Aynı IP karı koca kavgasına sebep oluyor

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Aynı IP karı koca kavgasına sebep oluyor

Severek oynadığım, zaman ayırdığım travian <3 hastalığım eşime de bulaştı ve oda öğrrenme maksatlı oyuna başladı.
    Sıkıntı benden gizli trx te galyalı olarak hesap açıp oyuna başlamış olması, :whistling: bu gün farkına vardım.
    Hastalığın bulaşmış olduğuna sevindim :thumbup: fakat aynı ıp ve bilgisayardan giriş yaptığımızdan dolayı sorun olacak. :!: :!: :?: :?:
    multi hunter a durumu bildirdim, hesabın öğrenme maksadı ile açıldığını benimle ve birliğimle alışveriş olmayacağını söyledim. aynı bilgisayardan giriş yapmamamız gerektiği cevabını aldık.
    Bu konu nasıl çözülecek ben işin içinden çıkamadım. :?: :!: :!:
    Hanım sen hesabını kapat ben oynayacağım diyor. :p
    OTTOMAN-EMPIRE
    HAKAN YILDIZ
  • Multihunter a bilgi verdiyseniz sorun çıkacağını sanmıyorum :)

Aynı serverda aynı bilgisayardan girerseniz hesaplarınız kapatılabilir. Mh'a yazmışsınız onlar daha net yanıt verecektir yalnız siz yinede kilitlenmeden önce önleminizi alın derim. Ya tek hesapta iki kişi oynayın ya da farklı serverlarda oynayın :)
  • OTTOMAN-EMPIRE wrote:

mh bilgi verdik. haberi var.
    şimdilik hanımı ikna ettim. tel den giriyor.
    mecbur laptop alacağız bir tane.
    travian böyle bir <3
    Bosuna bir tane daha laptop almayin. Gerek yok. Hesaplar arasi etkilesim makul seviyede ise en fazla kilitlenir ve daha onceki mesajlarinizi gostererek actirirsiniz. Ki bana kalirsa dikkatli oynarsaniz da sorun olmayacaktir.
    Bilmem tecelli mi yoksa ki kader
    Beni bir vefâsız yârâ yazmışlar
    ArTeS
    Retired Forum Administrator
    Travian Team
    artes@travianteam.com
  • Nicholai Hel wrote:

OTTOMAN-EMPIRE wrote:

travian böyle bir <3
    yalnız, aynı modeme bağlanmak da sıkıntı

ArTeS wrote:

OTTOMAN-EMPIRE wrote:

travian böyle bir <3
    Bosuna bir tane daha laptop almayin. Gerek yok. Hesaplar arasi etkilesim makul seviyede ise en fazla kilitlenir ve daha onceki mesajlarinizi gostererek actirirsiniz. Ki bana kalirsa dikkatli oynarsaniz da sorun olmayacaktir.
    Multihunter ın haberi var sıkıntı olmadan hallederiz. hanım mobil netinden oynuyor. :thumbsup:
    OTTOMAN-EMPIRE
    HAKAN YILDIZ