Polish National Team - Finały

• D

• LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Czyli tak jakby burzy i twoj. Pomijajac, ze Budek to wasz funkcyjny wymieniony w informacji rekrutacyjnej.
      czyli tak jakby to twoja interpretacja , nie majaca zadnego pokrycia w rzeczywistosci - ale lalka przeciez wszystko wie najlepiej i nie ma co dyskutowac

budek nie jest zadnym funkcyjnym - nie potrafisz chyba czytac ze zrozumieniem :D - poparl jedynie inicjatywe turka - chyba ze mnie cos omineło i wracaz emerytury to sorry :p
    • LordTurek_PL wrote:

Dandrag wrote:

"Grajcie z nami, bo tamci są bee"
      Godna taktyka :)
      Napisałem dlaczego warto grać z nami, a jak ktoś nie chce to zwyczajnie lepiej, żeby zagrał w Tp, bo przynajmniej nie straci znowu czasu i pieniędzy tak jak to było w PS. Teraz szykuje się PS2 w postaci koalicji lakowo-frogowo-dastanowo-nimuralowej, więc szkoda, żeby ludzie drugi raz z rzędu mieli się zawieść z powodu tego jak mydlone im są oczy kłamstwami, bo za rok na mś nie zagra nikt.
      Zobacz, że Lalka jedyne co potrafi to biegać z unlajkami, ale jak się wytknie kłamstwo to albo okrzyknie kogoś takiego bulgoczącym trolem albo zawoła swoich anarchistycznych kolegów do masowego unlajkowania.
      Miałem się nie udzielać, bo to może być rozmowa bez dna ale postanowiłem teraz ja ciebie przeytać.

A to następujące pytania do ciebie:
      - Kto czym będzie się u was zajmować tzn. chodzi mi o KO OFF, KD Def, Ogarnianiem sojuszu
      - Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu GB,Sojuszu,koalicji?
      - Jak możesz potwierdzić ze każdy z twoich graczy będzie miał te 300k def-a? Bo te liczby są fajne ale to tylko liczby matematyczne nie realny def. Bo ja się jeszcze nie spotkałem z takim czymś żeby każdy ale to każdy, miał czas, chęci, monety, żeby zrobił dany plan w 100%

A i jeszcze jedna sugestia. Nie wiem czy Justyna (Burza) i Budek z wami gra czy też nie... Ale myśle żeby nie ona lub on to byś nie miał nawet połowy tych graczy co obecnie posiadasz to takie moje przemyślenie. A wiesz czemu bo to ze umiesz prowadzić jedno swoje konto nie czyni cię dobrym dowódcą czy też koordynatem tu liczy się doświadczenie z wielu serwerów, wyczucie i trochę szczęścia.

I radził bym sobie między innymi mną/ naszym sojuszem przysłowiowej ,,gęby'' nie wycierać.. Bo sądzę bynajmniej ze np: ja to przerastam cię doświadczeniem zarówno w KO,KD, prowadzeniu GB,Zdobywaniu artków,planów,stawianiem cudaka,mechanice gry oraz w prowadzeniu sojuszu, a co ważne mamy już w większości zgraną ekipe, którą zasilają gracze z TNS,ET,CN oraz innych sojuszy co ze mną, z nami już grali. Oraz rade w której są może osoby, które mają mniej doświadczenia w wielu aspektach niż ja ale mają chęci i będą robić co do nich należy a nie tylko robić wykłady teoretyczno - matematyczne i dyskutować a nie zajmować się tym na co się samowolnie zgodzili i zobowiązali. A rada naszego obozu będzie takimi przysłowymi przewodnikami, którzy pokażą im drogę gdzie mogą się wyszaleć oraz dostarczą im odpowiednie instrumenty do tego czyli oraz wskazówki jak to najlepiej robić, żeby efekty były jak najlepsze.. A co z tym zrobi gracz jego sprawa..Bo my stawiamy zabawe i frajde z tej gry na pierwszym miejscu nie mamy zamiar nikogo do niczego zmuszać... Tak udany będzie serwer na ile gracze się spotarają i ile z siebie dadzą.

A co do naszej koalicji się nie wypowiadam, bo pilnuje swojego nosa.. Ale myśle ze to będzie dobry serwer na pewno nie powtórka z poprzednich MŚ...I nie ma co wspominać poprzednich MŚ bo ja byłem na czacie dowódczym na poprzednich MŚ i widziałem, kto robił dym i kto najwięcej kłapał ,,dziobem'' a nie zajmował się tym co powinnien lub powiem inaczej swoim sojuszem, zadaniem które miał do wykonania i na koniec był efekt taki a nie inny.

Dziękuje za uwagę i zobaczymy po MŚ, kto ile z siebie dał i co osiągnał... Ale powiem tak Niech wygra lepszy..!!!

Ahoj..
      Pamięć zawodzi już.
      EMS PL 2012 - ACTA
      MŚ 2012- PL Team, konto GOD
      s1-WNC - WIN
      s6-Nędza
      s1-TNS - WIN
      s5 -BC ( MŚ PL)
      s1- ET- WIN
      s1- ET- WIN
      s1- ET ( MŚ PL)
      EMS 2017 - PL J
      MS 2018 - PS
      EMS 2018 - PL R

The post was edited 1 time, last by Nimu Ralo_PL ().

• Figo wrote:

Napisz kto najwięcej klapal dziobem? :D
      Takie rzeczy w moim myśleniu powinny zostawać na czacie na którym się odbywały. I tak też będzie a bynajmniej ja nie wyniosę tego z tamtego czatu. Ale mogę powiedzieć ze wszyscy dowódcy obecnych składów tam byli i mówienie ze PS coś tam coś tam to sran... także na siebie...
      Pamięć zawodzi już.
      EMS PL 2012 - ACTA
      MŚ 2012- PL Team, konto GOD
      s1-WNC - WIN
      s6-Nędza
      s1-TNS - WIN
      s5 -BC ( MŚ PL)
      s1- ET- WIN
      s1- ET- WIN
      s1- ET ( MŚ PL)
      EMS 2017 - PL J
      MS 2018 - PS
      EMS 2018 - PL R
    • Nimu Ralo_PL wrote:

- Jak możesz potwierdzić ze każdy z twoich graczy będzie miał te 300k def-a? Bo te liczby są fajne ale to tylko liczby matematyczne nie realny def. Bo ja się jeszcze nie spotkałem z takim czymś żeby każdy ale to każdy, miał czas, chęci, monety, żeby zrobił dany plan w 100%
      serio ? :O to Travian aż tak spadł na psy, że sojusze planow nie wykonują ?
    • LordTurek_PL wrote:

bo przynajmniej nie straci znowu czasu i pieniędzy tak jak to było w PS. Teraz szykuje się PS2 w postaci koalicji lakowo-frogowo-dastanowo-nimuralowej, więc szkoda, żeby ludzie drugi raz z rzędu mieli się zawieść z powodu tego jak mydlone im są oczy kłamstwami, bo za rok na mś nie zagra nikt.

Szczerze mam nadzieję, że wszystkie sojusze PL wylądują na tej samej ćwiartce, wyobraźcie sobie co by się działo na forum :love:
    • Nimu Ralo_PL wrote:

A to następujące pytania do ciebie:
      - Kto czym będzie się u was zajmować tzn. chodzi mi o KO OFF, KD Def, Ogarnianiem sojuszu
      - Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu GB,Sojuszu,koalicji?
      Zapoznaj się z pierwszym postem rekrutacyjnym sprzed startu eliminacji, bo się nie będę powtarzać.

Nimu Ralo_PL wrote:

A i jeszcze jedna sugestia. Nie wiem czy Justyna (Burza) i Budek z wami gra czy też nie... Ale myśle żeby nie ona lub on to byś nie miał nawet połowy tych graczy co obecnie posiadasz to takie moje przemyślenie.
      Świetnie, odkryłeś Amerykę, a pewnie gdyby nie Janek to by Frog nie miał połowy swoich graczy - świetne przemyślenie tylko nie wiem co one wnosi.

Nimu Ralo_PL wrote:

Bo sądzę bynajmniej ze np: ja to przerastam cię doświadczeniem zarówno w KO,KD, prowadzeniu GB,Zdobywaniu artków,planów,stawianiem cudaka,mechanice gry oraz w prowadzeniu sojuszu
      Doświadczenie to jeszcze nie wszystko, bo po pierwsze Twoje doświadczenie w większości pochodzi pewnie z nudnych, wolnych serwerów pl, a po drugie długość gry nie wpływa wprost proporcjonalnie na jakość gry, bo znam takich, którzy grają ponad 10 lat, a nadal są słabi jak barszcz.
    • Nimu Ralo_PL wrote:

Jak możesz potwierdzić ze każdy z twoich graczy będzie miał te 300k def-a? Bo te liczby są fajne ale to tylko liczby matematyczne nie realny def.
      Do tego pozwole sobie sie odniesc, bo poniekąd bede po czesci odpowiedzialny za realizacje tego , matematycznie liczby te sa dużo wyzsze , 300k to liczba zanizona , dostosowana do realiow i tzw "zycia"
      Gracza zadaniem bedzie rozwijac konto optymalnie wg zalecen jezeli bedzie - to bedzie mial ten def w tej ilosci.
      300k odnosi sie do konta stricte defowego, ktore dogra do konca serwer - kompleksowo sprobujemy poprawic rekord z 2014 - srednio 110k na konto
      Koncepcja realizacji planu wygrania silami polskimi w tym roku bedzie nierealna , dlatego wlasnie te MS pokaza czy nasza strategia rozwoju kont defowych jest słuszna i jakie sa mozliwosci "przecietnego" gracza własciwie prowadzonego

Szczegolowe pytania to najlepiej do Zborkka - głownego specjalisty ds rozwoju potencjału defowego :D :p

Nimu Ralo_PL wrote:

Kto czym będzie się u was zajmować tzn. chodzi mi o KO OFF
      KO OFF jako taki w naszej koncepcji (mam na mysli tu najblizsze MS )nie jest jakas mega konieczna funkcja , byc moze taka osoba bedzie . Wiekszosc zadan offowych bedzie realizowana w ramach GB i dcy tych grup beda odpowiadac za ich realizacje i to w zupelnosci wystarczy
      Offy liniowe beda oczywiscie do dyspozycji KO koalicji
    • Nimu Ralo_PL wrote:

Figo wrote:

Napisz kto najwięcej klapal dziobem? :D
      Takie rzeczy w moim myśleniu powinny zostawać na czacie na którym się odbywały. I tak też będzie a bynajmniej ja nie wyniosę tego z tamtego czatu. Ale mogę powiedzieć ze wszyscy dowódcy obecnych składów tam byli i mówienie ze PS coś tam coś tam to sran... także na siebie...
      Mnie nie bylo na szczescie.
      Natomiast kto klapal dziobem, czy wyzywal polskich dowodcow od debili na czatach dyplomatycznych z dowodcami innych panstw, to screeny dawno poszly poza czaty funkcyjnych PS i moge tylko dodac, ze nie ma tych osob w polskiej koalicji, natomiast "przypadkiem" sa w PNT.
      DOM, FF, Wilki, WTT, PCNN, ZPL, Anarchy, PT

[SIGPIC][/SIGPIC]

Rekrutacja na eMS / MS 2018