nikomu nigdy nic, to sprawa się gmatwa i taki osobnik zostaje wyindywidualizowany ze środowiska pozytywnego i wpada w deseń środowiska negatywnego.
      hehe akurat dobry komentarz. Rudolfina też napisała niby odpowiedź do posta a nie mająca nic wspólnego z zadanym pytaniem:)
    • Masz dośc lalki? Turka? Jaśka? Dastana? A może i froga?

Dołącz do elitarnego stada kucy!

Kto kocha grać JD i Paladynkami to prosze o zgloszenia na priv. Z podań wybierzemy 40 dobrych ludzi.
      Kasa na monety jest i darmowe jedzenie raz w tygodniu.

Impreza intergacyjna przez skype lub MS Live.

Ekipa kucy bedzie deffem na zlecenie.

Budżet 10k zl netto.

Buziaczki i dobrej nocki.
      Wasz kucyk Alti
      :thumbup:

• LordTurek_PL wrote:

Patrokles wrote:

Wiem , że bolesne jest zderzenie z rzeczywistością , bo nasza ekipa ma na teraz blisko kilo kont , a dławiący się wścieklizną i nienawiścią geniusze mają tych kont 15 ( słownie - piętnaście ) .
      Gratuluję, zrobiliście dokładnie to co na każdym polskim serwerze, czyli kolejną massówke.
      Napiszesz ile kont będzie miała cała koalicja, pod którą się podepniecie? Zwykłe pytanie, bez zgryźliwości

neon wrote:

czyli chcesz namówić innych ludzi opierając swoja rekrutację na kłamstwie?
      jakim?

LordTurek_PL wrote:

Nie będzie 1000 polskich kont na mś,
      pisał o ekipie, nie polskich kontach

marcin1991_PL wrote:

ale ktora Polska idzie po złoto ?
      ta Jaśka ?
      ta Turka ?
      czy ta Dastana oraz Froga ?
      Korwina-Mikke

neon wrote:

patrokles nie wiesz z kim grasz ;) tęczowe towarzystwo

Trojus wg mnie polska nie ma szans pod tymi wymienionymi w pierwszym poście;) ale to jest tylko moje zdanie - chociaż ja się nie mylę
      Nooo, ten nieomylny co popierał Maximusa Meridusa :D :D :D

LordTurek_PL wrote:

Jak się nie potrafi grać to nawet 1000 nie wystarczy. Skoro kiedyś wystarczyło 300, to dlaczego teraz miałoby być inaczej?
      Jak w 300 kont wygracie przyklasnę

LordTurek_PL wrote:

Pewnie dlatego nadal nikt z Was nie potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie o koalicjanta.
      Podasz waszego koalicjanta/koalicjantów? Proste pytanie...

neon wrote:

mnie do koalicji nie mieszaj, ja jestem obiektywny obserwator
      :D :D :D

LordTurek_PL wrote:

Bo się boicie, że ludzie odejdą, więcej powodów nie ma, bo i tak każdy wie kto z kim będzie grać na mś.
      Jak każdy wie to kto odejdzie i po co się dopytujesz?

neon wrote:

lubią podkoloryzowac dobrze ze jeszcze o rekordach nie pisali
      To domena Turka, nie wchodzą w jego kompetencje

neon wrote:

Oczywiście jeżeli Turek wygra to wygrają Polacy, ale akurat nie wy - to nie można mówić że Polska koalicja wygrała;) tylko że wygrał polski sojusz Turka i vice versa
      Turek nie wygra tylko ewentualnie będzie dostawką, walnie mega offa i tyle, i jak to ktoś pisał oprawi sobie screena w ramkę i będzie wnukom pokazywał ;)
    • New

radziutrener_PL wrote:

neon wrote:

czyli chcesz namówić innych ludzi opierając swoja rekrutację na kłamstwie?
      jakim?
      potrafilbys czytać że zrozumieniem, byś wiedział;)

radziutrener_PL wrote:

neon wrote:

patrokles nie wiesz z kim grasz ;) tęczowe towarzystwo

Trojus wg mnie polska nie ma szans pod tymi wymienionymi w pierwszym poście;) ale to jest tylko moje zdanie - chociaż ja się nie mylę
      Nooo, ten nieomylny co popierał Maximusa Meridusa :D :D :D
      jest takie przysłowie ... w czarnym tunelu byłeś, brązowy pociąg widziałeś (czy jakoś tak) :D nigdy Maxa nie popieralem i uważam że ten wasz sojusz to właśnie twór Ala max

radziutrener_PL wrote:

neon wrote:

lubią podkoloryzowac dobrze ze jeszcze o rekordach nie pisali
      To domena Turka, nie wchodzą w jego kompetencje
      A kto kłamał w wątku rekrutacyjnym o rekordach? Jeden z twoich szefów;) masz dla przypomnienia

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

, do naszego sojuszu nalezaly wszystkie rekordy cud offow, defa na cudzie

radziutrener_PL wrote:

neon wrote:

Oczywiście jeżeli Turek wygra to wygrają Polacy, ale akurat nie wy - to nie można mówić że Polska koalicja wygrała;) tylko że wygrał polski sojusz Turka i vice versa
      Turek nie wygra tylko ewentualnie będzie dostawką, walnie mega offa i tyle, i jak to ktoś pisał oprawi sobie screena w ramkę i będzie wnukom pokazywał ;)
      i vice versa ;) z tą różnicą że zapewne wy nie wygracie
    • New

radziutrener_PL wrote:

neon wrote:

nigdy Maxa nie popieralem
      kiedyś pisałeś "wybraliśmy Maxa", znaczy się kłamałeś? :D

neon wrote:

Jeden z twoich szefów;)
      Lalka nie jest moim szefem.
      lalka jest jednym z szefów twojej koalicji, czyli jest również twoim szefem :) może nie bezpośrednim, a jednak
      wiem że wstyd grać pod lalką, no ale sam chciałeś

może jak napisałem "wybraliśmy" o ile tak napisałem to źle napisałem :) albo chodziło mi zaupełnie o co innego
      ja przyszedłem na gotowe do znajomych z PE4 - a byłem jednym z tych który popierał odcięcie się od PE i stworzenie VIP-ES
    • New

radziutrener_PL wrote:

Ale co pokazywał? Jakie wyniki? Które ktoś inny zrobił? Przecież na tym koncie Dzikie Dziki z którego wynikami się chwali grało chyba z 5 osób, z czego dwie znam i są to bardzo dobrzy gracze.
      Tak właśnie działa Turek. Podpina się pod czyjeś konto czy sojusz i wyniki przypisuje sobie. Tak samo będzie z MŚ pewnie? Jak mu Włosi, czy PRIME czy Chińczycy czy cholera wie pod kogo ma się zamiar podpiąć wygrają, to będzie że sojusz Turka wygrał. W grze jak cio..a chowa się za plecami innych a na forum szczeka za dziesięciu.
    • New

neon wrote:

a może byłoby ci wstyd że by cię nie przyjął ? :) kto cię tam radziu wie
      Uwierz-polski travian byłby wzorcem dla świata,gdyby wszyscy gracze mieli choć połowę wiedzy co posiada Radziu ( chyba z dużej litery pisać należy,kolego Neon , bo masz w ekipce Miodka-Turka - samozwańczego inżyniera Eragona )
      Problem w tym ,że robisz krzywdę sobie i nam wszystkim negując każdą wypowiedż, która nie wyszła z głowy Twojego pupilka Turka. Spróbuj choć raz powiedzieć coś od siebie. Nie dzwoń po każdej wypowiedzi do "przedstawiciela Polski " i nie pytaj co odpowiedzieć.
      No chyba ,że ciebie nie ma ? I jesteś alter ego Turka , którego nam wypromowała strażniczka cnoty - Chloe. Booooooożżżżżżżżżżeeeeeeeeee !!!!!!!!!!! Chloe - kocham cię za ten ruch !!!vPodobnie jak 19/20 -stych ludzi polskiego traviana. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    • New

Aureus wrote:

radziutrener_PL wrote:

neon wrote:

nigdy Maxa nie popieralem
      kiedyś pisałeś "wybraliśmy Maxa", znaczy się kłamałeś? :D

neon wrote:

Jeden z twoich szefów;)
      Lalka nie jest moim szefem.
      Jeszcze raz Radziu akurat Maximusa nie wybierał Neon został wybrany przez szefów sojuszy jak zwycięskiej koalicji i poprzez szefów pokonanychMaximus został wybrany ze względu na brak zgody by dowodził ktoś dowodzących koalicjami na eliminacjach
      By wszyscy byli zadowoleni wybrano Maximusa który dowodził jednym z odłamów PR
      I to chyba już wyjaśnia sprawę
      Co do Lalki może szefem nie jest bezpośrednio ale jesteś na jej usługach
      Wtrącę się raz jeszcze . Moim i Radka szefem jest Dastan. Nie chodzi o to ,że akurat Lalkę lubię czy nie. Mam giętki kark i umiem słuchać. Uważam , że ta koalicja jest dobra. A rozkazy przyjmujemy od Dastana. Nie na zasadzie innych piesków "przynieś kość" . Nie na zasadzie jakoś to będzie. Nie na zasadzie jestem geniuszem , bo kolejny geniusz wysłał mnie do Berlina. Nie na zasadzie - zaufajcie,kiedyś Was zbawię. Odsyłam to swego pierwszego wystąpienia. Jest plan, są programy , są fachowcy ,jest wszystko poukładane.Zaakceptowane. I jest przede wszystkim zaufanie do ikon Traviana, a przede wszystkim do Dastana. Nie puścił nas w maliny i wiemy , że tego nie zrobi.
      Ot tyle .

I znowu zdrówka życzę
    • New

Zaraz Patrokles o ile mi wiadomo to Dastan nie gra na tym serwerze??
      Czyżbym się mylił??
      Żeby nie było nic nie mam przeciwko temu by ktoś tworzył koalicję na finały
      Nawet życzę powodzenia pomimo tego że jestem dość sceptycznie nastawiony co do sukcesu
      Tylko że jak tak czytam te słowa " poparcia" nasuwa mi się jedna nazwa dla tej koalicjii
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
    • New

Aureus wrote:

Zaraz Patrokles o ile mi wiadomo to Dastan nie gra na tym serwerze??
      Czyżbym się mylił??
      Żeby nie było nic nie mam przeciwko temu by ktoś tworzył koalicję na finały
      Nawet życzę powodzenia pomimo tego że jestem dość sceptycznie nastawiony co do sukcesu
      Tylko że jak tak czytam te słowa " poparcia" nasuwa mi się jedna nazwa dla tej koalicjii

Czyli wiesz coś czego ja nie wiem. Dastan był , jest i będzie. I uwierz mi - jestem na bieżąco ,rozmawiam z nim kilka razy w tygodniu. Bez obaw
      A co do sukcesu, to powtórzę raz jeszcze. Mimo tego ,że travka to dość prosta zabawa , ale bywa nie przewidywalna. I kilo kont zabraknie ,jak trafią się wypadki losowe i zostanie tych kont 500 . Ja pomimo opinii Neona nie jestem idiotą i wiem ,że tutaj nie da się powtórzyć wyczynu Leonidasa. Takie bzdety o zwycięstwie w 100-300 kont mogą opowiadać jedynie pajace oderwane od rzeczywistości.
      Zwycięstwo to cudak,a cudak to 50-70 mln deffa ,aby sie ostał...i ot tyle
    • New

Czytam rzadko te wypociny, jak i większość graczy serwera, ktoś zapyta czemu ? szkoda czasu na analizę wypowiedzi ludzi o nadmuchanym ego realizujących swoje wyimaginowane teorie spiskowe. X/

Taki bulgot odstrasza mnie i wielu od angażowania się w jakąkolwiek koalicję - TRAVIAN umiera. :thumbdown:
      MILKA