LOL [League of legends]

• LOL [League of legends]

KAs nors žaidžat šį žiauuuriai bent man fainą žaidimą ? :D
      Jis yra online žaidimas, ten parenka tau bet kokį teamą [ Kiti teamo natriai irgi kiti žmonės] ir kovojat prieš kitus 5vs5. Prieš prasidedant kiekvienai kovai, galima pasirinkt savo herojų. Herojus reikia pirkt už taškus, kuriuos gaunate jeigu laimit kovą ;]] Aš dar tik 5min pusbro kompe lošiau, db pas save siiunčiuos :) esat kas žaidę?
    • aha daug užima :D 1,372 mb :D man tai 3h tai 10h rašo, nu jei šnd neparsiūs tai rytoj. Eina pratęsti siuntimą kitą dieną :) nu bet nieko, geras game, bent man žiauriai patinka :D va db apsistojo ant 3-4h :D 100kbps~ siunčia :D bet tuoj nukris. :D
    • mano metalo gabalas senas bet geras. BEt kaime gyvenu, intiko greito nėra :)) o šiaip, siūskitės, tikrai nemanau kad gailėsitės :D

dėl ramų, nemanau kad užteks, nebent viskąąąą išjungt kas ramus naudoja, winus ir systemines užduotis palikt :DD pas mane 1.5gb, buvau dar 1gb insimetęs, pc nepavelka. tai tiek 1.5gb likau, ir daba tikiuos kad vilks. Tik vaizdo plokštė lėva, gali būt kad nevilks jinai :D
      patariu pažėkit trailerių, kas abejojat, užsinorėsit siūstis :DD
    • Aš jau išbandžiau, neilgai pasitaškiau, nes pusbrolis kompą atėmė :D BEt tikrai užsivedžiau :D Tik žiūrint ten į kokį teamą papulsi. JEi prie normalių žaidėjų, tai gerai.JEi prie lėvų, aišku kad pralaimėsi, o pralaimėdamas neprarandi tašškų , ttiktais be reikalo virš valandos laiko iššvaistai. Jeigu išjungi žaidimą nei laimėjes nei pralaimėjęs, vidury kovos, prarandi kažkiek taškų. Už taškus nusiperki naują rasę sau, arba kurią nors iš turimų patobulint gali :)) KAi patobulini ten kiečiau atrodo ir kietesnis būni :D JEi turit klausimų,klauskit :D

Zygius, nu kas jau kas bet runescape 2 kartus žaidžiau, daugiau nebežaisiu. Išvis man neįtemą jis atrodo :DD
    • Auuriis wrote:

KAs nors žaidžat šį žiauuuriai bent man fainą žaidimą ? :D
      Jis yra online žaidimas, ten parenka tau bet kokį teamą [ Kiti teamo natriai irgi kiti žmonės] ir kovojat prieš kitus 5vs5. Prieš prasidedant kiekvienai kovai, galima pasirinkt savo herojų. Herojus reikia pirkt už taškus, kuriuos gaunate jeigu laimit kovą ;]] Aš dar tik 5min pusbro kompe lošiau, db pas save siiunčiuos :) esat kas žaidę?

Man asmeniškai grafika nepatinka, bet pabandykite, gal patiks :)
    • Auuriis wrote:

Aš jau išbandžiau, neilgai pasitaškiau, nes pusbrolis kompą atėmė :D BEt tikrai užsivedžiau :D Tik žiūrint ten į kokį teamą papulsi. JEi prie normalių žaidėjų, tai gerai.JEi prie lėvų, aišku kad pralaimėsi, o pralaimėdamas neprarandi tašškų , ttiktais be reikalo virš valandos laiko iššvaistai. Jeigu išjungi žaidimą nei laimėjes nei pralaimėjęs, vidury kovos, prarandi kažkiek taškų. Už taškus nusiperki naują rasę sau, arba kurią nors iš turimų patobulint gali :)) KAi patobulini ten kiečiau atrodo ir kietesnis būni :D JEi turit klausimų,klauskit :D

Zygius, nu kas jau kas bet runescape 2 kartus žaidžiau, daugiau nebežaisiu. Išvis man neįtemą jis atrodo :DD

Nesąmonė, galėtų būti kad be team'o.
    • beje, kievienam teame būna po 5 žaidėjus.
      Jei be team būtų - tai kas turėtų jau geresnias rases susipirkę visad laimėtų, o kas naujokai negautų niekad pinigų ;D
    • Jei ka parasysiu pusbrui per skaipa visu norinciu nikus, ir varysim taskytis :D ir leimesim labai didele galimybe, nes kitas team bus mazu lygiu nes musu tyme bus tik 1 kiets :D nu jei taip iseis :D
    • Auuriis wrote:

Jei ka parasysiu pusbrui per skaipa visu norinciu nikus, ir varysim taskytis :D ir leimesim labai didele galimybe, nes kitas team bus mazu lygiu nes musu tyme bus tik 1 kiets :D nu jei taip iseis :D

O ten tas kur champion shop yra, tai tik vienai partijai? Ir koks žaidimo tikslas? Kada tavo komanda laimi? Ir kaip rašyt per chat?
    • kaip rašyt pamiršau kažkuris mygtukas, neilgai žaidžiau neprireikė :D komanda laimi, arba kai viena pasiduoda, arba kai sunaikina kitos komandos pastatą pagrindinį [ ne turrets, o ten dar giliau eini, paskui būna dar toks pastatėlis, kai jį susprogdina gaminasi galingi mobai[super minions] ir dar giliau yra pagrindinis pastatas toks]. champion shop tai tas kur ten prie tos vietos kur atsirandi ? Taip,vienai partijai.