Server 4 Wow Raporları

• Battle Report

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Bizim WOW iddaamız yok zaten. Serverdan zevkimizi aldık yeter. Gelip bizi yıksınlar sonra isteyen kurabilir. Biz orduları kime vuralım diye karar vermek için bekliyoruz. Kim indirirse bizi tüm orduları ona vurup WOWu diğerine kurdurucaz..

#KARINDEŞEN JACK#
      Hak edene hakkını veririz!
    • italyan21 wrote:

Sizde asker yok savunma gidince ne yapacaksınız yine eleman ilanı vermişsiniz 200k ordu var 3k ya size yönlendirim
      Birinci asker yetiştirme tılsımlarını biz kullandık :) Biz de ordu yoksa kimsede yoktur bence.
      İkinicisi nerden ilan vermişiz çok merak ettim ? Hayır benim bilmediğim bir ilan mı var acaba ?
      üçüncüsü yönlendir bana.Parayla almam ama dostluk isteyene dostluğumuz verilir :)
    • Busto wrote:

italyan21 wrote:

Sizde asker yok savunma gidince ne yapacaksınız yine eleman ilanı vermişsiniz 200k ordu var 3k ya size yönlendirim
      Birinci asker yetiştirme tılsımlarını biz kullandık :) Biz de ordu yoksa kimsede yoktur bence.İkinicisi nerden ilan vermişiz çok merak ettim ? Hayır benim bilmediğim bir ilan mı var acaba ?
      üçüncüsü yönlendir bana.Parayla almam ama dostluk isteyene dostluğumuz verilir :)
      Ey cahil cühela oyunu takip et Bi dünya harikası hesabına bak siz tılsımları kullandınız ileri zekanızla rezil ettiniz
    • Punisher01 wrote:

Bizim WOW iddaamız yok zaten. Serverdan zevkimizi aldık yeter. Gelip bizi yıksınlar sonra isteyen kurabilir. Biz orduları kime vuralım diye karar vermek için bekliyoruz. Kim indirirse bizi tüm orduları ona vurup WOWu diğerine kurdurucaz..
      Doğru iddan yok ama her gün burada ağlıyorsun niye birleşim oldu diye
    • italyan21 wrote:

daha bismillah seviye 20 de wowa operasyon kim yapacak eğlendirin iki kişi bizi burda senle spectre gelecek server ortak hesap açın ikiniz çalın ikiniz oynayın
      Oyun bilginin çöp olduğunu teyit etmeni takdir ediyorum spagetti :)

Punisher01 wrote:

Bizim WOW iddaamız yok zaten. Serverdan zevkimizi aldık yeter. Gelip bizi yıksınlar sonra isteyen kurabilir. Biz orduları kime vuralım diye karar vermek için bekliyoruz. Kim indirirse bizi tüm orduları ona vurup WOWu diğerine kurdurucaz..
      Bu arkadaş da erkende yol yapmaya başlamış.. Ne demişler büyük lokma ye büyük söz söyleme diye bu oyunu oynaması kolay hazmetmesi zordur öğreneceksin abisi sende :)
      ÇEKO

The post was edited 1 time, last by Apocalypto ().

• Apocalypto wrote:

italyan21 wrote:

daha bismillah seviye 20 de wowa operasyon kim yapacak eğlendirin iki kişi bizi burda senle spectre gelecek server ortak hesap açın ikiniz çalın ikiniz oynayın
      Oyun bilginin çöp olduğunu teyit etmeni takdir ediyorum spagetti :)

Punisher01 wrote:

Bu arkadaş da erkende yol yapmaya başlamış.. Ne demişler büyük lokma ye büyük söz söyleme diye bu oyunu oynaması kolay hazmetmesi zordur öğreneceksin abisi sende :)
      Yapma kamikaze çeko senin gibi orduyu 6. Hafta birine vurup küsüp kaçan birinden oyun bilgisi öğrenmek ilginç oluyor
    • işte bunlar ben oyuncuyum bizim wow amacımız yok diyen tipler para vererek oyunculuk yaptıklarını sanıyorlar böyle rezil oluyorlar rekorcu arkadaşlar işte 02 sungur köyü asker köyü onuda reisleyin askeride yok olsun gerçi mancınık gitti daha ne işe yarar o ordu
    • Kartacalı sıkıntı yok :) hello world wowundan ilk seviye alacak ekip wowu kuramayacak.. yeni mottomuz bu... ohoo ve ekibi biz buraya gelene kadar cok emekleri var sagolsunlar. S4 serverinde oyundan başından beri harcadıkları her dakika için teşekkürler. Mancınık gelir , mancınık girer yine sıkıntı etmeyin
    • karındeşen jack_TR wrote:

Kartacalı sıkıntı yok :) hello world wowundan ilk seviye alacak ekip wowu kuramayacak.. yeni mottomuz bu... ohoo ve ekibi biz buraya gelene kadar cok emekleri var sagolsunlar. S4 serverinde oyundan başından beri harcadıkları her dakika için teşekkürler. Mancınık gelir , mancınık girer yine sıkıntı etmeyin
      Yav he he böyle söylediniz herkes tırstı zaten kimse saldırmayacak sizin wowa isme bak isim kıtlığı var galiba
    • karındeşen jack_TR wrote:

Kartacalı sıkıntı yok :) hello world wowundan ilk seviye alacak ekip wowu kuramayacak.. yeni mottomuz bu... ohoo ve ekibi biz buraya gelene kadar cok emekleri var sagolsunlar. S4 serverinde oyundan başından beri harcadıkları her dakika için teşekkürler. Mancınık gelir , mancınık girer yine sıkıntı etmeyin
      Her gün mottonuz değişiyor sizinde.Forumun her yerinde biz kazanacağız diyordunuz iddaalı şekilde.Su an iddaa yok bizi yıkani yıkarız diğeri kurar diyorsunuz.Kendinizi nimetten saymayı bırakın artık.Serverin kaderini siz belirlemeyeceksiniz bundan emin olun.Serverin ortasında bir söz vermiştim biz kuramazsak taarruza da kurdurmam diye,arkasindayim
      Az laf,çok iş..
    • Nostarji_TR wrote:

tebrik ederim sandığınız kadar ordu yoktu tılsımdan sonra başlandı ve hesap asker silme cezası yemişti yinede güzel yakaladınız.
      Eyvallah hocam.Yalniz öyle ya da böyle hepsi tılsımla basılmış olsa 9800 mancinik 70 gün yapar.70 günlük emek yok oldu ve wow sıfırlamazsa depo sıfırlayacak bir ordu gitmiş oldu.
      Az laf,çok iş..
    • Tebrikler öncelikle arkadaşın ordusu çök iyiydi fakat asker silimi cezası aldıktan sonra ordusu baya zarar gördü wow iddaamızda olmadığı halde rakipler bu kadar kötü olunca kafaya oynamış oluyoruz rakipleri 3 bölge ittifağa ortak opa mecbur bırakmışız bu bize yeterde artar üzerine wowda kurarsak çok tatlı olur :) extra birşey yok