Zapraszamy do gry w ANARCHY na MS

• International

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Zapraszamy do gry w ANARCHY na MS

Zapraszamy chetnych do gry z nami na Mistrzostwach Swiata.
      Nasz sojusz bedzie wchodzic w sklad Koalicji Polskich Sojuszy - tak, jak zadeklarowalismy przed eMS, slowa dotrzymujemy.
      Podobnie, jak kazdy inny z koalicyjnych sojuszy, dzialac bedziemy niezaleznie, wspolpracujac z Koalicjantami militarnie, aby osiagnac jeden wspolny dla nas wszystkich cel - wygrana Mistrzostw Swiata.

Na mistrzostwach nasz sojusz bedzie mial do zrealizowania wazne i bardzo odpowiedzialne zadania, od ktorych bedzie zalezalo powodzenie gry calej koalicji, bedzie nas tez czekalo wiecej walki, niz naszych Koalicjantow, ale tez najwiecej funu i radosci z gry, bo grac bedziemy na 1wszej linii frontu, wiec swietna zabawa gwarantowana - taka, jakiej nie znajdziecie na serwerach PL i o jakiej Wam sie nawet nie snilo, ze moze byc. ;]
      Gwarantujemy, ze znudzeni weterani poczuja sie z nami, jak na swoim 1wszym serwerze za dawnych czasow swietnosci Traviana, gdy przeciwnikow bylo pod dostatkiem i kazdy musial wywalczyc swoje miejsce na mapie.

W temacie koalicji jako calosci.
      Nie ma zgody innych dowodcow, aby zdradzac szczegoly dyplomatyczne, ale moge napisac, ze stworzylismy koalicje, w jakiej polscy gracze i polskie sojusze sa najliczniej reprezentowane w stosunku do innych nacji i odpowiedzialnosc za rozgrywke bedzie spoczywac na Polakach. Wspolpracowac z nami beda dobre jakosciowo sojusze z paru innych krajow, zas naszym wsparciem def bedzie jeden z najlepszych na swiecie sojuszy defensywnych, specjalizujacy sie w szkoleniu mobilnego defa.

Link do naszej ankiety rektutacyjnej:

ANKIETA REKRUTACYJNA ANARCHY

Kogo przede wszystkim zapraszmy?
      - graczy off / uni z ekspansywnym stylem gry, majacych problem z usiedzeniem na tyleczkach w oczekiwaniu na plan akcji, uwazajacych, ze przeznaczeniem offow jest bycie w ciaglym ruchu,
      - defowcow, ktorzy chca byc rozpieszczani i dostawac w prezencie przejete wioski,
      - graczy, jacy potrafia sie odnalezc jako czesc w pelni wspolpracujacego ze soba zespolu, swiadomych, ze od ich gry i zaangazowania bedzie zalezalo powodzenie zespolu, jako calosci,
      - graczy zainteresowanych gra, skoncentrowanych na grze i walce, nie szukajacych pretekstow do napinek, poniewaz w za bliskich relacjach ze soba bedziemy i na mapie i w sojuszu, aby bylo miejsce na jakiekolwiek napinki.

Za pare momentow doedytuje tu jeszcze kilka szczegolow w temacie naszej gry, wymagan, jak i pare slow o sojuszu.
      DOM, FF, Wilki, WTT, PCNN, ZPL, Anarchy, PT

[SIGPIC][/SIGPIC]

Rekrutacja na eMS / MS 2018

The post was edited 8 times, last by LaleczkaVooDoo_PL ().

• Szczerze polecam wszystkim grę w Anarchy.
      Zagrałem z Ewą raz i jak do tej pory był to serwer na którym najlepiej się bawiłem :)
      Fajnie zorganizowani i ogarnięci ludzie zawsze chętni do pomocy.

Gdyby nie miłość mojego życia to bym zagrał na ms z Anarchy.
    • Daniel (LoL) wrote:

Szczerze polecam wszystkim grę w Anarchy.
      Zagrałem z Ewą raz i jak do tej pory był to serwer na którym najlepiej się bawiłem :)
      Fajnie zorganizowani i ogarnięci ludzie zawsze chętni do pomocy.

Gdyby nie miłość mojego życia to bym zagrał na ms z Anarchy.

Madzia bedzie zla, gdy przeczyta o tej milosci. ;]

Dzieki Daniel, gra z Toba to prawdziwa przyjemnosc i zaszczyt.
      DOM, FF, Wilki, WTT, PCNN, ZPL, Anarchy, PT

[SIGPIC][/SIGPIC]

Rekrutacja na eMS / MS 2018
    • LaleczkaVooDoo_PL wrote:

zas naszym wsparciem def bedzie jeden z najlepszych na swiecie sojuszy defensywnych, specjalizujacy sie w szkoleniu mobilnego defa.
      KUCE grają z Wami ? :p

Edit.
      Ewka z okazji rozpoczęcia forumowej rekrutacji przygotowaliśmy dla Ciebie baner. Idealny do wklejenia w sygnaturkę :P

pzm / Czarne Owce / Black Sheep

The post was edited 1 time, last by krysstian ().

• Moja fundacja USIĄDŹ NA KUCA wspiera każdego gracza Anarchy. Proszę by każdy gracz Anarchy napisał do mnie jeśli ma problemy i chciałby zostać najlepszym deffowcem i klepać prestiżowo JD (minimum 400-500k na konto).

Wasz FTR.

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY

• marcin1991_PL wrote:

neon wrote:

marcin1991_PL wrote:

Wstydzicie sie gry z Francuzami ?
      dziwisz się ? :p
      Ani trochę :D
      Jeden z drugim - skoro nie jesteście zainteresowani to po prostu nie komentujcie. Nie rozumiem dlaczego mimo ogromnej do siebie niechęci, nie potraficie zachować chociaż pozorów dobrego wychowania. Ja osobiście też bym pocisnął po paru osobach tutaj, ale co z tego wyjdzie?
      Podłapaliście temat Francuzów i dnia bez nich teraz nie potraficie przeżyć. Co Was w ogóle to interesuje skoro z nami nie macie ochoty grać ?
      Apropo sojuszników. To, że utarło się jakieś przekonanie, że dany naród jest po prostu słaby - nie oznacza to, że nic się w tej kwestii nie zmieniło. Polska też miała chu*owy bilans z USA, bo na 9 meczów wygrali raptem dwa - a jednak wygrali :)

Po prostu zachowujcie się jak wykształceni ludzie, a nie jak hołota która robi jedno wielkie zamieszanie. Wylewanie pomyj na drugą osobę dzień w dzień, dzień w dzień itd.. jest po prostu nieludzkie. Znajdowanie różnych powódów by się najzwyczajniej przypierdolić (obstawiam, że zaraz mod wpadnie, ale oni tylko jedno potrafią) jest czymś czego nie umiem pojąć..
      Hejt level expert
      Now we will play on my rules..
      It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
      Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright.. You know, just to know how that other half lives :rolleyes:
    • Dandrag wrote:

marcin1991_PL wrote:

neon wrote:

marcin1991_PL wrote:

Wstydzicie sie gry z Francuzami ?
      dziwisz się ? :p
      Ani trochę :D
      Jeden z drugim - skoro nie jesteście zainteresowani to po prostu nie komentujcie. Nie rozumiem dlaczego mimo ogromnej do siebie niechęci, nie potraficie zachować chociaż pozorów dobrego wychowania. Ja osobiście też bym pocisnął po paru osobach tutaj, ale co z tego wyjdzie?Podłapaliście temat Francuzów i dnia bez nich teraz nie potraficie przeżyć. Co Was w ogóle to interesuje skoro z nami nie macie ochoty grać ?
      Apropo sojuszników. To, że utarło się jakieś przekonanie, że dany naród jest po prostu słaby - nie oznacza to, że nic się w tej kwestii nie zmieniło. Polska też miała chu*owy bilans z USA, bo na 9 meczów wygrali raptem dwa - a jednak wygrali :)

Po prostu zachowujcie się jak wykształceni ludzie, a nie jak hołota która robi jedno wielkie zamieszanie. Wylewanie pomyj na drugą osobę dzień w dzień, dzień w dzień itd.. jest po prostu nieludzkie. Znajdowanie różnych powódów by się najzwyczajniej przypierdolić (obstawiam, że zaraz mod wpadnie, ale oni tylko jedno potrafią) jest czymś czego nie umiem pojąć..
      Hejt level expert
      koledze aske przekaz ten wywód
      równie zbędne Jego komentarze w wątku TP Jaśka
    • marcin1991_PL wrote:

"Kolega" Aske nie gra w Anarchy i dopilnuje tego, żeby nie grał :)
      Now we will play on my rules..
      It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
      Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright.. You know, just to know how that other half lives :rolleyes:
    • Dandrag wrote:

marcin1991_PL wrote:

"Kolega" Aske nie gra w Anarchy i dopilnuje tego, żeby nie grał :)
      nie stwierdziłem, iz gra w anarchy
      jedyne co mialem na mysli to fakt, iz jezeli nie ma nic ciekawszego do dodania od
      "gówno widziałeś i gówno wiesz"
      to raczej nie ma sensu zabierac głosu ;)

The post was edited 1 time, last by marcin1991_PL ().