Soutěž - Den druhý

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Soutěž - Den druhý

Den druhý: Daleko, předaleko!

Vaše císařská Výsosti,

jsem opět volný! Vše vyšlo podle plánu. Když jsem došel k bráně, nikdo si mě nevšiml a podařilo se mi proklouznout z vesnice společně s jezdci. Nenet teď opět spokojeně sedí na mém rameni a oždibuje mi ucho jako trest za to, že jsem ho nechal samotného. Pohladil jsem ho po zádech – chyběl mi také!

Naštěstí mám i všechno své oblečení a můžu opět cestovat v přestrojení. Rozhodl jsem se tuto výhodu využít a dostat se co nejdál od hunské vesnice. Otevřel jsem mapu a podíval se na souřadnice: (104|−59).

Během první části svého dobrodružství jsem cestoval jako druid jezdec, nejprve hodinu na východ, poté jsem se otočil k jihu a pokračoval tři hodiny tímto směrem rychlostí nájezdníka. Stále ve strachu z toho, že Hunové z Askuzai mě najdou, jsem se oblékl do germánského oblečení a jel jsem jako rytíř sedm hodin směrem na západ. Tam jsem potkal skupinu egyptských průzkumníků mířících na jih a připojil jsem se k nim. Nebylo to nijak obtížné, protože své obličeje měli kvůli slunci a písku zakryté. Po hodině jízdy jsme konečně minuli hory. Vešel jsem do malé galské vesnice, kde jsem se cítil dostatečně v bezpečí na to, abych tam pár dní zůstal.

Úkol: Zjisti souřadnice cílové vesnice.

• Cisa wrote:

Vaše císařská Výsosti,

jsem opět volný! Vše vyšlo podle plánu. Když jsem došel k bráně, nikdo si mě nevšiml a podařilo se mi proklouznout z vesnice společně s jezdci. Nenet teď opět spokojeně sedí na mém rameni a oždibuje mi ucho jako trest za to, že jsem ho nechal samotného. Pohladil jsem ho po zádech – chyběl mi také!

Naštěstí mám i všechno své oblečení a můžu opět cestovat v přestrojení. Rozhodl jsem se tuto výhodu využít a dostat se co nejdál od hunské vesnice. Otevřel jsem mapu a podíval se na souřadnice: (104|−59).

Během první části svého dobrodružství jsem cestoval jako druid jezdec, nejprve hodinu na východ, poté jsem se otočil k jihu a pokračoval tři hodiny tímto směrem rychlostí nájezdníka. Stále ve strachu z toho, že Hunové z Askuzai mě najdou, jsem se oblékl do germánského oblečení a jel jsem jako rytíř sedm hodin směrem na západ. Tam jsem potkal skupinu egyptských průzkumníků mířících na jih a připojil jsem se k nim. Nebylo to nijak obtížné, protože své obličeje měli kvůli slunci a písku zakryté. Po hodině jízdy jsme konečně minuli hory. Vešel jsem do malé galské vesnice, kde jsem se cítil dostatečně v bezpečí na to, abych tam pár dní zůstal.

optim
      server ts2/cz2

50/-117
    • 50/-117 je jediný správny výsledok na takto zadaný (preložený úkol).

Myslím že vznikli 2 chyby v preklade.

1) Na mezinárodnom fore je v tejto úlohe Teutonic knight - slovensky Teuton jazdec rýchlosť 9 / h. Ale tu bolo preložené Rytier, čiže Paladin, rýchlosť 10 / h.

2) 2. nezrovnalosť ľahko zavádzajúcu vidím vo vete: " Tam jsem potkal skupinu egyptských průzkumníků mířících na jih a připojil jsem se k nim ." - pravdepodobne logicky pokračoval rýchlosťou egyptských prieskumníkov. Ale určite nejeden odpovidájuci za tým uvidí chyták, lebo nieje jasné že sa k nim pripojil v prestrojení za prieskumníka (ich rýchlosťou). A budem myslieť že stále pokračoval Ako Rytier.

short : chybí v překladě POKRAČOVAL SOM V PRESTROJENÍ PRIESKUMNIKOV.

správna odpoveď na tomto CZ fóre zle preložený Rytier je 50/-117
      správna odpoveď na INTERNATIONAL fóre v originálnom zadaní Teuton knight je 57/-117
      Volám sa Tibor, som z Humenného, čiže som východniar. Zaujímam sa o muziku (dobrý rap, Rytmus ) a o svoju vlasť. Mojim koníčkom je Travian a občas dedková 60% samohonka :S . Dedko je chudák slepý :(, čiže mu akotak pomáham na dedine. 8o
    • Cisa wrote:

Vaše císařská Výsosti,

Souřadnice cílové vesnice jsou (50/-117). Hráč Robi na serveru cz19.