בעיות במשחק

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• בעיות במשחק

לאחר התלבטות ארוכה החלטנו כל החלק שלי בצד לתלות את הנעליים ולפרוש בכבוד מן המשחק.
    השרת הזה לא זורם ומבזבז שעות על גבי שעות ברענון הדפדפן עד כדי כך שנגרם נזק כבד לאצבעות למרבית החברים ושלא נדבר על הפגיעה במורל ובפיתוח החשבונות והייבול שמתבזבז בבירות.
    לכן מאסנו במשחק והחלטנו לשים מחיקה המונית.
    בהצלחה לשאר האנשים שנשארים בשרת, מי יתן ולא תדעו באגים באמצע מבצעים.

בהצלחה
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin
  • legendary8 wrote:

לאחר התלבטות ארוכה החלטנו כל החלק שלי בצד לתלות את הנעליים ולפרוש בכבוד מן המשחק.
    השרת הזה לא זורם ומבזבז שעות על גבי שעות ברענון הדפדפן עד כדי כך שנגרם נזק כבד לאצבעות למרבית החברים ושלא נדבר על הפגיעה במורל ובפיתוח החשבונות והייבול שמתבזבז בבירות.
    לכן מאסנו במשחק והחלטנו לשים מחיקה המונית.
    בהצלחה לשאר האנשים שנשארים בשרת, מי יתן ולא תדעו באגים באמצע מבצעים.

בהצלחה

אני איתך בהחלט עבר כל גבול
    היו מורידים את המשחק לכמה ימים מתקנים ואז מחזירים אי אפשר להיות באי וודאות עוד מעט חוזר ומחכים מחכים עד מתי
    שאף, אחד לא יספר סיפורים המשחק פשוט לא זורם
  • צודקים, ירין אנא ממך תפרוש מהתפקיד הכל אשמתך.
    | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |

.
    ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

pure_evil wrote:

אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!

kk? wrote:

צד של מושחתים.

• לא בעד לפרוש מהשרת אבל לדעתי צריך להוריד את האתר לתחזוקה ולהודיע בפורום מתי הוא חוזר.
    לגבי ההתקדמות של השרת פשוט לשחרר אוצרות ביום 35 ולא 34 + re roll לכל השחקנים ללפני שעתיים.
    הפסקת אש של כמה שעות כדי שכל השחקנים יוכלו להתארגן מחדש..
    ותפסיקו להיות ילדים ולבקש פיצוי זהב זה לא עובד ככה והמנהלים בשרת לא קובעים מה יהיה ומה לא הם גורם קטן בהנהלה של טרוויאן..
    תנסו לממש את מה שאני אומר זה עדיף על להשאיר את האתר פועל ולראות איך השחקן נופל לך בידיים
  • roycooper wrote:

לא בעד לפרוש מהשרת אבל לדעתי צריך להוריד את האתר לתחזוקה ולהודיע בפורום מתי הוא חוזר.
    לגבי ההתקדמות של השרת פשוט לשחרר אוצרות ביום 35 ולא 34 + re roll לכל השחקנים ללפני שעתיים.
    הפסקת אש של כמה שעות כדי שכל השחקנים יוכלו להתארגן מחדש..
    ותפסיקו להיות ילדים ולבקש פיצוי זהב זה לא עובד ככה והמנהלים בשרת לא קובעים מה יהיה ומה לא הם גורם קטן בהנהלה של טרוויאן..
    תנסו לממש את מה שאני אומר זה עדיף על להשאיר את האתר פועל ולראות איך השחקן נופל לך בידיים

מצטרף למה שאתה אומר
    מה לפרוש מהשרת מה אתם ילדים קטנים? ירין כבר אמר שאלה בעיות בכל השרתים בעולם..
    בכל מקרה באמת עדיף כבר שיורידו את השרתים עד שיסדרו.. סתם חבל על הזמן המבוזבז שמחכים שיסתדר
    IL4-kaparot, Cther. IL19-alen
    ILX15 - kaparot, ILX17 - dreamland, ILX18 - OchliGochli/Thekiller, ILX19 - Simply Tiger, ILX20 - White Cheese, ILX23 - Typhoon/Gradient

• עד מתי בגרויות
    עבר:
    שרת Dancing Blade : ILX 22 בערך 3 שבועות
    שרת Abyss : ILX21
    שרת Savage
    : ILX20
    שרת ILX19: חניבעל
    שרת Person : ILX18
    הווה : שרת Joanne Woodward: ILX23

[28/12/2016 03:21:23] Yarin: צריך לחסום קנייה של זהב מפייפאל תאמין לי
    [28/12/2016 03:21:31] Yarin: קל מדי לשחק בחינם
    הם גילו את הסוד שלנו תוכנית ב יוצאת לדרך

The post was edited 1 time, last by Light ().