Chloe Community Manager PL

• Female
  • Member since Apr 2nd 2013
  • Last Activity:
Profile Hits
6,957
  • witam, chciałbym zgłosić problem odnośnie serwera Ts3, w informacjach o serwerach było podane, że ochrona początkowa będzie trwała 3 dni natomiast Jeszcze przez 115:58:49 godz. będziesz pod ochroną dla początkujących graczy.
  • mogę dostać klucz do beta travian ?
  • wbb.forum.travian.com/index.ph…ostID=7678039#post7678039

nie ma linku w tabelce przy szpitalu, w poruwnaniu travian legends i codex
  • Witam
    Kiedy można odebrać kod za wygrany konkurs?
  • Nie widzę w swoim profilu okienka "odwiedzający profil". Czym to jest spowodowane?
  • Witam chciałbym się dowiedzieć kiedy zostanę przesłane zaległe kody za wygrane konkursy... ??
    proszę o odpowiedź..
  • Witam proslbym o wysłanie kodów na 50 zm za ostatnie dwa konkursy bo ich jeszcze nie otrzymałem :)
  • nie da się przenieść ZM z normalnych serwerów na serwer kwalifikacyjny?
  • greetings from the visitor PLX-statystyki 13
  • Hej nie wiem jak umieścić link do konkursu z imgur.com Możesz mi pomóc? Konkurs rozwiązałam
  • Hej zbieram podpisy sławnych osób z traviana moge prosić o wpis do profilu pozdrawiam cieplutko
  • Witam, czy po administracyjnym skasowaniu konta na finałowym serwerze złote monety przepadają ? Jeśli nie to poproszę o mail z linkiem.
  • Witam, jaka będzie prędkość serwera, który ma wystartować 21 lutego 2019 r. ?
  • Witaj :)
    Czy można jakoś aktywować konto ze starego forum?
    Pozdrawiam
  • Witam prosiłbym o info w jaki sposób mogę odebrać nagrodę z konkursu Bitwa na śnieżki, bo nie dostałem żadnej odpowiedzi :)
    Pozdrawiam
  • Dzień dobry, czy mógłbym prosić o kontakt bo mam kilka pytań w sprawie płatności, a nie widze mozliwości napisania prywatnej wiadomości.
    Pozdrawiam.
  • Chloe proszę o kontakt na serwerze
  • Czemu jest tak mało światów z 5 nacjami? Powinno być więcej :(
  • Jakaś plaga z tymi serwerami x2. Nie będzie już starych dobrych x1?
  • nie
  • Czy śpi Pani w skarpetkach?
  • Dziękuję
  • ;)
  • ;*
  • Idziesz na mś?
  • Masz chłopaka?
  • Witam, wiadomo może o której startuje serwer x3, ponieważ jest podana data startu ale bez dopisanej godziny.
  • Witam dalej mam problem z kontem po konserwacji nie mogę korzystać z monet rynku mapy i pisać wiadomośći. Usuwalem ciasteczka wszystko co możliwe i dalej nie działa
  • Te kilka minut awarii ma zamiar się skończyć ? Już razy kilka doradzałem - może jednak rozejrzeć się czas za informatykiem z prawdziwego zdarzenia. Przecież szlag człowieka trafia. Nie ma serwera , aby nie było gnoju z waszej strony
    Znowu zamierzacie rzucić psu kość w postaci 100 monet - tak właśnie traktują wszystkich pasożyty z centrali
  • selamün aleyküm gardaş. Bu sizin PL takımını düve düve kwmiklerini kırdım elemede yetmedi fibalde kürekle agızların ortasına vurdum