Chloe Philosopher

• Female
  • Member since Apr 2nd 2013
  • Last Activity:
Profile Hits
7,909

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• Witam, nie mogę się zalogować na ts3 ...... co się dzieje??
  • cześć , od wczoraj nie mogę się zalogować do konta , czy istnieje możliwość sprawdzenia co się dzieje ?
  • Luiza dziękuję za pomoc :)
    ZM juz przeniesione.
  • Cześć Luiza.
    Mam delikatna sprawę. Nie działają mi linki na przeniesienie ZM z ostatnich MŚ i zeszłorocznego TS6. Zgłosiłem to 2-go października na supporcie i na maila dostałem potwierdzenie otrzymania zgłoszenia oraz nadany numer 133777. 3-go października dostałem 2 maile od supportu, w jednym pytanie na jaki adres mail było konto i jednocześnie drugi informujący mnie ze zgłoszenie 133777 zostało oznaczone jako rozwiązane. Odpisałem na oba bo oczywiście nadal nie mogę odebrać ZM. Mogę prosić o jakąś pomoc?
  • Witam,
    czy wiadomo kiedy dostaniemy zm za ostatni konkursy?
  • Wiadomo juz kiedy wystartuja MP i ile bedzie nacji?
    Pozdrawiam
    • 1.10 (3 nacje) :D
  • Nie mogę znaleźć linku do przeniesienia Złotych Monet? Czy jest możliwość wygenerowania go jeszcze raz?
  • Witam, proszę o kontakt.
  • Nie chce mi nikt powiedzieć czy będą jeszcze zdażały serwery x1 czy już nie.
  • witam, chciałbym zgłosić problem odnośnie serwera Ts3, w informacjach o serwerach było podane, że ochrona początkowa będzie trwała 3 dni natomiast Jeszcze przez 115:58:49 godz. będziesz pod ochroną dla początkujących graczy.
  • mogę dostać klucz do beta travian ?
  • wbb.forum.travian.com/index.ph…ostID=7678039#post7678039

nie ma linku w tabelce przy szpitalu, w poruwnaniu travian legends i codex
  • Witam
    Kiedy można odebrać kod za wygrany konkurs?
  • Nie widzę w swoim profilu okienka "odwiedzający profil". Czym to jest spowodowane?
  • Witam chciałbym się dowiedzieć kiedy zostanę przesłane zaległe kody za wygrane konkursy... ??
    proszę o odpowiedź..
  • Witam proslbym o wysłanie kodów na 50 zm za ostatnie dwa konkursy bo ich jeszcze nie otrzymałem :)
  • nie da się przenieść ZM z normalnych serwerów na serwer kwalifikacyjny?
  • greetings from the visitor PLX-statystyki 13
  • Hej nie wiem jak umieścić link do konkursu z imgur.com Możesz mi pomóc? Konkurs rozwiązałam
  • Hej zbieram podpisy sławnych osób z traviana moge prosić o wpis do profilu pozdrawiam cieplutko
  • Witam, czy po administracyjnym skasowaniu konta na finałowym serwerze złote monety przepadają ? Jeśli nie to poproszę o mail z linkiem.
  • Witam, jaka będzie prędkość serwera, który ma wystartować 21 lutego 2019 r. ?
  • Witaj :)
    Czy można jakoś aktywować konto ze starego forum?
    Pozdrawiam
  • Witam prosiłbym o info w jaki sposób mogę odebrać nagrodę z konkursu Bitwa na śnieżki, bo nie dostałem żadnej odpowiedzi :)
    Pozdrawiam
  • Dzień dobry, czy mógłbym prosić o kontakt bo mam kilka pytań w sprawie płatności, a nie widze mozliwości napisania prywatnej wiadomości.
    Pozdrawiam.
  • Chloe proszę o kontakt na serwerze
  • Czemu jest tak mało światów z 5 nacjami? Powinno być więcej :(
  • Jakaś plaga z tymi serwerami x2. Nie będzie już starych dobrych x1?
  • nie
  • Czy śpi Pani w skarpetkach?

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg