Zagraj na Mistrzostwach Świata !!!

• International

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Zagraj na Mistrzostwach Świata !!!

Witam Panie i Panów !

Zacznę skrajnie poważnie. Idziemy na M.Ś. walczyć o złoto. Jest plan , jest pomysł , są dograne szczegóły , jest profesjonalna kadra koordynatorów , doradców. Są profesjonalne programy wspomagające pracę koordynatorów. Wszystko zapięte praktycznie na ostatni guzik.
      Proszę w tym miejscu ( opluwaczy , przemądrzalskich , wszystko wiedzących , intrygantów , ) aby omijali ten dział ludzie , którzy miast wspólnego celu , marzą jedynie o koronie , dowodzeniu , dowartościowywaniu się w matrixie.
      Strona ta jest dla ludzi , którzy chcą pod Polskimi sztandarami powalczyć o najwyższe laury. Pobawić się w bardzo szerokim gronie pod bacznym nadzorem profesjonalistów.
      Proponujemy każdemu chętnemu , aby nie wahał się i wyraził akces gry w szeregach legend Traviana , takich ludzi jak FROG , DASTAN , LALECZKA.
      Zapraszam starych wyjadaczy i nowicjuszy . Nie masz wejściówki na M.Ś. - napisz , porozmawiamy ( mój skype - mariuszpolak1963 Zrzut ekranu zrobiony przez Lightshot )
      Gwarantuję , że nikt nie będzie pozostawiony samemu sobie . Jeśli masz problemy finansowe i to jest przeszkodą - powiedz . Znajdziemy współgraczy . Jeśli masz ochotę na grę jako cp - powiedz.
      Z każdym chętnym z przyjemnością porozmawiam , pomogę , doradzę.

Pozdrawiam i liczę , że spotkamy się wszyscy na najbliższych Mistrzostwach Świata.

Mariusz

The post was edited 1 time, last by Patrokles ().

• Patrokles wrote:

Witam Panie i Panów !

Zacznę skrajnie poważnie. Idziemy na M.Ś. walczyć o złoto. Jest plan , jest pomysł , są dograne szczegóły , jest profesjonalna kadra koordynatorów , doradców. Są profesjonalne programy wspomagające pracę koordynatorów. Wszystko zapięte praktycznie na ostatni guzik.
      Proszę w tym miejscu ( opluwaczy , przemądrzalskich , wszystko wiedzących , intrygantów , ) aby omijali ten dział ludzie , którzy miast wspólnego celu , marzą jedynie o koronie , dowodzeniu , dowartościowywaniu się w matrixie.
      Strona ta jest dla ludzi , którzy chcą pod Polskimi sztandarami powalczyć o najwyższe laury. Pobawić się w bardzo szerokim gronie pod bacznym nadzorem profesjonalistów.
      Proponujemy każdemu chętnemu , aby nie wahał się i wyraził akces gry w szeregach legend Traviana , takich ludzi jak FROG , DASTAN , LALECZKA.
      Zapraszam starych wyjadaczy i nowicjuszy . Nie masz wejściówki na M.Ś. - napisz , porozmawiamy ( mój skype - mariuszpolak1963 )
      Gwarantuję , że nikt nie będzie pozostawiony samemu sobie . Jeśli masz problemy finansowe i to jest przeszkodą - powiedz . Znajdziemy współgraczy . Jeśli masz ochotę na grę jako cp - powiedz.

Pozdrawiam i liczę , że spotkamy się wszyscy na najbliższych Mistrzostwach Świata.

Mariusz

Polecam!

Jak to miło, że tacy gracze będą grać razem i stworzą prawdziwy zespół duwna.

Zespół DUWN

Opis stanowiska:
      • rozmowy telefoniczne z kandydatami na agentów
      • koordynowanie procesu nawiązywania współpracy i zgłaszania do lalki
      • aktualizacja danych każdego gracza
      • utrzymywanie dobrych relacji z lalką i jej dupodajkami
      Wymagania:
      • umiejętność powolnej i nieskutecznej realizacji zadań
      • bardzo dobra organizacja konta
      • ułomność i determinacja w realizacji celów
      • wykształcenie minimum podstawowe
      • podanie hasła do konta i maila
      Oferujemy:
      • ciekawą i samodzielną grę w oparciu o nic
      • wyzywanie podstawowe plus rozbiórka konta
      • pracę w młodym, chorym psychicznie, dynamicznie cofającym się zespole
      • możliwość uwstecznienia zawodowego
      • nadmuchaną lale i wile innych
      • kartę Multikonto, dofinansowanie banów, niespotykaną atmosferę w Anarchy :)
      APLIKUJ

:thumbsup:

• marcin1991_PL wrote:

Patrokles wrote:

w szeregach legend Traviana ... LALECZKA.
      mogę prosić o kilka słów na temat tej "legendy" ?
      Legedną w przypadku wymienionych graczy są wieści, że potrafią grać, dowodzić, analizować i mają jakiekolwiek szersze pojęcie na temat tej gry niż tylko ich wyimaginowane plany do wygrania gry tworzeniem 3 dniowych offów na deffówkach i gra podjazdowa na MŚ.

Legenda roku 2017

plx rekord punktów off /największy off PL

Mów mi Spini(fex), to taka trawa o ostrych liściach, która rośnie w Australii.
      I love Captain Claw
    • Patrokles wrote:

Witam Panie i Panów !

Zapraszam starych wyjadaczy i nowicjuszy . Nie masz wejściówki na M.Ś. - napisz , porozmawiamy ( mój skype - mariuszpolak1963 )

Mariusz
      Napisałeś coś mądrego, chylę czoło.
      I oczywiście w pierwszej kolejności rzuciły się ze swoimi wywodami czołowe pasożyty FG. Jak mówi cenna myśl "nie rzucaj pereł między świnie" ;)
      ps.cytat z biblii szanowna Chloe, jakby Ci przyszło do głowy kasować sakramentalne słowa ;)

Co jeszcze cię podnieca? Narkotyki? Przypadkowy seks? Ostry seks? Przypadkowy, ostry seks? Jestem lekarzem, powinienem to wiedzieć
    • Dr. Hause_PL wrote:

Patrokles wrote:

Witam Panie i Panów !

Mariusz
      Napisałeś coś mądrego, chylę czoło.I oczywiście w pierwszej kolejności rzuciły się ze swoimi wywodami czołowe pasożyty FG. Jak mówi cenna myśl "nie rzucaj pereł między świnie" ;)
      ps.cytat z biblii szanowna Chloe, jakby Ci przyszło do głowy kasować sakramentalne słowa ;)
      skasowalas juz multki ? ;)
    • I Am GrooT_PL wrote:

zapewnicie monety?
      Osobiście jestem w stanie pomóc finansowo zaangażowanym graczom. Zaangażowanym-podkreślam. Dodatkowo jak wspomniałem mamy szereg graczy ( w przeciwieństwie do tych rzuconych między perły - cytat z biblii ),którzy jako cp posiadają środki , ale mniej czasu. Monety to nie problem - reasumując

I tak gorąco prosiłem , aby Ci od pereł tu nie zaglądali !!!!! Wiem , że bolesne jest zderzenie z rzeczywistością , bo nasza ekipa ma na teraz blisko kilo kont , a dławiący się wścieklizną i nienawiścią geniusze mają tych kont 15 ( słownie - piętnaście ) .

Raz jeszcze pozdrawiam wszystkich normalnych , chcących się dobrze bawić ludzi.

Mariusz

The post was edited 1 time, last by Patrokles ().

• A w temacie samego postu.
      Miałam okazję grać z różnymi epizodami i prawie z każdym liderem (sama również prowadziłam soje). Mam więc wyrobione zdanie o każdym z nich.
      Obecnie gram z Laleczką i wbrew wszelkim spiskowym teoriom, niepochlebnym opiniom tudzież innym rzucanym tu wciąż bredniom, fakt gry właśnie z nią, znacznie zmienił moje zdanie na jej temat.
      Tak więc dziś napiszę tylko o niej i jej plusach liderowania. Nad wadami się skupiać nie będę, gdyż posiada je dosłownie każdy a i nie widzę obecnie takiej potrzeby.
      Doceniam i podoba mi się u Ewy przede wszystkim mega cierpliwość do słabszych graczy, umiejętności organizacyjne, taktyczne oraz kompetencje społeczne - Ewa potrafi długo i wytrwale argumentować co myśli i jak myśli, nie rzuca mięsem i wyzwiskami jak liczni inni, nawet w tych co mieszają ją z błotem. Ewa ma wysoki próg tolerancji i umiejętności interpersonalnych, owszem nie nagina się do swoich zasad ale nagina się do ludzi z którymi o tym dyskutuje.
      Samodyscyplina w ogarnianiu wielu wątków na raz i branie na własną klatę patów i niepowodzeń, nie zrzucania winny na drugich jak to właśnie często inni mają w zwyczaju. Jestem pod wielkim wrażeniem jej świetnej pamięci co do samych graczy, sytuacji, raportów nawet tych sprzed wielu lat...
      Nigdy też nie widziałam, żeby Ewa publicznie opluwała, ośmieszała własnych graczy, zawsze i za wszelką cenę ich broni i tłumaczy zwłaszcza publicznie (tej cechy nie ma żaden inny lider).
      Kolejną rzecz jaką w Ewie doceniam to bezszelestna umiejętność podnoszenia się z kolan, ciągłego rozwoju, korekta i wyciąganie wniosków z kolejnych lekcji serwerów. Ten kto nie widzi, że Ewa świetnie sobie radzi ze swoimi starymi błędami i przebija je modernizacją, jest zwyczajnie ślepy.
      Polecam grę na MŚ właśnie z Ewą

Co jeszcze cię podnieca? Narkotyki? Przypadkowy seks? Ostry seks? Przypadkowy, ostry seks? Jestem lekarzem, powinienem to wiedzieć
    • Patrokles wrote:

Wiem , że bolesne jest zderzenie z rzeczywistością , bo nasza ekipa ma na teraz blisko kilo kont , a dławiący się wścieklizną i nienawiścią geniusze mają tych kont 15 ( słownie - piętnaście ) .
      Gratuluję, zrobiliście dokładnie to co na każdym polskim serwerze, czyli kolejną massówke. Świetny plan na grę, świetna strategia wybitnych polskich dowódców. Jeszcze się pochwalcie oficjalnie z kim ta massówka, a na pewno wszyscy Polscy gracze będą tym zachwyceni i chętnie z Wami zagrają.
      Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
    • Uwierz Bracie , zagram tylko z Tobą . Oleję Froga , Dastana , Laleczke . Mówię poważnie. Skoro masz plan , że wygramy Mistrzostwa Świata w 15 -ście kont( przepraszam , moje będzie 16-te ) - to jestem z Tobą na dobre i złe.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

P.S. A przy okazji opowiedz ludziom z kim się dogadałeś na M.Ś. Od siebie powiem tyle - mamy taką ekipę , że skopiemy Ciebie i TwoICH CHLEBODAWCÓW Z DACII :D :D :D
    • Dacia nie jest moja, a Emerika jak już. Macie ekipę to się pochwalcie, żeby wszyscy Wasi gracze mogli się cieszyć tym szczęśliwym doborem sojuszników, bo jak ja napiszę za Was to znowu nikt nie uwierzy z Lalką na czele tak jak wtedy kiedy wspomniałem o Dastanie próbującym się dogadać z ruteamem. Skoro są tacy świetni i lepsi od Dacii to nie ma się czego wstydzić.
      Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
    • Parę dni , Bracie...Powiem Ci tyle - wierzę , że moi zwierzchnicy nie oszaleją i Cię nie przygarną , i znowu nie będę musiał Cię wywalać z Sojuszu ( za egoizm,brak współpracy ,olewactwo..) jak na ostatnich Mistrzostwach Świata , i wreszcie będziesz miał ze swoją ekipką powód aby mnie troszkę polubić

Zdrówka życzę
    • Wraca stary temat....Do chrztu trzymałem tych co Traviana wymyślili i nikt nigdy nie zarzucił mi , że jestem egoistą , nieudacznikiem , że gram pod siebie , że olewam innych , że kłamię .... Przepraszam - nikt prócz Ciebie i Waszej ekipki. Fakt. Pytałem już kilkanaście razy , czemy tysiące wieszają na Was psy ? Zazdrość ? ....zapewne ...ludzie nie są w stanie wybaczyć Wam sukcesu , mądrości , geniuszu ...Rozumiem

P.S. A tak poza tematem - ta strona raczej nie jest dla Ciebie , Mistrzu