Boski Fejm

• International

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Witam serdecznie,

Wszyscy już pochwalili się offami, to teraz ja pochwalę się deffem. Jakoś po miesiącu gry stwierdziliśmy z @Temet_nosce_PL, że jest bardzo wielka i niepowtarzalna szansa pobicia poprzedniego rekordu deff (należał on także do naszego duo). I tak zaczęła się blisko 80 dniowa katorga klikania deffa na każdej wiosce z hirkiem :| . Od 89 dnia serwera deffa zaczęliśmy klikać na toporku. Ostatecznie skończyliśmy na 30 wioskach, na których nieprzerwanie szkolił się deff od momentu zbudowania w nich koszar na 20lvl. Najwięcej na koncie w jednym chwili było 2,3kk falang - gdzieś się screen Temetowi zapodział, a ja mam stan z TT i z konta, kiedy było 2,2kk - nie musimy sobie dodawać zer jak niektórzy twierdzą 8)

Następnie zaczęły się masowe mordy naszych jednostek, ponieważ chcieliśmy wbić top5 obrońców (3k zm piechotą nie chadza) - udało się osiągnąć cel :) . Finalnie wyklikaliśmy 3,1kk falang przez cały serwer. Nie byłoby to możliwe bez pomocy osób, którym pragnę podziękować z całego serduszka, są to:
      Budek - nasz największy parking, o który dbaliśmy surowcowo :)
      Bartek Leszno oraz Mirka - nasze drugie miejsce parkingowe i super farma :p
      Macs, Nacik, Morokh, Wojwym, Jank, Amenadiele i Ewa (u której zawsze wybijano nasze falangi grabieżami :love: ) - za mniejsze lub większe branie na stałke naszych falang
      Masiemu - za zrobienie fajnej stolicy do farmienia :thumbup:
      Met vel Metaamfetaminka <3 - za to, że użyczyła nam swoje konto po rozbiciu offów, abyśmy zadbali o surowce :whistling:
      Trojan - klasycznie za to, że jest farmą :p
      Senior - za rozbicie swojego cud offika na cudzie Rudej, gdzie zdobyliśmy sporo pkt deff :thumbsup:
      KAM, Justyna, Gooral, opteron- również za to, że rozbili resztki swoich offów na cudzie Rudej :thumbup:
      Nie - za pomoc w nabijaniu pkt deff :whistling:
      Prosty - również za nabiajnie pkt deff ;)
      Budek, Macs - za rozbicie resztek swojego wojska u nas <3
      Sojuszowi Anarchy - za to, że nas nie wyzerowali :saint:

Z dużą dozą prawdopodobieństwa zapomniałem o kimś, ale niestety nie pamiętam już wszystkich . Mogę Was jedynie przeprosić i dać kffffiatuszka :flower:
      Jeśli ktoś chce sobie obejrzeć jak wyglądało nasze konto od środka to zapraszam: Łowcy Fejmu/#rekordeff

Takie granie na mś tylko w PNT :rolleyes: . Życzę powodzenia każdej startującej ekipie w dążeniu do osiągnięcia obranego na serwer celu.

Pozdrawiają
      Łowcy Fejm

The post was edited 1 time, last by Zborekk ().

• Zborekk wrote:

Witam serdecznie,

Wszyscy już pochwalili się offami, to teraz ja pochwalę się deffem. Jakoś po miesiącu gry stwierdziliśmy z @Temet_nosce_PL, że jest bardzo wielka i niepowtarzalna szansa pobicia poprzedniego rekordu deff (należał on także do naszego duo). I tak zaczęła się blisko 80 dniowa katorga klikania deffa na każdej wiosce z hirkiem :| . Od 89 dnia serwera deffa zaczęliśmy klikać na toporku. Ostatecznie skończyliśmy na 30 wioskach, na których nieprzerwanie szkolił się deff od momentu zbudowania w nich koszar na 20lvl. Najwięcej na koncie w jednym chwili było 2,3kk falang - gdzieś się screen Temetowi zapodział, a ja mam stan z TT i z konta, kiedy było 2,2kk - nie musimy sobie dodawać zer jak niektórzy twierdzą 8)

Następnie zaczęły się masowe mordy naszych jednostek, ponieważ chcieliśmy wbić top5 obrońców (3k zm piechotą nie chadza) - udało się osiągnąć cel :) . Finalnie wyklikaliśmy 3,1kk falang przez cały serwer. Nie byłoby to możliwe bez pomocy osób, którym pragnę podziękować z całego serduszka, są to:
      Budek - nasz największy parking, o który dbaliśmy surowcowo :)
      Bartek Leszno oraz Mirka - nasze drugie miejsce parkingowe i super farma :p
      Macs, Nacik, Morokh, Wojwym, Jank, Amenadiele i Ewa (u której zawsze wybijano nasze falangi grabieżami :love: ) - za mniejsze lub większe branie na stałke naszych falang
      Masiemu - za zrobienie fajnej stolicy do farmienia :thumbup:
      Met vel Metaamfetaminka <3 - za to, że użyczyła nam swoje konto po rozbiciu offów, abyśmy zadbali o surowce :whistling:
      Trojan - klasycznie za to, że jest farmą :p
      Senior - za rozbicie swojego cud offika na cudzie Rudej, gdzie zdobyliśmy sporo pkt deff :thumbsup:
      KAM, Justyna, Gooral, opteron- również za to, że rozbili resztki swoich offów na cudzie Rudej :thumbup:
      Nie - za pomoc w nabijaniu pkt deff :whistling:
      Prosty - również za nabiajnie pkt deff ;)
      Budek, Macs - za rozbicie resztek swojego wojska u nas <3
      Sojuszowi Anarchy - za to, że nas nie wyzerowali :saint:

Z dużą dozą prawdopodobieństwa zapomniałem o kimś, ale niestety nie pamiętam już wszystkich . Mogę Was jedynie przeprosić i dać kffffiatuszka :flower:
      Jeśli ktoś chce sobie obejrzeć jak wyglądało nasze konto od środka to zapraszam: Łowcy Fejmu/#rekordeff

Takie granie na mś tylko w PNT :rolleyes: . Życzę powodzenia każdej startującej ekipie w dążeniu do osiągnięcia obranego na serwer celu.

Pozdrawiają
      Łowcy Fejm
      Saisad idę w twoje ślady na ms i chce z moimi pięknymi i kochanymi cp strugnac ponad 1kk deffa na rzymku. Nie wiem jaki jest rekord rzymskiego deffa Ale jak wyszkole te 1kk to będzie mój i moich wspaniałych cp rekord . Fajnie że są tacy ludzie że chcą grać deff i mają jakieś cele w tym A każdy mówi że to nudne .
    • no na rzymku milion na koncie mieć to już trochę trzeba zapitalac dwukrotnie miałem na rzymku więcej niż milion bo tylko 2x grałem nim :D ale trzeba włożyć sporo pracy w to żeby na rzymku zrobic tą bańke
      Co do tych Łowców Fejmu szalu nie ma 2 typów jeden z ego wywalonym w kosmos nie pozdrawiam ;]
      "Nawet jeśli wszyscy już
      w Ciebie zwatpili,
      pokaż, że się mylili"

• teraz wiem, dlaczego ciągle nas upominali, że jest mało siana na cudzie.
      oczywiŚcie, gratki defa, ale wystarczyło wczesniej dac znać, ze trzeba na niego od każdego gracza po kilka k siana w traktach. cóż, Anarchy :)
      cieszę się, że juz nigdy w życiu z nimi nie zagram :)
      pozdrawiam wszystkich myślących :) powo na MŚ
      lepszy
      wirus
      Brasco