כפר 2 בשרת איטי 8~9 ימים, בx3 כ60 שעות לכל הפחות t4.4 בלי לבזוז

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• כפר 2 בשרת איטי 8~9 ימים, בx3 כ60 שעות לכל הפחות t4.4 בלי לבזוז

שלום,

מדריך זה עוסק בהגעה לכפר שני בתחילת המשחק , איך לעשות זאת בצורה המהירה ביותר למי שהוא שחקן מתחיל ורוצה ללמוד איך לפתוח כפר שני במהירות המירבית בצורה הפשוטה ביותר מבלי שהשחקנים הגדולים יפתחו ממך פער עצום, לאלו אשר עייפים מבזיזות ורוצים לשחק בנחת או סתם כי באלכם לנסות את זה ^^

לפני הכל אני חייב להדגיש כי אין כאן שום חידוש ושום שיטה מיוחדת, המדריך הזה פשוט מאוד אומר לאן לנתב את המשאבים שלך בכדי להגיע לכפר שני במינימום זמן אך עדיין זמן בלתי מבוטל כי מישהו בכל זאת צריך להכניס באופן קבוע בניות בחשבון, ומינימום השקעה בין אם בזהב ובין אם בלהוציא בזיזות (אתה לא צריך לבזוז)
      הוא ממש לא מיועד לסטרטרים החזקים שפותחים בטירוף ובוזזים המון אלא לאלו שרוצים לפתוח בצורה הכי טובה ע"י המינימום של המינימום של ההשקעה.

המדריך נוסה ע"י שלושה שחקנים שונים, הטורניר הוא במהירות X2 כאשר שלושת השחקנים הגיעו ל3 מתיישבים ונקודות תרבות לכפר שני תוך 80 שעות מפתיחת החשבון שלהם - השאלה העולה עכשיו היא איך הצלחתם תוך 80 שעות שזה בעצם מייצג 160 שעות שזה פחות מ7 ימים בשרת איטי , הסיבה היא פשוטה - ככל שמהירות השרת גבוהה יותר כך צריך פחות נת למען ייסוד הכפר השני (בשרת X1 צריך 2000 נת, בשרת X2 צריך רק 40% מזה שזה 800 נת, בשרת X3 צריך רק 25% מה2000 שזה רק 500 נת, כלומר זה המהירות לא מתקזזת לגמרי אלא נותנת יתרון קטן אך משמעותי לאלו המשחקים במהירויות הגבוהות יותר)
      המדריך עצמו מדבר בזמנים של שרת איטי במהירות X1 ולכן במידה ואתם משחקים במהירות גבוהה יותר אתם צריכים רק לחלק את הזמן הנדרש לכל קטע ביצוע מסויים במהירות השרת אך קחו בחשבון שבמידה ואתם במהירות גבוהה יותר מX1 אז תצליחו לעמוד ביעדים במקוזזים אפילו מהר יותר מהצפוי בצורה משמעותית.

יש להכיר את המשימות הצפויות לכם בגרסה החדשה כדי שתדעו על מה מדובר ואילו משימות צופן לכם העתיד ;) אז קישור למדריך מצויין של המשימות בגרסה זו של שחר Clueless (רשום 4.2 מכיוון שהמשימות לא השתנו בין הגרסאות, אלו אותן משימות גם בגרסה 4.4):
      forum.travian.co.il/showthread.php?t=87084

אוקי אז אחרי החפירות שמסביב, למדריך עצמועל מנת להגיע לכפר 2 ביעילות המירבית יש לעקוב אחר השלבים הבאים :
      - נצמדים למשימות הבסיסיות שנקראות "משימות רגילות" ומסיימים אותן .
      - לאחר מכן רצים עד משימה מספר 10 של "כלכלה" "אסם שלב 3" כמובן לסיים את האסם ואז מפסיקים עם הכלכלה.
      - כעת עוברים למשימות בקטגוריית "עולם" , מגיעים עד משימה 9 , זה לא אמור לקחת יותר מ12 שעות עבודה (כולל שני נפסים) .
      - אחר כך עוברים למשימות "קרב" , מבצעים עד משימה 4 ועוצרים (לא לבצע את 5!!) .
      - חוזרים למשימות עולם , בונים מגורים מלכותיים ל-1 ועושים גם את המשימה של פתיחת לשונית נ.ת.
      - מסיימים את משימת מחסן ל 7 + דוחות סביבה .
      - אחרי שמסיימים מחסן ל 7 יש משאבים אקסטרה מהפרס הענק שלו , מתחילים להעלות את שדות המשאב לשלב 3 , לאחר סיום עוגה 3 אמורים להישאר לכם 4000 משאב (לא כולל מה שהחשבון ייצר ב12 שעות הראשונות) .
      - כעבור 32 שעות החשבון אמור להשלים את מה שחסר עבור שדות ל-4 ותוך 32 שעות צריך לסיים עם זה .

שורה תחתונה : אחרי 44 (גג 48 אם חיפפתם :P ) שעות אתם צריכים להיות על שדות 4 .
      - כעת רצים למגורים מלכותיים שלב 10 ו3 מתיישבים , תוך 8.5 ימים אתם אמורים להיות 3 מתיישבים ונקודות תרבות לכפר שני , כיוון שאנו לא רובוטים אז כעבור 9 ימים.
      מה שמצחיק שלא צריך לחגוג בגרסה הזאת בשביל כפר שני וזה מדריך למי שלא בוזז ואין לו זהב בשביל כלובים ומשחות בשביל לבזוז נאות מדבר בהתחלה או לבזוז בכלל.
      למה לא צריך לחגוג לפי המדריך הזה? - כשאתה מתחיל אתה מקבל 500 נת (166 נת בשרת X3) ועוד פעם נוספת 100 נת (50 בשרת המהיר) ועוד פעם 500 נת(166 בשרת המהיר) כלומר יש לך כבר בהתחלה 1100 נת ואתה צריך רק 2000 (במהיר יהיה לך 382 ואתה צריך רק 500) בשרת האיטי בשביל להשלים את הייצור הזה ל2000 יכול לקחת לך בין 7 יממות ל9 יממות, בשרת המהיר לעומת זאת מספיק לך רק יום וחצי של ייצור נת בשביל להגיע לזה (מה שגורם להבדל משמעותי בטירוף בין הפתיחה של שחקני המהירים לפתיחה של שחקני האיטיים)

הערה א : גם שחקנים אשר לא משתמשים בזהב יכולים להשתמש במדריך הזה , מה שדרוש למדריך הוא בסביבות 60 זהב סהכ כאשר אתם משיגים 30 שאתה מקבל בהתחלה ע"י מכירות של מוצרים בתחילת השרת . (ב100% תצליחו לעשות 6000 כסף ממכירות של מה שאתם מוצאים במשך שבוע בהרפתקאות כדי שיהיה לכם סה"כ מספיק כסף כדי להמיר לעוד 30 זהב)
      הערה ב : יש לקנות בונוסי 25% ייצור משאבים לאחר היממה מתנה שמקבלים מאדון המשימות, אחרת כל הזמנים שנרשמו כאן אתם צריכים להאריך לעצמכם ב30% (וחבל)
      הערה ג : אני ממליץ להאריך את הגנת המתחיל שלכם לא משנה באיזה מהירות של שרת אתם, ככה הסטרטר שלכם לא יבזז אקסטרה זמן ולא תצטרכו לבנות נקיקים בשלב מוקדם מה שיעקב אותכם במירוץ לכפר 2, ובנוסף לשחקני המהירויות הגבוהות יותר מX1 - הארכת הגנת המתחיל תעזור לכם נורא לבסס את הקרופרים שלכם , במיוחד לאלו מכם שהולכים ולוקחים קרופרים מרכזיים וחזקים בשרת , יום~יומיים ואולי אפילו 3 ימים נוספים שנותנים לכם שקט לביסוס הקרופר שלכם יכול להוות הבדל מאוד משמעותי, אני יכול לומר על שחקן שאני ראיתי שלקח קרופר נורא חזק באמצע האזור שלנו(מהברית שלי) וכשהוא יצא מההגנת מתחיל המאוחרת שלו הוא כבר היה מבוסס בטירוף ויכל כבר להתחיל לעזור לחברי הברית האחרים בייצור הגנות - תגבורים או לחילופין מי שמשחק התקפה בייצור קאטות/ כוח בזיזה גדול מאוד במכה.
      הערה ד : את הגיבור יש להשאיר על בונוס משאבים ואת הנקודות להעלות לו בעיקר למשאבים (לא לשים יותר מ2 נקודות על כוח לחימה באופן קבוע כדי להרוויח את המשאבים שהגיבור מייצר)

כמו שאפשר לראות אין כאן שום דבר מסובך או איזושהי המצאה, זה רק לשחק עם המשימות בצורה הנוחה ביותר ולא לבזבז את המשאבים על דברים לא נחוצים.

אני מקווה שהמדריך הזה יעזור להרבה שחקנים בעיקר לשחקנים מתחילים ובינוניים שאולי קצת מתקשים עם ההתחלה של הגרסה הזו (מבחינת הפער שהחזקים יותר פותחים בהתחלה).
      אני כמובן ממליץ להכניס אותו ללינקיה כדי שיהיה נגיש גם לאחר הכמה ימים הראשונים שהוא נמצא בעמוד הראשון של התת פורום כללי.

תודה מראש ובהצלחה לכולם :)
      אמיר-MisterB

[SIGPIC][/SIGPIC]

קרדיט לRaging Phoenix על הסמל והלוגו!

[B]
      מדריך לשחקן המתקדם(שדות 18 ביום 87 -לגרסאות 3~4.2)

חלק 1
      | חלק 2
      [/B]

The post was edited 1 time, last by MisterB ().

• מדריך של פנתר :)
      כמו שכבר דיברנו על זה בפרטי, אפשר לייסד כפרים יותר מהר מזה אבל זה להשתגע ולזרוק זהב על שטויות ובמקרים מסויימים זה לפעמים גם לדפוק את החשבון לטווח הארוך
      השיטה הזאת זולה ויעילה (ככה גם פתוחה לקהל רחב יותר של שחקנים ולא רק לטופ ולעשירים :d )
      קיצר מה אני מסביר תמדריך חח כרגיל מבריק ;)
      אמיר יפנתר
    • סליחה ?! כפולי נאות דולב ?! אין לך בושה ? אני אחד משלושת אלה שניסו בטורניר וואלה אני משחק בלי זהב ובלי יותר מידי נסיון והלך לי מעולה.
    • מדריך מצוין:cool::d:tumbup:

The post was edited 1 time, last by arlond shvarchenger: שכחתי את הסמיילי ().

• הקפצה
      ממליץ לפני המהיר הקרוב :)

[SIGPIC][/SIGPIC]

[B]

חלק 1
      | חלק 2
      [/B]
    • MisterB_IL wrote:

הקפצה
      איך לא ראיתי את המדריך הזה לפני..
      נורא מוזר לחזור לשחק בגרסא כזאת אחרי 3.6 ...

אחלה דבר, יכול לתת גם כיוון כללי לשחקנים שחזרו אחרי העדרות ארוכה ולא מבינים מה זה הדבר הזה :)
    • MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

הקפצה
      איך לא ראיתי את המדריך הזה לפני..נורא מוזר לחזור לשחק בגרסא כזאת אחרי 3.6 ...

אחלה דבר, יכול לתת גם כיוון כללי לשחקנים שחזרו אחרי העדרות ארוכה ולא מבינים מה זה הדבר הזה :)

תודה רבה
      מארק? מארק T.P או שאני מבלבל ?

[SIGPIC][/SIGPIC]

[B]

חלק 1
      | חלק 2
      [/B]
    • MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

הקפצה
      איך לא ראיתי את המדריך הזה לפני..נורא מוזר לחזור לשחק בגרסא כזאת אחרי 3.6 ...
      תודה רבה
      מארק? מארק T.P או שאני מבלבל ?
      אמת :D
      מחקו לי את המשתמש מסתבר..
    • וואו דינוזאור עובר פה :p
      סיקורים~ Code Geass , Sword Art Online , Attack on Titan , Angel Beats , Toaru , Anime of the Year 2014 , Another , Fate , Steins; Gate , AnoHana , Anime of the Year 2015, Re:Zero .
      ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~ Shigatsu wa Kimi no Uso - Your Lie in April ~
      ~סיקור קיץ כבר הגיע אל Re:Zero, קפצו לתגובה!~
      ~VON~
    • MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

הקפצה
      איך לא ראיתי את המדריך הזה לפני..נורא מוזר לחזור לשחק בגרסא כזאת אחרי 3.6 ...אחלה דבר, יכול לתת גם כיוון כללי לשחקנים שחזרו אחרי העדרות ארוכה ולא מבינים מה זה הדבר הזה :)
      תודה רבהמארק? מארק T.P או שאני מבלבל ?
      אמת :D מחקו לי את המשתמש מסתבר..
      טוב לשמוע, אני אבאס אותך אבל.. חזרת בדיוק שהקהילה מתה רשמית, היא הייתה מתה כבר כמה שנים אבל המעבר של הפורום לפורמט החדש
      בנוסף היה שרת מהיר לפני חודש/חודשיים שנגמר שחזרו אנשים מכל הקהילה כדי לתת פייט, היה מעניין
      עכשיו זהו עניין של חודשים עד שהדומיין ימחק ונהפוך לזכרונות :)

[SIGPIC][/SIGPIC]

[B]

חלק 1
      | חלק 2
      [/B]
    • lior07_IL wrote:

וואו דינוזאור עובר פה :p
      אל תעשה אותי כזה זקן :D
      אתה דינוזאור שעדיין שרד פה.

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

הקפצה
      איך לא ראיתי את המדריך הזה לפני..נורא מוזר לחזור לשחק בגרסא כזאת אחרי 3.6 ...אחלה דבר, יכול לתת גם כיוון כללי לשחקנים שחזרו אחרי העדרות ארוכה ולא מבינים מה זה הדבר הזה :)
      טוב לשמוע, אני אבאס אותך אבל.. חזרת בדיוק שהקהילה מתה רשמית, היא הייתה מתה כבר כמה שנים אבל המעבר של הפורום לפורמט החדשבנוסף היה שרת מהיר לפני חודש/חודשיים שנגמר שחזרו אנשים מכל הקהילה כדי לתת פייט, היה מעניין

כן, אני רואה שצחיח פה כמו שלא היה מעולם...
      גם בשרתים זה נראה ככה.. גם כמויות השחקנים וגם האיכות שלהם(של רובם, לפי מה שאני רואה מהצד) מצביעים על סופו של המשחק בארץ..
    • MarkK wrote:

lior07_IL wrote:

וואו דינוזאור עובר פה :p
      אל תעשה אותי כזה זקן :D אתה דינוזאור שעדיין שרד פה.

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

הקפצה
      טוב לשמוע, אני אבאס אותך אבל.. חזרת בדיוק שהקהילה מתה רשמית, היא הייתה מתה כבר כמה שנים אבל המעבר של הפורום לפורמט החדשבנוסף היה שרת מהיר לפני חודש/חודשיים שנגמר שחזרו אנשים מכל הקהילה כדי לתת פייט, היה מענייןעכשיו זהו עניין של חודשים עד שהדומיין ימחק ונהפוך לזכרונות :)
      כן, אני רואה שצחיח פה כמו שלא היה מעולם...
      גם בשרתים זה נראה ככה.. גם כמויות השחקנים וגם האיכות שלהם(של רובם, לפי מה שאני רואה מהצד) מצביעים על סופו של המשחק בארץ..

שיהיה בהצלחה בשרת שאתה משחק בו

לכל שאלה/עזרה שאתה צריך אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי או בסקייפ, אני כבר לא משחק אך תמיד שמח לעזור לניצולים

[SIGPIC][/SIGPIC]

[B]

חלק 1
      | חלק 2
      [/B]
    • MisterB_IL wrote:

שיהיה בהצלחה בשרת שאתה משחק בו

לכל שאלה/עזרה שאתה צריך אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי או בסקייפ, אני כבר לא משחק אך תמיד שמח לעזור לניצולים
      באמת שאין עליך אמיר... כולם כבר המשיכו הלאה ושכחו את כל אירועי טרויאן ישראל, חלק אפילו התחילו להכחיש את זה ואומרים שלא היה ולא נברא. אומנם לא היו רכבות או מקלחות, אבל בהחלט היה סבל...
      אני מצדיע לאנשים כמוך שלוקחים מזמנם הפרטי ועוזרים לניצולים.
      :item03: :item04:
      :item07: :item08: :item12: :item05: זה לא הרבה אבל מקווה שתמצא לזה שימוש.
      ~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
      ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
      ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

ts19: Dontouchmeplz
      ts2: ???
    • MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

הקפצה
      טוב לשמוע, אני אבאס אותך אבל.. חזרת בדיוק שהקהילה מתה רשמית, היא הייתה מתה כבר כמה שנים אבל המעבר של הפורום לפורמט החדשבנוסף היה שרת מהיר לפני חודש/חודשיים שנגמר שחזרו אנשים מכל הקהילה כדי לתת פייט, היה מעניין
      אל תמהרו להספיד את הקהילה :)
      אין שום תכנון הנוגע למחיקת הדומיין ואפילו לא קרוב לכך.
      למעשה, ישנם מאמצים רבים להביא את הגרסא החדשה של המשחק לישראל.
      אנחנו עושים מאמצים רבים לשיפור והחייאת הקהילה ואין ספק שהרבה מכך תלוי בכם, השחקנים הוותיקים.

מדריך מעולה, יישר כוח!

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
      מחכים לכם!
    • Knuckles wrote:

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

הקפצה
      טוב לשמוע, אני אבאס אותך אבל.. חזרת בדיוק שהקהילה מתה רשמית, היא הייתה מתה כבר כמה שנים אבל המעבר של הפורום לפורמט החדשבנוסף היה שרת מהיר לפני חודש/חודשיים שנגמר שחזרו אנשים מכל הקהילה כדי לתת פייט, היה מענייןעכשיו זהו עניין של חודשים עד שהדומיין ימחק ונהפוך לזכרונות :)
      אל תמהרו להספיד את הקהילה :) אין שום תכנון הנוגע למחיקת הדומיין ואפילו לא קרוב לכך.
      למעשה, ישנם מאמצים רבים להביא את הגרסא החדשה של המשחק לישראל.
      אנחנו עושים מאמצים רבים לשיפור והחייאת הקהילה ואין ספק שהרבה מכך תלוי בכם, השחקנים הוותיקים.

מדריך מעולה, יישר כוח!

אני חושב שאיחרנו את המועד
      אבל הנהלה חדשה זו רוח חדשה, אולי זה אפשרי

אדמין יקר אתה במקרה (ממש במקרה) מכיר אותי אישית (לפי השמועות) יש לך אפילו את המספר פלאפון ואת הסקייפ שלי

אתה מוזמן ליצור איתי קשר, אשמח לעזור בכל מה שניתן בשביל להחיות את הקהילה גם אם זה אומר לתת פוש נוסף כמו שאינסומניה נתן בהתחלה

אמיר

[SIGPIC][/SIGPIC]

[B]

חלק 1
      | חלק 2
      [/B]
    • MisterB_IL wrote:

Knuckles wrote:

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

הקפצה
      אל תמהרו להספיד את הקהילה :) אין שום תכנון הנוגע למחיקת הדומיין ואפילו לא קרוב לכך.למעשה, ישנם מאמצים רבים להביא את הגרסא החדשה של המשחק לישראל.

מדריך מעולה, יישר כוח!
      אני חושב שאיחרנו את המועד
      אבל הנהלה חדשה זו רוח חדשה, אולי זה אפשרי

אדמין יקר אתה במקרה (ממש במקרה) מכיר אותי אישית (לפי השמועות) יש לך אפילו את המספר פלאפון ואת הסקייפ שלי

אתה מוזמן ליצור איתי קשר, אשמח לעזור בכל מה שניתן בשביל להחיות את הקהילה גם אם זה אומר לתת פוש נוסף כמו שאינסומניה נתן בהתחלה

אמיר
      לצערי לא אוכל להחשף.
      החלטתי לשמור על אנונימיות מוחלטת על מנת לשמור על המשחק הוגן ככל האפשר.
      אשמח לשתף איתך פעולה בכל מקרה.
      שלחתי הודעה פרטית.

מחכים לכם!
    • Knuckles wrote:

MisterB_IL wrote:

Knuckles wrote:

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

MarkK wrote:

MisterB_IL wrote:

הקפצה
      אל תמהרו להספיד את הקהילה :) אין שום תכנון הנוגע למחיקת הדומיין ואפילו לא קרוב לכך.למעשה, ישנם מאמצים רבים להביא את הגרסא החדשה של המשחק לישראל.אנחנו עושים מאמצים רבים לשיפור והחייאת הקהילה ואין ספק שהרבה מכך תלוי בכם, השחקנים הוותיקים.

מדריך מעולה, יישר כוח!
      אני חושב שאיחרנו את המועדאבל הנהלה חדשה זו רוח חדשה, אולי זה אפשרי

אמיר
      לצערי לא אוכל להחשף.החלטתי לשמור על אנונימיות מוחלטת על מנת לשמור על המשחק הוגן ככל האפשר.
      אשמח לשתף איתך פעולה בכל מקרה.
      שלחתי הודעה פרטית.

אתה עושה טעות חמורה
      האדמין שהיה לפניך הוכיח שעל ידי מענה אישי לוותיקים אפשר להחזיק את הדומיין נושם

כשאין לנו הוותיקים מענה רציני וישיר מול הנהלת הדומיין, אנחנו פורשים מאוד מהר
      ואני רק אציין שמות של קבוצות שפרשו מהר מידי עקב הנהלת לורי הלקויה
      3w lms uranium lt החבר'ה של rev שעזבו לבינלאומי ומשחקים שם עד היום
      וזה בלי כל האנשים הטובים שהיו במהיר ופרשו בגלל כל הגועל נפש שהיה שם ב24 מהירים האחרונים

חבל..

[SIGPIC][/SIGPIC]

[B]

חלק 1
      | חלק 2
      [/B]
    • אני לא חושב שמענה אישי בפלטפורמה מחוץ למשחק הינו נחוץ על מנת לשמר את הקהילה.
      ניתן לתקשר בפורום או דרך מערכת המשחק ולקבל מענה באותה האיכות בדיוק.
      כאשר מזדהים באופן אישי מול השחקנים, נוצרות בעיות רבות.

מחכים לכם!