Chloe Community Manager PL

• Female
  • Member since Apr 2nd 2013
Profile Hits
6,098
  • Witam prosiłbym o info w jaki sposób mogę odebrać nagrodę z konkursu Bitwa na śnieżki, bo nie dostałem żadnej odpowiedzi :)
    Pozdrawiam
  • Dzień dobry, czy mógłbym prosić o kontakt bo mam kilka pytań w sprawie płatności, a nie widze mozliwości napisania prywatnej wiadomości.
    Pozdrawiam.
  • Chloe proszę o kontakt na serwerze
  • Czemu jest tak mało światów z 5 nacjami? Powinno być więcej :(
  • Jakaś plaga z tymi serwerami x2. Nie będzie już starych dobrych x1?
  • nie
  • Czy śpi Pani w skarpetkach?
  • Dziękuję
  • ;)
  • ;*
  • Idziesz na mś?
  • Masz chłopaka?
  • Witam, wiadomo może o której startuje serwer x3, ponieważ jest podana data startu ale bez dopisanej godziny.
  • Witam dalej mam problem z kontem po konserwacji nie mogę korzystać z monet rynku mapy i pisać wiadomośći. Usuwalem ciasteczka wszystko co możliwe i dalej nie działa
  • Te kilka minut awarii ma zamiar się skończyć ? Już razy kilka doradzałem - może jednak rozejrzeć się czas za informatykiem z prawdziwego zdarzenia. Przecież szlag człowieka trafia. Nie ma serwera , aby nie było gnoju z waszej strony
    Znowu zamierzacie rzucić psu kość w postaci 100 monet - tak właśnie traktują wszystkich pasożyty z centrali
  • selamün aleyküm gardaş. Bu sizin PL takımını düve düve kwmiklerini kırdım elemede yetmedi fibalde kürekle agızların ortasına vurdum
  • Hej, Chciałbym się jedynie dowiedzieć, kiedy, orientacyjnie, zostaną doładowane monety na kontach graczy zwycięskich w konkursie walentynkowym :) Z góry dziękuję za odpowiedź
  • PW:P
  • hi dear
    Please provide pre-registration options on servers