TD Final Duyurusu

• C

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Alarmaa wrote:

usmblt wrote:

Kardeş, geçen seninle konuştuk biraz, kaale aldığım için özür dilerim. Hata etmişim. Eyvallah.
      Sen şu Hollanda wowunda 1.5m def vardı diyen elemen değil misin ahahahah
      :) sen bir bedende iki kişi barındırıyorsun sanırım. En son oyundan konuştuklarımız ile bugün buraya yazdıkların ve daha önce yazdıkların çok farklı. Neyse, aksini beklemiyordum :)

Tournament // armınıus&usmblt // usmblt // u&a // L3mdqq NAZDROVİA COF!
    • usmblt wrote:

:) sen bir bedende iki kişi barındırıyorsun sanırım. En son oyundan konuştuklarımız ile bugün buraya yazdıkların ve daha önce yazdıkların çok farklı. Neyse, aksini beklemiyordum :)
      Oyundan yazarken adam gibi konuşup burada hata etmişim yazmak bir bedende kaç kişiye karşılık geliyor? :)
      Bu arada söylediklerim arasında farklı olan nedir yaz da arkadaşlar bilgilensin. Başkanın gibi iftira at izi kalsın yapma istersen?
      Since 2006 8)
    • Turkish Power wrote:

@Alarmaa sizin sıkıntınız istatistik tablosuna fazla takılmanız.Oyun o istatistiklerle oynanmıyor.
      Eğer söylediğiniz gibi iddiasız olsanız bu kadar nüfus asker vs kasmazdınız.Tdnin içindeki bir çok oluşum elemeye iddialı bir şekilde gelip şartlar yüzünden iddiasızlaştı.
      :D yorumu güldürdü gereksiz muhabbet'e girmeye yok arkadaşı boşverin istatistik demesi ayrı komik bide def puanlarını kendi askerlerinden kastılar bu neyin havası :D

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.
    • Erzurum wrote:

Final duyurusuna gelip tartışmaya çalışmak tamamen çekememezlik belirtisidir. Eleme serveri bitti ama hâlen daha eleme hakkında tartışmak istiyorsanız buyrun tartışma konusu yan tarafta. Final duyurusuna bile gelip baltalamaya çalışmak laf atmaya calismak tartışma çıkarmak Türk birleşmesine ne kadar olumlu baktığınızın kanıtı desem yeridir :) önce neyin nerede konuşulması gerektiğini öğrenip daha sonra tartışalım

Türk birleşmesi ile ilgili geçen cümleyi eleştirmişsiniz. Peki sizin ekibinizde finale gelecek kaç tane Türk ekibi var öğrenebilir miyiz? Kaç tanesi aktif görev yapacak. Aynı şekilde kaç yabanci birlik ve kaçı aktif görev yapacak?
      1. Herhangi bir Türk oyuncunun, birliğin başarısı bizi de gururlandırır. Yani çekememezlik gibi bir durum olma şansı yok.
      2. Hadi diyelim çekemiyoruz, fakat neyi? Serveri biz kazandık. Geçen serveri da biz kazandık. Nasıl kazandığımızı iyi hatırla.
      3. Birleşme bizim hep hayalimiz, ama sizin gibiler olunca olmuyor. Tamam her birlikten çürük elmalar illa çıkar, çıkıyorda. Fakat iş yönetim boyutunda olunca olmaz.
      Başkanları sadece saldırı, nufus, wow madalyası peşinde koşuyor, sizde bu amaç uğruna heba oluyor ve göz göre göre desteklemeye devam ediyorsunuz. Nasıl bir göz boyama, nasıl bir kör olmuşluk anlamıyorum.

Neyse anlaşılan burada tarikat yapılanması tarzı birşey var, uzatmaya gerek yok. Bol şans :)

Tournament // armınıus&usmblt // usmblt // u&a // L3mdqq NAZDROVİA COF!

The post was edited 1 time, last by usmblt ().

• Maranga28 wrote:

:D yorumu güldürdü gereksiz muhabbet'e girmeye yok arkadaşı boşverin istatistik demesi ayrı komik bide def puanlarını kendi askerlerinden kastılar bu neyin havası :D
      Çağlar kardeşim bir sen eksiktin kadroyu tamamladınız. Hadi biz 9m def askerini kendi aramızda kastık. Bizi geçtiğini varsayıyorum daha önünde 3 birlik var. Aklı olan, toplama çıkarması olan bir adamsan cevap ver. Senin birliğinin saldırı puanı ortada benimki de ortada. Bu adamlara bu kadar savunma puanını kim kastırdı güzel kardeşim? Bir de sen wow kurmuş ve güya Çeklere oyunu zindan etmiş adamsın. Senin niye savunma puanın az Çağlar kardeşim :D
      Since 2006 8)
    • Nicholai Hel wrote:

.. wrote:

def çakma olayına gelince, hak vermiyor değilim. Kesinlikle. O defans, bir çok insanın işine yarayabilecek iken böyle bir girişim, güzel değil. Bunun finalde yaşanmayacağına eminim. Çünkü Tırsın Ulan bu sene kırmızı madalyalarda doldurmak istiyor. ve Rakip defansları keserek :) İnşallah da istediği gibi olur. Bu durum da hepimizin lehine olur.

Bu konuda bir sorum var. samimiyetle cevaplayacağınızı umuyorum.
      Bahsettiğiniz şahıs elemede milletin defini kendine izinli / izinsiz göndererek savunma puanı kastı. bu defa da milletin bastığı balta ve tokmakları keserek mi alacak kırmızı madalyaları? kendisi de cevap verebilir. Siz yazdığınız için size sormak istedim. Zira yaptıklarına bakınca pek inanılası gelmiyorda rakip defans kesme fikri.
      Selam ve saygılarımla.. @Nicholai Hel
    • Td finale katılacağı bölgeyi açıkladı türklere savaş ilanı yapmadı :D neden bu kadar eleştiriliyor.hele bi açıklayın hangi türk birlikleri finalde mütefik bi söyleyin.herkes kafasına göre hareket edecek sonra günah keçisi aranacak.finalde birbirinizden yardım isteyecek yüzünüz varmı?bence yok.
      Seyduna
      Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...
    • MHKF wrote:

Bahsettiğiniz şahıs elemede milletin defini kendine izinli / izinsiz göndererek savunma puanı kastı. bu defa da milletin bastığı balta ve tokmakları keserek mi alacak kırmızı madalyaları? kendisi de cevap verebilir. Siz yazdığınız için size sormak istedim. Zira yaptıklarına bakınca pek inanılası gelmiyorda rakip defans kesme fikri.

Soruyu göremedim, daha çok habere inanamamış bir hissiyat sezdim.

O yüzden bilinç altına yönelik bir cevap vereyim; Türk birliği istiyorsak herkesi olmasa da çoğunluğu kucaklayabilmek bir erdemdir. Ekiplerin hatalarını eksiklerini söylemek ile bu konuda da saldırmak farklı şeylerdir. Ben Tırsın Ulana inanıyorum. İnanmak da istiyorum.

Bence bir kez, rastgelsin Ömer (abi) diyebilmeliyiz. Eğer “Türkiye” için oynuyorsak tabii :)
    • Nicholai Hel wrote:

MHKF wrote:

Soruyu göremedim, daha çok habere inanamamış bir hissiyat sezdim.

O yüzden bilinç altına yönelik bir cevap vereyim; Türk birliği istiyorsak herkesi olmasa da çoğunluğu kucaklayabilmek bir erdemdir. Ekiplerin hatalarını eksiklerini söylemek ile bu konuda da saldırmak farklı şeylerdir. Ben Tırsın Ulana inanıyorum. İnanmak da istiyorum.

Bence bir kez, rastgelsin Ömer (abi) diyebilmeliyiz. Eğer “Türkiye” için oynuyorsak tabii :)
      önce ;
      2 tane planı olup türklere vermeyen, dacia verip wowu kurdurtan animals mı daha büyük hata yaptı, yoksa tırsın ulanın bireysel oynaması mı büyük hata :) bunları neden söylemiyorsunuz sadece tırsın ulan mı hatalı?

Dipcik:bu finalde müfrezeninde olmaması büyük handikap olacak en azından bi bölgede saf tutmuştu
      Seyduna
    • TD birliklerine final'de başarılar dilerim.
      Oyuncu bazında İçerisinde bizzat tanıdığım,saygı duyduğum,bireysel olarak çok iyi kişileri bulunduran bir topluluk.

Aklıma takılan ; Nicholai Hel
      • Yönetim kadronuzda bulunan ''Onursal Başkan'' sıfatı gerçek anlamda hangi görevi üstlenmektedir ?
      • Final'de gideceğiniz bölgede kontrolü sağlayacak oyuncu sayısına ulaşamazsanız;harita yerleşimlerinizde diğer Türk birliklerine fiziksel mesafeniz,sınır mı yoksa uzak bir bölgede mi olacak ?
      • Son sorum biraz kişisel.Gördüğüm kadarıyla TD birliklerinin forum yöneticisisiniz.Sizce bu görevi sizin üstlenmeniz doğru mu ?
      İlk ve son sorularımın nedenleri;TD birliklerinin yüksek motivasyonla iyi işler çıkaracağını bilsem de,forumda öne çıkan yöneticilerinin yakın geçmişlerinde şahsen yanlış nitelendirdiğim davranışların bulunması size nasıl yeni oyuncu kazandıracak ? Biraz geri planda durup,diğer değerli oyuncuların ön plana çıkması ve sizin desteklemeniz,topluluğunuzun ileride gücünü arttırmaz mı ?

Herkesin amacı finalde Türk başarısı.Tekrardan başarılar.
      Azur

ARMY

[chamur] Multi-Gaming

ATESI HARLAYIN

YOUR EGO IS MY LEGO
    • Nicholai Hel wrote:

Sevgili Thror ile başlayayim,

Ortada asacağı keseceğiz yakacağız parçalayacağız vb sözler göremediğim için, idda konusunda ki bakış açınızı gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Sadece elimizdekilere göre plan yapacağız dedim ki bu olması gereken bir şey.

İki wow kısmına gelince -burası usmblt- için de geçerli; birer kere daha okumanızı tavsiye ederim. " bilete odaklı oynanan bir ortamda, iki adet wow .... vsvs " demişim. Çok basit cümlelerden çıkalım maksat.

Bu oyunda 2. ile sonuncu wow arasında fark yoktur. lakin -tekrar ediyorum ki- pasif oyuna rağmen bu iki wowun buraya gelmesi güzel bir detaydır.

Ayrıca biriniz 10milyon yoktu diyor diğeriniz 1-2 milyon diyor, siz ağız birliği yapın da abes durmasın. İçeride geçen elemedeki polonya kadar olmasa da defans vardı. Ama yabancılar bu wowları ziyaret etmedilerse bunun birinci sebebi ana wowun ceza almasıdır(içeriden komple 2şer seviye), ikinci sebebi wow etrafı yerleşimin yetersiz olmasıdır. -Bunu da forumda sizlerin de aktif olduğu zamanlarda iki ya da üç kere söylemişimdir-

Türklerin birlik olamaması ılım gibi soruları hala masaya yatırıyorsanız burada zaten konuşmaya gerek yok. Bunu size detaylı olarak kendi başkanınız anlatmıştır/anlatıyordur da. dinlersiniz

ha yine de özetin özeti olarak ; BURAYI okuyabilirsiniz.

Zaten cof birliğinin bize ihtiyacı yok. Bizimde cof diye eksik bir parçamız yok. Ayrıca yine aynı şeyi söylüyorum ki ilk mesajımı " OKUYAMAMIŞSINIZ"

Bakalım orada ne yazmışım;

.. wrote:

sadece manevi olarak hedef birliği oluşturulabilir.
      Eğer her kuşu seversiniz de sıra leyleğe kalırsa, Cof ya da Speed ittifakı,Gep vs vs adı gözetmeksizin kim olursa son aşamada desteklenir. Ama, 2016 da son güne kadar güllük gülistanlık devam ettikten sonra alınan mağlubiyete fatura kesilmesi çabasından bugüne kadar taşınan çok şey var. Ve bunlar sebebiyle "aynı bölge de kardeş kardeş" oyun her ekibe zarar verebilir.
      Ayrıca thror, " ben şuraya gidiyom hadi gelin " demedim, turnuvada daha önce finalde TD nin +/+ da olacağını belirttim (ayrı bir başlıkta), bu zaten alınmış bir karar idi, wowu kurmanızla da deklare ettik.

Usmbolt;

bahsettiğin wow, -100/-100 de kurulmadı. gride, cof ordularına 30-40 sektör mesafe de kurulmaya çalışıldı(-15/-2). "Keyiflerinden -100/-100 de kurmadılar" dersen. Haklısın kardeşim der, finalde sana savunma basarım söz.

yani şunu diyeceğine, o son orduyu boşa salladın Aras desen daha mantıklı eleştiri olurdu.

def çakma olayına gelince, hak vermiyor değilim. Kesinlikle. O defans, bir çok insanın işine yarayabilecek iken böyle bir girişim, güzel değil. Bunun finalde yaşanmayacağına eminim. Çünkü Tırsın Ulan bu sene kırmızı madalyalarda doldurmak istiyor. ve Rakip defansları keserek :) İnşallah da istediği gibi olur. Bu durum da hepimizin lehine olur.

Tekrarda söylediğim gibi; Gayemiz sadece alternatif yaratmak, kutup yaratmak değil. Final bilinci ile, sınırımda yanımda, ötemde berimde olan Türk, hangi birliğe mensup olursa olsun yardım edebiliyor isek ederiz.

Ve bu yazılanlar kişisel olarak değil, bir topluluğun fikridir.
      Final umarım her Türk oyuncusu adına keyifli geçer.
      1.Güzel hocam ne COF’un TD’ye ne de TD’nin COF’a ihtiyacı var. Benim tek anlatmak istediğim eğer bir başarı isteniyorsa TÜRKİYE’nin birlikte hareket edilmesine ihtiyacı var.Az önceki mesajımda da bunu anlatmaya çalıştım ama durumu ihtiyaç ,muhtaç meselesine nasıl getirdiniz anlayamadım doğrusu.

2.iki wowda toplam definizin az olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Usame ile farklı sayılar yazmış olmamız sizin wowlarda yok denecek kadar az def olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

3.İşin ilginç yanı tırsın ulana vurduğunuz def , bir wowunuzda bulunan deften daha fazla idi. :)

4.Gayemiz kutup yaratmak değil diyorsunuz ama Tırsın ulanın açıklamasında TD adı altında herkese kapımız açıktır yazmış. TD olmayanlar bizden değil demek olmuyor mu.

İnanın amacım laf sokmak ya da ortalığı karıştırmak değil. Bu ülkeye bir final kazandırmak istiyorsanız beraber hareket etmek zorundasınız!!

Yani bir araya gelinip hangi bölgeye gidelim ,nasıl bir yol izleyelim ,dağılım nasıl olsun vs gibi konuları konuşup beraber bir karar alarak atılmalı adımlar.

Tekrar altını çizmek istiyorum, Kastettiğim şey birliklerin birleşmesi değil. Türkiyenin beraber hareket edilmesine ihtiyacı var bu olmadan başarı asla gelmeyecektir.
      [b/]
    • Nicholai Hel wrote:

Sevgili Thror ile başlayayim,

Ortada asacağı keseceğiz yakacağız parçalayacağız vb sözler göremediğim için, idda konusunda ki bakış açınızı gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Sadece elimizdekilere göre plan yapacağız dedim ki bu olması gereken bir şey.

İki wow kısmına gelince -burası usmblt- için de geçerli; birer kere daha okumanızı tavsiye ederim. " bilete odaklı oynanan bir ortamda, iki adet wow .... vsvs " demişim. Çok basit cümlelerden çıkalım maksat.

Bu oyunda 2. ile sonuncu wow arasında fark yoktur. lakin -tekrar ediyorum ki- pasif oyuna rağmen bu iki wowun buraya gelmesi güzel bir detaydır.

Ayrıca biriniz 10milyon yoktu diyor diğeriniz 1-2 milyon diyor, siz ağız birliği yapın da abes durmasın. İçeride geçen elemedeki polonya kadar olmasa da defans vardı. Ama yabancılar bu wowları ziyaret etmedilerse bunun birinci sebebi ana wowun ceza almasıdır(içeriden komple 2şer seviye), ikinci sebebi wow etrafı yerleşimin yetersiz olmasıdır. -Bunu da forumda sizlerin de aktif olduğu zamanlarda iki ya da üç kere söylemişimdir-

Türklerin birlik olamaması ılım gibi soruları hala masaya yatırıyorsanız burada zaten konuşmaya gerek yok. Bunu size detaylı olarak kendi başkanınız anlatmıştır/anlatıyordur da. dinlersiniz

ha yine de özetin özeti olarak ; BURAYI okuyabilirsiniz.

Zaten cof birliğinin bize ihtiyacı yok. Bizimde cof diye eksik bir parçamız yok. Ayrıca yine aynı şeyi söylüyorum ki ilk mesajımı " OKUYAMAMIŞSINIZ"

Bakalım orada ne yazmışım;

.. wrote:

sadece manevi olarak hedef birliği oluşturulabilir.
      Eğer her kuşu seversiniz de sıra leyleğe kalırsa, Cof ya da Speed ittifakı,Gep vs vs adı gözetmeksizin kim olursa son aşamada desteklenir. Ama, 2016 da son güne kadar güllük gülistanlık devam ettikten sonra alınan mağlubiyete fatura kesilmesi çabasından bugüne kadar taşınan çok şey var. Ve bunlar sebebiyle "aynı bölge de kardeş kardeş" oyun her ekibe zarar verebilir.
      Ayrıca thror, " ben şuraya gidiyom hadi gelin " demedim, turnuvada daha önce finalde TD nin +/+ da olacağını belirttim (ayrı bir başlıkta), bu zaten alınmış bir karar idi, wowu kurmanızla da deklare ettik.

Usmbolt;

bahsettiğin wow, -100/-100 de kurulmadı. gride, cof ordularına 30-40 sektör mesafe de kurulmaya çalışıldı(-15/-2). "Keyiflerinden -100/-100 de kurmadılar" dersen. Haklısın kardeşim der, finalde sana savunma basarım söz.

yani şunu diyeceğine, o son orduyu boşa salladın Aras desen daha mantıklı eleştiri olurdu.

Tekrarda söylediğim gibi; Gayemiz sadece alternatif yaratmak, kutup yaratmak değil. Final bilinci ile, sınırımda yanımda, ötemde berimde olan Türk, hangi birliğe mensup olursa olsun yardım edebiliyor isek ederiz.

Ve bu yazılanlar kişisel olarak değil, bir topluluğun fikridir.
      Final umarım her Türk oyuncusu adına keyifli geçer.

Kesinlikle yanlış anlamanı istemeden bir şey söylemek istiyorum.Bir insan kendini 1 kere açıklama gereği duyuyorsa iftira atılmıştır.2.kez açıklama gereği duyuyorsa kendini açıklayamamıştır.3.kez açıklama gereği duyuyorsa sıkıntı vardır o kişide anlatamıyodur bir şeyleri açıklayamıyodur. 4. kez açıklama gereği duyuyorsa yalan söylemiştir sıvıyodur. Seni forumda her dakika birilerine açıklama yaparken görüyorum. Bir insan yaptığı bir işi niye açıklama gereği duyar ki ? Sen bi işi yaparsın sana iftira atılsa bile dersin ki o öyle değildir. Sen 10 paragraf metin yazıyorsun. Bir işi anlatmak yazıyla değil en güzel şekli yaptığın başarılar veya yaptığın şeylerin AÇIK ve ÖZ olmasındandır. Birine açıklama yapmaya gerek duymıcak kadar iyi yaparsın ki işini sana iftira atanlara kanıt gösterebilesin yada iftira atan adam boş diyip geçebilesin.

Sürekli bi açıklama sürekli bi bişeyleri kanıtlama çabası. Yaptığın bir iş varsa onu açıklamana gerek duymaman gerekir. Kesinlikle polemik yaratmak için değil. Ya senin anlatmak konusunda zeka sıkıntın var yaptığın her iş mükemmel biz anlayamıyoruz söylediklerinden. Yada yaptığın şeyler çok büyük değil sen kendin büyütüyosun.

Kusuruma bakma eğer yanlış cümleler kurduysam. Kimseyle amacım kötü olmak değil. Ama seni bu şekilde kendini yıpratırken görmek benim içimi acıtmaya başladı artık. Gerek yok. Eğer bi işi yaptıysan susup o işi diğerlerinin görmesini sağlaman gerekir(eğer yaptığın iş iyi veya dediğin gibiyse) Hep aynı cümleleri kurmaya başladın bilet almaya geldik onu yapmaya geldik e tamam işte 1 kere söyle bırak isteyen istediğini desin yav :D bu kadar kendini kanıtlama çabası içine girme. Bu kadar fazla konuştukça insanlar daha çok üstüne gelicek daha çok konuşucak insanların susması için yazdığın her yazıda insanlar daha çok konuşucak. Yaptığın işi yaptığın icraatlarla savun sözlerle değil.

Kısaca özet geçeyim : Düzgün bir iş yaptıysan açıklama gereği duymazsın ortadadır herşey. Eğer ki yaptığın işi yüceltmeye veya değerinden fazla göstermeye çalışıyosanda sürekli konuşur konuşur susmaz insanların görüşlerini umursamaz sadece kendini översin.
      LegaLKefreN

• Bir istatistiktir yürüyor.Öyle büyük rakamlar var ise güzel raporlarınızda olmuştur herhalde elemede.Sonuçta TOP10'a 6 birlik mi ne sokmuşsunuz.Azıcık rapor paylaşın da benim gibi rapor görünce sevinen insanları mutlu edin. @Alarmaa İlk sen başla yakışıklı.Başka eleme serverlarındakileri paylaşmak yerine kendi oynadığın serverdaki o istatistik raporlarını atarsan çok makbule belki zeki geçer ... :sleeping:
    • Azur wrote:

TD birliklerine final'de başarılar dilerim.
      Oyuncu bazında İçerisinde bizzat tanıdığım,saygı duyduğum,bireysel olarak çok iyi kişileri bulunduran bir topluluk.

• Yönetim kadronuzda bulunan ''Onursal Başkan'' sıfatı gerçek anlamda hangi görevi üstlenmektedir ?
      • Final'de gideceğiniz bölgede kontrolü sağlayacak oyuncu sayısına ulaşamazsanız;harita yerleşimlerinizde diğer Türk birliklerine fiziksel mesafeniz,sınır mı yoksa uzak bir bölgede mi olacak ?
      • Son sorum biraz kişisel.Gördüğüm kadarıyla TD birliklerinin forum yöneticisisiniz.Sizce bu görevi sizin üstlenmeniz doğru mu ?
      İlk ve son sorularımın nedenleri;TD birliklerinin yüksek motivasyonla iyi işler çıkaracağını bilsem de,forumda öne çıkan yöneticilerinin yakın geçmişlerinde şahsen yanlış nitelendirdiğim davranışların bulunması size nasıl yeni oyuncu kazandıracak ? Biraz geri planda durup,diğer değerli oyuncuların ön plana çıkması ve sizin desteklemeniz,topluluğunuzun ileride gücünü arttırmaz mı ?

yeni oyuncuya gerek yok hacı, aras istese seveseve birçok oyuncu ona yardımcı olmak için gelir :) öyle bi talebi olmadı.şahsen 20-30 arkadaş beraber oynuyorduk, bizden herkes oyunu bıraktı ama kanlarına girer son bi defa diye kandırırdım :D
      Önemli olan tüm birliklerin isimlerini geride bırakarak yeni bi isim atında birleşmesi.bi sor cofa kabul eder mi :D
      Seyduna
    • Azur wrote:

İlk olarak Td birlikleri adına teşekkür ederim.

1) buna farklı bir açıdan yaklaşayim, "Onursal başkan" Türk serverlerinden kalma bir sıfat. Açıkçası ortak gaye içerisinde pek bir ekstrası yok. bizim için bir onursal başkanın olmasından ziyade orada olan kişinin Tırsın Ulan olması farklı bir determinasyona götürür. bu da, onun edindiği görevleri gösterir. Yiğidi öldür, hakkını yeme. Ömer (abi) gerektiği yerde, oyundan düşen oyuncuları geri oyuna kazandırmış, bizlerin saygısını kazanmış, bir çok görüşmede bitirici rol üstlenmiş ve başarmış birisi. Biz en iyisi bu onursal başkanı Yüksek diplomat olarak görelim. Ve de Tırsın Ulan'a bu güne kadar bize kazandırdıkları için teşekkür ederim :)

2) Bu tuzak soru, bunda bu başlık altında bahsettiğim gv&nb nin miktarı vesaire de önemli. Şu aşamada dağınık olan TD birliğinin tek bölgede toplanmasının üstüne Cihat Zergerin vereceği destekle tatmin edici bir rakama ulaşabileceğimizi düşünüyorum

3) Sadece forum değil, birlik işleri vesaire konumunda da bazı merciilerdeyim. Sadece forum olarak bakacaksak, bir alternatif geldiği anda trollüğe seve seve dönebilirim :D

forumda öne çıkan yöneticilerin tamamına söylediğim şey (teyit edebilirsiniz) " Sizleri yormak istemiyorum, sadece yürüttüğünüz birliğin yerleşimine uygun gerekenleri yapın hem vakit size kalsın, hem stres yapmayın hem de eğlenin; netice de bir insanın 30 işi birden mükemmel yapabilme şansı malum " hatta bu konuda en büyük örneğimde Carrera Fatihtir. Helal olsun, çok uğraştı, çok şeyle uğraştı.

Şimdi bu yöneticilerin tamamını bir adım geride kendi evinin önünü süpürürken görün, tablo gözünüzde canlanacaktır. bahsettiğiniz yeni kan/yıldızı parlayan oyuncular zaten kendilerini göstermektedir, fırsat da tanınmaktadır.. bir örnek de buraya vereyim, üniversiteye yeni başlayan bir kardeşimizin ikinci serveri eleme serveri oldu ve savunmada ilk 100 e girdi. sivrilecek insan öyle ya da böyle sivrilir :)

Hepimizin gayesi budur. Çok teşekkür ederim.
    • Tywin Lannister_TR wrote:

@Cihat ZERGER_TR

• Ben tam anlamadım mesajınızı maalesef. Az önce bu birlikle birlikte hareket edeceğinizi mi söylediniz? Biraz şaşırdım da. İlginç geldi.

Dipnot: Asla tartışma amacı güdülen, uzatılacak bir mesaj yazmadım. Sadece sorularıma cevap almak istiyorum. Cevaplayıp-cevaplamamak sizin elinizdedir. Finalde başarılar.
      Merhaba;
      Oğulcan Gün İçinde Aşırı Yoğunluğumdan Cevap Veremedim Kusura Bakma. Sorunda Birden Çok Paragraf İçermekte Algılayıp Anladığımı Dilim Döndüğü Kadar İfade Edeyim.
      * Az önce bu birlikle birlikte hareket edeceğinizi mi söylediniz?
      Her Hangi Bir Birlik Değil. Çok Geçmişe Gerek Yok, Yakın Geçmişte Yaşanılanlar Malum. E Tecrübe Denilen Kavramda Yediğimiz Kazıkların Bileşkesi İse. Gelişimin En Temel Dinamiği Olan DEĞİŞİM Şart. Şahsım ve Gönüldaşlarım Olarak Kendi Çapımızda Bir Birikime Sahibiz, Bunu En Efektif Şekilde Değerlendirmek Temel Prensibimiz. (+/+) Bir Birliğin Tekel Oluşturduğu Bir Organizasyon veya Yapılanma Değil. Bunun Çok Net Kavranması Lazım. (+/+) Bir Konsorsiyum Modelinde Yüklenilmiş İş Yüklerinin Sevmek MECBURİYETİNDE Olmadan SAYGI DUYMAK ZORUNLULUĞUNDA İcra Edileceği Bir Yapı.
      * Biraz şaşırdım da
      Seni Şaşkınlığa İten Determinasyon Tam Nedir Bilmiyorum , Şayet Faklı Kimyalar'a Sahipliğiniz İse Gerekçe. Hani Yıllardır Burada Öykünülerek İfade Ediliyor ya Başarı İçin Adım Atmak - Başarı İçin Yeri Geldiğinde Kendini Hiçe Saymak- Başarı Adına Hiç Bir Ön Şart Koşmamak vs vs vs. Bu Söylemlerin Eylemselliğini Koşulsuz Sergiliyor Olabilmemiz mi ŞAŞKIN' lık Yaratıyor, Alışılmışın Dışında.
      Bizim Yegane Ödün Vermediğimiz veya Veremiyeceğimiz Konu " SAYGI" Kutsallarımız ve Şahsımıza Saygısızlık Olmadıktan Sonra Her Adem Oğlu İle Aynı Hedefe AMAÇ Birliği Yaparız, Keza Kişisel Karşılıklı Duygularımız Nefrete Erişse Dahi SAYGI'mızdan ÖDÜN VERMEDEN Hedefimize Yürürüz.

* İlginç geldi
      İlginçlik Göreceli Bir Kavram Şahsında ki Karşılıgı Açarsan, Algıladığım Kadarıyla Seve Seve Cevaplarım.
      Tanıyanlar Az Çok Bilirler Ben Kısmen Şahsına Münasır Bir Kişiliğim, Beynimdeki Dilimde Dilimdeki Elimdedir. Bu Şartlar ve Koşullar İle Değişmez. İletişimden de Hiç Sakınmam Her Zaman Açığım.

The post was edited 1 time, last by Cihat ZERGER_TR ().

• wanlı_TR wrote:

Azur wrote:

yeni oyuncuya gerek yok hacı, aras istese seveseve birçok oyuncu ona yardımcı olmak için gelir :) öyle bi talebi olmadı.şahsen 20-30 arkadaş beraber oynuyorduk, bizden herkes oyunu bıraktı ama kanlarına girer son bi defa diye kandırırdım :D Önemli olan tüm birliklerin isimlerini geride bırakarak yeni bi isim atında birleşmesi.bi sor cofa kabul eder mi :D

Halaa ayni düz mantık..
      Biz herkes kendi birliğinde ortak amaç diyoruz buna kimse he demezken çıkıp bunu söylemen çok komik.

Cof cof cof ne cofmus arkadaş.
      Ne plan ne program ne bir amac aciklaniyor ama her şeyde cof..

Final yolunda tüm oyunculara başarılar.
      Tum birlikler birbirni sevsin sevmesin oturup istişare yapmadan gidilen bir final yine hüsran ;)
      Tek bir başarı vardır. Oda istediğniz şekilde yaşamak.
      3x/2x
      Hi To Mizu

The post was edited 1 time, last by QaBuS: Alıntı. ().