סיפור בהמשכים

• (הערה: תפסיקו להחזיר דמויות לחיים בלי הגיון או סיבה. כאילו - די אנשים....)

דאטרלי הזמין עוד צ'יפס, הוא והיריב, פנוליו, נהנו מהשקט המבורך, במיוחד לאחר כל הבלאגן שהיה במסעדה.
      הם שוחחו, איך לא, על מג'יק.
      "לא, אחי, הקלף הזה טוב אם אתה שם אותו ב" התחיל לומר דאטרלי. ונעצר.

פונליו הסתכל לדאט בעיניים, ניכר היה שדאט לא שם. כלומר - הוא פיזית שם, אבל הראש שלו? איפשהו במרחקים....
      ואז הוא חזר.
      "מה קרה?" היריב שאל.
      "זה מהצד שלך, ממימד הליצ'ים והמתים, הייתה שיחת טלפון לכדור הארץ" ענה לו דאטרלי.
      "איך.... אם זה בצד שלי אז...."
      דאטרלי הסתכל עליו במבט ארוך. מאוד ארוך.

היריב לא באמת הופתע. גם הוא נהג להוסיף דברים לשערים שלו. רק שאצלו זה בדרך כלל היה אפקטים כמו "שוונג" ו"פלאפ" שיישמעו כשהוא פותח את השער. הוא אף פעם לא חשב להוסיף לשם גם אפקט של האזנה בסתר.

מצד שני, דאט תמיד אהב לפקוח עיניים על הכל.

הטלפון של פונליו צלצל, הוא ענה, זו הייתה שיחה קצרה. מאוד קצרה.

"איליסיום איבד שליטה על קורש." אמר לדאטרלי בסיומה "אולי... תיתן להם להשתחרר? שיטיילו קצת וישחקו ואז קורש ייתאפס על עצמו"

דאטרלי, שומר הצלמוות התבונן בו במבט ארוך. מבט שפירושו היה אחד: אומנם אנחנו מחבבים אחד את השני, אבל זה - לא קורה.

----------------------------------------------------------
      מה שדאטרלי לא ידע, זה שבמקום אחר, במרחב בין המימדים, בגיא צלמוות, ההכנות כמעט הושלמו....

שורות שורות של צללים, הבטחות של מוות, הפשטות של שנאה, רוחות של רצח, אונס - הכוחות האפלים ביותר בעולם, עומדים שורות שורות, טורים טורים, ממתינים לדברי מנהיגם.

"איש אחד" התבונן בצבאו האפל.
      הוא עוד ינקום, הוא עוד ישחית את העולם כולו, הוא יגרום לכולם לשלם, הוא ישלוט בעולם, וקורש, קורש יפתח עבורו את הדלת. קורש ישחרר אותו מהכלא הנורא הזה.
      מהכלא שבנה לו השומר, דאטרלי.

The post was edited 4 times, last by דאטרלי ().

• דאטרלי wrote:

"איש אחד" התבונן בצבאו האפל.

(כמעט גרמת לי להחנק)
      אינספור הצללים שאסף השתחוו מולו, מראים לו כבוד שהוא לא רצה, אך כבוד לו הוא ראוי.
      "צלליי! אחיי!" צעק איש אחד, מניף את אגרופו מעלה "זמננו כאן, בכלא, עומד להסתיים - הזמן לנקמה קרב!"
      הצללים רשרשו, כנראה שזו הדרך הקרובה ביותר להבעת שמחה שהם מסוגלים להפגין.
      ------------------------------
      "איך בדיוק תכננתם לבצע את המרד הזה?" שאל גל הלא מרושע את ליאור, "ולמה?"
      ליאור הביט באיתמר ושרון, ולאחר מכן העיף מבט לחוץ בנדב, "קודם אתם תענו לי על שאלה, אתם איתנו או נגדנו?"
      They will never forget you till somebody new comes along

The post was edited 3 times, last by NBA ().

• "אני יכול להעיד שהם איתנו ליאור, אתה מבין, שיער בלונדיני שופע ועיניים כחולות הם לא הדבר היחיד שבורכתי בו" אמר יחזקאל בביטחון.
      "איך אנחנו יכולים לבטוח בך?" שאל ליאור, "אתם לא, אתם תצטרכו פשוט להאמין לי" אמר יחזקאל כששיערו מתנופף ברוח. שרון האדימה, עד עכשיו היא לא התביישה בתחפושת הנקניקייה שלבשה, אבל משהו ביחזקאל גרם לה להתחרט על כך. היא הבטיחה לעצמה שדבר ראשון שהיא עושה כשהם יוצאים מכאן זה למצוא משהו נורמלי ללבוש.
      רק ליחזקאל היה את הכוח להשתמש ברוחות הביוב לטובתו, כולם הסתכלו על יחזקאל בתדהמה ולרגע קט שכחו מהסירחון.
      "בסדר, אני מאמין לך, אבל לא בגלל שאני לא מסוגל להסתכל לך ישירות בעיניים לזמן ממושך, פשוט ממש השקעתי בבגדים למסע הזה, לא כל יום יוצא לי ללבוש את בגדי הסוואגר שלי ואני רוצה לנצל זאת" אמר ליאור בגאווה כאילו היה זה הרגע לו חיכה כל חייו. "אני שמח שאתם החלטתם לשים בי את אמונכם, היה לי משהו חשוב לומר מאז שהגענו לפה אבל חיכיתי לרגע המתאים" אמר יחזקאל עם מבט חושש ואימתני. "ווה קווה ווחיזקוול?" מלמל איתמר עם בקבוק הוויסקי בפיו.
      "איתמר..." אמר נדב ועשה פייספאלם. איתמר התכופף והניח את הבקבוק בעדינות על הרצפה, "צודק, כבר שכחתי" אמר איתמר.
      "שרון, איתמר ונדב אומנם עם כוונות טובות" אמר יחזקאל ועצר באמצע, הניף את ידו לעבר גל עם האצבע קפוצה מכוונת ישירות עליו מלווה במשב רוח עז שהקשה על גל להמשיך לעמוד ביציבות, "הגל שמצאתם בביוב הוא הגל המזויף! האמיתי נמצא בחוץ עדיין זולל ארטיקים שיכול להיות כבר הרסו חצי מהעיר!".
      כולם מהר הפנו את מבטם לגל חוץ מאיתמר שהיה עסוק בהתאבלות על בקבוק הוויסקי שנשבר מהמשב רוח האחרון.
      "א-ת-ה!" הרים איתמר את מבטו מן הרצפה והפנה אותו לגל, האווירה השתנתה, פתאום היה זדון וכעס עצום באוויר שהורגש על ידי כולם מכיוונו של איתמר,
      "אתה גרמת לזה!" אמר איתמר באדישות מטרידה ולא תואמת לסיטואציה.
      ~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
      ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~
      ~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

Current: fire & sand 19: Dontouchmeplz

The post was edited 3 times, last by Hell's Lullaby ().

• [INDENT]"אתה גרמת לזה!" אמר איתמר באדישות מטרידה ולא תואמת לסיטואציה.
      איתמר התקרב עוד אל גל, אצבעו מצביעה על פניו.[/INDENT]
      "מי שבר לי את הבקבוק, אה?" התנודד איתמר במקומו,"כולכם בוגדים! לא הספקתי להפרד מהבקבוק לשלום" איתמר הפנה את מבטו אל הבקבוק השבור שתכולתו כבר נספגה באדמה. נראה היה שהפרידה מבקבוק הוויסקי קשה בעבורו. בבתחשב בסיפור חייו, הפרידה הזו לא מתקרבת למורכבות שהייתה בפרידות הקודמות, אבל זה כבר סיפור אחר, שלא כאן המקום לספר אותו.
      "אני חושב שבסך הכל איתמר סובל מההשפעה של האלכוהול" יחזקאל הסתובב אל ליאור וגל, כמו תמיד, יכול להביא אבחנה מדויקת בכל מצב.
      "אני אומר שנתן לו לנוח עד שההשפעה תעבור, אדם אחד פחות לא יזיק לנו כרגע מול קורש" אמר יחזקאל, "מי איתי?"
      "כל עוד תרחיק אותו מבגדי הסוואגר שלי, אין לי בעיה עם זה" אמר ליאור בזמן שהוא מנער אבק בלתי נראה משרוולו.
      כל השאר הנהנו וחיכו בקוצר רוח להמשיך בדרכם. שרון, עדיין בתחפושת נקניקיה הסתכלה לצד השני, לחייה אדומות. היא לא רוצה שיחזקאל יראה את הבהייה שלה בשערו המתנפנף. "אה.. כן מה שתגיד יחזקאל" אמרה שרון.
      יחזקאל הסתובב בחזרה כדי למצוא את איתמר יושן... בין ידיו של גל.
      "הוא נרדם.. והייתי צריך לתפוס אותו לפני שיפול" הסביר גל, כשהוא מראה את איתמר, נשען עליו, נוחר בקולי קולות.
      "שים אותו בפינה ותן לו לישון" אמר יחזקאל בסמכותיות "אנחנו צריכים לגלות האם אתה הגל האמיתי או הכפיל. בנתיים אי אפשר לסמוך עליך"
      גל הניח את איתמר בזהירות על הקרקע, עמד, ושילב ידיים בשחצניות.
      "ואיך תעשה את זה בדיוק?"

-------------------------------------

נתנאל פילס את דרכו בביוב. אין לו זמן למריבות חסרות פשר.
      לא שמו לב שהוא חמק מהם.
      חלק מהעניין פה קרה קצת בגללו, והוא חייב לסדר את זה. הם יבואו עוד מעט, ובנתיים, הוא חייב לדווח על תוצאות.
      קורש עמד בסוף התעלה, ממש מעבר לפינה בו עמדו יחזקאל וחבורתו. הוא ברח לשם כשראה שהם עומדים להגיע.ונראה היה שהוא חיכה למישהו.
      נתנאל התגלה בפניו.
      " נו נו, אני רואה שהמרגל הקטן שלי כבר חזר, יש לך מה לספר לי?" פניו חרושות הרוע זהרו בחושך" או שאתה עדיין דג רקק עלוב שלא יודע לבצע אפילו משימה אחת?"
      המילים פצעו את נתנאל, נמאס לו מהיחס המזלזל הזה.
      "כככן הלורד" גמגם נתנאל " יש לי משהו חשוב מאוד לספר לך"
      "מצויין, ידעתי שאני יכול לסמוך עליך" המהם קורש.
      "נו אז מה זה הדבר החשוב הזה?"
      "אה.. כן , רגע תן לי לסדר את המידע בראש" אמר נתנאל, כבר מתכונן להאכיל אותו בדברי השקר כדי להגן על חבריו.

IL3 - Thebest1- לשעבר

נתנאל|Dahanim|king kill|Yinon09| - ilX

aWolfslife wrote:

"הגיבור האמיתי פה הוא יחזקאל! זה ברור כשמש!"

"הדבר היחיד שעומד בינך לבין המטרה שלך הוא הסיפור הזה שאתה ממשיך לספר לעצמך על למה אתה לא יכול לעשות את זה."

The post was edited 3 times, last by dahanim2 ().

• לשרון, כמו תמיד היה פתרון. אף אדם לא אוהב לחוש כאב.
      הפתרון של שרון כלל בעיטה למקומות די רגישים.

גל התקפל בכאב, ללא ספק, הוא היה הגל הטוב. אנשים רעים מצפים למכות מתחת לחגורה, הם בדרך כלל אלה שמנחיתים אותם.
      (כמובן, שרון איננה בן אדם רע, היא פשוט נינג'ה)

מתברר שזה היה פתרון לא רע כדי לברר שגל הוא גם הטוב. היה בו רק פגם אחד קטנטן....

לגל היו גרופיות, עשרות מהן, והרגע הן ראו את האליל שלהן נפגע.

זה היה מאבק קצר יחסית, חבורה של גרופיות נגד שרון, ליאור מעיין ויחזקאל - לא בדיוק משהו שיטריד את גיבורינו...
      בסופו של המאבק הבנות היו קצת פחות להוטות לפעילות אלימה. וגיבורינו התנשפו קלות. איתמר עדיין ישן.

"איפה גל?" שאלה שרון, "אם הוא גל הטוב אז לפחות בוא ניעזר בו".
      יחזקאל התבונן סביבו בתשומת לב, ולאחר חשיבה מעמיקה הגיעה למסקנה "שרון, אני חושב שהוא לא כאן".
      שרון הסמיקה ואמרה "אה..." משתנק כזה, יחזקאל ממש התייחס אליה :)
      ליאור, כרגיל, התבונן בתשומת לב עמוקה יותר, מתברר שכחצי תריסר מהגרופיות הרגילות של גל נעלמו יחד עם גל.
      אבל הן השאירו אחריהן את הגלימה שלו, ואת החצאית, וכמות מכובדת של עקיבות.

(משאיר את ההמשך לשעשועו\ה של הכותב\ת הבא\ה)

The post was edited 2 times, last by דאטרלי ().

• "לפי כמות העקבות המכובדת שיש פה," אמר יחזקאל לאחר מחשבה מאומצת, "אני מסיק שכנראה קרה פה משהו."
      נדב הביט בו לרגע, ואז ענה בחיוך "אני חושב שאתה צודק!" לאחר מכן הוא זימן כובע בלשים עם כוחות הניהול שלו, כנראה הוא חיכה להזדמנות להשתמש בכובע הזה, ולאחר שהניח אותו על ראשו הוסיף "אבל של מי הן?"
      ליאור הביט בשניהם עם פה פעור במשך כמה שניות, ולאחר שחזר לעשתוניותיו הוא צעק "תגידו לי אתם ****ים?! הבנות לקחו את גל!"
      נדב חשב לרגע ואמר "האמת אני לא בטוח, לא חשבתי על זה אף פעם. יחזקאל, אנחנו ****ים?"
      בזמן שהשלושה דיברו, איתמר ניגש אל העקבות ורכן לכיוון הקרקע.
      "רעיון טוב," ציין ליאור בשמחה, "אתם רואים? למדו מאיתמר! הוא כבר הלך לבחון את העק-" לפני שהספיק לסיים את המשפט, איתמר התמוטט על הקרקע ונשכב על גבו. "אני לא אשרוד עוד הרבה", הוא מלמל במאמץ רב, "אם לא תשיגו לי בירה, כנראה שיהיה זה סופי..."
      ליאור הביט באיתמר שהתמוטט, לאחר מכן בנדב ויחזקאל ששקלו ברצינות את האפשרות שהם ****ים, ולבסוף בשרון שתלשה עלים מפרח שמצאה בזמן שמלמלה לעצמה דברים והעיפה מבטים ביישניים לכיוון יחזקאל.
      "לעזאזל," נאנח ליאור "טוב, כנראה שזה רק אני ואתה, נתנאל."
      לאחר קצת יותר מדי זמן בו הוא לא קיבל תשובה, הוא הביט סביבו, והבין שגם נתנאל נעלם.
      "תפסיקו עם מה שאתם עושים!" צעק ליאור לכולם, "בואו אחרי, נלך בעקבות העקבות."
      נדב ניגש אליו, אך לפני שהוא הספיק לדבר ליאור אמר לו "לא, אין מצב שהבנות רצו לבלבל אותנו, ולכן הן הלכו אחורה מהכיוון אליו העקבות מובילים, כך שלמעשה הן נמצאות כרגע איפה שאיתמר שוכב. איך אני יודע? כי אין שם אף אחד חוץ מאיתמר. עכשיו תשתמש בכוחות הניהול שלך ותהיה מועיל."

The post was edited 10 times, last by NBA ().

• שרון התבוננה בהם.... בנים הם כאלה סתומים לפעמים...
      "תקשיבו, תזיזו את הישבן שלכם לכיוון ההוא, ותביאו את גל, חבורה של בבונים" אמרה בתקיפות "אה... לא אתה יחזקאלי" אמרה, קולטת את המבט תכול העיניים הנעוץ בה.
      "שרון צודקת" אמר יחזקאל, "חייבים להחזיר את גל"
      הוא תפס ביד אחת את איתמר, וביד שנייה את נדב (ליאור עשה גלגלון כדי להתחמק) והתחיל לצעוד בנחישות לכיוון העקיבות.
      "יחזקאל..." צעקה שרון.
      יחזקאל הסתובב, שרון החזיקה את הבגדים של גל....

"אה...."
      יחזקאל צעד בנחישות בכיוון העקיבות, הפעם, עם הבגדים של גל.
      ----------------------------------------------------------
      כשיחזקאל, איתמר (מלווה בשלוש בנות שמצאו לעצמן אליל חדש), ונדב (כורע תחת משקלו של גל, לבוש) חזרו, הם גילו ששרון המובכת מוקפת מחרוזות פרחים ואת ליאור שר לה סרנדות... (ומזייף)

The post was edited 1 time, last by דאטרלי ().

• יחזקאל ניגש אל שרון בחיוך ואמר לה "איזה יופי שאת וליאור מסתדרים ככה! תמיד ידעתי שיהיה משהו בייניכם."
      שרון הביטה בו בזעזוע עמוק וענתה "כן... איזה יופי..."
      ליאור, שעתה קיבל את תמיכתו של יחזקאל, הרגיש את המוזה מציפה אותו ושר בקולי קולות:
      "ייופייך כשושנים,
      או כמו ערס מנהריה
      דוקר כשמתקרבים.
      מה אתן למען
      תרצי בי כמו שאברהם
      רצה את כנען?"
      עתה כולם הדביקו את יחזקאל והגיעו אל המקום ממנו יצאו, לכן גל ירד מגבו של נדב ונעמד לידו.
      "תודה שסחבת אותי." אמר גל לנדב.
      "אין בע..." נדב עיכל את מה שקרה ושאל "אתה יכלת ללכת כל הזמן הזה?"
      "כן," גל הסביר, "פשוט התנדבת לסחוב אותי, אז הסכמתי."
      "אתה אמרת שהרגל שלך שבורה!" צעק עליו נדב, שלפתע החזיק חרב אחת בכל יד.
      ליאור ניגש אליהם ואמר "תפסיקו עם זה! חוץ מזה, נדב, מי הטיפש שנתן לך כוחות ניהול?"
      "אני." אמר קורש שלפתע הופיע מולם, "אני הטיפש שעשה את זה."
      השירה של ליאור פסקה וכולם הביטו בקורש ביריאה, חוץ מאיתמר שהבנות המשיכו להציק לו.
      "די, אל תהיה כל כך קשוח כלפי עצמך" ניחם אותו נדב, "אתה לא טיפש."
      לפתע, נתנאל הופיע...
    • לפתע נתנאל הופיע מתנשף בכבדות בעודו צועק "חכו לי!"
      כולם הסתובבו חוץ מאיתמר, שעדיין בעט בראשיהן של השלוש גרופיות שעדיין לא הרפו ואמר "מספיק, זה שיקסע! שבת היום!"
      השיקסעות - סליחה, הגרופיות, אומנם לא היו דתיות או משהו בסגנון, אך הן היו שומרי מצוות. (כן, גם אנחנו לא באמת מבינים את החלק הזה, תנסו לזרום).
      לאחר שהשיקסעות - זאת אומרת, הגרופיות שומרי מצוות הבינו את העוול להן גרמו, הן ביקשו כפרה (לא כפרע עליך - אני מתכוון מחילה).
      "אם אתן באמת מתכוונות לזה, ואתן מבטיחות לעזוב אותי לאחר מכן, אז אני אשמח לשיכר כלשהו (הופה התחלנו לקפוץ ברובד הלשוני אה?).
      "השומרי מצוות - סליחה, שיקסעות - גם זה לא נכון שנייה - השיקעסות שומרי המצוות שכבר לא היו גרופיות בעקבות יום כיפור שהיה בפתח הנהנו כאות הסכמה והלכו לדרכן. "סוף סוף" אמר איתמר ופנה אל נתנאל, בינתיים מצחם של נדב, שרון, קורש, גל, ליאור ויחזקאל נהיה אדום, הם לקחו הפסקה, פירקו את מעגל הפייספאלמינג וחזרו כל אחד להיכן שהיה כשנתנאל רק הגיע. "אנחנו צריכים לקבוע מועד לעשות זאת שוב" אמר נדב, "אבל בואו נחזור רגע לעלילה, נתנאל, למה נטשת אותנו ממקודם?". נתנאל נראה מותש, הוא היה מצטרף למעגל הפייספאלמינג אם היה בו כוח. "נתנאל, אני הוריתי לך להישאר, מדוע כשלת במשימה כה בסיסית? האם אני צריך לבחון מחדש את מיקומך?" אמר קורש בקול נמוך שהעביר בנתנאל צמרמורת מכף הרגל עד הראש, לשאר זה רק הזכיר שהם היו אדישים מידי לסיטואציה וכולם נכנסו לעמדות לחימה.
      כולם חיכו לתשובה מנתנאל.
      "יכלו לפחות לשאול אותי אם אני רוצה להצטרף למעגל" חשב נתנאל "נתנאל, חשבתי שאתה שומר שבת, מה אתה עושה פה?" שאל איתמר.
      "אני צריך לשקר לקורש ולגרום לו לבטוח בי אחרת כל מה שעשיתי עד כה יהיה לשווא, אבל אני לא מוכן לזה, הבטחתי לאמא שבשבתות אני לא אשקר" חשב נתנאל
      הוא העביר מבטו בין קורש לבין חבריו הלוך ושוב ותהה איך יצא מהסיטואציה הזו כש...

The post was edited 3 times, last by Hell's Lullaby ().

• כאשר שהסיפור שונה הוחלף וחזרנו לסיפור שבו אוהד מנסה לרצוח את אור
      אז זה היה יום נורמלי לחלוטין עד שאוהד החליט שהוא נוקם באור ולאחר מכן.....
      עבר:
      שרת Dancing Blade : ILX 22 בערך 3 שבועות
      שרת Abyss : ILX21
      שרת Savage
      : ILX20
      שרת ILX19: חניבעל
      שרת Person : ILX18
      הווה : שרת Joanne Woodward: ILX23

[28/12/2016 03:21:23] Yarin: צריך לחסום קנייה של זהב מפייפאל תאמין לי
      [28/12/2016 03:21:31] Yarin: קל מדי לשחק בחינם
      הם גילו את הסוד שלנו תוכנית ב יוצאת לדרך

• הוא גילה שהוא בתוך הבטן של גל, ביחד עם כל שאר הארטיקים שגל אכל, ושהוא לא יכול לצאת משם.
      אשכולות מתים?
      אין דבר כזה!
      משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
      ~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~

The post was edited 1 time, last by בלוב01 ().

• אבל מה שהם לא ידעו היה שכשמדגדגים את גל הוא עובר טרנספורמציה, מעין מטמורפיס שמקבל צורה של חור שחור.
      גל שאב לתוכו את מונה ואת נועם ואת כל שאר הדמויות, לאחר מכן גל החל לשאוב לתוכו את כדור הארץ החל מחיפה עד בורגתה, לאחר מכן נפש באילת ובלע כמה יבחושים מה שגרם לו לאבד עשתונות ולבלוע את כל כדור הארץ מה ולאחר מכן את היקום, הסוף.

• aWolfslife wrote:

אבל מה שהם לא ידעו היה שכשמדגדגים את גל הוא עובר טרנספורמציה, מעין מטמורפיס שמקבל צורה של חור שחור.
      גל שאב לתוכו את מונה ואת נועם ואת כל שאר הדמויות, לאחר מכן גל החל לשאוב לתוכו את כדור הארץ החל מחיפה עד בורגתה, לאחר מכן נפש באילת ובלע כמה יבחושים מה שגרם לו לאבד עשתונות ולבלוע את כל כדור הארץ מה ולאחר מכן את היקום, הסוף.

ואז היה המפץ הגדול וחזרנו למקום שהיינו בו והיה קרב בין אור ואוהד
      עבר:
      שרת Dancing Blade : ILX 22 בערך 3 שבועות
      שרת Abyss : ILX21
      שרת Savage
      : ILX20
      שרת ILX19: חניבעל
      שרת Person : ILX18
      הווה : שרת Joanne Woodward: ILX23

[28/12/2016 03:21:23] Yarin: צריך לחסום קנייה של זהב מפייפאל תאמין לי
      [28/12/2016 03:21:31] Yarin: קל מדי לשחק בחינם
      הם גילו את הסוד שלנו תוכנית ב יוצאת לדרך

• Light wrote:

ואז היה המפץ הגדול וחזרנו למקום שהיינו בו והיה קרב בין אור ואוהד

במהלכו הם הרגו אחד את השני.
      אשכולות מתים?
      אין דבר כזה!
      משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
      ~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~

The post was edited 2 times, last by בלוב01 ().

• דאטרלי והיריב ישבו בנינוחות במסעדה, ובין המבורגר אחד למשנהו, הם הדליקו את הטלוויזיה וראו את התוכנית האהובה עליהם - "נדב וחברים".
      "אתה יודע" אמר דאטרלי "הם אשכרה אמיתיים כל החבר'ה האלה"
      "המממ... נו, אני לא מופתע. גם עליהם שמת מצלמה?"
      פנוליו שאל.

דאטרלי חייך. זה היה נדיר. פנוליו זכר את הרגע הזה בזעזוע לשארית חייו (צריך לזכור שהוא בן אלמוות).
      חיוכו של דאטרלי נקטע כששידורים בשחור לבן הופיעו על המסך, נראה ששוב יש הפרעות מהמימדים של השרתים... משהו על אוהד ואור...
      "אתה..." שאל דאט
      "כן כן, אני מטפל בזה, תן לי רגע". פנוליו פתח שער (נשמע צליל "סלפאש") ועבר דרכו.
      --------------------------------------------------------------------------------
      מספר דקות לאחר מכן נשמע עוד "ספלאש" והטלוויזיה הסתדרה.

דאט ויריבו הסתכלו בטלוויזיה, מתברר שקורש נתן באן לנדב על כך שהוא כותב שתי מילים בסיפור בהמשכים.
      חבל, פנוליו אהב את נדב.

דאט הסתכל על היריב שלו, נכון שהם היו יריבים, אבל... נו טוב...
      ==========================================================
      ...נתנאל היה בבעיה, מצד אחד - הוא הבטיח לאמא לא לשקר.
      מהצד השני, קורש מפחיד. וקורש הרגע נתן לנדב באן, והתקרב לנתנאל באיום...
      "אני, אהה... מר קורש, כלומר אדון קורש, כלומר אדוני, תקשיב, זה לא..."
      "שתוק נתי" צעקה עליו שרון, ואמרה "תקשיב קורש, זה לא הולך ככה, מה הקטע הזה, להשתלט על העולם? מה עובר עליך? כאילו באיזה קטע?"
      קורש הסתכל עליה במבט מבולבל, הוא לא היה רגיל לתגובות כאלה.
      מצד שני שרון הייתה נינג'ה.

"תראי.... זה לא שאני משוגע או מרושע או משהו" אמר קורש "אבל העולם כל כך מבולגן, אי אפשר ככה"
      "מבולגן? זה התירוץ שלך?" אמרה לו שרון, ולרגע קורש הרגיש כאילו חזר להית בן שש, ואמא שלו נוזפת בו.

לפתע, נפתח שער כחול ודאט הגיח מתוכו, הוא גרר אחריו את נדב - מתברר שאפשר להחזיר אנשים ממימד הארטיק... דאט נעלם, אחרי הכל, הוא מפסיד תוכנית טלוויזהי טובה.
      על הדרך, תוך כדי הגרירה של נדב, נכנס קצת שלג, ובקבוק של וודקה שהיה עליו פתק "לאיתמר".

קורש התבונן בשלג.
      שלג ביער.
      באמצע הקיץ.
      בחום אימים.

"כן! מבולגן! תראי מה זה! יש פה שלג! בקיץ!" קורש התעצבן.

ליאור הביט באימה בשרון, שהביטה באימה בנתנאל, שהביט באימה גל, שהביט באימה באיתמר, שפזל בין בקבוק הוודקה ובין קורש - שנהפך לענק בגובה של שישה מטרים....

ענק עצבני ביותר.
    • ציפיתם את זה?
      ציפיתם שקורש יהפוך לענק גדול בגודל שש מטר?
      את האמת, אני לא, אבל אני זורם, אז תזרמו גם אתם.
      עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם בשאלה כזו של יורמים
      "במה בדיוק אנחנו צריכים לזרום? סיפור בהמשכים, תמשיך אותו"
      עכשיו כאילו אני עונה, אל תצפו לזה לעיתים קרובות, הזמן שלי יקר בשביל לבזבז אותו עליכם.
      במחשבה שנייה, הוא יקר מדיי,נמשיך בסיפור.
      ולמה ההמשך יהיה קצת מוזר עכשיו?
      ובכן ההמשך הזה בא לאחר שההנהלה הוחלפה, קראתי כמה ספרי מדע בדיוני והשרת המהיר, המהיר מאוד, הסתיים.
      בוא נמשיך.
      -------------------------------------------------------------------------------------

ענק עצבני ביותר התיימר לגובה, הוא נראה מפחיד, כאילו מפחיד כמו שענק בגובה שש מטר אמור להראות.
      הענק התקרב אליהם, נראה היה שהוא מנסה לבחור את מי לקחת קודם. לא שאנחנו יודעים מה יקרה לאותו בחור שיקחו אותו.
      "תקשיבו" אמר יחזקאל, לוקח פיקוד כמו תמיד " אני חושב שכדאי להתפצל, ככה נקשה עליו עוד יותר בשביל לתפוס אותנו"
      "רעיון טוב" אמר ליאור, " העיקר שבזמן הבריחה בגדי הסוואגר שלי לא יתלכלכו"
      "אתם בטוחים שאנחנו צריכים להתפצל?" הוסיף נתנאל "אני מכיר אותו כשעבדתי תחתו, תאמינו לי, הוא יכול למצוא כל אחד"
      "טוב לא משנה אני לוקח את הפיקוד כאן" היסה יחזקאל את כולם. קורש הענק היה במרחק כמה מטרים בודדים, ובעוד כמה שניות הוא יגיע אליהם
      "אנחנו צריכים לחלק את כולנו לקבוצות, מי שמצליח לצאת מפה שלם יחכה ליד המועדון, סבבה?"
      נשמעו הנהוני הסכמה בין כולם, ברצינות, ממש שמעו את ההנהונים שלהם.
      "אני גם יכול להצטרף?" שאל בחור שבא מאחוריהם " שמעתי הכל ופושט חיכיתי לרגע הנכון" אביתר התקרב אל החבורה.
      "אה! אי אפשר להאמין לו, הוא בטח מרגל, או בוגד" החניק איתמר אמירה אל תוך עצמו.
      " לא משנה, בוא נתחלק זרז. אז ככה" התחיל יחזקאל, שופע פיקודיות כמו תמיד " אז שרון תלך ליאור, גל ילך עם נדב----"
      הכל נקטע באחת, הם לא שמו לב שקורש כבר גוהר מעליהם.
      "אה.. אתם יודעים מה.. בוא פשוט נברח, שכל אחד ימצא לעצמו זוג ויברח על נפשו!"
      כולם, נתנאל, איתמר, ליאור, מעיין, גל, נדב, שרון יחזקאל וכמובן אביתר, ברחו על נפשם"

-----------------------------------------------------------------------

פנוליו ודאטרלי ישבו מול המסך, מחכים לאיזו התפתחות טובה.
      "אתה יודע, אני חושב שכל זה אמיתי" התחיל דאטרלי לומר.
      "למה אתה מתכוון?" אמר פנוליו, מתעסק עם קלפי מג'יק ומחשב חישובים תוך כדי.
      "תראה" פתח דאט את דבריו " זוכר שידעתי בשלב מוקדם מאוד של הסיפור שאני בעצם נמצא בתוך סיפור?"
      "נו?"
      "ממתי דמות בסיפור כלשהו יודעת שהיא נמצאת בסיפור? אנחנו אמיתיים בכלל?"
      "אולי אתה מפרש את זה בראש שלך, לי זה נשמע מאוד הגיוני כל הסיפור הזה"
      דאטרלי קם מכיסאו והתחיל להסתובב בחדר " אני צריך לעשות כמה בירורים, אני צריך להבין טוב יותר מה קורה כאן"
      דאטרלי פתח שער, ויצא.
      ----------------------------------------------
      "נו אתה בא"
      "אין לי כוח.." התנשף נתנאל, מקרטע אחרי איתמר " כואבות לי הרגליים"
      איתמר ונתנאל מצאו את עצמם, שניהם הולכים במנהרות הביוב. לאחר שפגש את איתמר שחשב שלבקבוק זכוכית בצד התעלה יהיה טעם של בירה, נתנאל החליט שהוא חייב להשאר לידו. אומנם הם דיי לא מצאו את עצמם. אבל עדיין לא התיאשו.
      "ממה כואבות לך הרגליים? מה כבר עשינו?"
      "לא יודע..." כנראה משהו שעשיתי ואני לא זוכר" השיב נתנאל
      "טוב העיקר שזה ישתפר" אמר איתמר והמשיך ללכת " אתה חושב שנמצא דרך לצאת מפה? אתה החכם פה מביננו"
      "המממ" חשב נתנאל " בהתחשב בזה שאנחנו נמצאים בביוב וענק בגודל שש מטר רודף אחרינו, אני מניח שאם נמצא מקום נמוך מספיק אולי הוא לא יצליח להתקרב אלינו, ואחר כך נחפש דרך לצאת החוצה" נתנאל, פניו אל הקרקע מרוב עייפות, מחכה לתשובה מאיתמר.
      "איתמר? למה אתה לא עונה?"
      נתנאל הרים את ראשו, ענק בגודל שש מטר נישא מעליהם.
      ניחשתם נכון, זה היה קורש.
      "זה.. זה .. זה.." איתמר סובב את פניו מקורש אל נתנאל ולהפך.
      "זה--
      "לא איתמר" קטע נתנאל את דבריו, פניו במבע כזה שאומר שזה לא פעם ראשונה שהוא אומר זאת " כמה פעמים כבר אמרתי לך, זה לא פוטושופ"

IL3 - Thebest1- לשעבר

נתנאל|Dahanim|king kill|Yinon09| - ilX

aWolfslife wrote:

"הגיבור האמיתי פה הוא יחזקאל! זה ברור כשמש!"

"הדבר היחיד שעומד בינך לבין המטרה שלך הוא הסיפור הזה שאתה ממשיך לספר לעצמך על למה אתה לא יכול לעשות את זה."

The post was edited 1 time, last by dahanim2_IL ().

• כאשר נאמרו המילים האלה, חשך עולמו של איתמר. כל חייו חשב שכל מה שאמיתי הוא פוטושופ! ההבנה היכתה בו, ולמול חבריו , הוא קיבל התקף לב , ומת.