Zagraj na Mistrzostwach Świata !!!

• International

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• radziutrener_PL wrote:

Trojus Muminki wrote:

Bo co serwer sa takie obietnice a ty piszesz jak nawiedzony... Chyba, że jesteś politykiem to wszystko wyjaśnia.
      Trojus chyba gramy z nadzieją że będzie lepiej niż ostatnio? A zamiast narzekać w jakiej to kijowej koalicji będziesz grać pogadaj z Frogiem (lub innym szefem , pod którym zagrasz), i się zaangażuj w przygotowania, lepiej spożytkujesz energię niż na te ciągłe narzekania, a i więcej pojęcia złapiesz jak wyglądają ustalenia i plany.
      Radziu jak ja czasem czytam twoje posty, to nawet mi się nie chce odpowiadać :) zaangażowałem się w eMŚ i to chyba było widać, bo robiłem co się tylko dało.
    • W tej chwili mamy 2 poważne oferty dla Polskich graczy - od LordaTurka, który nie chce współpracy z innymi polskimi sojuszami (uważam, że to trochę dziwne tak się reklamować na polskim forum, no ale kto co lubi) oraz Patroklesa. Moje pytanie brzmi, co na to TP. Ostatni tekst na temat TP jest od Jaśka z początku czerwca, może się coś zmieniło, może jakiś sojusz np. z Patroklesem, bo podobno jesteście otwarci i zero uprzedzeń :) Jest szansa na publiczne udzielenie więcej informacji poza samą ankietą?
      MŚ12-MSE, MŚ13-TP O, eMŚ14-TP O, MŚ14-TP O, ts5-#REKT TP
      Gracz + skill < Gracz + skill + push
    • BOLEKe wrote:

W tej chwili mamy 2 poważne oferty dla Polskich graczy - od LordaTurka, który nie chce współpracy z innymi polskimi sojuszami (uważam, że to trochę dziwne tak się reklamować na polskim forum, no ale kto co lubi) oraz Patroklesa. Moje pytanie brzmi, co na to TP. Ostatni tekst na temat TP jest od Jaśka z początku czerwca, może się coś zmieniło, może jakiś sojusz np. z Patroklesem, bo podobno jesteście otwarci i zero uprzedzeń :) Jest szansa na publiczne udzielenie więcej informacji poza samą ankietą?
      Na ostatnim serwerze graliśmy z Jaśkiem w koalicji. Wspominam współpracę jako wzorową i wierzę , że jest nam po drodze .

Zborekk wrote:

Zapomniałeś Bolek jeszcze o ekipie Morokha aka obozie karnym. Patrokles nie wymienił go w zestawieniu legend tej gierki.
      Jurek się nie obrazi . Zawsze był dla mnie graczem z najwyższej półki. I też jestem przekonany, że będziemy współpracować. Ale mówię o tym co wiem , a nie co bym chciał i co przewiduję. Jednakże gorąco ufam, że i Jaśkowi i Jurkowi będzie z nami po drodze.

The post was edited 1 time, last by Patrokles ().

• Nie graliśmy na ostatnich MS w koalicji z X3 tylko z Prime, z którym nigdy nie było walk.
      Nie jest prawdą, że ktoś nam podarował 2 miejsce, było wywalczone, najpierw walką o opanowanie terenu osiedlenia, potem dużym defem na cudzie. Dacia większość swoich cud ofów wysłała na nas. Błędy oczywiście były, nie popełnia jednak ich tylko ten co nic nie robi.
      Nimu dlaczego teraz zakładasz, że będzie więcej kont polskich na MS niz na poprzednich MS? Ja na to bym nie liczył, raczej będzie ich mniej.

Wspólna gra jest niemożliwa bo inni dowodzący nie chcą grać razem - Turek,TP
      Z tego co wiem koncepcja jest taka, że polskie ekipy grają samodzielnie ze wspólną budową cudu. - i chęc takiej gry wyraziły 3 ekipy - Frog,Dastab,Lalka.
    • Bo jak patrząc na ten serwer to niczym nie różni się od marnego pl-a :thumbsup:
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
    • WitoldPilecki_PL wrote:

Turki nie miały w swojej grupie poprzednich mistrzów, a my mamy i ich prawdopodobnie zlejemy, Taka mała różnica.
      Żadna różnica, kto jak gra na eliminacjach nie ma żadnego znaczenie i niczemu nie dowodzi.
      Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
    • LordTurek_PL wrote:

WitoldPilecki_PL wrote:

Turki nie miały w swojej grupie poprzednich mistrzów, a my mamy i ich prawdopodobnie zlejemy, Taka mała różnica.
      Żadna różnica, kto jak gra na eliminacjach nie ma żadnego znaczenie i niczemu nie dowodzi.
      Wręcz przeciwnie, jeśli pokonamy Dacię na tych eliminacjach, Polacy pokażą, że są naprawdę dobrymi graczami. Inaczej także można prowadzić ewentualne negocjacje z innymi nacjami. Inni z szacunkiem i respektem będą do nas podchodzić bo pokonaliśmy w eliminacjach obecnych mistrzów.
    • Witek przecież Dacia można powiedzieć wystawiła tu swoje rezerwy i jak ich pokonacie to naprawdę nie bardzo jest się czym chwalić
      To jakby Legia pokonała FC Rozpacz Wąchock :whistling:
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
    • Polska także swojego najlepszego składu na te eliminacje nie wystawiła, co prawda gra kilka gwiazd, ale na ławce rezerwowych też ich nie brakuje, więc pod tym względem niczym się od Rumunów nie różnimy a mimo to przed końcówką pojedynku nieznacznie prowadzimy.
    • WitoldPilecki_PL wrote:

LordTurek_PL wrote:

WitoldPilecki_PL wrote:

Wręcz przeciwnie, jeśli pokonamy Dacię na tych eliminacjach, Polacy pokażą, że są naprawdę dobrymi graczami. Inaczej także można prowadzić ewentualne negocjacje z innymi nacjami. Inni z szacunkiem i respektem będą do nas podchodzić bo pokonaliśmy w eliminacjach obecnych mistrzów.
      Tu nie grają mistrzowie. Jeżeli udałoby się tak zrobić, że dacia nie zdobędzie wejściówek to można mówić o sukcesie, ale tak nie będzie, bo wejściówki zdobędzie praktycznie każdy kto ma tu konto, więc każdy będzie wygranym i wygra bilet na finały.
      Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL