Travian TR Oyuncu-Yönetim Toplantısı

• MeRt__ wrote:

ilk açıkladığın toplantı konseptiyle şu anda soruları alarak yaptığın (yeni moda iktidarların favorisi) konsept arasında fark var. Bilgi alışverişi veya iyileştirme çalışması değil bildiğin bahane bulma yarışması olarak geçecek gibi :D
      Soruları her halükarda cevaplayacağız bilmediğimiz yerden çıkarsa cevapsız mı bırakalım yani
    • Tony Stark wrote:

MeRt__ wrote:

ilk açıkladığın toplantı konseptiyle şu anda soruları alarak yaptığın (yeni moda iktidarların favorisi) konsept arasında fark var. Bilgi alışverişi veya iyileştirme çalışması değil bildiğin bahane bulma yarışması olarak geçecek gibi :D
      Soruları her halükarda cevaplayacağız bilmediğimiz yerden çıkarsa cevapsız mı bırakalım yani
      Sen forum yöneticisisin ve uzun süreli oyuncusun. Hadi seni geçtim odin admin ... Bilmediğiniz nasıl bir yerden sorabiliriz? Cevap yazarken utanırım ben orda olsam :D
    • Tony Stark wrote:

Mesela altın fiyatları güncellenecek mi diye sorabilirsiniz :)
      Bunu odin bilmiyorsa bilmiyorum genel merkezden böyle bir bilgi gelmedi der ? Birşeyi bilmiyorsan bilmiyorum demen sorun değildir. Ama hiçbirşeyi bilmiyorsanız ve öğrenek de gidek mantalitesiyle soruları alıyorsanız iş yaş :D

Burdan katılacaklara tavsiye : Soru falan vermeyin öyle iş olmaz yoksa bu toplantının amacı adam kandırmak dışına geçmez
    • MeRt__ wrote:

Tony Stark wrote:

Mesela altın fiyatları güncellenecek mi diye sorabilirsiniz :)
      Bunu odin bilmiyorsa bilmiyorum genel merkezden böyle bir bilgi gelmedi der ? Birşeyi bilmiyorsan bilmiyorum demen sorun değildir. Ama hiçbirşeyi bilmiyorsanız ve öğrenek de gidek mantalitesiyle soruları alıyorsanız iş yaş :D
      Burdan katılacaklara tavsiye : Soru falan vermeyin öyle iş olmaz yoksa bu toplantının amacı adam kandırmak dışına geçmez
      İsteyen katılmayabilir zorla katılın diye bir şey demiyoruz amacımız yardımcı olmak.
      Oyunculardan biri satıcı hesaplarının durumunu merak eder detaylı bilgi için araştırma yaparız sayısal verilerle geliriz bunda kızılacak bir durum yok.Mesela raya gelen birisi s3 serverındaki bir olayı sorabilir eğer cevap verme imkanımız varsa da o an hatırlayamadığımızdan dolayı cevap veremeyebiliriz.

Dediğim gibi amacımız yardımcı olmak olayı farklı yerlere çekmeye çalışmanın gereği yok.Kimse burada oyunculara düşman değil.
    • O anda cevaplayabildigini cevaplar ; cevaplayamadigini kaydedip forumda cevaplarsin eğer amacın yardımcı olmaksa.
      Ya sev ya terk et mantığı ile işinize geliyorsa felsefesi ilgincmis baya yardımı dokunacak gibi toplantının
    • Dediğim gibi konuyu farklı yönlere çekmeye çalışmayın bu toplantıyı yardımcı olmak amacı ile yapıyoruz ve bu şekilde olmasını uygun gördük.Sizin amacınız sorularınıza cevap almak mı yoksa farklı bir şey mi önemli olan o :)

The post was edited 1 time, last by Tony Stark: imla ().

• MeRt__ wrote:

O anda cevaplayabildigini cevaplar ; cevaplayamadigini kaydedip forumda cevaplarsin eğer amacın yardımcı olmaksa.
      Ya sev ya terk et mantığı ile işinize geliyorsa felsefesi ilgincmis baya yardımı dokunacak gibi toplantının

Arkadaşlar merhaba,

Sorularınızın tamamını önceden hazırlamanızı rica ediyorum. Toplantıda öncelikle sizi dinleyeceğiz, sonrasında sorularınızı yanıtlayıp kendi görüşlerimizi paylaşacağız.

Ayrıca her birlikten sorularını dile getirmesi için bir temsilci seçmesini rica ediyorum.

Mert bey merhaba,

Aniden sormak istediğiniz sorular olursa siz de katılıp sorabilirsiniz, size serbest. :thumbup: Rica ediyorum sadece muhalefet olmak için muhalefet olmayalım.

The post was edited 1 time, last by Odin ().

• Odin wrote:

MeRt__ wrote:

O anda cevaplayabildigini cevaplar ; cevaplayamadigini kaydedip forumda cevaplarsin eğer amacın yardımcı olmaksa.
      Arkadaşlar merhaba,

Sorularinizin tamamini öncede hazirlamanizi rica ediyorum. Toplantida öncelikle sizi dinleyeceğiz, sonrasinda sorularinizi yanitlayip kendi görüşlerimizi paylaşacağiz.

Ayrica her birlikten sorularini dile getirmesi için bir temsilci seçmesini rica ediyorum.

Mert bey merhaba,

Aniden sormak istediğiniz sorular olursa siz de katilip sorabilirsiniz, size serbest. :thumbup: Rica ediyorum sadece muhalefet olmak için muhalefet olmayalım.
      Odin Bey Merhaba,

Aniden soru sormak diye bir kavramı türkçemize kazandırdığınız için öncelikle teşekkürler. Burda yazılanlar sonucunda bana "sadece muhalefet olmak için" yazmışım gibi davranarak güzel bir algı yaptığınızı fark etmemem elde değil . tebrikler. Sorunları çözme temalı toplantınızın önceden soruları verin gibi bir istekle yapılması ilginç. Ülkenin üst düzey denilebilecek derecede yetişmiş bir insanı olarak ve okuduğunuz/çalıştığınız okulun ekollerinden hareketle birbirimizi gayet iyi anlayabilecek seviyede olduğumuzu düşünüyorum . O yüzden size daha kıyak bir öneri sunayım.

""" Siz cevapları verin biz soruları ona göre hazırlayalım.... """

Bu toplantıyı daha verimli yapmak istiyorsanız (ki en baştaki açıklamada öyle olacağını düşünmüştüm) açık oturum şeklinde herkese belli sayıda soru hakkı vererek ve ciddi işini bilen bir moderatör eşliğinde yaparsanız hem o bahsettiğiniz zamandan kazanmayı gerçekleştirmiş olursunuz hemde herkesi tatmin eden ciddi bir toplantı yapmış olursunuz.

Moderatörlerinizin dediği gibi bilmediğiniz (ki mümkün) soru gelirse bu konuda şu anda bilgim yok veya araştırıp size detaylı dönelim diyerek bu soruları forumda ileriki zamanlarda açıklayabilirsiniz.
    • Merhaba arkadaşlar,

Toplantıda sormak istediğiniz soruları @Tony Stark'a temsilciniz aracılığıyla iletmeniz gerekiyor. Sorularınızın iletilebileceği son tarih bu akşam saat 23:59 olarak belirlendi. Toplantıyı yarın akşam yapacağız.

Sorularını daha önceden iletmeyen katılımcılar, toplantıya yalnızca dinleyici olarak katılabilecektir.
    • sorularin onceden verilmesi hoş olmamis.
      Iktidar liderlerinin röportaj konseptiyle ayni mantik.
      Sanirim sadece dinleyici olarak katilacagim.
      Bu hazir soru-cevap olayinin yararli olacagini düşünmüyorum. Toplantinin spontane devam etmesi daha uygun olurdu.

3x CAPO-TESTERE s2-CAPO KALE birlikleri
    • Siz şimdi soru falan bırakın bunları bir kenara da oyun yönetimi olarak bitirme noktasına getirdiğiniz Travian'da oyuncuların oynayış tarzlarını değiştirdiniz ve buna uygun olarak oyun yönetimi ne zaman kendini güncelleyecek acaba? Yoksa biz oyuncular olarak paramızla rezil olmaya devam mı edeceğiz?
      S1 Specialized [NAR]
      S1 Reaksiyon [BARİKAT]
      S2 Reaksiyon [SÜVARİ]
      S5 NAR Reaksiyon

S9 LODOS [NAR]
    • New

İyi akşamlar arkadaşlar

Toplantıya yarım saat kaldı biz yönetim ekibi olarak odada beklemekteyiz.İsteyen herkes gelebilir.

Raidcall Oda Numarası: 14244223

Raidcall İndirme Videosu:

Raidcall İndirme Linki: RaidCall - 100% БЕСПЛАТНАЯ программа для группового общения -сообщения, групповая связь и голосовое общение

Raidcall Üye Olma Linki: RaidCall-100% FREE Group Communication Software- IM, Group Communication and Voice Chat

The post was edited 1 time, last by Tony Stark ().