[T4] Karžygys ir nuotykiai

The Tournament 2018 Qualification starts on the 13th June 2018!
    Don't miss Safiren's Corner!

The video diary of the Legends on Tour Event is now available!
    Don't miss it: Watch it now!
    Comments or questions? Discuss it here!

• Jofke wrote:

Kiek esu bandęs taupyti ar iš mano komandos bandę, visiems resursus/pleistrus ar žodžiu kitus daiktus nešė karžygys, bet ne daiktus kurie galėtų būti 1/2 lygio.
      Kai nesiseka, tai taip. Bet mano klausimas buvo labiau teorinis (Bent jau man retai duoda karžygio daiktus), tai jei iš to nuotykio duoda karžygio daiktą, kokio lygio būna. Kiek žaidęs nuomonės išsiskiria, bet tiksliai niekas nėra pasakęs, nes nebuvo patikrinęs. Dėl to ir uždaviau šitą klausimą galvodamas, kad kažkas jau turėjo progą tai patikrint.
      Aizen Sousuke for your service
    • ziutis86 wrote:

Jofke wrote:

Kiek esu bandęs taupyti ar iš mano komandos bandę, visiems resursus/pleistrus ar žodžiu kitus daiktus nešė karžygys, bet ne daiktus kurie galėtų būti 1/2 lygio.
      Kai nesiseka, tai taip. Bet mano klausimas buvo labiau teorinis (Bent jau man retai duoda karžygio daiktus), tai jei iš to nuotykio duoda karžygio daiktą, kokio lygio būna. Kiek žaidęs nuomonės išsiskiria, bet tiksliai niekas nėra pasakęs, nes nebuvo patikrinęs. Dėl to ir uždaviau šitą klausimą galvodamas, kad kažkas jau turėjo progą tai patikrint.
      tai tą ir turėjau omenyje, kad tokiu atveju yra padaroma kad "nesisektų" :)
      You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'
    • Shanti wrote:

2 lygio daiktai atsiranda 75 žaidimo dieną, tačiau ne serverio dieną, o būtent konkretaus žaidėjo žaidimo dieną. Jeigu užsiregistravai tą pačią dieną kai prasidėjo serveris, tai 2 lygio daiktai atsiras 75 dieną.
      Patikslinimas: šita sistema vis tik buvo pakeista ir 2 lygio daiktai visiems žaidėjams atsiranda 75 serverio dieną.