יום 7 - האוצר הגאלי

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• יום 7 - האוצר הגאלי

[B]יום 7 - האוצר הגאלי

[/B]

כשאתה סוף סוף עובר את שערי העיר הרחובות ריקים ורק השאגות מהקהל יכולות להשמע. אתה ממהר בכיוון הזה, מפחד שזה מאוחר מידי והמתיישב כבר נרצח. כשאתה מגיע לארנה, אתה רואה שהמתיישב הגאלי באמת בפנים, והקרב הופסד. גלדיאטור ענקי עם שיריון כבד שלובש קסדה עם סמל של דג עומד לנעוץ את חרבו במתיישב, מחכה לסימן מהשליט של הממלכה.
    "עצור! בבקשה, אל תהרוג אותו!" בכית בייאוש.
    "אנחנו ניתן מה שתרצה בשביל חייו. הוא מתיישב שלו, מותו לא יביא לך כבוד!"
    השליט נתן בך מבט ארוך והשיב:
    "אוקיי. אני חופש שאתה יכול להיות כלי עזר לי. אני אשחרר אותו אם תביא לי את מה שאני מבקש. לפני כמה זמן, גששי הביאו לי מגילה עם שפה עתיקה שרק כמה אנשים יכולים לקרוא. שלחתי את זה לחברי והוא הבטיח לי שהוא יתרגם אותה. מצא אותו והבא לי את המגילה, ואתה תתוגמל. אם לא - חברך ימות.
    "איך אנחנו מוצאים אותו?" -אתה מסתכל עליו בתקווה.
    "הוא נהג להיות גלדיאטור ונלחם עם אותו ציוד שאתה רואה פה בארנה" -השליט מצביע לגלדיאטור המנצח.
    הוא קרוא אחרי סוג הגלדיאטור הזה. כפרו קרוא אחרי אחד ממלכי הגאליים הגדולים ביותר, שאיחדו את הגאלים להלחם ברומאים, ובעקרון אומר "מלך הלוחמים הדגולים". מצא אותו והוא יביא לך את המשימה האחרונה.

משימות:
    1) מצא את האיש על מפת טרוויאן ROA, והבא לנו את שמו.
    2) פתור את המשימה על הפרופיל שלו.
    מנהלי הפורום פועלים על בסיס התנדבותי ולכן לא זמינים 24 שעות ביממה.
    חוקי הפורום

The post was edited 1 time, last by Sebastian ().

• כמה דברים חשובים:
    1. בבנאים 1 רדפנו אחרי אנשים שלא כתבו את שם החשבון שלהם, כאן זה כבר לא יקרה. אנחנו נאסוף את שמות כל האנשים שצדקו וכתבו את שם החשבון שלהם והם יקבלו את הזהב על כל יום. מי שלא כתב את שם החשבון שלו, צדק בכל החידות ולא ערך לאחר שקרא את ההודעה הזאת, ישתתף בהגרלה הגדולה, אבל לא יקבל את הזהב על כל החידות.

2. בחידה האחרונה- מי שיכול לענות עליה, יענה ויקבל את הזהב על היום הזה. מי שענה נכון על כל החידות שבאו לפני כן אבל לא יכול לענות על החידה השביעית, עדיין ישתתף בהגרלה הגדולה.

יש לך שאלה? תוכל למצוא את התשובה כאן:
    תשובות טרוויאן

The post was edited 1 time, last by Saturn ().

• לא בטוח שזה נכון:

1) סוג הגלדיאטור הזה הוא מורמילו (Murmillo )

2)
    א. מה האוצר הגאלי האמיתי המוזכר במשימה הזאת:
    The gold of Tolosa

ב. מה נקודות הציון של האוצר: -187|-36

את הזהב נא לשלוח לחשבון bible שרת 3
    god with me

il3- bible
  • 1. סוג הגלדיאטור הוא "מורמילו" (murmillo) - על פי רמז סמל הדג.
    2. לא ניתן להירשם לשרת ROAx2 (מתקבלת הודעת SIGNUP CLOSED) על מנת למצוא את פרופיל השחקן ומשימת ההמשך...

בברכה,

BOOTS, IL1
  • תשובה 1 :
    שמו של האדם הוא : מורמילו - Murmillo

תשובה 2 :
    הזהב של טולוסה - The gold of tolosa
    נקודות ציון (36-|138-)
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    עבר:Gaider,Team Rocket,Team Magic,מנה חמה,T-COM,ASAR,Wiggle,TheButton,Secret,Subject
    הווה:
    ilx- Tarantino