Gyevocska_HU Community Manager HU

• Member since Dec 9th 2007
  • Last Activity:
Profile Hits
5,598
  • Köszönöm szépen az intézkedést. És igyekszem kulturáltan írni de nagyon nehéz amikor ilyeneket írnak rólam.:( Én csak kulturáltan írnám le a véleményem. SŐT a GOLDosokhoz és baráti körükhöz hozzá se szólnék ha leakadnának végre rólam. De nem tetszik nekik , hogy a TT-n támadom őket. Nagy az arcúk és pont ezért kapják a támadásokat a TT-n. Viszont a többi magyart akár segítem is szívesen.:)
  • Szia Gyevocska. Jelentettem pár hozzászólást amikben én úgy gondolom,hogy sértegetés, mocskolódás, sőt becsületsértés is van mertengem homoszexuálisnak emlegetnek ami surolja a becsületsértés fogalmát.Örülnék ha ez ügyben intézkednél.
  • Mobil internet és/vagy optikai szálon lévő Digi szolgáltató miatt(?!) ts20.hu-n írja, hogy közös IP címen játszok valakivel, akit nem is ismerek. Ezt a hibát eddig nem dobta sok év alatt. Lehetséges ezt orvosolni?
    Hogy fusson neki így valaki a TT Finals-nak?
    iwannabeplay
    • Az IP cím egyezés általában mobilnet használata esetén fordul elő, mert a szolgáltató ugyanazt az IP címet osztja ki. Sajnos ezt nem tudjuk orvosolni :(
    • Ez elég szomorú.
  • Szia.
    Hol talalhatok magyar leirasu infokat a tt rol?
    Alapveto infok erdekelnenek.
    Mi a cel tt n.
    Mi a minimum elvaras hogy a dontobe is bejussak.
    Csak kerlek ne a forumot ird mert azt mar olvastam, es hat a jatekosok valos vagy velt gondjai serelmei, egymas bantasa, szidasa egyreszt nem erdekel, masreszt rajtam nem segit.
    Inkabb rombolo hatasu mintsem osztokelo a jatekra.
    Valaszod elore is koszonom.
    Norbi.
    • Szia,
      Küldj egy üzenetet játékon belül a Support-nak, és minden kérdésedre válaszolni fogunk.
      Üdv.
  • Hómap nekiugrunk mégegyszer, addig remélem jobb lesz a fórum:)
    • A beállításoknál mindenképpen nézd meg, hogy minden engedélyezve van-e nálad. Lehet csak az okozza a problémát.
  • De ide is leírhatom és te bemásolod...jó úgy?
  • Nem segített az sem, érdekes....
    • És más topikba sem tudsz írni?
    • Nem
    • Meg tudod oldani a problémát?
    • Az a baj, hogy nem találok semmi okot arra, hogy miért nem tudsz írni. Esetleg a beállításaidat nézd még át, de szólok, ha eszembe jut még valami megoldás.
  • Én is így gondoltam, de nincs ott az szerkesztősor, és az idézés történet sem jó:)
    • Abban a sorban, ahol a like/dislike gombok vannak, nincs idézőjel? Ha van, arra kell kattintani.
    • Nincs, és like, dislike sincs sehol.
    • Hm, ez érdekes. Esetleg süti-előzmény törlés? Hátha segít.
  • Szia. Hogy tudok írni a "vélemények a közösségünkről" fórumba?Valamiért nem megy.
    • Szia,
      A legalján van egy üres rész, ahol a szerkesztősort is látod. Oda írhatsz, aztán kattintasz a Submit gombra, azzal küldöd el.
      Ha idézni akarod valaki hozzászólását, akkor a hozzászólásánál kattints az idézőjelre, ekkor automatikusan megjelenik az idézendő szöveg, alá pedig tudod írni a sajátod.
  • Kedves Gyevocska! :) Ma keresgéltem a travinhoz köthető leirásokban blogokban, és ezt a "kis segéd eszközt" találtam. "https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/traviantacticsbot/" . Nekem úgy tűnik mintha a szabályzat nem engedné a használatát, de lehet hogy tévedek. További szép napot. :)
    • Sokféle leírás készült a játékhoz, és nem mind hivatalos. Nem tudom hol találtad, de kétlem, hogy bármely hivatalos oldalon lenne ilyen. Ezen nagyon meglepődnék :)
  • Szia! Nagyon kényelmes a kereskedelmi útvonalak megsokszorozásának a lehetősége, köszönjük. Apró kis bug, ha beállítjuk őket és utána megváltoztatjuk a falunevünket, akkor megduplázza a kerutak számát. Tehát ha minden órában akarunk küldeni valamit akkor nem csak 24 utat, hanem 48-at állít be.
    • Szia,
      Köszönöm, hogy jelezted, továbbítani fogom.
      Üdv.
  • Szia. A gondom hogy nem tudok regisztrálni egy szerverre sem mert mindig azt irja ki hogy az e-mail címem használatban van. Válaszod előre is köszönöm.
    Üdv apache26
    • Szia,
      Ha freemail-ről próbálod, az nem fog menni, mert feketelistán van. Másik e-mail címet kell választanod.
      Üdv.
  • 1
  • Szia Gyevocska!
    Március 20-án tehát indul egy Pandora szerver? Ez magyar szerver lesz vagy vegyes?

A másik, hogy a jelenleg futó Pandorához képest 2x-es sebességű lesz? Azaz csak 100 napig tart?

Köszi a válaszodat előre is :)
    • Szia,
      Holnap teszem ki az adatokat róla. Magyar szerver lesz, kétszeres sebességű, és 5 néppel.
      Üdv.
  • Szia Gyevocska! Szeretnék közvetlen veled beszélni ha lehet, de nem látok semmilyen üzenet cím elérhetőséget. Az S1 játszom most Multisproli név alatt, ha van mód szeretnék egy kérdést feltenni és a jelenlegi MH-val nem vagyunk ez irányban megelégedve. Köszönettel!
    • Szia,
      Ha a címzettnek az admin-t írod, akkor én kapom meg.
      Üdv.
  • Szia!
    Van egy kis maradék aranyam, amit nem tudok átutalni, mert az "Arany átutalás" hivatkozás a Travian.com oldalra dob. Mi a teendő ebben az esetben?
    Válaszodat előre is köszönöm!
    • Írj üzenetet játékon belül, és add meg az e-mail címet, amire a link érkezett.
  • Szia!
    Egy technikai kérdésem lenne?
    Ha a testvéremmel egy gépről regisztrálunk egy szerverre, vagyis egy gépről két accot, de külön-külön viszünk, az jár bármilyen kövekezménnyel?
    Köszi előre is!
    • Nem, ha nem adjátok ki egymásnak a jelszavaitokat, és csak helyettesként léptek be a másikhoz. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy valaki regisztrál két accountot, és a másikat helyettesként viszi. Mindkettőnek aktív játékosnak kell lennie.
    • Ertem, koszi
  • Szia!
    Part to Pandora játékban.
    Eltűnt a hősöm és 230 lovasom.
    Hőst otthon jelzi,a bal felső ikon,a gyülekező térről viszont eltűnt. Nincs a faluba..
    kalandozni sem tudom küldeni.A tulajdonságot, tudom változtatni.
    Élőrre is köszönöm!
    • Csinálok karbantartást, de az ilyen problémákat mindig játékon belül jelezd, mert gyorsabban tudunk reagálni.
      Köszi.
  • Tippelhetek a fórum játékon inkognitóban? :)
  • Szia, én sem kaptam meg a nyereményt a Paint-verseny után... Várható a napokban? Köszönöm!
    • Küldj egy üzenetet játékon belül. Címzett: admin
      Válaszüzenetben elküldöm a kupon kódot.
      Köszi.
  • Üdv, megkérdezném itt is, hogy az MS Paint Verseny nyereményei már ki lettek osztva? mert én még nem kaptam sem üzenetet, sem egyéb információt. Köszönöm.
    • Küldj egy üzenetet játékon belül. Címzett: admin
      Válaszüzenetben elküldöm a kupon kódot.
      Köszi.
  • Dögihez hasonlóan szintén ez érdekelne engem is. Nagyon hamari ez az indulás, nincs lehetőség csúsztatni? Elég sok futó szerver van jelenleg..
  • Szia! Olyan kérdésem lenne,hogy s4 indulást nem lehetne eltolni par hónappal ? Alig egy hónapja lett vége ,az hu1 38 napos,Hu2-ből hatra van pár hónap . Így ertelmetlen lenne egy klannak regisztrálni ,hogy a natarral harcoljon egy évet:) Gondolom ostobának fogod tartani a kérdést előre is elnezesedet kérem :)
    Üdvözlettel Dogike
    • Szia,
      Sajnos már jóvá lett hagyva, így nem tudjuk halasztani. Jönnek az ünnepek, sokan otthon lesznek, hátha többen regisztrálnak :)
      Üdv.
  • Szia a ts1 szerveren játszottam Bagipatriota néven de sajnos törölnöm kellett időhiány miatt. Viszont nem kaptam még emailt az arany átutalásról
    • Szia,
      Kiküldtem újra.
      Üdv.
    • Szia
      Még mindig semmi
      Üdv
    • Ez esetben játékon belül kell írnod, mert itt nem tudom megadni a linket.
  • Szia! Pandorán volt valami karbantartás, azóta nem tudunk bejelentkezni.
  • SZiasztok, Tegnap indult a Hu.1 és nem tudok rá regisztrálni. Ha regisztrálni akarok azt mondja van már fiókom, mikor belépek azzal, kér egy aktiváló kódot (gmail.es vagyok) amit nem kaptam meg, majd rányomok az újraküldésre és kéri hogy írjam be az email címet, beírom, és azt dobja, hogy az email cím ismeretlen számunkra ????? Erre az email címre jött ki a szerver indulásról a hír!
    Tud valaki segíteni?
    • A gmail a promóciók mappába szokta rakni az ilyen jellegű leveleket. Ha sehogy sem sikerül, akkor másik e-mail címmel kell megpróbálnod. Sajnos a nem aktivált fiókokat mi nem látjuk, csak a rendszer tárolja.
  • Hali! sehogy sem enged beregisztrálni... folyamatosan email szolgáltatási hibát ad ki.....
    • A freemail feketelistás, ha arról próbálsz regisztrálni. Válassz másikat, mert a freemail-el mindig probléma van.
  • szia azt szeretném kérdezni hogy a tournament lehet meghívós linkel hívni embereket?
    • Nem emlékszek, hogy lehet-e. Meg kell kérdezni a többieket, mert a GYIK-ban sem találtam erről infót.
    • hát akkor... Srácok ki mit tud erről? :D
    • A kollégáim szerint nincs meghívás, de hamarosan ki fog derülni :)
    • köszönöm a választ :)
  • Üdv!

Érdeklödnék, hogy a tervek védelme minden szerón a 4-5-szörösére változott?
    Köszönöm válaszod!

Üdv: Drizzt
    • Szia,
      Csak ott, ahol az 5 nép van.
      Üdv.
    • Hát a folyamatban lévő szerókról nem ez jön le!
      Bocsi! Lehetnél informáltabb!
      Köszi a választ!
    • Mivel ezt az információt kaptuk, ezt adtam át neked.
      Sajnálom, ha a válasz nem kielégítő számodra. Ha a fejlesztői csapatban ülnék, talán informáltabb lehetnék, de így be kell érnem annyival, amit ők megosztanak velem.
  • Szia! Csak egy kéárdés! A vásárolt aranyat csak egyszer lehet továbbvinni másik szerverre? Vagy ha a második után marad, akkor tovább lehet a harmadikra?
    köszi!
    • Szia,
      Ha vásárolsz hozzá, akkor tovább vihető. Egyébként nem (tudomásom szerint).
      Üdv.
    • Köszi!